25 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

25 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

25 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? 25 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

25 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

Astroloji burçlara ne fısıldıyor? 25 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

KOÇ BURCU (25.12.2020)

koc.jpg

Genel

Aile hayatınızda yanlış anlaşılabilirsiniz. Bunun için daha temkinli olmalısınız. İstemediğiniz problemlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunlardan kaçmadan onları çözümlemek için uğraşmalısınız.

Aşk

Sevdiğinizle aranızdaki sorunları açıkça konuşarak bir çözüm bulabilirsiniz. Sorunların üzerine yoğunlaşıp hallettiğiniz takdirde başka bir sorunla karşılaşmayacaksınız.

Para

Maddi olarak bugün biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu durum harcamalarınızı kontrolsüz yapmanızdan kaynaklanıyor. Biraz tutumlu olmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Bağışıklığınızı ekstra alacağınız vitaminlerle kuvvetlendirebilirsiniz. Vücudunuzu dirençli hale getirmelisiniz. Bunun yanı sıra temizlik kurallarına dikkat etmelisiniz.

BOĞA BURCU (25.12.2020)

boga.jpg

Genel

Kendinizi düşünerek hareket etmek istediğinizde, çevrenizdeki insanlarla aranızın açılmamasına dikkat etmelisiniz. Kendi özelliklerinizi çok net bir şekilde ortaya koyabileceğiniz bir gündesiniz. Doğru düşünüp doğru kararlar almalısın.

Aşk

Tedbirli olup aşk hayatınızda hedeflerinize doğru ve sakin bir şekilde ilerlemelisiniz. Duygularınızı net bir şekilde ortaya koymaktan çekinmemelisiniz. Yaklaşımlarınızı sorunları kaldırmak için değiştirmelisiniz.

Para

Altından kalkamayacağınız maddi harcamalardan kaçınmalısınız. Yeni bir girişim yapmadan biraz daha birikim yapmanızda fayda olabilir. Dikkatli hareket edip durumları lehinize çevirmelisiniz.

Sağlık

Egzersize başlamadan esneme hareketlerine önem verirseniz vücudunuz da oluşacak kas ağrılarının önüne geçebilirsiniz. Esneme hareketleri ile güne başlamanız, konulara odaklanmanıza oldukça yardımcı olacak.

İKİZLER BURCU (25.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Enerjiniz sayesinde bugün yaşanabilecek tüm aksaklıkların üstesinden gelebileceksiniz. Sizi zorlayacak konulardan uzak durmanız gerekiyor. Her şeyin yolunda gitmesi için sabırlı olmanız lazım. Problemleri gözünüzde fazla büyütmeyin. Bu sizin için daha iyi olacaktır. Siz elinizden gelenin en iyisini yapabilecek güçtesiniz.

Aşk

Sevdiğiniz kişiye duygularınızı ifade ederken daha sabırlı olmalısınız. Net kararlar almak gibi düşünceleriniz var, bundan evvel karşı taraftan nasıl bir cevap alacağınızı bilmelisiniz. Koşulları sağlarsanız bugün buluşmanız için güzel bir gün olacak.

Para

Düşünmeden hareket etmekten sakınmalısınız. Bütçenizi iyi yönetmek için yardım alabilirsiniz. Aceleci davrandığınız takdirde istenmedik sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yeni şeyler sahiplenmek için maddi durumunuzu iyi analiz etmelisiniz.

Sağlık

Kendinize biraz bakım yapıp aynadaki yansımanızla barışmalısınız. Yeterli ve sağlıklı beslenmeyi yoğunluğunuz yüzünden aksatıyorsunuz. Bunu ihmal etmemelisiniz. Ellerinizi aşırı yıkamanızdan kaynaklı kuruluklar için el kremi kullanmayı unutmayınız.

YENGEÇ BURCU (25.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Bugün oldukça cesur davranman gerekecek konularla yüzleşebilirsiniz. Atak davranıp kendinizi ifade etmelisiniz. Çekingenliğinizi bir kenara bırakıp cesurca hakkınızı savunup öne geçmelisiniz.

Aşk

Aşk konusunda kabuğunuzu kırmanın zamanı geldi. Açık olup duygularınızı rahatlıkla dile getirmelisiniz. Böyle yapmazsanız sevdiğinizi kaybetmeniz an meselesi. Kendinize güvenin ve net olun.

Para

Kazancınızı artırmak istiyorsunuz. Bunun için risk almalısınız. Unutmayın ki büyük başarılar risk almadan başarılamaz. Risk aldığınız sürece daha atak olup güzel yatırımlar yapabilirsiniz.

Sağlık

Geleneksel bildiğiniz tatlara biraz ara verip, değişik tatlar denemelisiniz. Bu değişiklik kendinizi motive etmenize oldukça yardımcı olacak. Özellikle tropikal meyve tüketmeye çalışmalısınız. Sağlığınıza oldukça iyi gelecek.

ASLAN BURCU (25.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Bugün biraz sıkıntı yaşayacağınız bir gün olabilir. Sizin elinizde olmasa da bu sıkıntılara ve olaylara daha hassas yaklaşmalısınız. Lider ruhunuzu biraz daha ortaya koyabilir ve her şeyi denetim altına alabilirsiniz. İnsanlarla tartışmaya girmekten kaçınıp, gelişmeleri dikkatle izlemelisiniz. Bu şekilde sorunları ortadan daha kolay kaldırabilirsiniz.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda gereksiz gerginlikler olabilir. Bu gerginlik birbirinizle alakalı bir durum değil. Günlük yaşadığınız stresi birbirinize yansıtmanızdan kaynaklı. İlişkinize yaşadığınız sorunları fazla hissettirmemelisiniz. Beraber tüm sorunları rafa kaldırıp, mutlu bir gün geçirmeye odaklanın. Bu hem sizin için hem de ilişkiniz için oldukça iyi olacak.

Para

Bu gün güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Elde edilen kazançla birlikte yeni girişim planları yapabilirsiniz. Bu planları hayata geçirirken eskiden yaptığınız hataları göz önünde bulundurup, bunlardan ders çıkarıp ona göre adımlar atmanızı tavsiye ediyorum.

Sağlık

Vücudunuz için doğru beslenmeye başlamalısınız. Dengesiz beslenmeniz sizi oldukça dirençsiz bırakıyor. Bu durumda konulara odaklanmanızı engelliyor. Programlı bir şekilde beslenmeyi ihmal etmemelisiniz. Bunun yanı sıra egzersiz yapmaya zaman ayırmalısınız. Bu şekilde hem sağlıklı hem de güzel bir fiziğe sahip olacaksınız.

BAŞAK BURCU (25.12.2020)

basak.jpg

Genel

Kendinizi ifade etme yeteneğiniz sayesinde hedeflerinizde güzel bir şekilde ilerleyeceksiniz. Hedeflerinize varmaya çalışırken dengeli olmayı ihmal etmemelisiniz. Aldığınız sorumlulukları zamanında ve güzel bir şekilde yapmalısınız. Bu kariyeriniz de ilerlemeniz için büyük bir adım olacak.

Aşk

Beraber olduğunuz kişinin sizin ilginize ihtiyacı var. İşlere o kadar yoğunlaşıyorsunuz ki, sevdiğinize gereken ilgiyi gösteremiyorsunuz. Bu durum aranızda tatsızlık yaratabileceği için ona durumunuzu tatlı bir dille anlatmalısınız. Özel olduğunu hissettirmelisiniz.

Para

Bugün maddi açıdan her şey yolunda gidecek. Dengeleri bu şekilde kontrol altında tuttuğunuz sürece bir aksilik ve kayıp yaşamayacaksınız. Doğru düşündüğünüz adımları atmakta geç kalmamalısınız. Keyif alacağınız şeylere yatırım yaparsanız hem eğlenirsiniz hem de para kazanırsınız.

Sağlık

Sağlıklı bir bünyeye sahip olabilmek için, kendinize zaman ayırıp nelere ihtiyacınız olduğunu gözlemlemelisiniz. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Sağlığı kaybetmek kolay, toparlamak çok zordur.

TERAZİ BURCU (25.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Bazı konularda sizi zorlayacak durumlar ortaya çıkabilir ama bunun üstesinden geleceksiniz. Davranış ve düşüncelerinizi biraz değiştirmelisiniz. Sahip olduğunuz enerjiyi doğru kullanarak bununla kendinize büyük yarar sağlayabilirsiniz. Sorunları ve tatsızlıkları ortadan kaldırıp çözüme kavuşacaksınız.

Aşk

Bugün aşk konusunda biraz dikkatli olmalısınız. Duygularınızı kontrol altına almaya çabalamalısınız. Ters giden durumlara canınızı sıkmamalısınız. Çünkü siz her şeyin üstesinden gelmeyi başarıyorsunuz. Yaşadığınız durumları göz önünde bulundurup buna göre adımlar atmalısınız.

Para

Gereksiz harcamaları bırakmalısınız. Bu durumu bırakmadığınız sürece rahat bir nefes alamazsınız. Planlı olup harcamalarınızı bu şekilde düzene koyabilirsiniz.

Sağlık

Sizi strese sokan insanlarla aranıza artık mesafe koymalısınız. Hayat enerjinizi çalmalarına müsaade etmemelisiniz. Stres sağlığınızın en büyük düşmanıdır. Sizi rahatlatan enerjinizi artıracak olan kişilere veya işlere yönelmelisiniz.

AKREP BURCU (25.12.2020)

akrep.jpg

Genel

İsteklerinize yavaş yavaş ulaşıyorsunuz. İkili ilişkilerde de kendinizi daha net ifade etmeye başladınız. Bu durum kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Olumsuzlukları kısa sürede aşacak ve belirlemiş olduğunuz hedeflere hızlıca ilerleyeceksiniz. İstediğiniz sonucu alabilmeniz için dikkatli olmanızda fayda var.

Aşk

Beraber olduğunuz kişinin bazı davranışları sizi oldukça sinirlendiriyor. Görmemezlikten gelmeye çalışıyorsunuz fakat sürekli bu durumla karşı karşıya kalıyorsunuz. Koşullara uygun hareket edip, açıkça rahatsız olduğunuz konuları dile getirmelisiniz. Görmezden gelmeye devam ettiğiniz sürece hiç bir şey değişmeyecek.

Para

Sizi zorlayacak olan harcamalardan uzak durmalısınız. Bu sıralar oldukça gereksiz şeyler alıp paranızı savuruyorsunuz. Gelirinize bakarak giderleriniz artmaya başlıyor. Bunun sıkıntısını ilerde yaşamamak için tasarruflu olmalısınız.

Sağlık

Asitli içeceklerden uzak durmaya çalışmalısınız. Bunun yerine bol bol su içerek hem sağlıklı hem de kalori almamış olacaksınız. Stresten uzaklaşmak için yoga yapabilir ya da doğayı dinleyebilirsiniz.

YAY BURCU (25.12.2020)

yay.jpg

Genel

Kendinizi oldukça aktif hissedeceksiniz. Yeteneklerinizin farkına varıp en iyisini yapmak için çabalayacaksınız. Yeteneğiniz sizi olumsuzluklara takılmadan başarıya ulaştıracak. Temkinli olursanız doğabilecek olumsuzlukları engelleyebilirsiniz.

Aşk

Bugün aşk konusunda hassas ve duygusal bir yapıda olabilirsiniz. Zor bir süreçten geçiyorsunuz ve insanlara olan güveninizi kaybetmişsiniz. Doğru bildiklerinizden ödün vermeyin. Kalbinizin güzelliğiyle istediğiniz bir ilişkinin kapıları size açılacak. Karmaşadan uzak durmalı ve umut etmekten asla vazgeçmemelisiniz.

Para

Ödemeleriniz konusunda biraz sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Fakat bu durum geçici olacak. Emeklerinizin karşılığını alıp, maddi sıkıntılardan kurtulacaksınız. Zorlandığınız zamanlarda yakınlarınızdan yardım istemekte asla çekinmeyin.

Sağlık

Zihninizi toparlamak ve rahatlatmak için bulmaca çözebilir yahut hoşunuza gidecek klasik müzikler dinleyebilirsiniz. Bu şekilde farklı bakış açısına sahip olabilirsiniz. Size iyi gelecek bu aktivitelere zaman ayırmalısınız.

OĞLAK BURCU (25.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Bugün düşünceleriniz sürekli değişecek. Fakat bir şekilde bu duruma ayak uyduracaksınız. Abartıdan kaçınıp, anlaşılır adımlar atmalısınız. Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde istenmeyen sorunları ortadan kaldıracaksınız. Mantıklı hareket ettiğiniz sürece sıkıntı yaşamayacaksınız.

Aşk

Kendinize fazla yüklenmeyin. Bugün kendi kabuğunuza çekilip dinlenmeyi denemelisiniz. Bu size çok yarar sağlayacak. Kendinize ve sevdiğinize zaman verin. Aranızdaki ufak sorunları, aşılması mümkün olmayan dağlara çevirmekten kaçınmalısınız.

Para

Elinize geçen fırsatları iyi değerlendirip güzel bir denge kurarsanız, maddi olarak zarara uğramayacaksınız. İçinizdeki enerji size oldukça yardım edecek.

Sağlık

Duygusal gerginliklerden uzak durmalı ve sizi strese sokan kaynakları hayatınızdan çıkarmalısınız. Bu durum olaylara olan hassaslığınızı ortadan kaldırabilir.

KOVA BURCU (25.12.2020)

kova.jpg

Genel

Bugün dengeli olup aceleci olmaktan kaçınmalısınız. Acele ettiğiniz takdirde işlerinizi daha karmaşık bir hale getirebilirsiniz. Bugün üstlendiğiniz işleri yarım bırakmamaya özen göstermelisiniz. İçinde bulunduğunuz duruma uygun şekilde hareket ederseniz daha başarılı olabilirsiniz. İşlerde karşınızdaki insanlara karşı biraz daha esnek davranmalısınız. Bu ikili ilişkilerinizde sizin işinizi kolaylaştıracak.

Aşk

Kendinizi aşk ilişkinizde biraz güçsüz hissedebilir ve kendinizi ifade etme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Atacak olduğunuz adımları, olumsuzlukları ortadan kaldırmak adına atmalısınız. Sevdiğinize daha yakın davranıp, engellerin üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Para

Bugün ufak tefek maddi sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirip, sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Tutumlu olmaktan vazgeçmeyin.

Sağlık

Hayatınıza daha rahat odaklanmak için kendinize dürüst olmanız gerekiyor. Kendinize dürüst olduğunuz sürece gerginlik ve sizi strese sokan konuların nasıl silindiğini göreceksiniz.

BALIK BURCU (25.12.2020)

balik.jpg

Genel

Bir süredir yaşadığınız monoton hayattan sıkıldığınızı düşünüp değişiklik yapmaya karar vereceksiniz. Her yaptığınız işi büyük inceliklerle yapıyorsunuz. Beğenilmemesi söz konusu bile değil. Farklı bakış açınız ve düşünce yapınız sayesinde güzel başarılara imza atacaksınız. Fakat sağlam adımlarla kontrollü bir şekilde ilerlemelisiniz.

Aşk

Uzaktan izleyip beğendiğiniz kişinin de size aynı duyguları beslediğinin farkına varmanız sizi çok mutlu edecek. Yüzünüz gülecek ve kendinize olan güveniniz artacak. Fakat sağlam adımlarla kontrollü bir şekilde ilerlemelisiniz.

Para

Güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Aşktaki şansınız kazancınıza da yansıyacak. Finansal fırsatları itelemeden dikkatli şekilde hareket ederek, istediğiniz gelire ulaşabilirsiniz.

Sağlık

Değişimlere açık olmalısınız. Bu sağlığınız için size fayda sağlayabilir. İçinde bulunduğunuz rutinden kurtulup, başka şeylerle ilgilenmek daha iyi hissetmenize neden olacak.

 

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.