27 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

27 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

27 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 27 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 27 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 27 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

27 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

27 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 27 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 27 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

 

KOÇ BURCU ( 27.12.2020)

koc.jpg

Genel

Üzerinde durduğunuz konulardan doğru neticeler elde etmek için uzman kaynaklardan bilgi almalısınız. Bir hamle yapmadan önce yolunda gitmeyen tersliklerle mücadele etmeli ve sorunları ortadan kaldırmalısınız. Mantığınıza ters düşen hiç bir şeyi yapmamalısınız. Mantığınızı izlemeniz sizi çözüme ulaştıracaktır.

Aşk

İsteyip hayalini kurduğunuz ilişki ve huzur düşündüğünüz kadar uzakta değil. İyimserliğinizi elden bırakmadan ileriye doğru adımlar atmalısınız. Kaybettiğiniz güven duygusunu size geri kazandıracak bir ilişki yaşamanız söz konusu.

Para

İhtiyaçlarınız dışındaki şeylere bugün harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Daha tasarruflu olup elinize geçen fırsatları zamanında değerlendirin. Kafanızın rahat olması için yerinde ve doğru harcamalar yapmak yararınıza olacak.

Sağlık

Gününüzü keyifli hale getirmek için evde bir sinema keyfi yapabilirsiniz. Sevdiğiniz tarz filmler izlemek içinde bulunduğunuz stresin azalmasına katkı sağlayacaktır.

BOĞA BURCU (27.12.2020)

boga.jpg

Genel

Bugün biraz çözümlenmesi zor meselelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerçekleşmesini istediğiniz işlerin peşinden gitmeli ve yapılması gerekenin en iyisini yapmalısınız. Başkalarını bir kenara bırakıp artık kendinizi düşünerek bir yol izlemelisiniz. Karşınıza engeller çıkabilir ama içinizdeki azimle bu sorunlarında üstesinden geleceksiniz.

Aşk

Sizi zorlayan ve sıkıntıya sokan her ne varsa onlardan uzaklaşmalısınız. Hislerinizi sevdiğinize yansıtmaktan vazgeçmemeli ve güzel jestler yapmalısınız.

Para

İsteklerinize ulaşmaya çalışırken karşınıza biraz zorluklar çıkabilir ama bunu kontrol altına alacaksınız. Her işi lehinize çevirmeyi başarabilme yeteneğine sahipsiniz.

Sağlık

Doğru beslenmek ve sağlıklı besinler tüketmek kendinizi daha iyi hissettirecektir. Bu yüzden her şeyden önce beslenmenize önem verin.

İKİZLER BURCU (27.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Cesaretinizden faydalanarak bugün karşınıza çıkacak beklenmedik konuların üstesinden gelebilirsiniz. Zorlukları atlattığınız sürece hiçbir şey karşınızda duramayacak. Yaşanacak gelişmeleri dikkatli analiz ettiğiniz takdirde bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Doğru zamanı kollayıp atılımınızı ona göre hesaplamalısınız.

Aşk

Yoğun hisler besleyeceğiniz bir gün yaşayacaksınız. Sevdiğinizle ufak tefek yaşanan sorunları ortadan kaldırmayı başaracaksınız. Beraber olduğunuz kişinin ailesi ile yaşanacak problemler gündeme gelebilir en kısa zamanda bu sorunu da çözüme kavuşturacaksınız.

Para

Her işinizi yakından takip etmeniz sizin yararınıza olacak. Maddi kaynağınızın yönetimini en iyi şekilde yapmalısınız. Rahat bir nefes alabilmeniz için karşılaştığınız fırsatlardan doğru şekilden yararlanmalısınız. Doğru attığınız her adımın dönüşü muhteşem olacak.

Sağlık

Kendinizi koruyup, bağışıklık sisteminizi kuvvetlendirmeniz gerekiyor. Vitamin almayı, hava şartlarına uygun giyinip bol su tüketmeyi ihmal etmemelisiniz.

YENGEÇ BURCU (27.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Çevrenizdeki kişilerle yaşamış olduğunuz sorunları tekrar gündeme getirip çözüm üretmek isteyebilirsiniz. Konular üzerinde fikirlerinizi net sunduğunuz sürece çözümlemeniz daha kolay olacaktır. İçinde bulunduğunuz şartlar sizi zorluyor olsa da başarabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

Aşk

Kendi içinize kapanıp susmanızın aşkta size olumlu bir yansımasını göremeyeceksiniz. Bu tavrınızdan biran evvel vazgeçmelisiniz. Hoşlanıyorsanız ilk adımı atmaktan çekinmemelisiniz. Her şeyi karşıdan beklemekle bir yol alamazsınız.

Para

Maddi sıkıntılarınızın artması sizi negatif etkiliyor ve sürekli böyle olumsuz devam edecek gibi hissettirebiliyor olabilir. Ödemelerin sıkışması sizi sıkıntıya sokuyor. Bu durumun çokta uzun sürmeyeceğini ve bir finansal kaynakla karşılaşmanız an meselesi. Kendinize zaman verin.

Sağlık

Bir diyetisyenle görüşüp toksinlerinizin vücudunuzdan atılması konusunda bilgi alabilirsiniz. Tükettiğiniz besinlere dikkat etmeniz gerekiyor. Bol yeşil sebze size oldukça iyi gelecektir.

ASLAN BURCU (27.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Her gün yaptığınız işlere devam edecek ve bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Gözden kaçırılmaması gereken detayları net bir şekilde göreceksiniz. Ufak tefek pürüzler karşınıza çıksa da bunlara anında çözümler üreteceksiniz. Gününüz oldukça aktif ve keyifli geçecek.

Aşk

Genel anlamda ki keyifli haliniz aşk hayatınızda da devam edecek. İhmal etseniz de bazen sevdiğinizi bunu telafi etmek için bir o kadar çaba gösteriyorsunuz.

Para

Tüm işlerinizi aynı anda bitirmek için çabaladığınız sürece sadece kendinizi yorarsınız. Bundan vazgeçip işlerinizi teker teker yapmayı denemelisiniz. Bir işi bitirmeden diğerine başlamayın. Planlı çalışırsanız kazancınızı da oldukça artıracaksınız.

Sağlık

Yaşadığınız eklem ağrılarının sebebi, ince giyinmenizden kaynaklı. Hava şartlarına uyarak daha sıkı giyinmeyi tercih ederseniz bu ağrılardan kurtulacaksın. Egzersiz yapmak için kendinize zaman yaratın.

BAŞAK BURCU (27.12.2020)

basak.jpg

Genel

İçinizdeki enerjinin yoğunluğuyla birlikte yaşanılan sorunlara hızlıca çözümleme yapabileceksiniz. Kararsız kaldığınız konularda ise mantığınızı dinlemeniz doğru karar vermenize yardımcı olacaktır.

Aşk

Olumsuz düşünceleri artık kafanızdan silmelisiniz. Daha cesur adımlar atarak ilişkinizi ileri bir seviyeye taşımaya odaklanmalısınız. Sorumluluklarınızın farkındasınız. Aşkta evliliğe çok yaklaştınız.

Para

Planlı ve dengeli harcamalar yaptığınız sürece sıkıntıya girmeyeceksiniz. Fakat bu gün gelir gider tablonuz sizi biraz zorlayabilir. Bilinçli harcamalar yaparak rahat bir nefes almalısınız.

Sağlık

Virüse karşı almış olduğunuz temizlik önlemlerini bugün biraz daha abartıp tüm evi baştan sonu temizleyebilirsiniz. Fakat çok kimyasalı birbirine karıştırıp ciğerlerinizi mahvetmeyin.

TERAZİ BURCU (27.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Önemsiz konular üzerinde bu gün biraz takıntılı davranabilirsiniz. Planlarınızı uygularken size destek olacak kişilerle karşılaşabilirsiniz. Harekete geçmeli ve en iyisini yapmalısınız.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişinin size karşı ne hissettiğine bir türlü emin olamıyorsunuz. Hal böyle olunca da ister istemez moraliniz bozuluyor. Yapacağınız şey çok basit. Ya karşınıza alıp açık açık konuşmak ya da bu ilişkiyi noktalayıp bir süre kafa dinlemek. Tercih sizin.

Para

Bugün biraz parasal sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıyı giderken için kenara yaptığınız birikiminizi kullanabilirsiniz. Bunun için üzülmeyin. Çünkü karşınıza güzel fırsatlar çıkacak ve daha fazla miktarda parayı kenara koyacaksınız.

Sağlık

Esneme hareketlerinize ve yürüyüşlerinize ara vermeden devam edin. Yediklerinizin ve içtiklerinizin kalorilerine dikkat ederek tüketin.

AKREP BURCU (27.12.2020)

akrep.jpg

Genel

İletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz fakat bunun üstesinden geleceksiniz. Mantıklı hareket ederseniz ve daha ılımlı yaklaşırsanız yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indireceksiniz. Aldığınız ya da almak istediğiniz kararlarda bir süre düşünmeniz size fayda sağlayacaktır.

Aşk

Aşkta daha fazla sorumluluk yüklenebilirsiniz. Bu sizi biraz yoracak olsa da eksiklerinizi tamamlayıp her şeyi yolana koyacaksınız. Gerginlikten vazgeçip içinde bulunduğunuz durumun tadını çıkarmaya yönelmelisiniz.

Para

Finansal anlamda zorlanacağınız her harcamadan uzak durmalısınız. Bu sıralar ayağınızı yorganınıza göre uzatmanızda fayda var. Bu şekilde bir süre sonra rahat bir nefes alabileceksiniz.

Sağlık

Kas çalışmaları yapıp bedeninizin daha zinde olmasını sağlayabilirsiniz. Sağlığınıza gereken önemi göstermelisiniz.

YAY BURCU (27.12.2020)

yay.jpg

Genel

Bir şeyler yaratmak sizi her şeyden çok mutlu ediyor. Bu gün yine harika fikirler ortaya çıkaracak ve eserinize bakıp gurur duyacaksınız. Beyniniz sürekli çalışıyor ve yeni şeyler üretmek için sabırsızlanıyor gibi. Bu durum size mükemmel bir enerji veriyor.

Aşk

Aşkta hayallere dalıp gidiyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki hayallerle yürümüyor bu işler. Karşınıza çıkan insanları oldukları gibi kabul etmeyi deneyin. Gerçeklere odaklanın.

Para

İşlerinize ve projelerinize farklılık katmaya çalışacaksınız. Bu güzel fikirlerinizin üzerinde durup geliştirdikçe daha büyük paralar kazanmanız asla hayal değil.

Sağlık

Biraz daha yaşantınıza denge getirmelisiniz. Erken kalkıyor geç yatıyorsunuz. Bazen hiç yemiyor bazen tıka basa yiyorsunuz. Bir dengeye oturtmalısınız yaşantınızı.

OĞLAK BURCU (27.12.2020)

oglak.jpg

Genel

İnsanlarla olan ilişkilerinize yoğunlaşabilirsiniz. Onlarla kuracağınız iletişimlerde tavırlarınıza dikkat etmeli, güler yüzü nezaketi elden bırakmamalısınız.

Aşk

Hoşlandığınız kişiyi daha iyi tanımak için fırsat bulabilirsiniz. Yüz yüze görüşemeseniz de sosyal ağlardan onun hakkında birçok bilgiye sahip olacaksınız. Aşkta en önemli şeyin iletişim olduğunu unutmayın.

Para

Bugün maddi konularda bir rahatlama olacak sizin için. Bir şeyleri bir süre ertelemek sizin açınızdan pek zor olmasa gerek. Her şeyi illa bugüne sığdırmak için çabalamayın.

Sağlık

İnsanlarla iletişim halinde olmanız kafa karışıklığınızı azaltacak ve güzel bir gün geçirmenize sebep olacak. Zihninizi saçma konularla yormayın.

KOVA BURCU (27.12.2020)

kova.jpg

Genel

Yılın sonuna yaklaştığımız bu günlerde geçen yılın analizini yapmak isteyebilirsiniz. Hayatınızda nelerin değiştiğini geçen yılın size neler kattığını gözlemlemek isteyebilirsiniz.

Aşk

Aşk konusunda güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi daha net ifade edebilir ve iletişiminizi artırabilirsiniz. Sevdiğiniz Kişiyle daha samimi olmayı ihmal etmeyin.

Para

Bu sene nelere ne kadar harcama yaptığınızı hesaplayıp, fazladan harcanan giderleriniz için gelecek yıl daha temkinli davranmalısınız. Emek harcamadan kazanç olmuyor. Biraz daha mücadele etmelisiniz.

Sağlık

Kaslarınız ve eklemlerinizi esneterek egzersiz yapmaya devam etmelisiniz. Hareket sağlığınız için en iyisidir. Bunun yanı sıra üç beyazdan uzaklaşmaya çalışmalısınız.

BALIK BURCU (27.12.2020)

balik.jpg

Genel

Hedeflerinize ulaşmak için biraz daha dengeli olmalısınız. Gözden geçirmeniz gereken gelişmelere odaklanmalı ve olumsuzlukların üzerine gitmelisiniz. Mantığınıza uymayacak işlerden uzak duracaksınız. Hata yapmamak için çok çaba harcamamalısınız. Unutmayın ki hata yapmadan doğruya ulaşmanız zaman alacaktır.

Aşk

İçinizde yaşadığınız çatışmaları bir kenara bırakıp, ilişkinizin gidişatını değiştirmeye yönelmelisiniz. Bir şeyleri tam anlamıyla kavramanız için olayları anlayıp hazmetmeniz gerekebilir. Aşkta acele etmeyin.

Para

Finansal anlamda sizi zorlayacak harcamalardan uzak durmalısınız. Kişisel ihtiyaçlarınızın dışına çıkmamanız sizin açınızdan daha rahatlatıcı olabilir. Vermiş olduğunuz kararlarınızı sorgulamalı ve sizi sıkıntıya sokan mevzuları çözümlemelisiniz.

Sağlık

Spor hayatınızın önemli bir parçası olmalı. Esneme hareketlerine daha çok zaman ayırmalısınız. Bu durum enerjiniz için ve eklemleriniz için oldukça fayda sağlayacak size.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.