31 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

31 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

31 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?31 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

31 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

31 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (31.12.2020)

koc.jpg

Genel

İstek ve hayallerinizin ön plana çıkacağı bir gün olabilir. Gününüz büyük bir bölümünü isteklerinize yoğunlaşarak geçirebilirsiniz. Bazı isteklerinizi gerçekleştirmek zamanınızı alabilir ama hayallerini kurmanız size faydalı olacak.

Aşk

Aşkta sizi korkutan durumlarla yüzleşmekten kaçmayın. Açık ve dürüstçe duygularınızı ifade etmeniz, muallakta kalan durumların netleşmesini sağlayabilir. Kendinize her zaman güvenin.

Para

Geçmişiniz ve geçmişte kaybettiğiniz paraları düşünmekten vazgeçip, bugününüze odaklanmalısınız. Bugününüzü dünlerle kıyaslamayı bir kenara bırakıp, yarınlarınız için dikkatli adımlar atmalısınız.

Sağlık

Kendinize zaman ayırım kişisel bakım yapmak sizi oldukça motive edecektir. Kendinizde yapacağınız değişiklikler gerginliklerinden arınmanız için güzel bir yol olacak.

BOĞA BURCU (31.12.2020)

boga.jpg

Genel

Bugün birçok şeyden sorumlu olabilirsiniz buda sizin meşguliyetinizi artırabilir. İletişiminizi kuvvetlendirmeniz gerekecek konular gündemde olabilir. Konular üzerinde iki kere düşünmeyi ihmal etmeyin.

Aşk

İhtiyaç duyduğunuz enerjiye sevdiğinizle yapacağınız sohbette bulmanız olası. Onunla yapacağınız keyifli konuşmalar size iyi gelecektir. Sevdiğinize vakit ayırın.

Para

Çevrenizdekileri etkilemek adına gösteriş yapma yolana girebilirsiniz fakat aşırıya kaçmamaya özen göstermelisiniz. Daha makul davranışlar ve tutarlı olmanız karşınızdakileri daha çok etkileyebilir.

Sağlık

Yaşamış olduğunuz yorgunluklardan arınıp dinlenmeniz ve güzel zaman geçirmeniz için sizi mutlu edecek güldürecek komedi filmler izlemelisiniz. Ya da sevdiğinizi bir yemeği yapıp yemeniz size iyi gelecek.

İKİZLER BURCU (31.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Bugün çevrenizdekilerle görüşmek önceliğiniz olabilir. Bazı düzeltilmesi gereken meselelerde çabalayacaksınız ama iletişiminize dikkat edip güzel bir üslup kullanmayı ihmal etmeyin.

Aşk

Karşınıza çıkacak birinden ilk görüşte etkilenebilir ve onu tanıma yoluna girebilirsiniz. O kişiye karşı yoğun hislere kapılabilir fakat sonunda da oldukça üzülebilirsiniz. Temkinli olmayı elden bırakmayın.

Para

Hayata geçirmek istediğiniz projeleriniz konusunda biraz daha araştırma yapmalısınız. Acele kararlar almaktan kendinizi geri çekmeli ve mantığınızı kullanmalısınız. Sonrasında bir hayal kırıklığı yaşamanızı istemem.

Sağlık

Bu soğuk günlerde cilt bakımınıza özen göstermeniz hem sizin psikolojinize fayda sağlayacak hem de soğuktan yıpranan cildinize iyi gelecektir.

YENGEÇ BURCU (31.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Telefon ya da mesaj ile alacağınız bir haber gününüzü güzelleştirecek ve sizi oldukça mutlu edecek. Bu haberle aldığınız pozitif etki sayesinde çevrenizdekilerle sağlıklı konuşmalar gerçekleştireceksiniz.

Aşk

Çevrenizdeki insanların tutumunu oldukça baskıcı buluyorsunuz. Özellikle aşk konusunda baskılanmak hiç hoşunuza gitmiyor. Bugün sizi bunaltacak birine beni rahat bırak artık bile diyebilmeniz olası.

Para

Sevgilinize parasal konularda örnek olabilirsiniz. İlk etapta tabi ki kendinizin önceliklerine odaklanmalısınız. Etrafınızdakilere iyi bir örnek teşkil edebilmeniz için Kendi paranızın peşinden gitmelisiniz.

Sağlık

Temizliğinize daha fazla özen göstermelisiniz. Evinizi, iş yerinizi temizlemek ve kıyafetlerinizi temiz tutmak bulaşabilecek mikroplardan arınmanıza yardımcı olacak.

ASLAN BURCU (31.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Mutlu olmak için bir şeylerin gerçekleşmesini beklemekten vazgeçmelisiniz. Kendi mutluluğunuzu kendiniz yaratmak için çabalamalısınız. Nedenlere bağlı olmadan kendinle mutlu olmayı öğrenin.

Aşk

Beklemediğiniz bir zamanda beklemediğiniz birinden göreceğiniz ilgi size mutluluğun kapılarını aralayabilir. Bu kişinin size olan ilgisi sizi çok şaşırtacak aynı zamanda da çok düşündürecek. Güvenmeden kendinizi fazla açmamalı emin adımlarla yürümelisiniz.

Para

Canınızı sıkan konuların finansal mevzular olduğunu düşünmeniz sizi yanıltır. Temeldeki konulara tam odaklanmıyorsunuzdur belki de. Maddi durumlarınızı düşünmeyi bir kenara bırakıp, yapmanız gerekenlere yoğunlaşmalısınız.

Sağlık

Vücudunuzda biriken negatif enerjiyi atmanız için esneme hareketlerine yoğunlaşmanızda fayda var. Bu sayede hem gevşemiş olacaksınız hem de kaslarınızın daha rahat hareket ettiğini göreceksiniz.

BAŞAK BURCU (31.12.2020)

basak.jpg

Genel

Öncelikle sağlıklı düşünmek ile güne başlamalısınız. Sonrasında iletişiminizi kuvvetlendirmelisiniz. İnsan ilişkileri bugün sizin için oldukça önemli olacak. Bu yüzden onlarla konuşurken nasıl iletişim kurduğunuz önemli olacak.

Aşk

Aşkta beklenmedik sürprizler ve gelişmeler keyfinizi oldukça yerine getirecek. Yeni biriyle tanışacak ve ya yeni tanıştığınız biriyle güzel durumlar söz konusu olacak.

Para

Sevdiklerinize destek olmayı ve onların sıkıntılarına koşmayı ihmal etmeyin. Çevrenizde gelişen olaylara daha yapıcı yaklaşmalısınız. Maddi açıdan sıkıntı yaşamayacağınız bir gün olabilir.

Sağlık

Virüsü ciddiye almanız gerekiyor. Hem kendi sağlığınızı hem de etrafınızdakilerin sağlığını düşünmelisiniz. Mesafe ve maske kurallarına uymalısınız.

TERAZİ BURCU (31.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Kendinizi daha iyi hissedebileceğiniz bir gündesiniz. Sağlığınız için yerinde kararlar alacaksınız. Geçirilen zor günlerde sorumluluk sahibi olmanız etrafınız için iyi bir örnek olacak.

Aşk

Yeni kişilerle tanışmak size biraz olsun unutamadığınız ve üzüldüğünüz anları unutturabilir. Karşınıza çıkan insanlara şans vermelisiniz.  Elbet mutluluk kapınızı çalacak. İnancınızı kaybetmeyin.

Para

Bugün maddi açıdan yapacağınız yatırımlar size ileride güzel günler geçirmeniz açısından oldukça fayda sağlayacak. En ufak olumsuzlukta moralinizi bozmayın. Daima yapıcı olmaya özen gösterin.

Sağlık

Sosyal mesafeyi ciddiye alıp, virüsün size bulaşmasına engel olmaya odaklanmalısınız. Bu sıralar çok fazla mesafe kurallarına uymuyorsunuz. Keyfi durumlar için kendinizi ve sevdiklerinizi riske atmayın.

AKREP BURCU (31.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Bugün etrafınızdakilerle keyifle muhabbetlere girip gününüzü güzelleştirebilirsiniz. Bu hem çevrenizdekileri sıkıntılarından biraz olsun uzaklaştıracak hem de sizi motive edecektir.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyle ilişkinizi farklı bir boyuta taşımak isteyebilirsiniz. Bazı konular karşılıklı konuşmalarla ve fikir alışverişi ile netlik kazanacak. Duygularınızı kontrol etmeli ve emin olmalısınız.

Para

Ufak tefek mevzulara büyük zaman harcıyorsunuz. Vaktinizi boşa harcamayın. Maddi açıdan konulara bir bütün olarak bakmalısınız. Konulara geniş bir açıdan bakmanız kafanızdaki planları hayata geçirmeniz için size yardımcı olacak.

Sağlık

Bol su tüketip faydasız alışkanlıklarınızdan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Su tüketmeniz günlük yaptığınız aktivitelerde kaybettiğiniz sıvıyı kazanmanız için en güzel ve sağlıklı seçimdir.

YAY BURCU (31.12.2020)

yay.jpg

Genel

Kafanızı rahatlatmak ve zihninizi boşaltmak için keyfinizi yerine getirecek aktivitelere yoğunlaşmalısınız. Mesela müzik dinleyebilir, dans edebilir ya da kitap okuyabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi biraz daha rahatlamış hissedeceksiniz.

Aşk

Beklenmedik durumlar karşınıza çıkabilir. Bunları aşabilmeniz için gerekli zamanınız var. Karşınıza çıkan fırsatları elinizin tersiyle itelemeyin. Eğer ki hayatınızda birisi var ise onu anlamaya çaba göstermelisiniz.

Para

Bildiğiniz yolda yürümeye devam etmelisiniz. Bildikleriniz üzerinden işlerinize devam etmeniz kazancınıza fayda sağlayacak. Bilmediğiniz bir iş hem sizi yıpratabilir hem de zamanınızı çalarak olumsuz sonuçlar doğurabilir.

Sağlık

Soğukta uzun süre zaman geçirmek zorunda kalmış olabilirsiniz. Bu vücudunuzun direncini düşürmüş olabilir. Hasta hissetmeseniz de kendinizi sıcak tutmayı ihmal etmeyin ve muhakkak C vitamini alın.

OĞLAK BURCU (31.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Çevrenizde bir süredir küs olduğunuz biri ve ya birileriyle tekrardan muhabbet edip aranızdaki buzları eritebilirsiniz. Bu konuşmalardan keyif almanız olası. Kırgınlığınızı açıkça söyleyecek ve içinizi rahatlatacaksanız.

Aşk

Hayatınızdaki kişiyle paylaşmak isteyeceğiniz şeyler söz konusu. Bu güzel gelişmeleri bir telefon aracılığı ile ya da yüz yüze anlatıp karşılıklı mutlu olacaksınız. Önemli kararlar alıp hayatınıza yön verebilirsiniz.

Para

Bugün karşınıza çıkabilecek bazı olumsuzluklar hemen enerjinizi düşürmesin. Sinirlenmeden mantıklı şekilde çözüm üretmelisiniz. Çevrenizdekilerin işleri yavaştan alması sizi oldukça gerginleştiriyor ve bunun bilinçli yapıldığını düşünüyorsunuz. Sakinliğinizi korumanızda fayda var.

Sağlık

Sağlığınız konusunda disiplinli ve planlı olmalısınız. Uyku saatiniz, uyanmanız, yemek saatleriniz hepsi zamanlı olmalı. Başlarda zor gelse de zamanla bir rutine oturacaktır. Böylelikle sağlığınızı düzene koymuş olacaksınız.

KOVA BURCU (31.12.2020)

kova.jpg

Genel

Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bunlar oldukça güzel gelişmeler olacak. Hayata bakış açınızı bile pozitife çevirerek mutlu olmanızı sağlayacak.

Aşk

Cesur olup sevdiğinize karşı bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu ilişkiniz ve samimiyetinizin ilerlemesi için iyi olacak. Tabi ki bunun yanı sıra mantığınızı dinlemeyi de unutmayın.

Para

Maddi açıdan güzel gelişmeler görmek için istikrarlı davranmaya devam etmelisiniz. Kendinize güvenmeli ve iyi kazançlar elde edeceğinize inanmalısınız.

Sağlık

Sporu bir hayat felsefesi haline getirmelisiniz. Salonda ya da evde egzersizlerinizi ihmal etmeden yapmaya devam etmelisiniz.

BALIK BURCU (31.12.2020)

balik.jpg

Genel

Yılın son gününde iletişim konuları gündeminizi değiştirebilir. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz insanlarla iletişiminizi artırmak, onlarla zaman geçirmek sizin için oldukça iyi olacak. Bu durum arkadaşlıklarınızı da kuvvetlendirecek.

Aşk

Bazı konularda sadece kendi bakış açınız yeterli olmayabilir. Aşkta mutluluğu bulabilmeniz için bazen de kendinizi karşınızdakinin yerine koyup öyle düşünmeniz gerekir. Karşınızdaki kişiyi sadece bu şekilde daha net anlayabilirsiniz. Böylelikle aranızdaki ufak tefek anlaşmazlıkların üstesinden gelebilir ve mutlu olursunuz.

Para

Para ile aranızdaki durum oldukça farklı bir hale girebilir. Tıpkı kaçan kovalanır misali paranın peşine düşebilirsiniz. Fakat söz konusu bir insan olmadığı için davranışlarınızda değişim yaşamanıza sebep olabilir.

Sağlık

Kendiniz için en doğru kararları almalısınız. Kendinizi en iyi siz bilirsiniz. Hem spora hem de beslenmenize önem göstermelisiniz. Kaslarında ufak tefek ağrılar söz konusu olabilir fakat bu tamamen sıkı giyinmemenizden kaynaklı. Mevsime uygun kıyafet tercihi sizi koruyacaktır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.