Esra Hankulu’nun Şüpheli Ölümü Sonuçlandı! Esra Hankulu Meğer…

Aleyna Çakır’ın ölümü ile adını duyduğumuz Ümitcan Uygun (27) Ankara’da Esra Hankulu’nun (25) ölümü üzerine tekrar gözaltına alınmıştı. Esra Hankulu’yu ‘kasten öldürme’ suçundan tutuklanan Ümitcan Uygun verdiği ifade sonrası serbest bırakılmıştı.

ESRA HANKULU İÇ KANAMA SONUCU HAYATINI KAYBETMİŞ

Soruşturma kapsamında Hankulu'nun ölümüne ilişkin Adli Tıp Kurumu raporu sonuçlandı. Raporda, Esra Hankulu'nun kült kafa travması sonrası meydana gelen iç kanama sonucu hayatını kaybettiği belirtildi.

Gerçek adı Sema Esen fakat onu Aleyna Çakır olarak tanıdığımız genç kızın ölümünde baş şüpheli olarak tanıdığımız Ankara’da yaşayan Ümitcan Uygun, yine serbest kalırken Esra Hankulu’nun ölümünde de serbest kalmıştı.

Ümitcan Uygun'un, Sema Esen'in ölümünden sonraki süreçte bu kez 2 kadınla birlikte uyuşturucu madde kullandığına ilişkin görüntüleri ortaya çıkmıştı. Görüntüler üzerine 10 Ocak'ta gözaltına alınan Uygun, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece uyuşturucu ve uyarıcı madde kullanmak ve kullanılmasını alenen özendirmek suçundan tutuklanmıştı.

 

 

- Medya Başkent, Gündem bölümünde yayınlandı
https://medyabaskent.com/haber/7973832/esra-hankulunun-supheli-olumu-sonuclandi-esra-hankulu-meger