29 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

29 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

29 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 29 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

29 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

29 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor? 

KOÇ BURCU (29.12.2020)

koc-001.jpg

Genel

Algılarınız açıp etrafınızda olan bitenleri dikkatli gözlemlemelisiniz. Dikkatli davranıp gözlem yapmanız sizin doğru kararlar vermenize yardımcı olacaktır.

Aşk

Bugün sevdiğinizle ya da birlikte olduğunuz kişiyle ciddi konulara girmekten çekinmelisiniz. Olumsuz bir ruh hali içinde olduğunuzdan konuları yanlış değerlendirebilirsiniz.

Para

Parasal olarak biraz daha rahatlamış durumdasınız. Maddi olarak kaygılardan uzaklaşacaksınız. Gününüz keyifli geçmesi için canınızı sıkan konulardan uzaklaşmalısınız.

Sağlık

Aile büyüklerinizin sağlığı ile bugün yakından alakadar olacaksınız. Sizden uzakta olan sevdiklerinizi arayıp hal ve hatırlarını sormanız hem onlar açısından hem de sizin açınızdan iyi olacak.

BOĞA BURCU (29.12.2020)

boga.jpg

Genel

Bugün alacağınız kararlar ve atacağınız adımlarla çevrenizdeki insanları şaşırtacaksınız. Ailenizi mutlu etmek için birkaç girişimde bulunabilirsiniz.

Aşk

Duygusal anlamda büyük beklentilere girmemenizi tavsiye ederim. Yoksa büyük bir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşip, gerçekçi olmanız size yardım edecektir.

Para

Maddi anlamda rahatlamanız bugün sizi lüks harcamalar yapmaya itebilir. Hem sevdikleriniz hem de kendiniz için kesenin ağzını açacaksınız.

Sağlık

Egzersiz için salona gidemiyorsanız telefon uygulamalarından kendinize uyacak egzersiz planları indirebilirsiniz. Bunlara biraz olsun zaman ayırmanız size iyi gelecek.

İKİZLER BURCU (29.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Bugün kendiniz için önemli kararlar alacaksınız. Dikkatli davranıp, düşünce ve kararlarınızı gözden geçirmelisiniz. Baştan düşünün ki sonradan pişmanlık yaşamayın.

Aşk

Dış görünüşünüzde bugün biraz değişikliklere gideceksiniz. Çünkü dikkatini çekmek istediğiniz birisi var. Bunu başarabilecek potansiyele sahipsiniz.

Para

Parasal konularda kafanız rahat olacak. Çünkü düşüncelerinizi başka şeyler üzerine yoğunlaştıracaksınız. Finansal olarak bir zorluk gözükmüyor.

Sağlık

Sağlığınıza bugün dikkat etmeniz gerekecek. Dikkatli davranıp, enerjinizi doğru yerlerde kullanmalısınız. Enerjiniz düşmemesi sağlık açısından yararlı olacak.

YENGEÇ BURCU (29.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Bugün çevrenizdekilerle durumunuzu iyi bir hale getirmek için çaba göstereceksiniz. İçinize sinmeyen konularda değişiklik yapmaya çalışacaksınız. Net kararlarınız çevrenizdekilerinde olumlu dönüşlerine sebep olacak.

Aşk

Duygusal konularda hayallere dalabilirsiniz. Gerçeklerden çok kafanızda kurduklarınıza inanabilirsiniz. Fakat gün sonu gerçeklere döneceksiniz buda biraz sizi üzebilir. Bu duruma düşmemek için hayallerinizin bir sınırı olmalı.

Para

Paranıza biraz sahip çıkmalısınız. Gereksiz masraflarla savurganlık ediyorsunuz. Kendi harcamalarınız dışında başkalarına yapacağınız harcamalarda hesabınızı iyi yapmalısınız.

Sağlık

Zihninizi boşaltmaya çalışmalısınız. Bunun içinde faydalı kitaplar okuyabilir, bulmacalar çözebilir ya da resim yapabilirsiniz. Bunlar zihninizi dağıtmanız için size fayda sağlayacak.

ASLAN BURCU (29.12.2020)

aslan-001.jpg

Genel

Etrafınızdaki insanlara karşı aşırı korumacısınız. Onların iyi ve mutlu olması için elinizden gelenin daha iyisini yapmaya çalışıyorsunuz.

Aşk

Aşk hayatınızda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Gerçekçi olmaktan vazgeçmeyin. Hayatınızda olanları net bir şekilde gözlemlemelisiniz. Aşkta bunun karşılığını görecekseniz.

Para

Yalnızca kendi ihtiyaçlarınıza değil çevrenizdekilerinde ihtiyaçlarını gidermeye çalışacaksınız. Fazla açılmamaya dikkat etmelisiniz.

Sağlık

Sevdiğiniz insanlarla iletişiminizi kesmeyip, onlarla zaman geçirmeniz sizi sıkıcı ruh halinden kurtaracak. Ruh halinizin iyileşmesi de sağlığınız için iyi olacak.

BAŞAK BURCU (29.12.2020)

basak.jpg

Genel

Kendinize biraz çeki düzen vermelisiniz. Böyle devam ederseniz sürekli her yaptığınız işte başkalarından onay almaya başlayacaksınız. Ayaklarınızı yere sağlam basmalısınız bu durumu aşmak için. Bu konuya öncelik vermeyi ihmal etmeyin.

Aşk

Hoşlandığınız kişinin ilgisini çekmek istiyorsunuz. Fakat bunu yaparken kendiniz gibi olmaya özen gösterin. Başkası gibi davranmamalısınız. Bırakın sizi sevecek kişi olduğunuz gibi sevsin.

Para

Kendinizden emin olmaya gayret etmelisiniz. Başkalarına kendinizi kabul ettirmek için uğraşmamalısınız. Kafanızı yalnızca işiniz ve kariyeriniz üzerine yoğunlaştırırsanız her şeyin yola girdiğini göreceksiniz.

Sağlık

Kendinize sağlıklı olabilmek adına bir rutin belirlemelisiniz. Bu şekilde vücudunuzu denge tutabilir ve sağlığınıza gerekli özeni gösterebilirsiniz.

TERAZİ BURCU (29.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Kendinizi biraz gözlemlemeli ve analiz etmelisiniz. Bu şekilde kime neye nasıl davrandığınızı, nelere ani tepkiler verdiğinizi daha net göreceksiniz. Böyle bir değerlendirme insanlarla olan ilişkilerin açısından önemli olacak.

Aşk

Hoşlandığınız kişiye kendinizi ifade etmek istiyorsunuz. Kendinizi biraz ağırdan almayı denemelisiniz. Onu her şeyi açık açık anlatarak kazanamazsınız. Biraz gizemli olup umursamaz davranmalısınız. Bu onun ilgisini çekecektir. Kaçan kovalanır bu sözü unutmayın.

Para

Tam rahatladım parasal açıdan sıkıntılar bitti derken tekrar bir parasal konuda sıkıntı karşınıza çıkabilir. Bu sizde biraz gerginlik yaratabilir fakat hemen moralinizi bozmayın. İçinizdeki pozitif enerjiyi düşürüp her şeyi karmaşık bir duruma sokabilirsiniz.

Sağlık

Ayaklarınızı dinlendirmelisiniz. Günün tüm yorgunluğunu ayaklarınız çekiyor. Sıcak bir duş ve ayak masajı sizi kendinize getirecektir.

AKREP BURCU (29.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Geleceğinizle ilgili önemli kararlara varabilirsiniz. Bugün yaşanacak bazı şeyler sizi uzun süre etkileyebilir. Bu yüzden de dikkatli kararlar almalısınız. Gereksiz konularla zamanınızı boşa harcamayın.

Aşk

Önce kendinize güvenmelisiniz ve daha sonra aşkla ilgili adımlar atmalısınız. Kendinizden emin olmadan karşıdaki insana güven veremezsiniz. Böyle bir ilişkide başlamadan bitmeye mecbur olur. Kendinize güvenin ve dürüst olmaktan vazgeçmeyin.

Para

Parasal sıkıntıları bir kenara bırakın. Her şeyi tek başınıza çözmeye çalışmakla sadece vaktinizi öldürüyorsunuz. Bütün sorumlulukları tek başınıza üstünüze alıyorsunuz. Bırakın bu sorumluluğu başkaları da üstlensin.

Sağlık

Sağlığınızı oldukça ihmal ettiğiniz bir dönemdesiniz. Kolesterol seviyenizi ölçtürmelisiniz. Çok yağlı ve baharatlı yemeklerden uzaklaşıp biraz salata tarzı gıdalar tüketmeniz sağlığınız için faydalı olacak.

YAY BURCU (29.12.2020)

akrep-002.jpg

Genel

Çevrenizdeki insanların birbirlerine ne kadar fazla benzediğini fark edeceksiniz. Onların duygu ve düşünceleri hatta beklentilerinin aynılığı sizi onlarla iletişe geçmeye zorlayacak. Bu şekilde çevrenizdekilerle birlik ve beraberlik içerisinde olacaksınız.

Aşk

Aşk konuları bugün her zamankinden daha fazla gündemde olacak. Beğendiğiniz kişi ile belli konular üzerinde konuşup birbirinizi tanıma fırsatı bulacaksınız. Bu kişiyle hem kafa yapınız hem de kalpleriniz tam bir uyum sağlayacak.

Para

Bugün biraz maddi konulara odaklanabilirsiniz. Fakat düşünüp hayatta gerçekten önemli olanın ne olduğunu unutmamalısınız. Sevdiklerinizle iletişim halinde olup hoş vakit geçirmeniz finansal kaygılarınızın azalmasına vesile olabilir.

Sağlık

Şekerli gıdalardan kendinizi uzak tutmalısınız. Tatlı yiyecekler size enerji veriyor gibi görünse de aslında bir süre sonra size yorgunluk veriyor. Sağlıklı yemekler yemeli ve abur cuburdan vazgeçmelisiniz.

OĞLAK BURCU (29.12.2020)

oglak-001.jpg

Genel

Çevrenizden ilham alarak güzel adımlar atabilirsiniz. Farklı konulara odaklanarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu farklılıklara ayıracağınız zaman size iyi gelecektir. Kendinizi kanıtlamanız için güzel bir gün.

Aşk

Aşkta derin mevzulara dalabilirsiniz. Sevdiğinizle Derin konulara girip, geleceğinizle alakalı kararlara varabilirsiniz. Birbirinize daha bir aşkla bakacak ve birbirinizi daha iyi anlayabileceksiniz.

Para

Paranın bir amaç değil araç olduğunu unutmayın. Bu şekilde düşünürseniz eğer Gününüzü mahvetmekten vazgeçip yaşadığınız durumdan keyif alabilirsiniz.

Sağlık

Hayat tarzınızı biraz değiştirmeniz sağlığınızı kuvvetlendirmek için oldukça iyi gelecek. Uykunuza, yemenize her zamankinden daha çok önem vermelisiniz.

KOVA BURCU (29.12.2020)

kova-001.jpg

Genel

Sevdikleriniz ve ailenizle bir araya gelebilirsiniz. Önemli bazı konularla anlaşmaya varacaksınız. Sevdikleriniz sizin size önem veriyor. Sözleriniz onlar için değerli. Güzel bir karar vereceksiniz ve herkes mutlu olacak.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişiyle aranız daha samimi olacak. İçinize sinmeyecek bazı durumlar olabilir. Bu konulardaki düşüncelerinizi cesurca söylemelisiniz.

Para

Bir yerden beklediğiniz ufak bir parayı alacaksınız. Bu sizi bir süre rahatlatacak. Yeni girişimler için kollarınızı sıvadınız. Kararlı olup bu işin üstesinden gelmelisiniz.

Sağlık

Daha önceden denememiş olduğunuz sporlara yönelmeniz size iyi gelebilir. Ayrıca savunma teknikleri de öğrenmeniz ruhsal açıdan size iyi gelecek.

BALIK BURCU (29.12.2020)

balik-001.jpg

Genel

İsteklerinizi açıkça söyleyip, kendinizi özgürce ifade etmeniz gerekiyor. Başkalarının sizi onaylamasını beklemeden icraata geçmelisiniz. Biraz ön plana çıkmak için daha cesur davranmanız gerekiyor.

Aşk

Aşk için elinizden geleni yapmalısınız. Durduğunuz yerde bir mucize gerçekleşmesini beklerseniz elinize hiçbir şey geçmeyecek. Size yoğun duygular besleyen ve oldukça sevecen bir kişi var. Bunun farkındasınız ve tanışıp değerlendirmelisiniz.

Para

İsteklerinize odaklanmalısınız. Bugün maddi konuda bir sıkıntı yaşamıyorsunuz ama yine de fazla lükse kaçmadan harcamalar yapmalısınız. Yoksa yine sizin canınızı sıkacak günler gelebilir.

Sağlık

Bu sıralar egzersizlerinizi biraz aksatıyor gibisiniz. İhmal ettikçe spordan uzaklaşabilirsiniz. Toksinlerden kurtulmak için bol su içmeyi ihmal etmeyin.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.