28 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

28 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

28 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

28 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

 28 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor? 

KOÇ BURCU (28.12.2020)

koc.jpg

Genel

Farklı ve ilginç durumlarla karşılaşabilirsiniz. Heyecanınızı artıracak beklenmedik gelişmeler yaşayacaksınız. Karşılaştığınız bazı olaylar kafanızın karışmasına neden olacak. Bu karışıklık sizi biraz zorlayabilir. Pişmanlık yaşamamanız için ani hareket etmekten kaçınmalısınız.

Aşk

Herkesin hayatta sevilmeye ihtiyacı var fakat tek amacınız bu olmamalı. Sevdiğinizle olan ilişkinizin sonucu iyi olmazsa bu her şeyin sonu demek değildir. Herkesin başına gelebiliyor bu durum. Bugün kendi halinizde olup dikkatleri üzerinize çekmek istemeyeceğiniz bir gün. Başlarının ne istediklerinden çok kendi isteklerinizi dinleyip uygulamaya özen gösterin.

Para

Başınıza bir talih kuşu konabilir ama bunu söyledim diye de kendinizi şans oyunlarına vermeyin. Finansal olarak bilgi sahibi olan kişilerden destek almalı ve güzel projeler üretmelisiniz. Size sermaye sağlayabilecek insanlar bulmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Hayatınıza tutku ve tat katmak için uğraşmalısınız. İnsanlara söylemek istediklerinizi içinize atmanız sizde huzursuzluk ve mutsuzluk yaratıyor. Konuşmalarınıza biraz mizah katarak her kapıyı açabileceksiniz.

BOĞA BURCU (28.12.2020)

boga.jpg

Genel

Düşüncelerinizi ve duygularınızı doğru aktarıp, tercihlerinizi en iyi şekilde yapmalısınız. Beklentilerinizden olumlu sonuçlar alabileceksiniz. Tercihlerinizi doğru yaptığınız sürece bir problemle karşılaşmayacaksınız fakat çevrenizdeki insanlara biraz daha iyimser yaklaşmalısınız.

Aşk

Duylarınızla alakalı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bir tarafınız heyecan yaşamak isterken diğer tarafınız kendinizi kısıtlamanız için baskı yapacak. Heyecanınızı bastırmayın ve kalbinizin sesini dinleyin. Yaşanabilecek güzellikler biraz zaman alacak. Asla pes etmeyin.

Para

Karşılaştığınız engeller sizi yıldırmasın. Bunlar sayesinde hedeflerinizi daha net belirliyorsunuz. Ne yapmanız gerektiğine şimdilik tam karar veremiyorsunuz ama güzel fırsatlarla bir aydınlanma yaşayacaksınız.

Sağlık

Kendinizi bugün oldukça değersiz hissedebilirsiniz. Fakat bilgi birikiminiz ve içinizden taşan heyecanınız sayesinde köklü bir değişikliğe gidebilirsiniz. Bu değişimlerle dikkatleri üzerinize çekebilir, istediğiniz ilgiyi görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU(28.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Amaçlarınıza uygun adımlar atmaktan vazgeçmemelisiniz. Kendinize güvenmeli ve daha kararlı olmalısınız. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde de üzerinize düşenleri en iyi biçimde yapmalısınız. Kendinizi net ifade etmeye çalışmalısınız.

Aşk

Aşk hayatınız yolunda gidiyor. Kendinizden emin olun ve içinizdeki ışığı dışarıya yansıtmaktan çekinmeyin. Arkadaşlarınıza aşk konusunda verdiğiniz nasihatleri birazda kendi hayatınızda uygulamaya çalışın. Kendi içinizdeki pırıltıdan yararlanırsanız, kimseye de ihtiyacınız olmaz.

Para

Başka bir şehirde ya da ülkede yaşamayı düşlüyorsunuz. Bunun zamanınız geldiğini söyleyebilirim. İnsanların gözleri sürekli üzerinizde, her yaptığınızı gizliden takip ediyorlar. Artık güzel bir karar vermeli ve bu kararla yol izlemelisiniz. Kazancınızın artmasında kararınızın payı büyük olacak.

Sağlık

İçinde bulunduğunuz bunalımlı ruh halinden yavaşça çıkıyorsunuz. Enerjiniz yükselmeye başlıyor. İçinizdeki çocuğun isteklerine önem verip gününüzü güzelleştirmeye bakmalısınız.

YENGEÇ BURCU (28.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Bugün bazı konular hakkında kararsızlık yaşayabilirsiniz. Acele etmeden gözlemleyerek davrandığınız sürece yaşanabilecek bütün olumsuzlukları en aza indireceksiniz. Enerjinizi çalan, gününüze gölge düşüren her olay ve kişiden uzaklaşmalısınız.

Aşk

Sevdiğinizle birkaç gün beraber zaman geçirmek ikinizin açısından da iyi olacak. Yaşanılan kısıtlama ve yasaklar sizi strese soktu. Beraber geçireceğiniz zaman size fazlasıyla iyi gelecek. İçinde bulunduğunuz stresten biraz olsun uzaklaşacaksınız.

Para

Kendinizi finansal anlamda biraz geliştirmeye odaklandırmalısınız. Yeni çıkan teknolojileri takip edebilir, yatırım dergileri ve ya makalelerini okuyabilirsiniz. Böylelikle paranızı nasıl değerlendirebileceğiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız.

Sağlık

Stresten uzaklaşmaya öncelik vermelisiniz. Sizin enerjinizi düşüren şeylerden uzaklaşmalısınız. Kendinize iyi gelen şeyleri biliyorsunuz. Mutlu olacağınız şeyler yapmalı ve motivenizi artırmalısınız.

ASLAN BURCU (28.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Yaşanan olaylara bugün duygusal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Kendinizi toparlamalı ve konulara ani tepki vermekten kaçınmalısınız. Yaşananları gözlemleyip kendinizle biraz baş başa kalmalısınız.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişi ona karşı ilgisizliğinizden yakınıyor. İşlerinizi dengeleyip, sevdiğinize zaman ayırmalısınız. Böylece sizde içine düştüğünüz sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.

Para

Koşullara uyum sağlamaya çalışmalısınız. Enerjinizi doğru şekilde kullanırsanız oldukça yarar göreceksiniz. Elinizden gelen tüm olanakları kullanarak maddi olarak toparlanmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Planlı bir hayata geçip spora başlamak için acele etmelisiniz. Planlarınızı ertelemekten vazgeçmelisiniz. Esneme hareketleri yaparak başlayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU (28.12.2020)

basak.jpg

Genel

Etrafınızdakilerden doğru şekilde yararlanmalısınız. İkna kabiliyetiniz oldukça yüksek olacak bugün. Ruh halinizin keyifsizliğinden biran evvel kurtulmalısınız yoksa sürekli negatif enerji çekeceksiniz üstünüze. Buda her şeyin ters gitmesiyle sonuçlanabilir.

Aşk

İlişkinize biraz şans vermelisiniz. Birbirinize karşı daha anlayışlı olmanız gerekmektedir. İlişkinizi önemsediğinizi sevdiğinize hissettirmelisiniz. Böylelikle aranızdaki ilişkiyi başka seviyeye taşıyabilirsiniz.

Para

Elinize oldukça fazla fırsat çıkıyor fakat hiç birini değerlendirmiyorsunuz. Bu fırsatları değerlendirdiğiniz takdirde elinize sahip olmak istediğinizden fazla kazancın geçmesi olası.

Sağlık

Bol bol su içerek enerjinizi daha da yükseltebilirsiniz. Çünkü gün içerisinde birden fazla işe girişebilirsiniz. Bu durumda enerjinizi azaltabilir.

TERAZİ BURCU (28.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Bugün biraz daha esnek düşünebilirsiniz. Düşünceleriniz gün içerisinde değişme gösterebilir ama sahip olduğunuz yetenekler sayesinde bunun üstesinden geleceksiniz. Kararlı olmaya ve hata yapmamaya özen göstermelisiniz.

Aşk

Anlaşılır adımlar atarak ilişkiniz için ne yapmanız gerekiyorsa onu yapmalısınız. Genel anlamda çabalarınız karşılığını alacaksınız ve istediğiniz mutluluğu yakalayacaksınız.

Para

İş hayatınızda biraz zorlanabilirsiniz. Çalışmalarınıza yeterli özeni göstermelisiniz. Yaşanılan sorunları geride bıraktığınız sürece güzel fırsatlarla karşılaşmanız mümkün olacak.

Sağlık

Maske ve mesafe kurallarına dikkat etmelisiniz. Virüsten korunmanın en büyük önlemi de temizlik. Bulunduğunuz ortamı sık sık havalandırmayı ihmal etmeyin.

AKREP BURCU (28.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Her şeyi tek başınıza halletmeye çalışıyorsun ve bu durumda sizi oldukça yoruyor. Bazı şeylerin üstesinden güzel bir şekilde gelebilir, başarılar kazanabilirsiniz. Fakat sizi tebrik edecek birilerini karşınızda bulamayabilirsiniz.

Aşk

Hiçbir şeyi içinize atmamalısınız. Hislerinizi ve duygularınızı ifade etmekten kaçınmayınız. Açık ve dürüst olmanız aşkta şansınızı artıracaktır.

Para

Maddi sıkıntılarını çözebilmek için yakın çevrenizden yardım almalısınız. İnsanlardan fikir almanız asla zayıflık değildir. Farklı bir bakış acısı her zaman iyi olacaktır.

Sağlık

Sağlığınıza gereken özeni göstermekten vazgeçmemelisiniz. İki gün spor yapmak üç gün yatmak size hiçbir şey kazandırmaz. Her gün azar azar egzersiz yapmanız yeterli olacaktır.

YAY BURCU (28.12.2020)

yay.jpg

Genel

Yoğun iş temposundan bunalmış durumdasınız. Akşam saatlerinde biraz yürüyüş yapmak ya da evde kendi alanınızda oturup sakince kitap okumak size oldukça iyi gelebilir.

Aşk

Aşk konularından eskisi kadar keyif almıyorsunuz. İkili ilişkilerden uzaklaşıyorsunuz. Belki de kafanızı dinlemek bu dönemde size iyi gelecektir.

Para

Finansal anlamda biraz olsun rahatlayacaksınız. Harcamalarınızı içinizden geldiği gibi yapacaksınız. Bu rahatlama sizi kaygılarınızdan tamamen kurtaracak.

Sağlık

Fiziksel hareketler her şeyden önemli. Virüsle mücadele ettiğimiz bugünlerde özellikle bağışıklığınızı kuvvetlendirmenin yollarını aramalısınız.

OĞLAK BURCU (28.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Çevrenizdeki insanların göz hapsindesiniz. Neler düşündüğünüzü, neler yapacağınızı merak ediyorlar. Gizemli oluşunuz hep dikkat çekiyor. Ser verip sır vermiyorsunuz. Böyle davranmak size daha doğru geliyor.

Aşk

Karşınıza beklemediğiniz anda biri çıkabilir. Bu kişi sanki hayallerinizi süsleyen kişiye benziyor. Onu ilk gördüğünüzde zaten bunu hemen anlayacaksınız. Fakat ilk adımı ondan bekleyin ve aceleci olmayın.

Para

Kimseye hesap vermek zorunda değilsiniz. Kendinizi sürekli birilerine açıklama yapmak zorundaymış gibi hissetmemelisiniz. Sizin kazancınız ve hayatınız sadece sizi ilgilendirir.

Sağlık

Sevdiğiniz aktivitelere zaman ayırmalı ve tadınızı kaçıran insanlarla olan iletişiminizi kesmelisiniz. Sağlığınızı bozacak her insandan uzaklaşın. Kendi değerinizi bilin ve ona göre adımlar atın.

KOVA BURCU (28.12.2020)

kova.jpg

Genel

Zihninizi gereksiz konularla meşgul etmek yerine bulmaca çözmeli ve kafanızı toparlamalısınız. İnsanlar sizin onları düşündüğünüz kadar sizi düşünmüyor. Güzel başlangıçlar yapmanız için artık sadece kendinize odaklanın zamanı geldi.

Aşk

Sevdiğiniz kişiye karşı biraz çekingen davranıyorsunuz. Bu çekingenliği üzerinizden atıp kendinizi ifade etmelisiniz. Aşka vakit ayırıp bu ilişkinin gidişatını belirleyebilirsiniz.

Para

Maddi açıdan geleceğinizi düşünmeden hareket ediyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz ileride oldukça sıkıntı yaşayacaksınız. Kazancınızı artırmak için yüklendiğiniz sorumlulukları zamanında bitirmelisiniz.

Sağlık

Daha sağlıklı bir bünye için taze sebze ve meyve tüketmelisiniz. Size gereken vitamin ihtiyacını bu taze besinlerden alabilirsiniz.

BALIK BURCU (28.12.2020)

balik.jpg

Genel

Hayallerinizi gerçekleştirmek için çabalayabilirsiniz fakat bunlar için biraz daha zamanınız var. Gerçekleşmesi mümkün olan projelerinizin üzerine gitmelisiniz. Planlı çalışmalar yaptığınız sürece başarısız olmayacaksınız. Doğru yol izlemek büyük adımlar atmanıza vesile olacak.

Aşk

Aşk konusunda beklenmedik bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Beklemediğin bir kişi tarafından aşk haberi alabilirsiniz. Algılarınızı açık tutun. Bu kişi size oldukça değer veriyor ve ona bir şans verirseniz güzel bir ilişkiye yelken açacaksınız.

Para

Parasal konularda büyük beklentilere girmeniz sizi yorabilir. Elinizde olana şükretmeyi öğrenmelisiniz. Ödemeleriniz konusunda güvendiğiniz bir arkadaşınızdan yardım alabilirsiniz. Bu sizi biraz olsun rahatlatacak.

Sağlık

Siz kendi kendinize mutlu olmayı biliyorsunuz. Kendine yetebilmek sözü tamda sizin için söylenmiş gibi. Fakat biraz daha sosyalleşip eğlenceli ortamlara girmeniz size daha iyi gelebilir.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.