Ayrılık Erkeğin Fişini Çekiyor!

Ayrılık Erkeğin Fişini Çekiyor!

Ayrılık erkeğin fişini çekiyor! Bir ilişki son bulduğunda erkek ne yapar? Nasıl davranır? Ne söyler? Aslında ne söylemek ister? Tüm bunlar ve daha fazlası yazımızda…

Ayrılık erkeğin fişini çekiyor. Bir ilişki son bulduğunda erkek ne yapar? Nasıl davranır? Ne söyler? Aslında ne söylemek ister? Tüm bunlar ve daha fazlası yazımızda…

İlişkinin güzel yanları son bulduğunda geriye sadece hüzünlü anılar kalıyor. Kadınlar duygusal varlıklar olsa da erkekler de ilişkileri sonlandığında üzülüyor ve etkileniyor. Peki, gurur abidesi erkeklerimiz kuyruğu dik tutmak için ne yalan söylüyor?

ARANIZDAKİ BAĞ GÜÇLÜ MÜYDÜ?

Aranızdaki bağ güçlü müydü? Aranızdaki bağ ne kadar güçlüyse bir erkeğin sizden kopması da bir o kadar zordur. Birlikte seneler geçirmenizden bahsetmiyorum. Bazen ortak görüşler bazen de hayaller sizi o kişiye bağlar ve sanılanın aksine uzun zamanları birlikte geçirmenize gerek kalmadan bir bakmışsınız ki siz bir olmuşsunuz.

ayrilik.jpg

Erkekler her zaman çevresinden ‘sana kız mı yok?’ sözleriyle büyütüldüğü için ayrılık sonrasındaki ilk aşamada bunun gerçekten böyle olduğunu düşünür. İçinde hissettiği duyguları ve o ayrılık acısını inkar eder ve etrafa 'çok iyiyim' tiratları atar.

ERKEKLER AYRILIĞI NASIL ALGILIYOR?

Erkekler ayrılığı nasıl algılıyor? Erkekler maalesef ilk etapta bunu ayrılıktan ziyade başarısızlık olarak algılarlar ve hazmedemezler. Bu aşama da eski erkek arkadaşınızın gerçek kişiliğini rahatlıkla görebilirsiniz. Başka kızlarla mı görüşmeye başlıyor, şiddete mi başvuruyor, arkanızdan sizinle ilgili kötü mü konuşuyor yoksa sizi sessizce bekleyip özlüyor mu?

Arkadaş, aile, çevre bir erkek için önemli olsa da duygusal bağ kurduğu kişi hayatından çıktığında duygusal boşluğa düşüyor ve destek göremezse bu duygu depresyona kadar gidiyor. Duygularının yıprandığını anlayan erkekler ise bu aşamadan sonra duygularını bir daha paylaşmaktan çekiniyor. Sanılanın aksine erkekler hemen duygusal bir arayışa girmiyorlar.

iliski-sonrasi-erkek-ve-kadin.jpg

AYRILIKTAN SONRA GELEN RAHATLAMA HİSSİ

Ayrılıktan sonra gelen rahatlama hissi erkeklere özel. Erkeklerin ayrılıkla ilgili en büyük yanılgısı da ‘artık özgürüm, istediğimi yaparım’ umududur. Bu ilk zamanlar heyecan ve merak uyandırsa da zamanla göreceği tek şey yalnızlığıdır. Birini en baştan tanımanın zamana ve efora bağlı olduğunu unutan erkekler eski sevgilisinde bulduğu rahatlığı uzun bir zaman başkalarında bulamıyor.

ayrilik-depresyon-erkekler.jpg

Her insan farklıdır, duruşu, karakteri, konuşması, hayata bakışı, kısacası her şeyi. O sebeple eski erkek arkadaşınız bunlardan birini bile başkasında bulamayıp mutlaka pişman olacaktır. Bakmayın siz arkadaşlarla eğleniyorum imajı çizen fotoğraflarına.

Keyifli akşamlar...

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.