24 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

24 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

24 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? Astroloji burçlara ne fısıldıyor? 24 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

24 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

Astroloji burçlara ne fısıldıyor? 24 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

KOÇ BURCU ( 24.12.2020)

koc.jpg

Genel

Bugün yeni şeyler öğrenip ufkunu genişletebilirsin. Bu öğrendiklerini doğru yerde kullanırsan öne geçebilirsin.

Aşk

Arkadaşlığından keyif aldığın kişiyle bir aşka yelken açabilirsin. Ortak keyif aldığınız sohbetler sizi aşk çemberinin içine sürükleyebilir.

Para

Yarınlarını düşünüp geleceğe yatırım yapman için güzel bir gün olabilir. İleriyi düşünüp ona göre hesaplar yapmalısın.

Sağlık

Ruh halini iyileştirmek adına kendine güzel bir bakım yapmalısın. Kendini güzelleştirmek bakım yapmak sana çok iyi gelecek ve kendine güvenini daha fazla artıracak.

BOĞA BURCU (24.12.2020)

boga.jpg

Genel

Bugün düşüncelerini gözden geçirip nelere öncelik verip vermemen konusunda kendinle istişare yapacaksın. Mantıklı kararlar almak seni daha iyi yerlere götürebilir.

Aşk

Aşkta bugün oldukça duygusalsın. Kalbinin atışı mantığını duymanı engelliyor. Ciddi kararlar vermeden önce biraz sakinleşmeyi beklemelisin.

Para

Almayı planladığın şeyler için iyi bir araştırma yapıp gerçek değerini öğrenmelisin. Araştırma yapmazsan astarı yüzünden pahalıya gelme olasılığı yüksek.

Sağlık

Bugün pasta ve çikolataya düşkün olabilirsin. Yeterli ölçüde tüketip ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisin.

İKİZLER BURCU (24.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Kendine güvenerek güzel kararlar alacaksın. Alacağın bu kararlar geleceğine ışık olacak ve hızlı ilerlemeni sağlayacak.

Aşk

Duygularını sevdiğin kişiye ifade etmekte biraz zorlanabilirsin. Güçlü duygular hissediyor ama ona açılıp, duygularınla yüzleşmelisin.

Para

Kimsenin senin üzerinde kontrol kurmaya çalışmasına izin verme. Kendi aklın ve isteğinle hareket etmelisin. Maddi konularda onların söylediklerine kulak asma kendi bildiğin doğrultuda yürü.

Sağlık

Sağlığına özel gösterip kişisel bakımlarını da ihmal etme. Yürüyüş yaparak kendini daha zinde hissedebilirsin.

YENGEÇ BURCU (24.12.2020)

yengec.jpg

Genel

Aceleci davranmak isteyebilirsin fakat sakin davranman olayları çözüme kavuşturman için sana fayda sağlayacak. Olayları biraz akışına bırakmalısın.

Aşk

İnsanlarla arana aşılmaz bir bariyer kurmuşsun. Bu duvarı kırmalı ve karşındakine bir şans vermelisin. Bu aşk sana kötü olan hatıralarını unutturabilecek büyüklükte olacak.

Para

Resmi evraklarda imzalaman gereken durumlar söz konusu olabilir. Bu evrakları çok kez okumanı ya da bilir bir kişiden yardım almanı tavsiye ederim.

Sağlık

Alışkanlıklarını değiştirip yoga veya egzersiz yapman sana iyi gelecektir. Bol C vitamini almayı ihmal etme.

ASLAN BURCU (24.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Kendini değiştirmek için verdiğin sözleri hayata geçirebilirsin. Bu sözleri tutmaya ilk kendinle ilgilenmekle başlayabilirsin.

Aşk

Sana ilgi gösteren kişiye hemen yelkenleri indirmeden onu tanımaya başlamalısın. Sabırsız olmadan zamanla tanışarak daha sağlıklı bir iletişim kurabilirsin.

Para

Dikkatli olup paranı bir günde harcamamalısın. İleriyi düşünüp doğru kararlar alıp hareket etmelisin.

Sağlık

Uykunu düzene koymalısın. Erken yatıp erken uyanmak sana pozitif enerji verecek. Gece oturmalarına artık son vermelisin.

BAŞAK BURCU (24.12.2020)

basak.jpg

Genel

Doğru kararlar alıp iyi adımlar atman için bugün enerjin yüksek olacak. Kendine odaklan ve daima ileriye bak. Geçmişin artık bir getirisi olmayacak.

Aşk

Kendine zaman vermelisin. Büyük kararların için fazla aceleci olma. Birini hayatına alırken ya da çıkarırken iki kere düşünmelisin. Yoksa üzülecek olan sensin.

Para

Mantıklı düşünüp maddi konulardaki beklentilerine odaklanmak sana başarı kapısını açacak. Kendine çok yüklenmeden sabırlı ve kararlı olmalısın.

Sağlık

Yaşadığın stresten kurtulmak adına sohbetinden keyif aldığın dostlarınla birlikte olmalısın. Sevdiklerinle beraber olmak ruh sağlığına iyi gelip tüm stresini geçirecek.

TERAZİ BURCU (24.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Bugün zihnin oldukça açık olacak. Olaylara farklı pencereden bakacak ve kafana yatmayan şeyleri değiştirebileceksin.

Aşk

Hoşlandığının kişinin ilgisini çekmek için onun hoşuna giden ilgi alanlarını öğrenip ona göre adım atabilirsin. Sohbetlerini de bu doğrultuda yapman iletişiminiz için iyi olacak.

Para

Daha fazla para kazanabilmen için yaratıcılığını kullanıp ilginç fikirler üretmekle işe başlayabilirsin. Bu şekilde ilerlemek sana iyi paralar kazandırabilir.

Sağlık

Zihninin doluluğu odaklanmana engel oluyor. Gereksiz şeyleri düşünmeyi bir kenara bırakmalı ve önce kendini düşünüp ona göre hareket etmelisin.

AKREP BURCU (24.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Senin için oldukça mutlu bir gün olacak. Yarım kalan işlerini halletmek sana kendini oldukça iyi hissettirecek. Bu da işlerine odaklanmanı sağlayacak.

Aşk

Hoşlandığın kişiye adım atmadan onun duygularından önce emin olmalısın. Çok büyük beklentilere kapılıp sonunda hayal kırıklığına uğramaman için acele etme. İlk adımı ondan beklemelisin.

Para

Maddi olarak seni en çok nelere sahip olmak mutlu edecek önce buna karar verip daha sonra da onları elde etmek için çabalamalısın. Nelere ne kadar harcama yaptığını kontrol ederek hayallerine yaklaşabilirsin.

Sağlık

Doğru bir diyet ve egzersizle istediğin kiloya sahip olabilirsin. Bu günlerde stresten ölçüyü biraz kaçırıyorsun. Sağlıklı olabilmek için hareket etmelisin.

YAY BURCU (24.12.2020)

yay.jpg

Genel

Biraz kenara çekilip hayatın için güzel kararlar almayı düşünmelisin. Karar vermeden planlama yapmalısın. Mantıklı kararlar verebilmek için hayatına dışardan bakmayı denemelisin.

Aşk

Sevdiğinle aranın daha iyi olması için onu aklını bulandıran meseleleri öğrenip oraya yoğunlaşmalısın. Oturup karşılıklı soru işaretlerinizi yanıtlamayı denemelisiniz.

Para

Birçok işi aynı anda yürütmeye çalışıyorsun. Bu durum kazanmana engel oluyor. Önce başladığın işi bitirmeli sonra diğer işlere başlamalısın. Planlı çalıştığın sürece büyük kazançlar elde edebilirsin.

Sağlık

Spor yapmaya vakit ayırmalısın. Vücudunu hareket ettirmekle kendini daha enerjik hissedeceksin. Bu yüzden Evde dahi olsa mutlaka egzersiz yapmayı ihmal etmemelisin.

OĞLAK BURCU (24.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Bu güzel günün keyfini çıkarmalısın. Tüm enerjini işlere ayırarak bitirmemelisin. Sana keyif veren şeylere odaklanıp kendine zaman ayırmalısın.

Aşk

Şuan ki ilişkin seni pek memnun etmiyor olabilir. Uzun vadeli düşünüp yeni kararlar alabilmen muhtemel.

Para

Kendini ve sevdiklerini mutlu etmek için hediyeler alabilirsin. Bu durum hep beraber toplanıp güzel bir gün geçirmenize sebep olabilir. Hediye alırken ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisin.

Sağlık

Kafanı toplayınca sağlığının iyiye gittiğini görebileceksin. Sporu bir rutine dönüştürürsen hem daha dinç hem de keyifli olacaksın.

KOVA BURCU (24.12.2020)

kova.jpg

Genel

Tek bir şeye odaklanmak ufkunu daraltabilir. Bu yüzden isteklerine arzularına beklentilerine de odaklanmalısın.

Aşk

Bugün kafan karışabilir ve duygusal dalgalanmalar yaşayabilirsin. Verdiğin kararlarda pişmanlık oluşabilir. Aceleci olmayıp akışına bırakmalısın.

Para

Neden paraya ihtiyacın olduğunu ve neden para kazanman gerektiğini kendine sormalı ve verdiğin cevaplarla kendine bir gidişat planlamalısın.

Sağlık

Bugün bir değişiklik yapıp kendin için mutfağa girmelisin. Sağlıklı ve kalorisiz yemekler pişirmelisin. Kendine yaptığın bu hazırlık seni oldukça motive edecektir.

BALIK BURCU (24.12.2020)

balik.jpg

Genel

Bir şeylerin yoluna girmesi için güne enerjik başlamalı ve pozitif olmalısın. Daha doğru kararlar almak için enerjini ve neşeni doğru şekilde yönlendirmelisin.

Aşk

Sevdiğinle gün içinde iletişim kurman ikinize de iyi gelecek. Onu mutlu edecek konularda konuşabilirsin. Bu şekilde sana daha fazla yoğunlaşmasını sağlayabilirsin.

Para

Bugün maddi konularda dikkatli olmalısın. Masraflara para ayırmadan biraz düşünmelisin. Doğru karar almak için kendine zaman tanımalısın.

Sağlık

Seni yoran aktivitelere bugün ara verip dinlenmeyi denemelisin. Günün keyfini Sevdiğin şeylerle meşgul olarak çıkarabilirsin.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.