6 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

6 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

6 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 6 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

6 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

6 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 6 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (06.01.2021)

koc.jpg

Genel

Enerjiniz bugün yüksek seviyede olabilir. Çevrenizdekilere karşı daha sıcak ve anlayışlı olacaksınız. Bu bakış açınızla beraberinde size güzel gelişmeler geçirecek. Daha mutlu olacaksınız. Sıkıntı ve stresi üzerinizden atıp yeni gelişmelere ve fırsatlara emin adımlarla yürüyeceksiniz.

Aşk

Bugün ilişkiniz konusunda daha yapıcı olmayı denemelisiniz. Aldığınız güzel enerjileri doğru kullanıp her şeyin iyiye gitmesini sağlayabilirsiniz. Çabalarınızla aldığınız sonuç sizi mutlu edecek.

Para

Yaşadığınız olumsuzlukları geride bırakacaksınız. Tüm sorunları tek tek çözüp başarı merdivenlerini cesaretinizle çıkacaksınız. Size engel olmaya çalışanlara kulak asmadan bildiğiniz doğru yolda ilerlemeye devam etmelisiniz.

Sağlık

İşlerinizde ve sosyal yaşantınızdaki güzellikler sağlığınız açısından da size yarar sağlayacak. Zihninizin rahatlaması yaşadığınız gerginliklerden sizi kurtarıyor. Tüm bu rahatlıkla iştahınızda biraz açılma olabilir. Yemeklerde aşırıya kaçmamaya dikkat edin.

BOĞA BURCU (06.01.2021)

boga.jpg

Genel

Yaşanan problemleri fazla abartıyor, bazen takıntı haline getiriyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmelisiniz ve çevrenizdekilere eziyet etmemelisiniz. Tahammül seviyeniz azalmış durumda fakat yine de tek sıkıntı yaşayan siz değilsiniz. Bu yüzden etrafınızdakilere karşı biraz daha ılımlı yaklaşmanızı tavsiye ederim.

Aşk

İlişkinizde de sabırlı olmayı denemelisiniz. Kelimelerinizi özenle seçmelisiniz. Beraber olduğunuz kişiye karşı daha anlayışlı ve sevecen davranmaya bakmalısınız. Bu şekilde ilişkinizde bir sorun kalmayacak. Onun size olan bakış açısı da değişecek ve sizi mutlu etmek için her şeyi yapacaktır.

Para

Sizi zora sokacak harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Amaçlarınıza uygun kararlı şekilde ilerlemelisiniz. Kararlı olduğunuz takdirde başaramayacağınız hiçbir şey yok. Kendinize daima güvenin.

Sağlık

Tembelliği bir kenara bırakıp hareketleriniz konusunda daha aktif olun. Oturmak elbette güzel geliyor ama yürümek, spor yapmak enerjinizi artıracaktır. Bu sayede algılarınız açılacak ve yapacağınız her şeye daha hızlı odaklanacaksınız.

İKİZLER BURCU (06.01.2021)

ikizler.jpg

Genel

Bugün kendinizi oldukça iyi ifade edebileceksiniz. Şansınızın oldukça yüksek olacağı bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirip yolunda gitmeyen her türlü sıkıntıyı çözmeye çalışıp yoluna koyabilirsiniz. Daha ciddi tavırlar takınıp isteklerinize ulaşabilirsiniz.

Aşk

Aşkta yeni gelişmeler yaşayabilir ve mutlu olabileceğiniz etkilerle karşılaşabilirsiniz. Bu durumlar karşısında daha keyifli, huzurlu ruh haline sahip olacaksınız. Her şey zamanla daha iyiye gidecek. Hayatınızdaki kişiye daha fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız. Ona özel olduğunu hissettirin. Yoksa kaybeden siz olacaksınız. Bu umursamaz duruşunuz onu yoracaktır.

Para

Bugün biraz daha tutarlı olmanızı öneririm. Yapacağınız harcamalar yüzünden sıkıntı yaşamanız olası görünüyor. Kendinize biraz daha izin verip tutarlı olursanız bu sıkıntıları aşabileceksiniz. Kontrollü olduğunuz sürece kısa zamanda toparlayacaksınız.

Sağlık

Beslenmenize dikkat etmeye özen gösterin. Üç beyazı hayatınızdan tamamen çıkartamasanız da azaltmaya gayret göstermelisiniz. Bu şekilde daha sağlıklı olmaya başlayacaksınız.

YENGEÇ BURCU (06.01.2021)

yengec.jpg

Genel

Ufak tefek sorunlar yaşayabilirsiniz. Rahatsız olduğunuz ortamlarda durmamalı sizi huzursuz eden insanlardan da uzaklaşmalısınız. Bu şekilde hem enerjinizi yüksek tutabilir hem de işlerinize ve planlarınıza daha iyi odaklanabilirsiniz. Güzel gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacak.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiye gereksiz yükleniyor ve aşırı tepki gösteriyorsunuz. İlişkinizi daha iyi bir seviyeye taşımaya çalışırken bu davranışlarınız onun sizden uzaklaşmasına neden olabilir. Daha tutarlı ve ılımlı olmaya çalışmalısınız.

Para

Maddi olarak oldukça iyi bir durumdasınız. Fakat durum böyle diye abartılı olabilecek harcamalardan yine de uzak durmaya çalışmalısınız. Tasarruflu olmak ve yatırım yapmak her zaman sizin lehinize olacaktır.

Sağlık

Diyet yaparken kendinize dürüst olmalısınız. Ufak bir kekle kaçamak yapmanız bile diyetinizi bozabilir. Bu konu da kararlı olmalı ve dikkat etmelisiniz. Yediklerinize özen gösterin. Bu sayede fit bir vücut hayal değil.

ASLAN BURCU (06.01.2021)

aslan.jpg

Genel

Bugün kontrolü elinizde tutacaksınız. Birçok işi aynı anda yürütmeye çalışacaksınız. Fakat bu sizi oldukça yoracak ve kafanızın karışmasına neden olabilecek. Bu yüzden bir işi tamamlamadan diğerine geçmemeniz size yarar sağlayacak. Kendinizi fazla yormadan emin adımlar atmalısınız.

Aşk

Sizi sıkıntıya düşürecek her ne var ise ondan uzak durmaya çalışmalısınız. Duygularınızdan emin olmalısınız. Ne istediğinizi biliyor fakat davranışlarınıza bunu pek yansıtamıyorsunuz. Takıntılarınızdan vazgeçmeli ve karşınızdakine güvenmeyi denemelisiniz. Şüpheci davranışlar sadece sizi yorar ve gereksiz strese sokabilir. Hayalini kurduğunuz günlere kavuşacaksınız fakat aceleci olmamanızda fayda var.

Para

Bugün maddiyatınız için elinizden gelen her şeyi yapacaksınız. Olumsuz olan durumlar sizi karamsarlığa itmesin. Mücadeleden vazgeçmeyip gayret göstermeye devam edin. Sonrasında çok daha rahat günler kapınızda.

Sağlık

Çevrenizdekilerin sağlığına özen gösterdiğiniz kadar kendi sağlığınıza da özen göstermelisiniz. Özellikle virüsten korunmak için insanlarla olan mesafenize dikkat etmelisiniz. Gerek olmadıkça kalabalık alanlara girmekten kaçının.

BAŞAK BURCU (06.01.2021)

basak.jpg

Genel

Hayatınızdaki her şeyi kontrol edemezsiniz. Bunun için yaşanan gelişmeleri biraz oluruna bırakmayı denemelisiniz. Mükemmeliyetçi yapınız her şeyi kontrol etmek istiyor ama bu sizi fazlaca yoruyor. Rahatlayın ve gereksiz sıkıntılara kapılmayın. Siz zaten tüm sıkıntıların üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz.

Aşk

İlişkinizde sizi zorlayacak ve sıkıntıya sokabilecek gelişmeler gündeme gelebilir. Kararlı olduğunuzu karşınızdakine hissetmelisiniz. Hayata karşı bir yorgunluk duymanız bir şeyler açıklamanıza güç vermiyor. İnsanlara kendinizi anlatmaktan yoruluyorsunuz. Ve ne düşünürlerse düşünsünler diyorsunuz. Beraber olduğunuz kişiye değer veriyorsanız bu düşünceden biran evvel kurtulmalısınız.

Para

Elinize geçen fırsatlardan en iyi şekilde yararlanmaya çalışmalısınız. Kazançlarınızı harcamak yerine yatırama odaklanmalısınız. Yatırım yapmazsanız elinizde ki parayı boş yere harcamış olacaksınız. Bir yatırım uzmanından yardım alarak hareket edebilirsiniz.

Sağlık

Kendinize zaman ayırmalısınız. Hem sağlığınıza dikkat etmeli hem de dış bakımınıza biraz daha çeki düzen vermelisiniz. Bu ruhsal olarak da kendinizi daha iyi hissetmenize sebep olacak.

TERAZİ BURCU (06.01.2021)

terazi.jpg

Genel

Bugün işleriniz oldukça yolunda gidecek. Bir aksaklık veya problemle karşılaşmayacaksınız. Hedeflerinize uygun şekilde adım atıp bir kaçını gerçekleştirebilirsiniz. Cesur davranıp kararlı şekilde ilerlemeye bakmalısınız. Tabii kendinize fazla güvenmeniz hata yapma olasılığınızı artırabilir, bunun için dikkatli olmanızda fayda var.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyle aranızda saklamış olduğunuz bir şey nedeni ile sorun çıkabilir. Gizli saklı işler yapmaktan uzak durmalısınız. Açık açık anlatmanız en azından kızacak dahi olsa size olan güvenini zedelemez.

Para

Paranızı yönetme konusunda daha titiz olmaya özen gösterin. Kulaktan dolma bilgilerle hareket etmek yerine işin uzmanından destek almanız size faydalı olacak. Koşullarınızı daha iyi bir seviyeye çekmeniz için mücadele ruhunuzu ayakta tutmalısınız.

Sağlık

Sağlığınızın iyi olabilmesi için elinizden geleni yapmalısınız. İhtiyaçlarınızı en iyi siz bilirsiniz. Kilo vermeniz gerekiyorsa vermelisiniz. Bunun için çaba göstermelisiniz. Egzersiz yapmayı ve dengeli beslenmeyi asla hayatınızdan çıkarmayın. Öğün atlamanız daha fazla kilo almanızı sağlar.

AKREP BURCU (06.01.2021)

akrep.jpg

Genel

Mantığınız ve duygularınız arasında çatışma yaşayabilirsiniz. Size yarar sağlayacak şekilde hareket etmeniz size faydalı olacak. Sizi rahatsız edebilecek durumlardan uzaklaşmayı bilmelisiniz. Karar alırken lehinize olabilecek durumları değerlendirip öyle davranmalısınız.

Aşk

Sevdiğinizle gerginlik yaşayabilirsiniz. Bu tamamen sizin aksiliğinizden kaynaklanacak. Daha düşünceli ve anlayışlı olmaya çalışmalısınız. Kendinizi soğutmaya çalışıyor gibi bir izlenim oluşturuyorsunuz. İlişkinize dört elle sarılıp her şeyi yoluna koymak için uğraşmalısınız.

Para

Daha planlı şekilde paranızı yönetmeyi öğrenmelisiniz. Tasarruf yaptığınızı zannedip aslında elinizdekini boşa harcıyorsunuz. Kesinlikle yatırıma odaklanıp sürekli gelir elde edeceğiniz işlere atılmalısınız.

Sağlık

Ruhunuzu dinlendirmeye ihtiyacınız var. Bunun için elinize fırsat geçerse muhakkak değerlendirmelisiniz. Küçük bir tatil hem beden hem de ruh sağlığınıza iyi gelecek.

YAY BURCU (06.01.2021)

yay.jpg

Genel

Bugün oluşacak gelişmeler sizi keyiflendirecek. Fakat size her tatlı dil gösterene inanmamalısınız. Çıkarları için yanınızda görünüp içten içe size fesatlık besleyenler olacak. Bunları iyi gözlemlemeli ve hayatınızdan biran evvel çıkarmalısınız. Az ve öz dostlarınız size her zaman yeterli olacak.

Aşk

Aşkta bir türlü mutluluğu yakalayamamaktan dolayı umutsuzluğa kapılıyorsunuz. Artık düzenli bir ilişkiye sahip olup, sevip sevilerek bir yuva kurmak istiyorsunuz.  Daha önceden yaşamış olduklarınız insanlara güveninizi tamamen kaybettirdi. Tekrar güvenmek istediklerinizde sizi hayal kırıklığına uğratmaya devam ediyor. Sabırlı olun ve umutsuzluğa kapılmayın. Hayatınız hayalinizden de güzel yola girecektir. Sadece zamana bırakın.

Para

Almak istediğiniz ihtiyaçlarınızı sıraya koymalı ve en öncelikli olanlardan başlamalısınız. Bu şekilde çok sıkıntıya girmez ve programlı şekilde paranızı kullanmış olursunuz. Yakın gelecekte farklı iş fırsatlarını değerlendirip maddi açıdan ferahlayacaksınız.

Sağlık

Oldukça pratik ve titiz birisiniz. Bu tutumunuz size sağlık konusunda fayda sağlıyor. Virüse yakalanmamanıza da yardımcı oluyor. Bunun yanı sıra beslenmenize dikkat etmelisiniz ve öğün atlamamalısınız.

OĞLAK BURCU (06.01.2021)

oglak.jpg

Genel

Kendinizi artık daha kararlı ve cesur hissediyorsunuz. Garantici olduğunuz için adım attığınız her işte başarı sağlamanız mümkün görünüyor. Kontrolü elinizde tutmayı seviyor ve ona göre adım atıyorsunuz. Karşılaşabileceğiniz aksaklıklarda çözüm odaklı olup sakin kalmaya özen gösterin.

Aşk

Yeni tanıştığınız kişiye karşı platonik hisler besleyebilirsiniz. Onu yeterince tanıdığınızda duygularınızı cesur şekilde dile getirmelisiniz. Hislerinizi anlatmazsanız başkalarına fırsat verirsiniz. Bu yüzden kararlı olup harekete geçin.

Para

Finansal kaynaklarınızı yönetme hususunda ciddi adımlar atabilirsiniz. Yaşanacak karmaşıklıkları önlemek için bilgi sahibi olmadığınız işlere girişmemeli, temkinli olmalısınız.

Sağlık

Uyku düzeninizi rutine çevirmelisiniz. Yeterli uyku alamazsanız gün içinde kendinizi sürekli yorgun hissedeceksiniz. Erken uyuyup erken kalkmaya dikkat edin. Hem gözleriniz hem de bedeniniz için sağlam uykuya ihtiyacınız var.

KOVA BURCU (06.01.2021)

kova.jpg

Genel

Bugün yaşanabilecek olan ani gelişmelere temkinli yaklaşmanız söz konusu. Beklemediğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir. Bunları iyi değerlendirirseniz büyük başarılara sahip olacaksınız. İşlerden arda kalan zamanınızı sevdikleriniz ve arkadaşlarınla geçirmek size iyi gelecek. Fakat ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

Aşk

Beraberliğinizde yaşayacağınız sıkıntılarda çözüm odaklı davranmalısınız. Eğer karşınızdaki kişiye sevdi beslemiyorsanız onun zamanını boşuna harcamamalısınız. Bazen yalnızlık mutsuz bir birliktelikten çok daha iyidir.

Para

Finansal konularda dikkatli davranmayı elden bırakmamalısınız. Oluşabilecek aksilikleri iyi sezinlemeli ve erkenden müdahale etmelisiniz. Koşulların uygunluğunu hesap edip yeni girişimlere girme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Sağlık

Vücudunuzu tembellik yaparak yormamalısınız. Hareketlerinizi aktifleştirmeli ve yaşanabilecek kireçleme tarzı rahatsızlıkların önüne geçebilirsiniz. Sağlığınızın değerini bilin ve onu kaybetmemeye özen gösterin.

BALIK BURCU (06.01.2021)

balik.jpg

Genel

Son zamanlarda birçok işe aynı anda yetişmeye çalışabilirsiniz. Bu durum zihninizin ve bedeninizin yorulmasına neden olacak. Önceliği olmayan işleri erteleyip önce diğerlerine yoğunlaşmalısınız. Karamsarlıktan uzak durmaya çalışmalısınız. Daha anlaşılır adımlarla ilerlemekten ve cesur davranmaktan vazgeçmemelisiniz. İçinizdeki huzursuzluğu ortadan kaldırdığınız sürece bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Aşk

Aşkta bilinçli olmaya çalışın. Samimi yaklaşımlar sergilediğiniz sürece mutlu ve huzurlu olacaksınız. İlişkiniz için en iyisini yapacak birisiniz. Fakat işlerinizdeki gerginliği hayatınızdaki kişiye çok belli etmemeye gayret gösterin. Beklediğiniz ilgiyi ve anlayışı göremezseniz çok üzülürsünüz. Eğer hayatınızda biri yoksa Hoşlandığınız kişiye olan duygularınızı belli etmekte geç kalmayın. Bugün ona açılabilmeniz için güzel bir gün.

Para

Finansal sıkıntılarınız durulmaya başladı. Yatırımlarınıza hız kazandırıp harekete geçmelisiniz. Kazandıklarınız yanında kaybettikleriniz aklınıza bile gelmeyecek. Maddi rahatlama önünüze çıkacak fırsatları değerlendirmenize vesile olacak.

Sağlık

Bu sıralar ayak sağlığınıza dikkat etmeli gün içinde fazlaca yoruldukları için rahat ayakkabılar tercih etmelisiniz. Hayatınızın geri kalanı için sağlığınıza daha özverili ve disiplinli olmalısınız. Mevsim yeşillikleri tüketmeyi ihmal etmeyin.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.