23 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

23 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

23 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 23 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

23 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

23 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 23 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

2021/01/08/burclar.jpg

Koç burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün hayatınızla ilgili değişikliklere gidebilirsiniz. Örneğin evinizin düzeninde bir takım değişiklikler yapabilirsiniz. Çevrenizdekilerle görüş ayrılığına düşebilirsiniz fakat onlara karşı daha anlayışlı olup fikirlerine saygı göstermelisiniz. Emek verdiğiniz konularda da beklediğiniz karşılığı alacaksınız.

Aşk

Bugün sevdiğinizle ortak noktada buluşup, ortak adımlar atabilirsiniz. Bu durum beraber eğlenmenize ve keyifli bir zaman geçirmenize vesile olacak. Anlaşamadığınız konularda birbirinizi anlayarak dinlemelisiniz. Böylelikle aranızda bir tatsızlık yaşamazsınız.

Para

Maddi sıkıntılarınızla alakalı olan gelişmeleri yakından takip ederek yaşanan olumsuzlukları ortadan kaldırabilirsiniz. Zamanında atacağınız doğru adımlar sayesinde bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız.

Sağlık

Daha sağlıklı bir bünyeye sahip olmanız için yediklerinize özen göstermeli ve egzersizlerinizi ihmal etmemelisiniz. Bağışıklığınızı kuvvetlendirecek vitaminler almayı da ihmal etmemelisiniz.

Boğa burcu (23.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan iletişiminizi güçlendirmeye çalışmalısınız. Böylelikle çıkabilecek problemlerle baş etmeniz daha kolay olacaktır. Dengeli ve kararlı adımlarla hedeflerinize ulaşmak için çaba sarf etmelisiniz. Aksaklıkları düzeltmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Aşk

Aşkta sizi yoran ve huzursuz eden konuları bir kenara bırakmalısınız. Size kendinizi iyi hissettirecek olan şeylere meyil vermelisiniz. Sakin ve ılımlı olarak davranarak kendinizi sıkıntıya sokmamalısınız.

Para

Paranızı gereksiz yere harcamamalısınız. Dışarıdan yemek isteme tutkunuzu bir kenara bırakarak kendinize ev yemekleri yapabilirsiniz. Bu hem cebinize hem de sağlığınıza fayda sağlayacaktır.

Sağlık

Yiyip içtiklerinizde oldukça özenli olmalısınız. Çok yağlı, baharatlı ve tuzlu şeyler yememelisiniz. Mide sağlığınızı korumak için daha hafif yiyecekler tercih edebilirsiniz. Bu sayede sindirim sorunu da yaşamazsınız.

İkizler burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün iletişim konularında açık olmalısınız. Böylelikle sizi heyecanlandıran bir tanışma yaşayabilirsiniz. Kendinize her zamankinden daha fazla özen göstereceksiniz. İnsanlarla yaşayabileceğiniz sıkıntıların üstesinden gelebilmeniz için dengeli ve sakin olmalısınız.

Aşk

Sevdiğinize karşı göstermiş olduğunuz alaka onun çok mutlu olmasını sağlıyor. Yoğunluğunuz sebebiyle fazla konuşamasanız da sevginizi hissettirebiliyorsunuz. Sorun yaşamamak için birbirinize karşı daha şefkat ve anlayışla yaklaşmalısınız. Aranızı bozabilecek her konudan uzak durmaya çalışmalısınız.

Para

Oldukça fazla çalışıyor ve bu çalışmanın karşılığını da alıyorsunuz. Böylece daha çok çalışıp daha fazla kazanmak için hırslanıyorsunuz. Fakat birazda ailenizle zaman geçirmelisiniz. Her şey iş ve para değil. Her zaman kazanırsınız ama ailenizi her zaman bulamazsınız.

Sağlık

Her şeyden önce tükettiğiniz şeker miktarını azaltmalı ya da tamamen bırakmalısınız. Daha sağlıklı beslenerek vücudunuzu dinçleştirebilirsiniz. Bol spor ve egzersiz bedeninizin şekil almasını sağlayacak ve çok daha iyi görüneceksiniz.

Yengeç burcu (23.01.2021)

Genel

Hayatınızda bugün rutininizin dışına çıkarak farklılıklar yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlayabilir ya da farklı bir hobi edinebilirsiniz. Bu tür değişiklikler enerjinizi olumlu etkileyerek kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Aşk

Aşkta fazlaca açık görüşlüsünüz. Kendinizi bu sıralar aşka açabilirsiniz. Daha önce arkadaş olduğunuz birisi ile duygusal bir yakınlaşma içerisine girebilirsiniz. Duygularınızı gözden geçirmeli ve acele kararlar vermemelisiniz.

Para

Kendinizi eğiterek daha profesyonel şekilde para kazanmayı amaçlıyor olabilirsiniz. Bu doğru tutumunuzu sürdürürseniz amaçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Sağlık

Yakın arkadaşınızla zaman geçirmeniz size kendinizi iyi hissettirecektir. Beraber aktiviteler yapmanız, hayatınızdaki değişiklikleri konuşmanız keyfinizi yerine getirecek. Bazı konularda birbirinize danışarak akıl alabilirsiniz.

Aslan burcu (23.01.2021)

Genel

Çoğu zaman mantığınızla hareket etseniz de bugün hisleriniz baskın gelecek. Hislerinize güvenmeli ve algılarınızı açmalısınız. Böylece yaşanacak olayların üstesinden gelebilmeniz kolaylaşacaktır. Hislerinizin yanında mantığınızı da kullanmalısınız.

Aşk

Bugün hiç beklemediğiniz birine karşı içiniz ısınabilir ve aranızda bir flört durumu yaşanabilir. Beraber güzel ve keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Fakat hemen kalbinizi açmamaya dikkat etmelisiniz. Önce gözlemlemeye çalışın.

Para

Maddi konularda hayır demeyi öğrenin. Herkese yardım edemezsiniz. Ayrıca içinize sinmeyen konularda da düşüncelerinizi net ifade etmeniz sizin yararınıza olacaktır.

Sağlık

Bu sıralar kendinizi oldukça stresli hissediyorsunuz. Bunun üstesinden gelmek için önce zihninizi boşaltmaya çalışmalısınız. Sonrasında da sizi iyi hissettirecek insanlarla ya da aktivitelerle uğraşmalısınız. Böylelikle üzerinizdeki gerginlikleri atabilirsiniz.

Başak burcu (23.01.2021)

Genel

Uzun zaman içinize atmak zorunda kaldığınız sorunlarınız sizi çok yıpratmış olabilir. Yakın bir arkadaş görüşmesinde içinizi boşaltacaksınız ve gözyaşlarınızı tutamayabilirsiniz. Anlatmak ve ağlamak size aslında kendinizi daha iyi hissettirecek. Çabuk toparlayacak ve normale döneceksiniz.

Aşk

Hayatınızdaki kişinin size olan ilgisizliği sizi oldukça üzüyor olabilir. Ona karşı anlayışla yaklaşıp sorunları büyütmezseniz zamanla her şey yoluna girecek. Kendinizi fazla üzmemeye çalışın. Sürekli onun adım atmasını beklemek yerine özleyince arayan siz olun.

Para

Yarım kapan işlerinizi bitirerek yeni bir projeye başlayabilirsiniz. Bu yeni proje size güzel getiriler sağlayabilir. Onun için bu işin üzerine düşün ve hakkıyla yapmaya çalışın.

Sağlık

Kendiniz için yenilikler yapabilirsiniz. İçinizdeki enerji size bu anlamda güç verecek. Zihin sağlığının önemini bildiğiniz için kafanızı meşgul edecek ve size kendinizi iyi hissettirecek aktivitelerde bulunmalısınız.

Terazi burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün mantığınızla beraber hislerinizde ön plana çıkacak. Çevrenizdeki gelişmelere odaklanıp onları gözlemleyeceksiniz. Yaşanan sorunlara müdahale ederek arkadaşlarınızla da iletişiminizi kuvvetlendireceksiniz.

Aşk

Bir anda kalbinizin hızla çarptığını hissedebilirsiniz. Karşınıza çıkacak bu kişi sizi oldukça etkileyecek. Bunu pek kabul etmek istemeseniz de zamanla ona olan duygularınızı kabul edeceksiniz. Bu beklenmedik aşk size oldukça iyi gelecek.

Para

Kafanıza yatmayan bazı harcamaları uzunca düşüneceksiniz. Hisleriniz Bu işte sorun çıkacağını size söylüyorsa hislerinize göre hareket etmeli ve bu harcamadan uzak durmalısınız. İçinize sinmeyen hiçbir konuda adım atmamaya özen göstermelisiniz.

Sağlık

Virüs konusunda oldukça titiz davranmalısınız. İnsanlarla olan mesafelerinizi iyi ayarlamaya çalışın. Gereksiz bir riske girerek hastalık kapmanızı engellemelisiniz. Aşının gelmesiyle rahata kavuşup tedbirleri ihmal etmemelisiniz.

Akrep burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün şans sizden yana olacak. Yapacağınız her işte atacağınız her adımda başarılı olacak ve yüzünüz gülecek. Fakat buna güvenerek gereksiz riskli işlere girmekten uzak durmalısınız. Şansın ne zaman döneceği belli olmaz. Üzüleceğiniz adımlar atmayın.

Aşk

Hayatınızdaki kişinin size olan yaklaşımlarına aynı şekilde olumlu cevap vermelisiniz. İçinizde kendinizce büyüttüğünüz meseleler yüzünden sevdiğinizin kalbini kırmamalısınız. Her şey sizin davranışlarınızla şekillenecektir. Bunun için güzel adımlar atmaya çalışın.

Para

İşinizle alakalı çözülemeyen bir problem olabilir. Bu sizin iş veriminizi etkiliyor. Fakat bu durumu görmezden gelip işlerinize odaklanmalısınız. Yoksa kazancınız düşebilir ya da o işten ayrılmak durumunda kalabilirsiniz.

Sağlık

Vitamin tüketmeyi ihmal etmemelisiniz. Bugünlerde vücudunuzun vitamine ihtiyacı var. Bağışıklığınızı kuvvetlendirmek adına bu vitaminleri meyvelerden alabilirsiniz. Yiyemiyorsanız da taze sıkım sularını içebilirsiniz.

Yay burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün tutkularınızla hareket edebilir ve ilginizi çekmeyen, içinizden gelmeyen hiçbir şeye vaktinizi ayırmayacaksınız. Gününüzü sadece arzu ve istekleriniz doğrultusunda yaşayacaksınız. Bu durum kendinizi çok daha pozitif ve iyi hissetmenizi sağlayacak.

Aşk

Uzun süredir telefonla konuşup mesajlaştığınız birisi ile yüz yüze gelebilirsiniz. Bu sizi oldukça heyecanlandırabilir. Karşılıklı keyifli bir sohbet ve birbirinizi yakından tanımak belki de yeni bir aşkın başlangıcı olabilir.

Para

Maddi sıkıntılarınızın biraz olsun üstesinden geldiniz. İş disiplininize bu şekilde devam ettiğiniz sürece bundan sonra pek fazla parasal açıdan bir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız.

Sağlık

Kendinize bugün zaman yaratmalısınız. Kişisel bakımınıza özen göstermelisiniz. Kendinizde yapacağınız değişiklikler yaşadığınız kaygı ve stresi azaltacak size kendinizi daha iyi hissettirecek.

Oğlak burcu (23.01.2021)

Genel

Beyniniz sürekli yeni fikirler üretmek için yaratılmış gibi. Sürekli ortaya koyduğunuz bu fikirler iş alanınızda da size yol gösteriyor ve hedeflerinize yaklaştırıyor. Bazı anlarda yolunuzun tıkandığını hissedebilirsiniz fakat bu gayet normal bir duygu. Kafanıza takmadan aynı şekilde devam etmelisiniz.

Aşk

Aşkta beraber olduğunuz kişiye güvenmeyi çok istiyorsunuz ama içten içe bir şeyin sizi rahatsız ettiği düşüncesine kapılıyorsunuz. Kendinizi bu konuda yormayın ve zamana bırakın. Zaman her şeyi yoluna koyacaktır.

Para

Kendinizi her alanda kanıtladığınız gibi iş alanında da kanıtlıyorsunuz. Sözünüz daha fazla geçeceği bir zamana giriyorsunuz. Yeni projeleriniz için bir ortaklı yapmanız söz konusu olabilir. Ortaklarınızı iyi araştırmalısınız.

Sağlık

Çok çalışmak bedeninizle beraber zihninizi de oldukça yoruyor. Dinlenmeniz için kedinize biraz zaman ayırmalısınız. Bir şeyler yetişemeyecek endişesinden sıyrılın ve önce kendinize odaklanın. Her şeyi yoluna koyabilirsiniz ama kaybedilmiş bir sağlığı zor kazanırsınız.

Kova burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün keyfinizi yerine getirecek güzel gelişmeler söz konusu olacak. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber alacak ve içinde bulunduğunuz sıkıntılardan sizi kurtaracak. Kendinizi bu sayede daha enerjili ve aktif hissedeceksiniz.

Aşk

Beraberliğinizi bitirme kararı alabilir ve hemen akabinde yeni bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Bunlar hiç beklemediğiniz anlarda olup bitecek. Farkına bile varamayacaksınız. Çok daha emin adımlar atmaya özen gösterin.

Para

Bugün elinize geçen para sizi tüm sıkıntılarınızdan kurtaracak ve borçlarınızı ödemenizi kolaylaştıracak. İşinize verdiğiniz emeğin karşılığını çok güzel bir şekilde alacaksınız. Daha azimli ve çalışkan olursanız bunun fazlasını da kazanabilirsiniz.

Sağlık

Kendinizi çok kısıtlıyor ve sıkıyorsunuz. Hayat sadece iş ve para kazanmaktan ibaret değil. Sevdiğiniz keyif aldığınız şeyleri de yapmaya zaman ayırmalısınız. Böylece motivasyonunuzu artırabilir ve çok daha mutlu olabilirsiniz.

Balık burcu (23.01.2021)

Genel

Bugün geleceğe dönük planlar yapmanız olası. Bu planlarınızın içinde tatillerde söz konusu olabilir. Alacağınız tüm kararlarda oldukça enerjili olacaksınız. Sorunlarınızdan kaçmak yerine onların üzerine gitmelisiniz. Onlardan ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz.

Aşk

Aşkta kafanıza takılan ve sizi rahatsız eden konuları hayatınızdaki kişiye direk sormalısınız. Kendi içinizde halledemeyeceğiniz gibi ufacık sorunları dağlar kadar büyütebilirsiniz. Bu duruma müsaade etmemelisiniz. Bilinçli bir şekilde karmaşıklıkları ortadan kaldırmaya çalışın.

Para

Bugün finansal durumunuzu biraz zorlayabilirsiniz. Bu sizde biraz can sıkıntısına sebep olabilir fakat azminizle bununda üstesinden geleceksiniz. Daha fazla açılmamaya çalışmalı ve gereksiz harcamalardan korunmalısınız.

Sağlık

Kişisel bakımınıza zaman ayırarak bunun yanında bir masaj merkezine gidebilirsiniz. Beden yorgunluğunuzu atmanıza yardım edecek bu aktivite size oldukça iyi gelecek.  Kendinize zaman yaratarak bakımınızı ihmal etmemelisiniz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.