25 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

25 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

25 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? 25 Ocak günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve çok daha fazlası haberimizde...

25 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

25 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

2021/01/09/burclar-1.jpg

Koç Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün kimseye tutamayacağınız sözler vermekten kaçınmalısınız. Halletmeniz gereken işlere odaklanmalı ve bir an önce onları bitirmelisiniz. Bu işlerinizi bitirmeden tekrar bir iş yüklenmemenizde fayda var. Tek bir işe odaklanıp önce onu bitirmelisiniz.

Aşk

Bugün aşkta hoşlandığınız kişinin size olan ilgisi kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bu durumun size vereceği enerji ile kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Size verilen değeri aynı şekilde karşınızdakine yansıtmanız belki de güzel bir şeylerin başlangıcı olabilir.

Para

Yarım bıraktığınız işleri tamamlayıp, eksikleri gidererek biraz rahatlayacaksınız. Oldukça dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. İşlerinize sakin ve dikkatli odaklanmalısınız. Parasal konularda emeklerinizin karşılığını almak sizi mutlu edecek.

Sağlık

Enerjinizi koruyabilmek için yeterli ve dengeli bir beslenme planına ihtiyacınız var. Bunun için uzman bir görüş almanızda fayda olabilir. Gün içerisinde harcadığınız enerjinin geri dönüşünü en kolay bol su içerek geri kazanabilirsiniz. İhmal etmemeye özen gösterin.

Boğa Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün size iyi gelecek ve enerjinizi yükseltecek birisi ile görüşebilirsiniz. Aranızda geçen muhabbet keyfinizi yerine getirecek. İnsan ilişkilerinde oldukça başarılı olduğunuz için uyum konusunda bir sıkıntı yaşamıyorsunuz.

Aşk

Aşk konusunda biraz karamsar ve kararsızsınız. Nasıl hareket edeceğiniz konusunda bocalıyorsunuz. Fakat fazla aceleci olmamaya dikkat etmelisiniz. Bir anda ısındığınız insana direk gönül kapılarınızı açmamanız sizin yararınıza olacak. Önce hem kendi hislerinizden hem de karşınızdakinin hislerinden emin olmalısınız.

Para

Finansal kayıplarınızı düşünerek kendinizi heba etmemelisiniz. Geçmişi yalnızca ders almak, aynı hatalara düşmemek için düşünün. Diğer türlü yerinizde sayar ve bir adım ilerleyemezsiniz.

Sağlık

Bugün ecza dolabınızdaki kullanmadığınız ve tarihi geçen ilaçlardan kurtulmalısınız. İlk yardım malzemelerinizi kontrol ederek eksik olan şeyleri tedarik etmeye çalışabilirsiniz. Kullanmadığınız ve tarihi geçmemiş olan ilaçları eczacınıza götürüp bir ihtiyaç sahibi gelirse vermesini söyleyebilirsiniz.

İkizler Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün iş konusunda canınız sıkılabilir. Bir iş istediğiniz gibi yolunda gitmeyip size sorun yaşatabilir. Haftanın ilk günü biraz daha sakin ve ılımlı olmanızda fayda olacaktır. Sakinliğinizi koruyarak bu yaşanan problemin üstesinden gelebilirsiniz. Enerjinizi düşürmemeye çalışın.

Aşk

Aşka olan bakış açınızı biraz değiştirmeniz gerekecek. Hayatınızdaki kişiye karşı daha samimi ve sıcak davranmalısınız. O samimiyeti başkası verirse kaybeden siz olursunuz. Bu yüzden ilişkinize sahip çıkmalı hata yapmaktan uzak durmalısınız.

Para

Kafanıza yatmayan ve içinize sinmeyen konuları biraz daha detaylı düşünmelisiniz. Özellikle bir yatırım planı yapıyorsanız çok aceleci davranmamalısınız. Araştırmalarınızı sürdürmeyi ihmal etmemelisiniz.

Sağlık

Bugün biraz dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Bunun için zihninizi meşgul eden gereksiz konu ve düşüncelerden sıyrılmaya çalışmalısınız. Önceliğiniz olan şeylere bu sayede daha rahat odaklanabilirsiniz.

Yengeç Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün sorunlarınızı çözümleyebileceksiniz. Yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmeniz size keyif verecek ve kendinizi olumlu hissetmenizi sağlayacaktır. Bazı yanlış anlaşılmalar yaşanabilir ama onları da rahat bir şekilde atlatacaksınız.

Aşk

Öncelikle aşkta ne istediğinizi bilmeniz gerekiyor. Bilirseniz eğer ona göre davranır ve boşa zaman kaybetmezsiniz. Başkasının da zamanını çalmazsınız. Bugün aşkta şanslı olacağınız bir gündesiniz. Kendinizi net bir şekilde ifade edeceksiniz.

Para

Bugün zamanınızın büyük çoğunluğunu bütçe düzenlemesine harcayabilirsiniz. Hesap işleriniz önceliğiniz olacak. Gelir giderlerinizi hesaplayarak neler yapabileceğinizi kontrol edeceksiniz.

Sağlık

Bugün keyfinizi yerine getirecek aktiviteler yapabilir ve bir süredir uzak durduğunuz lezzetleri tüketerek kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Fakat fazla kaçırmamaya dikkat etmelisiniz.

Aslan Burcu (25.01.2021)

Genel

İlerideki günler için planlar yapabilirsiniz. Şehir dışına çıkarak farklı şehirlerin tarihlerini görmek ve gezilecek yerleri gezmek isteyebilirsiniz. Fakat sağlığınız için bunu biraz daha ileri tarihe ertelemeniz sizin için daha faydalı olacaktır.

Aşk

Köşenize çekilip hoşlandığınız kişiye duygularınızı belli etmeden bekleyerek hiçbir şey elde edemezsiniz. İlk adımı atarak konuşmayı deneyin. Olmayacaksa da umut bağlamayıp yolunuza bakabilirsiniz.

Para

İleriyi düşünerek harcamalarınıza dikkat etmeye başlayacaksınız. Daha iyi kazançlar elde etmek adına çok çalışıp mücadele etmeniz gerekecek.  Kararlı ve sağlam adımlar atmaya özen göstermelisiniz.

Sağlık

Sağlıklı beslenmek ve uykunuzu düzene sokmanız sağlığınız açısından size fayda sağlayacaktır. Hem daha enerjik olacaksınız hem de kendinizi çok dinç hissedeceksiniz.

Başak Burcu (25.01.2021)

Genel

İçinizdeki ses bugün oldukça olumsuz yön verecek size. Kulak asarsanız çevrenizdekilerle gereksiz yere tartışmalara girebilir ve onları huzursuz edebilirsiniz. Olumlu ve pozitif olmaya çalışarak iç sesinizi bastırmalısınız.

Aşk

Hislerinizi dinlemelisiniz. Hayatınızdaki kişinin sizi sevdiğini hissediyorsanız emin olun sevmiyordur. Çünkü sevgi insanı asla şüphede bırakmaz. Fazla zaman kaybetmeden ve daha fazla üzülmeden bu işi bitirmelisiniz. Böylece kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Para

Maddi konudaki endişeleriniz yakın zamanda bitecek. Emeklerinizin karşılığını alacak ve rahata ereceksiniz. Böylelikle daha azimli bir şekilde işlerinizi yapma eğiliminde bulunacaksınız.

Sağlık

Sakin ve huzurlu bir gün geçirebilmeniz için kendinize zaman ayırarak sizi rahatlatacak şeylerle uğraşmalısınız. Canınızı sıkacak sizi strese sokacak konulardan uzaklaşmalısınız. Her şey zihninizde başlıyor ve bitiyor. Bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Terazi Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün keyifli ve eğlenceli bir gün geçirmek için kendi hayatınıza odaklanacaksınız. Sizi huzursuz eden kişilerle aranıza mesafe koyacaksınız ve sahip olduklarınızın kıymetini bileceksiniz. Kendinize bu şekilde zaman ayırmanız size kendinizi iyi hissettirecek.

Aşk

Aşkla ilgili konulara daha gerçekçi bakmalısınız. Tozpembe şeyler hayal etmeniz sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Aklınıza takılan her şeyi sorarak cevabını karşınızdakinde arayın. İçinizde halledemeyeceğiniz gibi daha da büyütebilirsiniz.

Para

Finansal sıkıntılarınızı oldukça fazla kafanıza takıyorsunuz. Bu kaygılardan kurtulmazsanız işlerinize odaklanamaz ve kazanç kapılarınızı kapatabilirsiniz. Sorun odaklı değil çözüm odaklı davranmalısınız.

Sağlık

Kendinize zaman ayırarak kişisel bakımınıza özen gösterebilirsiniz. Bu girdiğiniz ortamlarda da dikkat çekmeniz adına size fayda sağlayacaktır. Bunun sayesinde kendinizi iyi ve özgüvenli hissedeceksiniz.

Akrep Burcu (25.01.2021)

Genel

Bu sıralar biraz odaklanma sorunu yaşıyorsunuz. Bunun sebebi birçok şeyi aynı anda düşünmeye çalışmanızdan kaynaklanıyor. Zihninizi boşaltmaya çalışmalısınız. Ve bunun içinde öncelikle kendinize zaman ayırıp biraz dinlenmeyi denemeniz olacak.

Aşk

Aşkta öncelikle kendinizi düşünmelisiniz. Eğer bir aşk size mutluluk yerine zarar veriyorsa bu ilişkiyi sonlandırmalısınız. Hiçbir şeyden çekinip korkmadan yalnızca kendi mutluluğunuzu düşünmelisiniz. Kangren olmuş parmağı kesmezseniz tüm elinizi kesmek zorunda kalabilirsiniz.

Para

Elinizde fazladan nakit para taşımamanız harcamalarınızı kısma anlamında size yarar sağlayacaktır. Kredi kartlarından uzak durmalı ve bilinçli bir tüketici olmaya çalışmalısınız. Gereksiz şeyler almadan temel ihtiyaçlarınıza odaklanmalısınız.

Sağlık

Bugün kendinizle baş başa kalarak sizi huzursuz eden kafanıza takılan mevzuları derinlemesine düşünebilirsiniz. Bir çözü yolu bularak zihninizi bulandıran her şeyi bir kenara bırakmaya çalışmalısınız. Böylece odak probleminizi de çözmüş olacaksınız.

Yay Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün fikirlerinden ilham aldığınız birini dinleyecek ve onu kendinize örnek alacaksınız. Size oldukça fayda sağlayacak verimli bir konuşma gerçekleştireceksiniz. Ve hedeflerinize bu konuşma ile daha kararlı adımlar atacaksınız.

Aşk

Dikkatini çekecek birisi ile karşılaşma yaşayabilirsiniz. Bu kişiden çok etkilenerek onun ilgisini çekmeye çalışacaksınız. Karşılıklı bir etkilenme kısa sürede olabilir fakat biraz kendinize zaman tanıyıp onun niyetini iyi anlamaya çalışmalısınız.

Para

Başlarından bağımsız olarak çalışıp kazanmayı arzuluyorsunuz. Fakat bunun için biraz daha zamana ve birikime ihtiyacınız var. Sabırlı olup amaçlarınızdan şaşmamalısınız. Böyle devam ederseniz kısa vadede olmasa da emellerinize ulaşabileceksiniz.

Sağlık

Biraz dinlenerek kafanızı dinlemeye çalışmalısınız. Zihninizi oldukça fazla yoruyorsunuz fakat biraz kendinize zaman ayırmalısınız. Yoksa oldukça yorgun düşeceksiniz. Enerjinizi toplamanız için zihninizi karıştıran konulardan kurtulmaya çalışın.

Oğlak Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün güne enerjiniz düşük bir şekilde başlayabilirsiniz. Gün ortalarına doğru düşük enerjiniz yükselecek. Buda çevrenizdekilerle iyi iletişim kurmanız sayesinde gerçekleşecek. Halletmeniz gereken işleri halletmeli ve yarım kalanları da tamamlamalısınız.

Aşk

Aşk konusunda çok büyük beklentilere girmemelisiniz. Yoksa sonrasında hayal kırıklığı yaşamanız kaçınılmaz olacaktır. Aldığınız değer kadar değer vermelisiniz. Kendinizden ödün vermeden kararlı bir şekilde ilerlemelisiniz.

Para

Gereksiz masraflardan kaçınmaya çalışmalısınız. Ödemeleriniz birikmiş durumda ama bunu çok fazla büyütüp kafanıza takmamalısınız. Aşılmayacak sorun değil. Birkaç güne bununda üstesinden geleceksiniz.

Sağlık

Size enerji verecek gıdalar tüketmeye dikkat etmelisiniz. Bol su içerek toksinlerden kurtulabilirsiniz. Egzersizlerle birlikte kaslarınızı kuvvetlendirmeli ve bol bol vitamin yapıcı meyveler tüketmeye özen göstermelisiniz.

Kova Burcu (25.01.2021)

Genel

Bugün halletmeniz gereken bir konu gündeminizi meşgul edebilir. Bu konuyu halletmek ve düzene koymak tüm gününüzü harcamanıza neden olabilir. Dikkatle konunun üzerinde durup hızlı hareket ettiğiniz sürece daha erken bitirebilirsiniz.

Aşk

Aşkı hayallerinizdeki gibi olmasını beklemeniz size sadece hayal kırıklığı yaşatacaktır. Gerçekler hayallerden farklıdır. Ne kadar gerçekçi olursanız o kadar az hayal kırıklığı yaşarsınız. Filmlerde izlediğiniz aşkları bulmak neredeyse imkansız. Sizi seven değer veren bir insan varsa kıymetini bilmeniz yeterli olacaktır.

Para

Kötü günler için kenara attığınız birikiminizi kullanmak durumunda kalabilirsiniz. Fakat bu durumun çok canınızı sıkmasına izin vermemelisiniz. Çalışarak şu zor dönemi atlatıp tekrar birikim yapabilirsiniz. Sadece daha tasarruflu olmaya gayret etmelisiniz.

Sağlık

Bugün ayaklarınız için yorucu bir gün olacak. Günün sonunda ayaklarınızı lavanta kokulu sıcak suda bekletmeniz sızısının geçmesini ve rahatlamasını sağlayacak. Ayaklarınıza iyi bakarak masaj yapmayı da ihmal etmemelisiniz.

Balık Burcu (25.01.2021)

Genel

Kendinizi ifade etmekte bugün biraz zorlanabilirsiniz. Kafanızdaki gereksiz düşünceler çevrenizde olan bitene odaklanmanıza engel oluyor. Bu durumdan kurtulmak için birçok konuyu anda düşünmeyi bırakmalısınız.

Aşk

Sevdiğiniz kişiyle birçok konuda uzlaşmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. İkinizin de farklı istekleri var. Bunu telafi etmek için bir tarafın biraz daha fedakar olması gerekmektedir. Yoksa herkes benim dediğim olsun derse aşılmayacak sorunlar gündeme gelebilir.

Para

Finansal kaynaklarınızı oldukça güzel yönetiyorsunuz. Bu durum çevrenizdekilerinde gözünden kaçmıyor ve sizden yardım isteyebilirler. Elinizden geleni yapacaksınız ama fazlada yüz göz olmamaya gayret göstermelisiniz. Bazı püf noktalar kendinizde saklı kalmalı.

Sağlık

Kendinizi motive etmeyi ve bulunduğunuz ortamdan keyif almayı başarıyorsunuz. Sağlığınız için kendinize oldukça iyi bakıyorsunuz. Gözler fazla üzerinizde nazara karşı korunmaya çalışmanız iyi olacaktır.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.