8 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

8 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

8 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 8 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

8 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

8 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 8 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

burclar.jpg

KOÇ BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün ailenizle zaman geçirerek onlara destek olacaksınız. Varsa problemlerini çözmeye çalışacaksınız. Yanlarında olduğunuzu gösterecek ve sağlıkları ile yakından ilgileneceksiniz. Bu durum ailenizle iyi bir iletişim yakalamanıza neden olacak.

Aşk

Birlikteliğinizde problem yaşıyorsanız bunun sebebini bulmalı ve o sorunları ortadan kaldırmalısınız. Bunu tabii ki hayatınızdaki kişi ile beraber konuşup, kendinize çeki düzen vererek aşabilirsiniz.

Para

Bugün çokça çalışıp karşılığını alacağınız bir gün olabilir. Kazançlarınızı tek seferde harcamaktan uzak durmalısınız. Önemli bir ihtiyaç yokken kenarda para tutmayı öğrenmelisiniz. Kenarda biriken paranızı yatırım yaparsanız eliniz çok rahatlayacaktır.

Sağlık

Bugün vücudunuzda ağrılar dikkat çekebilir. Ağrıyan yerlerinizi sıcak tutmaya özen göstermelisiniz. Ağrı kesici kremler kullanabilir ve masaj yapabilirsiniz. Bitki çayları içmenizde sizi ayrıca rahatlatabilir.

BOĞA BURCU (08.01.2021)

Genel

İnsanlara olan bakış açınızda bugün değişiklikler olabilir. Bir şeylerin monotonlaşması değişim kararı almanıza neden olacak. Güzel kararlar alarak hayatınızı daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Aşk

Memnun olmadığınız ve içinize sinmeyen konuları dile getirmelisiniz. Söylemediğiniz sürece kafanız çok ağrıyabilir. Sizi mutsuz eden konuları açık bir dille söylemelisiniz. Bunları sevdiğinize söylerken ses tonunuzu ayarlamaya özen gösterin.

Para

Bugün finansal konularda net kararlar alabilirsiniz. Geleceğiniz için yeni hedefler belirleyip onları planlı şekilde hayatınıza geçirmeye odaklanacaksınız. Harcamalarınızda titiz olacağınız bir gün olacak.

Sağlık

Size iyi gelmeyen yiyeceklerden uzak durmalısınız. Sizi sindirim olarak yoracak ağır yemeklerle vedalaşmalısınız. Sağlıklı beslenmeniz enerjinize fayda sağlayacak ve kendinizi daha enerjili hissedeceksiniz.

İKİZLER BURCU (08.01.2021)

Genel

Hayatınızda yolunda gitmeyen konulara üzülmek yerine onları düzeltmek için çaba sarf etmelisiniz. Açık bir dille hoşunuza gitmeyen şeyleri söylemelisiniz. Kararlı olup değişikliklerde bulunacaksınız.

Aşk

Bugün dikkatleri üzerinize toplayacağınız bir gün olacak. Sizden etkilenenler, sizi beğenenler bugün sizinle iletişime geçebilirler. Bu durum kendinizi iyi hissetmenize neden olacak ve keyifli sohbetler gerçekleştireceksiniz.

Para

Finansal anlamda kafanızı meşgul eden sorunları çözmek size iyi gelecek. Gereksiz harcamalardan uzak durmak, masraflarınızı kısmak sizi rahatlatabilir. Dikkatli adımlar atmalısınız.

Sağlık

Kendinize zaman ayırmalı sizi dinginleştirecek hobiler edinmelisiniz. İnsanlarla konuşurken düşünmeli ve sakin cevaplar vermelisiniz. Yoksa kendinizi durduk yere strese sokabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün algılarınız oldukça açık olacak. Hassas davranarak çevrenizdekileri kırmaktan ve incitmekten çekinmelisiniz. Aranızda geçen konuşmaları sonradan düşünüp analiz etmenizde fayda var.

Aşk

Bugün bir ilişkiye başlayabilir veya bir ilişkiniz var ise onun gidişatını değiştirebilirsiniz. İstemediğiniz ve kendinize güvenmediğiniz bir konuda söz vermekten çekinmelisiniz.

Para

Bugün karşınıza yeni projeler çıkabilir ve bunu en iyi şekilde değerlendirmek sizin elinizde. Bu projelerin size neler katacağınızı iyi gözlemlemelisiniz. İyi bir başlangıç yapabilmek için kendinize güvenin.

Sağlık

Enerjinizi boşa harcamadan gerekli konulara yönelerek odaklanmanız faydalı olacak. Tembellik yaparak yapmanız gerekenlere bahane bulmaktan kaçının.

burclar-001.jpg

ASLAN BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün bazı işleri tamamlamak için geç kalabilirsiniz. Bu yüzden eliniz ayağınız birbirine dolanabilir. Bunu yaşamamak için erken kalkıp yapmanız gerekenleri bitirmelisiniz. Böyle yaparsanız hem kendinizi yormamış hem de sıkıntıya sokmamış olacaksınız.

Aşk

Bugün hayatınızdaki kişi ile tartışma yaşayabilirsiniz. Bazı konularda direk savunmaya girebilir ve birbirinizi incitebilirsiniz. Bunları yaşamamak için fazla derin konulara girmekten kaçınmalısınız.

Para

Bugün para kazanmak için kendinizi gereksiz yere yorabilirsiniz. Önceliklerinizi belirlemeli ve bütçenizi gözden geçirmelisiniz. Bazı ihtiyaçlarınızı erteleyebilirsiniz.

Sağlık

Enerji sağlamanız için spor yapıp esneme hareketlerine yoğunlaşmalısınız. Bol su tüketmeyi ihmal etmemelisiniz. Esneme hareketleri eklemlerinizin ve kaslarınızın rahatlamasını sağlayacaktır.

BAŞAK BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün kendi fikirlerinize odaklanacaksınız. Başkalarının size fikir vermesi hoşunuza gitmeyecek ve onları dinlemeyeceksiniz. Kendi fikirlerinizle yeni kararlar alacaksınız.

Aşk

Bugün oldukça tutkulu bir sevgili olacaksınız. Sevdiğiniz kişiye kendinizi net bir şekilde ifade edecek ve hislerinizi daha anlaşılır biçimde yansıtacaksınız. Bu durum sizi mutlu edecek.

Para

Bugüne kadar sahip olduğunuz her şey için şükredecek ve gelecek için daha iyilerine sahip olmak adına çaba sarf edeceksiniz. Harcamalarınızdan çok kazancınızı düşünebilirsiniz.

Sağlık

Günlük rutinlerinizi değiştirme yoluna gideceksiniz. Daha çok keyif alacağınız ve kendinizi enerjili hissedeceğiniz aktivite planları yapabilirsiniz. Yaptığınız değişimler sizi pozitif etkileyecek ve hayattan zevk almanıza vesile olacaktır.

TERAZİ BURCU (08.01.2021)

Genel

Hayallerinize bugün bir adım daha yaklaşacaksınız. Olmaz diye düşündüğünüz ve ötelediğiniz bazı hayalleriniz konusunda güzel gelişmeler yaşanacak. Bu durum sizi oldukça motive edecek.

Aşk

Aşkta güzel sürprizler yaşayabilirsiniz. Hayatınıza aşkla beraber çeki düzen verebilir ciddi kararlar alabilirsiniz. Kendinizi sadece daha iyi ifade etmeyi öğrenmelisiniz.

Para

Elinize beklemediğiniz bir yerden güzel bir para geçebilir. Tam ihtiyacınız olduğu an gelen bu para sizi mutlu etmekle kalmayıp ödeyemediğiniz bir borcunuzu kapatmanıza yardım edecek.

Sağlık

Sevdiklerinizle bir araya gelmek, onlarla keyifli sohbetler yapmanız sizi bulunduğunuz ruh halinden koparız daha mutlu edecektir. Stresinizden ve gerginliğinizden arınıp keyifli bir gün geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU (08.01.2021)

Genel

Sevdiklerinizle muhabbet etmek onları dinlemek size keyif verecek. Hislerinizin daha kuvvetli olacağı bugün çevrenizde gelişen olayları daha iyi gözlemleyebileceksiniz.

Aşk

Duygularınızı içinize atmamalısınız. Beraber olduğunuz kişiyle her şeyi açıkça konuşmalısınız. Böyle yapmanız size bir şey kaybettirmez aksine kazandırır. Bu şekilde birbirinize olan sevginizde tekrardan canlanabilir.

Para

Tasarruf yapma kararı alacak ve birikime yönleneceksiniz. Önceliğiniz tasarruf olduğu sürece boş harcamalara girmeyeceksiniz. Böylelikle de maddi anlamda bir sıkıntı karşınıza çıkmayacaktır.

Sağlık

Hayata olumlu bakmaktan vazgeçmeyin. Siz ne kadar pozitif olursanız geleceklerde pozitif gelecektir. İyi enerji iyiyi, kötü enerji kötüyü çeker. Sağlıklı bir bünye için stresten uzak durun. Çünkü stres en çok midenizi rahatsız eder. Buda günlük yaşantınızı sıkıntıya sokar.

YAY BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün biraz kafa karışıklığı yaşasanız da bunu düzelteceksiniz. Aklınıza yatmayan konuları gözden geçirerek bunlarla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Cesur ve dikkatli davranacağınız bir gün olacak.

Aşk

Daha önceden tanıştığınız biri ile tekrar iletişime geçebilir ve daha önce hissetmediğiniz duygular hissedebilirsiniz. Daha önceden asla olmaz dediğiniz bu kişi ile konuşmak bu fikrinizin değişmesine yardımcı olacak.

Para

Harcamalarınızı bir düzene koyacaksınız ve gereksiz hiçbir harcamaya girmeyeceksiniz. Bu şekilde parasal açıdan kendinizi güçlendirecek ve rahatlayacaksınız.

Sağlık

Sağlıklı alışkanlıklar kazanmak için çaba harcamalısınız. Yediklerinizden, içtiklerinize hayat rutininize kadar birçok şeyi değiştirmelisiniz. Hem psikolojik olarak hem de sağlığınız için bu düzenleme size çok iyi gelecek.

OĞLAK BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi hayallere kaptıracak ve gerçeklerden uzaklaşacaksınız. Bu şekilde kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Fazla kendinizi kaptırmamakla beraber hayaller sizi motive ederek keyfinizi yerine getirebilir.

Aşk

Bugün sevdiğinizi gereksiz yere kırmamalısınız. Sonrasında telafi etmek için çok yorulursunuz. Sakin olup onunla eğlenceli vakit geçirmeye odaklanabilirsiniz. Eğer bunları yapamayacaksanız en azından susmanız daha faydalı.

Para

Bugünlerde geleceğinize yatırım yapmaya odaklanmış durumdasınız. Para biriktiriyor ve tasarruf ediyorsunuz. Bu güzel elbette ama öncelikli ihtiyaçlarınızı da ertelememelisiniz.

Sağlık

Hareket etmeye çalışmalısınız. Spor yapmaktan uzak duruyorsanız da en azından dans gibi hem eğlenip hem de hareket edeceğiniz bir aktivitede bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU (08.01.2021)

Genel

İnsanların sana olan kibarlıkları ve sevgilerini cepte görmekle onlara haksızlık ediyorsunuz. Onlara karşı aynı özveriyi sizde göstermelisiniz. Yoksa onları kaybedebilir ve yalnız kalabilirsiniz. Uyumlu olmak için çaba harcayın.

Aşk

Önceden umursamadığınız ve görmezden geldiğiniz biriyle karşı karşıya gelebilir ve keyifli sohbetler yaparak ondan etkilenebilirsiniz. Kalbiniz ısınacak ve iletişimde kalmak isteyeceksiniz.

Para

Finansal olarak sana yardım etmeye çalışan dostlarınızı terslemekten vazgeçin. Onlar sadece sizin iyiliğinizi istiyorlar. Daha uyumlu ve tatlı dilli olmaya çalışın. Duyarlı olmaya özen gösterin.

Sağlık

Hayatınızdan tuzu ve şekeri çıkarmaya gayret gösterin. Sağlığınız için besinlerinize özen gösterin ve alışkanlıklarınızı değiştirin. Daha sağlıklı şeyler tüketmeye özen gösterin.

BALIK BURCU (08.01.2021)

Genel

Bugün sağlığınız ve ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacak ve oldukça memnun olacaksınız. Aklınızdaki düşünceleri uygulamakta zorluk yaşamayacak ve istediğiniz sonuçları elde edeceksiniz. Olumsuzlukları gözünüzde büyütmeden her şeyin yoluna gireceğini unutmamalısınız.

Aşk

Bugün hayatınız kişi ile aranız biraz açılabilir. Bunun nedeni ona karşı olan soğuk davranışlarınız olacak. Daha samimi ve gerçekçi yaklaşmaktan vazgeçmeyin. Sinirleriniz bozulmuş durumda olsa da bu onu incitebileceğiniz anlamına gelmez.

Para

Her şeyi biliyorum diyerek hareket ederseniz hatalara daha meyilli olursunuz. Bunun için daha profesyonel davranıp temkinli olmaya özen göstermelisiniz. Yatırımlarınızı dikkatli yapmalı size güvenenleri hayal kırıklığına uğratmamak için çabalamalısınız.

Sağlık

Dinlenmeye ihtiyacınız var. Dinlenmeden çalışmak odaklanmanızı engeller. Buda hatalar yapmanıza zemin hazırlar. Kendinizi bilmeli ve vücudunuzun isteklerine cevap vermelisiniz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.