30 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

30 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

30 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 30 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

30 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

30 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor? 

KOÇ BURCU (30.12.2020)

koc.jpg

Genel

Bugün başlamış olduğunuz işlerinizi yarım bırakmamaya çalışmalısınız. Algılarınız gayet net olacak. Kendinizi önemli konulara vermeye çalışın. Odaklandığınız konulara dikkat edin.

Aşk

Aşk konusunda niyetinizin büyük önemi var. Hangi niyetle hareket ederseniz o yönlü gelişmelerle karşılaşacaksınız. Keyifli ve güzel iletişim sağlamaya önem gösterirseniz şansınız artabilir.

Para

Maddi konularda aklınıza yatmayan durumların üstüne gitmelisiniz. Yarım iş yapmamalısınız ve detayları görmelisiniz. Dikkatinizi azaltmamalısınız.

Sağlık

Ruh halinizi düzeltmek için çaba göstermelisiniz. Bu kendiniz için iyi olacak. Keyif alacağınız aktivitelere yönelmelisiniz.

BOĞA BURCU (30.12.2020)

boga.jpg

Genel

Sakin kalmakta biraz zorlanabilirsiniz bugün. Siz sakin kalmaya çabaladıkça çevrenizdekiler de aksine bir ruh haline sokacak sizi. Uzlaşmacı olmayı elden bırakmamalısınız.

Aşk

Duygularınız bugün biraz daha baskın olacak. Hislerinize kulak verip algılarınızı açacaksınız. Dikkatleri üzerinize çekeceksiniz.

Para

Maddi açıdan orta yolu bulmanız gerekmekten. Ortak sorumluluklarınız varsa bunları kontrol etmek size düşecek. Özenli olmaya önem vermelisiniz.

Sağlık

Biraz hassas bir gündesiniz. Etrafınızdakiler sizi strese sokabilirler ama duygusal tepki vermekten uzak durmalısınız.

İKİZLER BURCU (30.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Bugün kendinize oldukça güveneceksiniz. Her sorunun ve problemin karşısında dik duracak ve mantıklı kararlar alacaksınız. İçinde bulunduğunuz ruh hali ve güven duruşunuza da yansıyacaktır.

Aşk

Aşkta inanılmaz romantik olacaksınız bugün. Birlikte olduğunuz birisi varsa ona farklı sürprizler yapıp şaşırtabilirsiniz. Bu durum onun size karşı daha samimi olmasına vesile olacak. Eğer birlikte olduğunuz biri yoksa da güzel fırsatlar karşınıza çıkabilir.

Para

Fazla harcamalarınızı kısmanız gerekecek. Kendinizi maddi anlamda garantiye almaya çalışmalısınız. Daha planlı ve programlı hareket etmelisiniz.

Sağlık

Stres ve gerginlikler sizi oldukça yoracak olsa da sizin dik duruşunuz karşısında etrafınızdakilerde size sorun çıkarmaktan vazgeçecekler. Duygusal gerginlikleri azaltıp, zihninizi boşaltmaya çalışın.

YENGEÇ BURCU (30.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Çevrendeki kişilerin konuşma şekillerinden oldukça rahatsız olabilirsiniz bugün. Emreder gibi konuşulduğunu düşünebilirsiniz. Bu tarz konuşma sergileyen birileri varsa çevrenizde onlardan uzaklaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

Aşk

Aşk konusunda bugün mutlu olacaksınız. Daha keyifli bir ruh haline bürüneceksiniz. Sevdiğiniz varsa onunla güzel gelişmeler olabilir eğer yoksa aşka kapılarınızı açmalısınız.

Para

Parasal konularda başkalarının aklına göre hareket etmemelisiniz. Onların size yapacağı emrivakilere müsaade etmemelisiniz. Tavırlarınızda net olun. Ve onlara kolay lokma olmadığınızı gösterin.

Sağlık

Erken uyumanız güne erken başlayıp enerjik olmanızı sağlayacaktır. Bu yüzden uykunuzu düzene koymaya özen gösterin. Bunu yapamazsanız destek almayı ihmal etmeyin.

ASLAN BURCU (30.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Başkasının yapacağı hataların yükünü üstlenebilirsiniz. Bunları yoluna koymak için dik duruşunuzdan taviz vermemelisiniz. Kararlı olmanız başarmanız için ilk adım olacak.

Aşk

Hoşlandığınız kişiye olan duygularınızı açmakta zorlanabilirsiniz. Kendini aşk konusunda ifade etmek sizi sıkıntıya sokabilir ancak bunu aşabilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Şansınızı iyi değerlendirin.

Para

Maddi konularda daha dikkatli olacaksınız. Paranızı değerlendirmek için geniş araştırmalara girebilirsiniz ya da yeni bir iş kurabilirsiniz. Hangisinin daha mantıklı olduğuna kendiniz karar vereceksiniz.

Sağlık

Cildinize dikkat etmelisiniz ve cilt sağlığına özen göstermelisiniz. Bunun için bol su içmeli ve cildinizi ölü derilerden arındırmalısınız.

BAŞAK BURCU (30.12.2020)

basak.jpg

Genel

Kolay olduğunu düşündüğünüz bazı işlerin sandığınız kadar kolay olmadığının farkına varacaksınız. İşleriniz konusunda dikkatli davranmanız gerekecek. Kendinizi geliştirmeye çalışıp kolay sandığınız işlerinizin üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Aşk

Aşkta hiç beklemediğiniz ve sürpriz olacak gelişmeler yaşayacaksınız. Bu sizi oldukça mutlu edecek. Bu konulara biraz zaman ayırmanız iyi gelecek kestirip atmadan düşünmelisiniz.

Para

Bildiğiniz işlere odaklanmalısınız. Bilmediğiniz bir işe atılmanız sizi oldukça zora sokabilir. Kazancınızı yüksek tutmak için bildiğiniz işlerden ayırmamanızı tavsiye ederim.

Sağlık

Mevsim sebzelerine yüklenmelisiniz. Bu sağlığınızı iyileştirecek ve bağışıklığınızı güçlendirecektir. Yiyip içtiklerinize dikkat edin.

TERAZİ BURCU (30.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Sevdiklerinizin sizin desteğinize ihtiyaçları var. Sizden bekledikleri maddi değil, manevi destektir. Onları dinlemeyi ve anlamayı ihmal etmeyin. Zaman ayırın, yanlarında olduğunuzu hissettirin.

Aşk

Aşk konularında kendinizi olduğunuzdan farklı tanıtmayın. Olduğunuz gibi olun. Sizi isteyen bu şekilde istesin. Kimse için değişmeyin ve tutamayacağınız sözler vermekten kaçının.

Para

Finansal açıdan bugün iyi bir gündesiniz. Kendi yağınızla kavrulacaksınız. İsteklerinize odaklanıp, bu ihtiyaçlarınızı giderirseniz kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Sağlık

Hareket halinde olmaya özen gösterin. Kısa mesafelere yürüyerek gitmelisiniz. Asansör yerine merdivenleri tercih etmelisiniz. Bu sizin sağlığınız için gayet iyi olacak.

AKREP BURCU (30.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Enerjinizi tek bir iş üzerinde harcamayın. Ölçülü olup tüm güne eşit enerjinizi dağıtmalısınız. Atacağınız adımlar yalnızca bugününüzü değil, yarınınızı da düşünerek olmalıdır. Kararlarınızı bu şekilde alırsanız bunun size olumlu dönüşleri olacaktır.

Aşk

Bugün aşkta oldukça şanslısınız. Sevdiğiniz kişiye duygularınızı açmak için gerekli ortamı yaratmalısınız. Bu ortamı ayarlarsanız olumlu ve güzel konuşmalar olacak. Buda geleceğe iyi adımlar atmanıza neden olacak.

Para

Elinizde toplu bir para var ya da geçecek. Bu parayı dikkatli harcamalısınız. Yatırım yapmak biriktirmek zor günler için oldukça önemli.

Sağlık

Sağlığınıza önem vermelisiniz. Kendinize şu sıralar çok dikkat etmiyorsunuz. Hareketlerinizde ölçülü olmaya çalışmalısınız yoksa kas ağrıları tutulmalar yaşayabilmeniz olası.

YAY BURCU (30.12.2020)

yay.jpg

Genel

Kariyerinizde değişimlere gitmek istiyorsanız bugün tam size uygun fırsatlar çıkacak karşınıza. Bu fırsatları dikkatli değerlendirip üzerine gitmelisiniz. Hayat size güzel kapılar açacak.

Aşk

Değişim ve fırsatlar aşk hayatınızda da kendini gösteriyor. Karşınıza tam size uygun birisi çıkabilir. Kendinizi aşka kapatmayın. Yıkılan hayallerini ve duygularını onaracak bir aşk görünüyor.

Para

Maddi konularda yenilikler söz konusu. İş değiştirebilirsiniz. Bu hem size keyif verecek hem de daha fazla kazanmanıza olanak sunacak.

Sağlık

Bağışıklığınızı yüksek tutmaya odaklanmalısınız. Sıkı giyinip, sıcak içecekler tüketmelisiniz. Kendinizi virüsten sadece temizlikle koruyamazsınız. Bol bol vitamin almayı ihmal etmeyin.

OĞLAK BURCU (30.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Bugün önünüze çıkacak olan tüm olumsuzlukları tek tek atlatacaksınız. Doğru kararlar almak için içinize sinmeyen durumları net ve dikkatli bir şekilde inceleyip gözden geçirmelisiniz.

Aşk

Hoşlandığınız kişiyle tam olarak anlaşamıyorsunuz. Bunun nedeni de birbirinizi fazla dinlememenizden kaynaklanıyor. Aranızdaki iletişim problemini giderirseniz her şey yoluna girecektir.

Para

Maddi açıdan biraz sıkıntılı görünüyorsunuz. Harcamalarınızı biraz kısmanız fayda sağlayacaktır. Geleceğinizi düşünerek hareket ederseniz paranızı boşa harcamazsınız.

Sağlık

Egzersiz için uygulamaları kullanıp kendinize vakit ayırmalısınız. Sağlığınız hayatınızdaki her şeyden önemli. Sağlık olmadan hiç bir şey kıymetli değildir.

KOVA BURCU (30.12.2020)

kova.jpg

Genel

Hayattaki her şeyden yalnızca siz sorumlu değilsiniz. Kendinize bu kadar eziyet etmeyin. Ölçülü sorumluluklar yüklenin. Böyle yaparsanız hayattan da keyif almaya başlayabilirsiniz.

Aşk

Aşk konularına bir türlü odaklanamıyorsunuz. İnsanlara olan güveninizi tamamen kaybetmişsiniz. Fakat her insan bir değil. Kendinize ve karşınızdakine şans verin. Sadece kendinizi hemen kaptırmayın.

Para

Maddi sorumlulukları üstlenmeye bakmalı ve başkalarının sırtından geçinmemeye dikkat etmelisiniz. Kendi hallettiğiniz işlerde kimseye de bir ihtiyaç duymazsınız.

Sağlık

Yeni kararlar almanız olası, bunun için stresten kendinizi arındırmalı ve bu şekilde karar almalısınız. Stres sizi yanlış kararlar almaya itebilir.

BALIK BURCU (30.12.2020)

balik.jpg

Genel

Kendinizi dışarıda ifade ederken daha dikkatli davranmalısınız. Çevrenizdekilerle uyum içerisinde olduğunuz sürece herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Odaklanmalar konusunda biraz sorun yaşayabilirsiniz ama amaçlarınız doğrultusunda attığınız adımlar size yardımcı olacak. Hedeflerinizden asla sapmamalısınız.

Aşk

Aşkta sabırlı olmalısınız. Eğer ki bir birlikteliğiniz varsa fazla üstüne gitmeyin. Doğru adımlar attığınız sürece sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Duygularınızı net ve daha anlaşılır şekilde ifade etmeyi ihmal etmeyin. Hayatınızda biri yoksa güzel bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Para

Elde edecek olduğunuz kazançtan en iyi şekilde fayda sağlamaya çalışmalısınız. İçinde bulunduğunuz duruma uygun hareket ederseniz Her şeyin daha iyiye gittiğini görebilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirmelisiniz.

Sağlık

Sağlığınıza oldukça özen gösteriyorsunuz. Spor yapmayı ve dengeli beslenmeyi ihmal etmiyorsunuz. Fakat zihniniz o kadar dolu ki stres size iyi gelmiyor. Kendinize huzur bulacağınız bir ortam yaratmalısınız. Bu şekilde zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.