26 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

26 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

26 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 26 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 26 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

26 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

26 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 26 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

KOÇ BURCU (26.12.2020)

koc.jpg

Genel

Bugün oldukça uyumlu olacağınız bir gün olacak. Buda kendinizi daha iyi hissetmenize neden olacak. Mantığınızla hareket ederek işlerinizi başkalarına minnet etmeden halledebileceksiniz. Size eleştirmek isteyenlere asla müsaade etmeyin ve kendin bildiğiniz yoldan ayrılmayın. Ailenize karşı daha anlayışlı olup onları incitmekten çekinmelisiniz.

Aşk

Bugün kendiniz keyifsiz ve durgun hissedebilirsiniz. Bu durumu ilişkinize yansıtmamaya çalışmalısınız. İlişkiniz için büyük adımlar atmak isteyebilirsiniz. Bunun için biraz daha konulara pozitif yaklaşmalı ve bu şekilde hareket etmelisiniz. Bir anlık öfkeye kapılıp gemileri yakmamalısınız.

Para

Durumunuzu zorlayacak harcamalardan uzak durmalı ve kazancınızı doğru şekilde değerlendirmelisiniz. Kontrollü olmanız sizin açınızdan çok iyi olacak. Böyle devam ederseniz maddi sıkıntıları geride bırakabileceksiniz.

Sağlık

Sağlığınıza özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. İhtiyaçlarınıza göre hareket etmelisiniz, çevrenizdekilere göre değil. Kendinize iyi gelecek, sağlığınıza yarar sağlayacak besinlere ve egzersizlere yönelmelisiniz.

BOĞA BURCU (26.12.2020)

boga.jpg

Genel

Çevrenizde gelişen konularda planlı davranmalısınız. Çünkü sizin davranışlarınız belirleyici bir rol üstlenecek. Genel anlamda keyif alacağınız Gelişmeler yaşayacaksınız. Sorunları ve problemleri ortadan kaldırmak tamamen sizin elinizde, çözüm bulmak için mantıklı adımlar atmalısınız.

Aşk

Duygularınızı karşı tarafa aktarmak isterken sorunlar yaşayabilirsiniz. İletişimsizlikten doğan aksaklıkları ortadan kaldırdığınız takdirde bir problemle karşılaşmayacaksınız. Kısa vadede mutluluğu elde edeceksiniz.

Para

Paranızı yönetme konusunda sıkıntıya düşebilirsiniz. İsteklerinize ulaşmak için sabırlı bir yol izlemelisiniz. Olumsuz olabilecek durumlar için elinizden geleni yapmalısınız. Başkalarının ne yaptığını bir kenara bırakmalı ve kendinizin neler yapabileceğine odaklanmalısınız.

Sağlık

Sağlıklı olabilmeniz için bedeninizi doyurmanın yanı sıra ruhunuzu da doyurmalısınız. Ruhun gıdası müziktir. Müzikle beraber dans etmeli ve ya yürüyüşlere çıkmanız kendinizi dingin hissetmenize sebep olacak.

İKİZLER BURCU (26.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Başkalarının size verdiği vaatlere bel bağlamamalı ve kendi iç sesinizi dinlemelisiniz. Gerçek olabilecek işlerin peşinden gitmelisiniz. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Size zararı dokunduğuna inandığınız kişilerden uzak durmalısınız.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda gerginlik yaşayabilirsiniz ama bunun üstesinden zorlanmadan geleceksiniz. Tavırlarınızı daha anlaşılır şekilde ortaya koymalısınız. Sevdiğiniz sırf sizi seviyor diye onu sizi inciten hareketlerini sineye çekmemelisiniz.

Para

Finansal anlamda bazı sıkıntılar gündeme gelebilir ama güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Aleyhinize olan bir konu lehinize dönebilmesi için biraz çaba sarf etmelisiniz. Doğru bir yol izlediğiniz de başarmanız an meselesi.

Sağlık

Bugünlerde az hareket edip fazlaca yemek yiyorsunuz. Bu alışkanlığınızı tersine çevirip çok hareket edip az yemelisiniz. Direncinizi artırmak için sabahları aç karnınıza bir kaşık pekmez tüketebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (26.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Vermiş olduğunuz kararların arkasında durmalısınız. Kararsızlık sizi geriye götürdüğü gibi her şeyi daha karmaşık bir hale getirebilir. Kendini ifade etmekte bugün biraz zorlanabilirsiniz. Fakat üstesinden gelebileceksiniz.

Aşk

Duygusal olarak biraz pozitif düşünmeye başlamalısınız. Düşünceleriniz konusunda sabırlı olmalısınız. Her şey birden düzene oturmuyor. Sevdiğinize karşı gereksiz yükselişler yapıyorsunuz. Bu ilişkinizi daha karmaşık bir duruma sokuyor.

Para

Maddi anlamda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Planlı ve programlı düşünüp adım atmalısınız. Olumsuz düşünmek olumsuzluğu peşinden getirecektir. Güzel düşünüp olumlu gelişmelere kapı açmalısınız. Mobil alışverişlerinizde dikkatli olup abartıya kaçmamalısınız.

Sağlık

İhtiyaçlarınıza göre hareket etmelisiniz. Tembellikten uzaklaşıp egzersizlerinizi ihmal etmemelisiniz. Kafein tüketiminizi en aza indirmeli, onun yerine taze sıkılmış meyve suları tercih etmelisiniz.

ASLAN BURCU (26.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Bugün sizin için güzel bir gün olacak. Hem siz insanlara saygılı yaklaşacaksınız hem de insanlar size. Emeklerinizin karşılığında tebrikler alabilir ve ilerleyebilirsiniz.

Aşk

Sevdiğinizle aranızda geçecek ilginç konuşmalar kalbinizi ısıtabilir. Oldukça samimi olacağınız ve tekrar birbirinize aşk ile bakacağınız bir gün yaşayabilirsiniz.

Para

Maddi anlamda istediğiniz noktaya ulaşmış durumdasınız. Artık kaygılarınızı bir kenara bırakmış ve alışkanlık haline gelmiş durumlardan sıkılmışsınız. Yeni atılımlar planlayıp bunların üzerine gitmelisiniz.

Sağlık

Bugün sıcak bir kahve ile güne başlayabilirsin. Kahvenin verdiği enerji ile aktif bir gün geçirebilirsiniz. Bol su tüketmeyi de ihmal etmemelisiniz.

BAŞAK BURCU (26.12.2020)

basak.jpg

Genel

Bugün düzene girmesi gereken konularla ilgilenmeniz gerekecek. Bu sizi biraz yorup zorlayabilir. Her şeyi anda halletmek istiyorsunuz ama bu mümkün değil. Kendinize zaman verin ve sağlam adımlarla ilerleyin.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyle bugün güzel ve samimi konular hakkında konuşacaksınız. Ona karşı kendinizi tatlı şekilde ifade edişinize sevdiğinizde kayıtsız kalmayacak. Size romantik anlar yaşatacak.

Para

Masraflarınızı öncelik sırasına göre düzenlemeniz gerekmektedir. Her şeyi anda alamayacağınız için önceliğiniz olan ihtiyaçlardan başlamalısınız.

Sağlık

Bugün bol su tüketip, yeşil sebzelere sofranızda yer ayırmalısınız. Bu şekilde vücudunuzda birikmiş olan toksinlerden kurtulabilirsiniz. Mevsim sebzelerini ve meyvelerini daha sık tüketmelisiniz.

TERAZİ BURCU (26.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Hayal dünyasında yaşamaktan kurtulup gerçekçi olmanız gerekmektedir. Bazı şeyleri düşlemek güzel olsa da gerçeklerle yüzleşmeniz gerektiğini unutmamalısınız.

Aşk

Bugün kafanız karışabilir ve olayları algılamak sizi yorabilir. Aşk diye sarıldığın kişiye dikkatle odaklanıp kafanda yarattığın kişiyi onun yerine mi koyuyorsun yoksa o gerçekten kafandaki kişi mi Buna odaklanmalısınız.

Para

Gelirlerinize göre hareket etmeli sahip olduklarınızla adım atmalısınız. Sahip olmadığın koşulların hayalini kurmayı bırakmazsanız elinize geçen fırsatları kaçıracaksınız.

Sağlık

Sadece bedeninizi değil ruhunuzu da temizlemeniz gerekiyor. Sizi üzen yıpratan şeylerden vazgeçmenizin zamanı geldi de geçiyor. Kötü alışkanlıklarınızdan vazgeçmeniz bir başlangıç olabilir.

AKREP BURCU (26.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Bugün işlerinizin yavaş ilerleyecek olması sizi oldukça kızdırabilir. Ağır ilerleyen işlere kafanızı takmamak adına kendinize farklı gündemler oluşturmalısınız.

Aşk

Sizi ve kalbinizi yoran konularla zor olsa da yüzleşmeyi denemelisiniz. Sizi mutsuz eden bu ilişkiden kurtulmalısınız. Karşılıklı saygı ve sevginin bittiği bir ilişkiyi sonlandırmanız en doğrusu olacaktır.

Para

Parasal anlamda sahip olduklarınıza odaklanıp kimseden bir beklenti içerisine girmemelisiniz. Sadece sizin olan şeylerle hareket etmeniz sizi iyi hissettirecektir.

Sağlık

Hayatınızın kontrolünü elinize alıp, sağlıksız olan beslenme tarzınızı kesebilir ve kendinize sağlıklı yemekler hazırlayabilirsiniz.

YAY BURCU (26.12.2020)

yay.jpg

Genel

Halletmeniz gereken işlere odaklanmalısınız. Etrafınızda yaşanan olaylara dikkat etmelisiniz. İşlerinizi baltalamaya çalışan birileri olabilir fakat azminiz ve dikkatiniz o kişiyi alt etmenize yardım edecek.

Aşk

Sizi mutsuz eden konuları açıkça dile getirmelisiniz. Bazı sözlere karşı susup geceleri keşke şunu söyleseydim diye pişman oluyorsunuz. Aklınıza gelenleri sevdiğinize söylemekten çekinmeyin.

Para

Bugün fazla çalışıp aksattığınız işlerinizi yolunuza koyacaksınız. Bu işleri halletmenin vermiş olduğu rahatlık sizi oldukça mutlu edecek.

Sağlık

Bugün kendinizi oldukça sağlıklı ve enerji dolu hissedeceksiniz. Harekete geçip aynadaki yüzünüze de bakımlar yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU (26.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Aceleci davranmaktan vazgeçip işlerinizi biraz ağırdan almanız planlarınızı hayata geçirmeniz açısından oldukça iyi olacaktır. Aceleci tavırlar sonradan pişmanlık yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Aşk

Dikkat çekici kıyafetler giymek isteyebilir ve ilişkilere daha sıcak bakabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışıp aşkı bulmak için adım atabilirsiniz.

Para

Ani kararlar alıp harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Sonrasında pişmanlık yaşayacak büyük harcamalar yapabilirsiniz. Bu sıralar fazla masraf yapmamanın sizin açınızdan iyi olacak.

Sağlık

Planlı ve programlı yaşamanın faydasını görüp stresinizden arınacaksınız. Planlı yaşamayı bir hayat felsefesi haline getirirseniz bitmek bilmeyen bir enerji ve başarıya sahip olacaksınız.

KOVA BURCU (26.12.2020)

kova.jpg

Genel

Sahip olduğunuz her şey için şükredip, elinizdekilerin değerini bilmeniz kendinizi iyi hissettirecektir. Halledeceğiniz işler için dışardan destek almak yerine elinizde olanları değerlendirmelisiniz.

Aşk

Aşk konusundaki çekingenliğinizi bir kenara bırakıp yeni kişilerle tanışmalısınız. Farklı kişilerle yapacağınız sohbetler size kendinizi iyi hissettirip daha özgüvenli olmanızı sağlayacaktır.

Para

Hep daha fazlasını istemekten vazgeçmelisiniz. Elinizde olanın kıymetini bu şekilde hem anlamıyor hem de değerlendiremiyorsunuz. Elinizdekilerle mutlu olmalısınız.

Sağlık

Fazla kilolarınızdan kurtulup kendinizi hafifletirseniz aynaya daha sık bakabilir ve kendinizle barışabilirsiniz. Spora zamanınız yoksa bile yürüyüş yapmayı ihmal etmeyin.

BALIK BURCU ( 26.12.2020)

balik.jpg

Genel

Her şeye yetişip, herkesi mutlu edemezsiniz. Hayatınızı öncelikle bir düzene oturtmalısınız ve sonrasında ailenize, işinize zaman ayırmalısınız. Siz bu hayattan tat alamadıkça kimseyi de mutlu edemezsiniz.

Aşk

Aşk hiç beklemediğiniz bir anda birden hayatınıza girecek. Bu durum monotonlaşmış olan hayatınıza renk ve neşe katacak. Hayatta hiçbir şey tesadüf değildir. Bu aşka sahip çıkmalısınız.

Para

Kendinize layık olduğunuz hayatı yaşatmak için amaç edinmelisiniz. Sürekli birilerine para yedirmek ve acı çekmek sizin layık olduğunuz bir durum değil.

Sağlık

Şekeri azaltmak sizin için oldukça yararlı olacak. Hem sağlıklı olmanıza yardım edecek hem de kilo almanızı engelleyecektir. Tatlı ihtiyacınızı doğal yollardan pekmez ve bal gibi gıdalarla karşılayabilirsiniz.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.