3 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

3 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

3 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?3 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 3 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

3 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

3 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 3 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (03.01.2021)

koc.jpg

Genel

Sevdiklerinizle bir arada olup onlarla muhabbet etmek size çok iyi gelebilir. Keyifli bir ortam, eğlenceli konular gününüze ayrı bir renk katacak. Kendinizi rahatlamış ve çok rahat hissedeceksiniz.

Aşk

Aşkta keyfiniz yerine gelecek. Karşınıza çıkacak olan o kişi ayaklarınızı yerden kesip sizi tutkulu bir aşkın içine çekebilir. Öncelikle kendinize biraz zaman ayırmanız sağlıklı bir ilişki kurmanız için önemli.

Para

Çevrenizde söylenenlerin hepsine inanıp kendi durumunuzu asla göz ardı etmemelisiniz. Sizi güzel söz ve hayallerle kandırıp paranızı almak isteyebilirler. Öncelikle kendi deneyimlerinize güvenin ve dikkatli olmaktan vazgeçmeyin.

Sağlık

Kendinizle iyi anlaşıp aranızı düzeltmek için isteklerinizden çok ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız. Sağlıklı kararlar alıp kendinize gerekli önemi ve özeni göstermelisiniz.

BOĞA BURCU (03.01.2021)

boga.jpg

Genel

Hislerinize güvenmelisiniz ve algılarınızı sürekli açık tutmalısınız. Beklenmedik fırsatları bu şekilde elde etmeniz kolaylaşacaktır. İnsanların düşüncelerini net şekilde okuyabilir ve onlarla olan iletişiminizi bu sayede daha da kuvvetlendirebilirsiniz.

Aşk

Hisleriniz ve duygularınız hakkında konuşmak isteyebilirsiniz bugün. Beraber olduğunuz birisi varsa onunla ciddi konuşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ki yalnızsanız Duygusal bir birliktelik için birisi ile güzel bir konuşma gerçekleştireceksiniz.

Para

Maddi harcamalara girmeden de eğlenceli zaman geçiremediğinizi düşünüyorsunuz. Fakat para harcamadan da Kendinizi eğlendirmeyi bilmelisiniz. En önemlisi sevdiklerinizle geçireceğiniz zaman para harcayarak geçirdiğiniz zamanlardan daha güzel olabilir.

Sağlık

Hayatınızı artık bir düzene koyup, program yapmak için bir karar almanız olası. Sağlıklı kararlar almanız ve yeni planlar yapmanız size kendinizi iyi hissettirecek. Yeme ve içme konularına da ayrıca önem vermelisiniz.

İKİZLER BURCU (03.01.2021)

ikizler.jpg

Genel

Hayatınızda yaşadığınız güzel günleri kutlamak isteyebilirsiniz bugün. Birden çok sevindirici haber alıp, başarılar elde edebilirsiniz. Bugününüz başarı içerisinde geçecek ve zorlanmadan keyifli bir gün geçireceksiniz.

Aşk

Hoşunuza giden kişi ile ilgili bilmediğiniz şeyler öğrenebilirsiniz. Bu kişiyle ilgili her şeyi merak edip birazda araştırma yapabilirsiniz. Kimlerle görüştüğü, konuştuğunu, nerede oturduğu gibi bilgileri öğrenebilirsiniz. Aşkta bugünlerde merak ön plana çıkacak.

Para

Geleceğinizi şekillendirmek ve güven altına alabilmeniz için, bugünden planlar yapmalısınız. Bugünün kararları unutmayın ki yarınınızı belirler. Vizyonunuzu genişletin. Güzel kararlar alıp bunları uygulamaya geçmelisiniz.

Sağlık

Psikolojik olarak kendinizi kötü hissettiren her şeyden uzaklaşmanız yerine keyif alacağınız şeylerle meşgul olmanız sağlığınıza büyük fayda sağlayacak. Keyif aldığınız insanlarla daha sık bir araya gelip güzel zaman geçirmeyi ihmal etmeyin. Böylelikle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU (03.01.2021)

yengec.jpg

Genel

Yeni bir şeyler öğrenmek, bilmediğiniz yeteneklerinizi görmek ya da var olan yeteneklerinizi geliştirmek size iyi gelecek. Bakış açınızı genişletip stresten uzaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Yeni şeyler öğrenmek kendinizi geliştirmek algılarınızın açılmasına da yarar sağlayacaktır.

Aşk

Aşkta çok sınandınız ve sınanmaya devam edeceksiniz. Beraber olduğunuz kişiyle aranızda bazı gerginlikle söz konusu olabilir. Uyumunuzu artırmanız için iletişiminizi kuvvetlendirmeniz gerekiyor. Yaşanılan birçok şeyde iletişim bozukluğu en büyük sorundur.

Para

Parasal konularda kendinizi çok bunaltıyorsunuz. Bu da olacak işlerinizin bile ters gitmesine neden oluyor. Daha sabırlı ve dikkatli hareket ederseniz bu günleri rahat atlatacaksınız. Kendinize zaman verin ve elinizdekilere sahip çıkmayı unutmayın.

Sağlık

Sağlık adına köklü değişikliklere girmek istiyorsunuz. Düzensiz yaptığınız birçok şeyi programlı yapmak için çaba göstereceksiniz. Bu değişikliklere ilk olarak dengeli beslenmeye çalışmakla başlayabilirsiniz.

ASLAN BURCU (03.01.2021)

aslan.jpg

Genel

Eğlenceli ve keyifli insanlarla tanışabilirsiniz. Çevrenize daha eğlenceli ve gerçek anlamda iyi insanlar olabilir bir zaman sonra. Belirli şeylerle sınandığınız hayatta artık huzuru bulmanız olası. İnsanlarla keyifli sohbetler etmeniz size enerji katacak.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile gereksiz tartışmalara girmekten çekinmelisiniz. Güzel gidecek bir ilişkinin ilk adımını attınız ya da atmak üzeresiniz. Kendinizi net ifade etmeniz akla gelebilecek soru işaretlerini engelleyecektir. Verdiğiniz değerin karşılığını göreceksiniz. Duygularınızı mantığınızla birleştirip öyle kararlar alıyorsunuz. Bu sizin üzülmenize ve hayal kırıklığına uğramanıza engel olacaktır.

Para

Gelecekte değişmesini istediğiniz şeyleri nasıl finanse edeceğinizi düşünmeli ve bu doğrultuda mantıklı kararlar almalısınız. Planlı programlı olmak, hedefe odaklanmak başarınızı artıracak. İmkansız diye bir şey olmadığını size gösterecektir.

Sağlık

Vücudunuzun ihtiyacına göre beslenmeli ve keyif aldığınız yemekleri tüketmeniz size iyi gelecek. Herkese iyi gelen bir gıda size iyi gelmiyorsa onu yemek zorunda değilsiniz. Midenize iyi gelmeyen sizi rahatsız eden yemeklerden uzak durun.

BAŞAK BURCU (03.01.2021)

basak.jpg

Genel

Sizin için oldukça önemli olan bir konuda bilmediğiniz bir şey öğreneceksiniz. Bu konu hakkında duymanız gereken bazı konuşmalar kulağınıza gelecek. Bu şekilde resmiyet gerektirecek konularda daha temkinli ve dikkatli davranarak sağlam adımlar atabilirsiniz.

Aşk

Sevdiklerinizle aşk konusunda fikir ayrılığı yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın bu konulardaki düşünceleri sizinkinden farklı olabilir. Fevri davranıp onları incitmeyin, sakin kalın ve saygı gösterin.

Para

Bugün maddi konulardaki endişelerinizi bir kenara bırakıp keyifli bir gün geçirmeye odaklanın. Ve istediğiniz şeylere harcama yakmaktan çekinmeyin aşırıya gitmemekle birlikte. Bu sizi fazlası ile keyiflendirecektir.

Sağlık

Sağlığınızı düşünüp kontrollü adımlar atmalısınız. Genel sağlık kontrolleri yaptırmayı ihmal etmemeye çalışmalısınız. Bol sebze ve meyve yemeği ihmal etmeyin.

TERAZİ BURCU ( 03.01.2021)

terazi.jpg

Genel

İnsanlarla bir arada bulunmak size güzel enerji katabilir. Kendinize önem göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Zamanınızı iyi ayarlayabilirseniz hem sevdiklerinize hem de kendinize zaman ayırma fırsatı bulursunuz.

Aşk

Hoşlandığınız kişiyle bugün güzel zaman geçirip yakınlaşabilirsiniz. Birbirinize yaklaştıkça daha da mutlu olacaksınız. Enerjiniz yükselecek ve daha pozitif olacaksınız.

Para

Bugün para harcamaya biraz hevesli olacaksınız. Fakat harcama yapmadan iki kere düşünmeyi ihmal etmeyin. Sonrasında hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz bu yüzdende önemsiz şeylere büyük paralar harcamamalısınız.

Sağlık

Nefes egzersizleri yaparak ve kontrollü egzersiz yaparak kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Dans ederek hareketlerinizi ve nefesinizi kontrol edebilirsiniz.

AKREP BURCU (01.03.2021)

akrep.jpg

Genel

Değişik konularda muhabbet etmek bilginiz olmayan konuları öğrenmeniz size oldukça iyi gelecek ve bakış açınızı genişletecek. Böyle muhabbetler size maddi beklentilerinize olan bakış açınızı da değiştirmenizde yardımcı olacaktır.

Aşk

Aşkta yaşadığınız sıkıntıların üstesinden gelmek için iki seçeneğiniz var. Ya sonlandıracak ya da ılımlı yaklaşıp problemleri çözmeye odaklanacaksınız. Seçim sizin. İyi düşünüp doğru kararı alacağınıza inanıyorum.

Para

Bu sıralar maddi açıdan biraz zorluk yaşayabilir, kendinizi ödemeler karşısında ezilmiş hissedebilirsiniz. Kendinizi motive etmeli ve karamsarlığa kapılmamalısınız. Karamsar olursanız mücadele azminizi yitirir ve her şeyin daha kötü gitmesine neden olabilirsiniz.

Sağlık

Kendinize özenli davranmalı ve bu şekilde kendinizi motive etmelisiniz. Kişisel bakımınıza, temizliğinize dikkat ederek ve sevdiğiniz şeyleri yaparak zihninizi boşaltabilirsiniz. Bu kendinizi çok daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

YAY BURCU (03.01.2021)

yay.jpg

Genel

Çok iş yapmak mı yoksa akıllıca iş yapmak mı daha iyi? Kendinize sormanız gereken asıl soru bu. Üretken bir insansınız fakat birçok iş yapmak yerine tek bir işe odaklanıp en iyi olabilmek sizin elinizde. Düşünüp ona göre hareket etmelisiniz.

Aşk

Romantik ve duygusal bir gün geçirmek isterken bazı sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aşkta mutluluğu yakalamaya çalışırken karşınıza çıkan bu ciddi problem sizi sıkıntıya sokabilir. Kendinizi üzmeyin zekice yaklaşımınız sayesinde aşamayacağınız herhangi bir konu yok. Her şey kısa zamanda yoluna girecek.

Para

Sevdiklerinizi sevindirmek isteyip onlara türlü hediyeler alabilirsiniz. Onları mutlu etmek sizi daha çok mutlu ediyor. Fakat bu sıkışık günlerde fazla açılmamanızı tavsiye ederim. Sonra sıkıntısını siz yaşayacaksınız.

Sağlık

Süt ürünlerinin vücudunuza olan tepkimesine dikkat edip yarayıp yaramadığını anlayabilirsiniz. Çünkü süt ürünleri bazı insanlarda faydadan çok zarar sağlıyor. Kendinize iyi gelecek gıdaları tüketip sağlığınızı korumalısınız.

OĞLAK BURCU (03.01.2021)

oglak.jpg

Genel

Bugün güzel bir haber alabilirsiniz. Öğreneceğiniz bir konuda ki bazı bilgiler size oldukça fayda sağlayacak. Güzel haberler alıp, insanlarla keyifli vakit geçirmek size çok iyi gelecek. İletişiminiz kuvvetlenecek ve algılarınız açık olacaktır.

Aşk

Bugün duygusal boşluğa düşüp kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Bu ruh halinden kurtulmanız için her şey sizin elinizde. Önceliği kendinize ayırıp, kendinizi mutlu etmelisiniz.

Para

Gelirinizi biraz daha artırmak için bir kaç işe daha yoğunlaşıp kendinizi aşabilirsiniz. Bugün oldukça cesur davranıyor zamanında asla yapamam dediklerinizi bile yapacak cesareti kendinizde görebileceksiniz.

Sağlık

Sakinleşmeye ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Biraz tembellik yapmanın size zararından çok faydası olacak. Bugününüz bol bol dinlenmeye ayırmalısınız.

KOVA BURCU (03.01.2021)

kova.jpg

Genel

İyi şeylere odaklanmaya çalışırken kendinizi sürekli negatif konuları düşünürken bulacaksınız. Kendinizi diken üzerinde hissedebilirsiniz. Biraz açık havaya çıkıp kafanızı toparlayın ve sizi mutlu edecek keyiflendirecek konulara yoğunlaşmaya gayret edin.

Aşk

Aşkta yaşamış olduğunuz deneyimler geleceğiniz için daha sağlam adımlar atmanıza katkı sağlıyor. Hatalarınızı görüyor ve aynı hatalara düşmüyorsunuz. İnsanları artık daha iyi tanıyor ve hemen kalbinizin kapılarını açmıyorsunuz.

Para

Aklınıza yatmayan hiçbir şeye evet dememelisiniz. Hislerinize güvenmeli ve içinize sinmeyip sizi rahatsız eden şeylerden uzaklaşmalısınız. Harcama yapmanız gerekiyorsa da bir süre beklemelisiniz.

Sağlık

Protein almayı ve taze sebze tüketmeyi ihmal etmeyin. Bugün sağlığınız için balık ve salata tüketebilirsiniz. Balığın çünkü vücudunuza oldukça faydası var.

BALIK BURCU (03.01.2021)

balik.jpg

Genel

Enerjiniz bugün oldukça üst seviyelerde olacak. Yalnızlığı tercih ediyorsunuz genel anlamda ama bugün insanlarla aranızda güzel bir iletişim olacak. Sorumluluklarınızın farkındasınız, bu yüzden her şey iyiye gidecek. Olacak gelişmeleri yakından takip etmeniz ve kontrolü elinizde tutmanız oluşabilecek sorunların çıkmasını engelleyecektir.

Aşk

Anlamsız kıskançlıklar yaşayabilirsiniz bugün. Ufak tefek olayları büyütmekten kaçınıp, ilişkinize zarar verecek her ne var ise uzak durmalısınız. Geçmişte yaşadıklarınız geleceğiniz için ışık olabilir. Deneyimli ve geçmişten ders alan birisiniz. Bu davranışlarınızla hayatınıza yön verdikçe aşkta hayal kırıklığı yaşamazsınız. Kendinize nazik davranın ve aşkta ilk önce kendi kalbinizi kırmayın. Karşınızdakine şans verin. Mutluluk uzak değil.

Para

Finansal kaynaklarınızın yönetimi konusundan elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz. Şartlar değişiklik gösterecek olsa da siz bunun üstesinden geleceksiniz. Kendinize güveniyor ve cesur davranıyorsunuz. Sağlıklı aldığınız kararların geri dönüşleri yakında kapınızı çalacak.

Sağlık

Sağlıklı beslenmeyi bir hayat felsefesi haline getirmelisiniz. Kilo almaya müsait olduğunuz için sürekli kendinize dikkat etmeni gerekecek. Bu konuda bir uzmandan yardım alabilir ya da kendi hazırlayacağınız bir programla formda kalabilirsiniz. Sindirim konusunda biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bunun için biraz daha yavaş yemeye özen göstermelisiniz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.