Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Arazi Bakmaya Çıktı!

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit, kısa süre önce Yalıkavak'ta görüntülenirken çift şimdi boş bir arazide araba ile gezerken görüntülendi. Tatil sezonunu oğulları Karan ile beraber geçiren çift,  uzun bir süre boş bir arazide gezindiler.

Muhabirlere yakalanan Özçivit, muhabirlere ”Sizinle orman yolculuğu yapıyoruz herhalde” diye konuşup espri yaptı.

Boş arazide arkadaşına ev baktığını söyleyerek geçiştiren yakışıklı oyuncu, geçen gün tuttuğu balığı hatırlatınca 'İnanılmaz zevkliydi' yorumunda bulundu.

Oğlu Karan'ın inanamadığını söyleyen oyuncu, "Yeni yeni yapıyorum ama inanılmaz zevkli bir şey. Tavsiye ediyorum. Güzel bir hobi olabilir” ifadelerini kullandı.

Eşi Fahriye Evcen ile bu dönem rakip olan oyuncu Rakip olacaksınız, dönem işinde zorlanmayacak mısınız?" sorusuna Özçivit, ”O işler çok ağır çok kolay olmaz” diye yanıtladı.

Evcen, Osmanlı dizisinde rol alırken zorluklarından bahseden muhabirlere ”Olacak tabi ki. Çok fazla emek isteyen işler, üstesinden geliriz sorun olmaz” dedi.

Kılıç ve at dersi alacak olan Evcen, eşinden yardım alacağı öğrenildi.

Oyuncuların baktığı arazilerin değerleri 30 ve 50 milyon TL arasında değişirken oyuncuların dizilerden alacağı paraları gayrimenkul ile harcayacakları konuşuldu.

- Medya Başkent, Magazin bölümünde yayınlandı
https://medyabaskent.com/haber/7561535/fahriye-evcen-ve-burak-ozcivit-arazi-bakmaya-cikti