27 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

27 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

27 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

27 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

27 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

2021/01/08/burclar-001.jpg

Koç Burcu (27.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan ilişkilerinizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. Birçok şeyi tek başına halledebileceksiniz ve bunda da başarılı olacaksınız ama sizi günün sonunda destekleyen, kutlayan insanların olması sizle beraber mutlu olacak kişilerin bulunmasını isteyeceksiniz. Bu yüzden ilişkilerinizi kuvvetlendirmeniz iyi olacak.

Aşk

Sizin hoşlanmadığınız ama size ilgi duyan birisi var. Bu kişiye karşı kibar davranmaya çalışmalısınız. Hoşlanmasınız da onun kalbini kırmadan ve mesafenizi koruyarak güzel bir dille duygularının karşılığının sizde olmadığını anlatmalısınız.

Para

Bugün kendi ihtiyaçlarınız için harcamalar yapacaksınız. Bunun yanında sevdikleriniz içinde bir şeyler alarak onlara jest yapabilirsiniz. Böylelikle keyifli bir gün olabilir.

Sağlık

Bugün biraz egzersiz yapmaya çalışabilirsiniz. Farklı hareketler deneyerek kaslarınızı kuvvetlendirebilirsiniz. Bu hareketleri internetten araştırarak da yapabilirsiniz.

Boğa Burcu (27.01.2021)

Genel

Hayal gücünüzü kuvvetlendirerek kendinizi sınırlamış olduğunuz şeylere karşı dikkatli olabilirsiniz. Bazı konularda kendinizi köşeye sıkışmış hissedebilirsiniz ama bunun için bakış açınızı değiştirip konulara farklı yönden bakabilirsiniz.

Aşk

Aşkta hata yapmış olabilirsiniz fakat hatalar insanlar içindir. Hatanızı telafi etmek adına elinizden geleni yapmalısınız. Bu konu da titiz davranıp adımlarınızı sağlam atarak hatanızı düzeltmeye çalışmalısınız.

Para

Bugün paylaşımcı olacağınız bir gündesiniz.  Sevdiklerinizin yardımına koşacak ve onlara maddi konularda destek olmaya çalışacaksınız. Yardım etmek ve iyilik yapmak sizin kendinizi iyi hissetmenizi de sağlayacaktır.

Sağlık

Kaslarınızı egzersizler yaparak hareket ettirmelisiniz. Ufak yürüyüşler yapmanızda size kendinizi iyi hissettirecektir. Bu sayede kan akışınız da düzene girecektir. Egzersiz öncesinde esneme hareketleri yapmayı ihmal etmeyin.

İkizler Burcu (27.01.2021)

Genel

Bugün alacağınız kararlarla etrafınızdaki insanlara da ilham verebilirsiniz. İnsanların gözleri sizin üzerinizde olacak. Bu yüzden de daha pozitif bir şekilde konulara odaklanmanız size iyi gelecek. Fakat her planınızı da insanlarla paylaşamaya özen göstermelisiniz.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye karşı açık yürekli davranmanız size fayda sağlayacaktır. Kendinizi iyi bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız. Bu sayede yanlış anlaşıldığınız konuları da açığa kavuşturma imkanı bulacaksınız.

Para

Ortak sorumluluklarınızda üzerinize düşen görevleri yapmaya çalışmalısınız. Eğer ev içerisinde bir masraf yapılması gerekiyorsa sizde bu masraflara ortak olmalı ve geri durmamalısınız. Teklif beklemeden sorumlulukları paylaşmanız yerinde bir davranış olacaktır.

Sağlık

Bugün değişlik kararı alarak hayatınızda bir denge arayışına girebilirsiniz. Hem beslenmenizde hem de hareketlerinizde dengeli bir rutin içine girmek isteyebilirsiniz. Aldığınız kararlara uyarak denge kurabilirsiniz.

Yengeç Burcu (27.01.2021)

Genel

Bugün ailenize zaman ayırabilirsiniz. Onlarla ilgili konularda istekleriyle ilgilenebilirsiniz. Yaşanan tüm olaylara objektif bir bakış açısı ile yaklaşmalı ve yapıcı olmalısınız. Böylelikle daha doğru sonuçlar elde edebileceksiniz.

Aşk

Bugün duygularınız biraz karışabilir. Hissettiğiniz hayranlığı aşk diye tanımlayabilirsiniz. Zekasına, bilgisine ve hareketlerine hayran olduğunuz birisi olacak. Aşk ve hayranlığı ayırt etmelisiniz. Aradaki farkı görmeye çalışmalısınız.

Para

Finansal konularda içinize sinmeyen durumlar söz konusu olabilir. Bu konuyu mutlaka işin uzmanına danışarak rahatlayabilirsiniz. Kafanıza yatmayan meseleleri iyice düşünüp araştırmadan bir karara varmamanız sizin yararınıza olacak.

Sağlık

Aşının bulunması ve insanların aşı yaptırmaya başlamasıyla tedbirleri elden bırakanlar olacaktır mutlaka çevrenizde. Fakat ne olursa olsun temkinli olmayı asla ihmal etmemeli ve dikkatli davranmalısınız. Hijyen konularını asla ihmal etmemelisiniz.

Aslan Burcu (27.01.2021)

Genel

Başkalarının hatalarına takılmak yerine bugün kendi yaptığınız hataları görmeniz gerekecek. Kendinize dürüst davranarak hatalarınızı gözden geçirmeli, kime ne için haksızlık yaptıysanız bunları telafi etmeye çaba sarf etmelisiniz.

Aşk

Aşkta yaptığınız bencillikleri görerek cesur bir şekilde evet ben hatalıydım demeyi öğrenmelisiniz. Her konuda kendinizi haklı görmeniz bir ilişkiyi bitirecek en büyük sebeplerdendir. Sürekli karşınızdaki suçlayarak bir yere varamazsınız. Kendiniz hatalarınızı görerek gönül almayı öğrenmelisiniz.

Para

Yeni fikir ve projeler gündeme gelebilir. Bunları iyi değerlendirdiğiniz takdirde güzel kazançlar için ilk adımı atmış olacaksınız. Bu konulara odaklanmalı ve kendinizi geliştirmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Stresten dolayı kas ağrıları yaşama olasılığınız oldukça yüksek. Özellikle ense ve baş ağrısı günlük yaşantınızı aksatmanıza neden olabilir. Bunun için oldukça stresten uzak durmaya çalışmalısınız ve egzersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz.

Başak Burcu (27.01.2021)

Genel

Kendinizi geliştirmeye çalışmalı ve hayatınız için yeni planlar yapmalısınız. Hayatınızda değişimler yaparsanız ufkunuz açılır. Bu sayede kendinize olan güveniniz pekişir ve konulara odaklanmanız da kolaylaşır.

Aşk

Bugün hayatınızdaki kişi ile keyifli konuşmalar yapabilirsiniz. Karşılıklı olarak kendinizi net ifade ederek varsa aranızda yaşanan sorunlar bunları çözüme kavuşturabilirsiniz. Aşktaki sıcaklık tüm benliğinizi sarabilir.

Para

Maddi açıdan sahip olduklarınızla mutlu olacak ve kendinizi böyle daha iyi hissedeceksiniz. Harcamalarınız erteleyerek biraz daha birikim yolunu seçeceksiniz. Böylelikle almayı hedeflediğiniz şeye ulaşmanın yolunu yakınlaştırmış olacaksınız.

Sağlık

İlerleyen yaşlarla kaslarınızla alakalı sorunlar yaşamamanız için bol bol egzersiz ve esneme hareketleri yapmalısınız. Bu sizi eklem kireçlenmelerine karşı koruyacaktır. Ayrıca spor hem odaklanmanızı kolaylaştıracak hem de size enerji verecektir.

Terazi Burcu (27.01.2021)

Genel

İletişim konularında sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla olan durum önemli olacak. Onlarla yapacağınız konuşmalar gününüzün nasıl geçeceğinizi belirleyecek büyük etken olacak. Söyleyeceklerinizi dikkatle seçmelisiniz. Yanlış sözler söylemektense bin düşünüp bir kere konuşmaya özen göstermelisiniz.

Aşk

Hayatınızda biri varsa iletişim konusunda onunla fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Her insanın kendine özgü fikirleri olmalı bu yüzden karşınızdaki kişiye saygı göstermelisiniz. Her konuda aynı düşünceye sahip olmayabilirsiniz ama orta yolu bulmak için çabalayabilirsiniz.

Para

Son zamanlarda biraz fazla açılmış olabilirsiniz maddi olarak. En çok nelere harcamalar yaptığınızı gözden geçirebilir bir daha aynı hatalara düşmemek adına dikkatli davranabilirsiniz.

Sağlık

Hayatınızı kontrollü yaşamanız size kendinizi daha iyi hissettirecek. Her şey planlı ve programlı olursa daha dakik olabilirsiniz. Özellikle yemek ve uyku saatlerinizi bir rutin içine koymaya çalışmalısınız. Saatinde yemek yiyip, saatinde uyuyarak enerjinizi muhafaza edebilirsiniz.

Akrep Burcu (27.01.2021)

Genel

Geleceğiniz iyi yeni plan ve programlar yapabilirsiniz. Geçmiş te yapmış olduğunuz hatalarınızı da düşünerek onlardan ders alıp aynılarını yapmamak adına daha dikkatli davranacaksınız. Böylelikle daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Aşk

Hayallerinizle gerçekte yaşadıklarınız çatışabilir ve durum sizi huzursuz edebilir. Hayallere fazla kapılmamalısınız. Gerçekten ayrılmadan nasıl mutlu olacağınıza odaklanmalı gününüzü güzelleştirmeye çalışmalısınız.

Para

Gereksiz harcamalarınızdan ders çıkararak daha tutarlı olmaya çalışabilirsiniz. Bu durum size geleceğinizi garanti altına almak konusunda da yardımcı olacaktır. Birikim yapmalı ve bunları güzel yerlere yatırım yaparak değerlendirmelisiniz.

Sağlık

Sürekli yaptığınız hatalara odaklanarak kendinizi strese sokmaktan kaçınmalısınız. Kendinizi iyi hissetmek için sevdiklerinizle bir araya gelerek keyifli bir yemek yiyebilir farklı aktiviteler yapabilirsiniz.

Yay Burcu (27.01.2021)

Genel

Keyifli bir gün geçirecek ve oldukça enerjik hissedeceksiniz kendinizi. Böylelikle yapacağınız işlere odaklanmanız ve yeni fikirler bulmanız kolaylaşacaktır. Bu durumu iyi değerlendirerek Kendiniz için bir şeyler yapmalısınız.

Aşk

Bugün kendinizi aşka açabilir ve birisi ile hoş sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Hiç beklemediğiniz bir anda aşk hayatınız yoluna girebilir. Samimi ve şeffaf olmaktan vazgeçmemelisiniz.

Para

Maddi konuları fazla kafanıza takmazsanız gün içerisinde enerjiniz düşmeyecektir. Büyük masraflara girmeden bu rutinde devam ederseniz karşınıza bir sıkıntı çıkmayacaktır.

Sağlık

Bağışıklığınızı kuvvetlendirmek adına vitamin almayı ihmal etmeyin. Özellikle meyve tüketmeniz size yarar sağlayacaktır. Ayaklarınızı sıcak tutmaya özen göstermelisiniz. Bunun yanında katı gıdalardan çok çorba tüketmeniz sindiriminiz için size faydalı olacaktır.

Oğlak Burcu (27.01.2021)

Genel

Sürekli keyfinizin yerinde olması ve enerjik olmanız çevrenizdeki insanların sizi kıskanmalarına sebep oluyor.  Siz onları kafanıza takıp enerjinizi düşürmemelisiniz. Bildiğiniz gibi davranmaya devam edin. Hayata karşı pozitif olmanız karşınıza sorunları aşmanızı da oldukça kolaylaştırıyor.

Aşk

İlgileri üzerinize toplayabilirsiniz. Buda keyiflenmenize vesile olacak. Ufak tefek flörtler yapabilirsiniz. İnsanlarla iletişim kurmak sizi iyi gelecek.

Para

Pozitifliğiniz maddi konularda da size yardım edecek. Ortaya çıkan problemleri enerjiniz sayesinde halledeceksiniz. Yeni kazanç kapıları açılmasını da sağlayacaktır. İyi bir gözlem yaparak size gelecek teklifleri değerlendirmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Mevsim sebze ve meyveleri tüketmeye özen göstermelisiniz. Vücudunuzda biriken toksinlerden kurtulmaya çalışmalısınız. Yeşil yapraklı sebzeleri tüketmeniz daha enerjik olmanıza yardımcı olacaktır.

Kova Burcu (27.01.2021)

Genel

Bir işe giriştiğinizde ilk olumsuzlukta pes etmemelisiniz. Tekrar tekrar denemeyi ihmal etmemelisiniz ancak bu şekilde başarıya ulaşabilirsiniz. Pes ederseniz kaybedersiniz. Çaba sarf etmeli ve azmetmelisiniz.

Aşk

İlişkinizde canınızı sıkan şeyleri içinize atmamalısınız. Bu sayede birikip daha büyük sorun halini alırlar. Bu yüzden hemen söylemelisiniz ve sorunları aşmalısınız. Kendinizi üzeceğinize çekinmeden açıkça sıkıntılarınızı dile getirmelisiniz.

Para

Kendinizden emin ve sağlam adımlar atarak sıkıntılarınızın üstesinden gelebilirsiniz. En ufak bir olumsuzlukta gemileri yakmamalısınız. Sürekli yeni projeler üreterek maddi açıdan kendinizi güçlendirmek için çabalamalısınız.

Sağlık

Kendinize bakım yapabilir ve aynada kendinize bakarak mutlu olabilirsiniz. Üzerinize yeni kıyafetler almanızda ayrıca sizi olumlu etkileyecek. Sevdiğiniz şeylere zaman ayırmalısınız.

Balık Burcu (27.01.2021)

Genel

Bugün kendinizden oldukça emin bir şekilde hareket etmeniz gerekecek. Girdiğiniz ortamlarda Bu duruşunuz ilgi odağı olmanıza ve istediğiniz işi almanıza yarar sağlayacaktır. Mütevazı ama zekice davranmaya özen gösterirseniz insanları daha iyi etkiniz altına alabilirsiniz.

Aşk

Aşkta kendinize güvenmelisiniz. Kendinizi hoşlandığınız kişiye açmalısınız. Kaybedecek bir şeyiniz yok. Olur ya da olmaz en azından denedim dersiniz. Keşke dememek için bunu yapmalısınız.

Para

Finansal konularda tutarlı ve istikrarlı davranmaya özen göstermelisiniz. Harcamalarınızdaki dikkatinizi kazandıklarınıza da göstermelisiniz. Böylece hesabınızı daha iyi kontrol edebilirsiniz.

Sağlık

Öğünlerinizi atlamamaya özen göstermelisiniz. Neler tükettiğinize ve bunların kalorilerine de dikkat etmelisiniz. Çok fazla şeker ve tuz tüketmekten kaçınmalısınız.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.