23 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

23 Aralık'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

23 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor? Astroloji burçlara ne fısıldıyor? 23 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

23 Aralık'ta burçlar ne fısıldıyor?

Astroloji burçlara ne fısıldıyor? 23 Aralık'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

KOÇ BURCU (23.12.2020)

koc.jpg

Genel

Planlarını ertelemek zorunda kalabilirsin. Aceleci olup bu durumdan dolayı strese kapılmamalısın. Kendine zaman verip planlarını diğer günlerde aktifleştirmek için uğraşmalısın.

Aşk

Bugün karşına seni etkileyecek bir insan çıkabilir. Aranızda keyifli bir sohbet yaşanabilir. Bu durumdan keyif alıp mutlu bir gün yaşama ihtimalin oldukça yüksek görünüyor.

Para

Sevdiklerine maddi anlamda yardım etmek isteyip, oldukça cömert davranıp sıkıntılarını gidermek isteyebilirsin. Bu durum kendini çok daha iyi hissetmene sebep olabilir.

Sağlık

Virüse karşı çok daha fazla dikkat edip mesafe kurallarına dikkat etmelisin. Vitamin alarak bağışıklık sistemini güçlendirmelisin.

BOĞA BURCU (23.12.2020)

boga.jpg

Genel

Erken saatlerde işlerine yoğunlaşman gerekebilir. Aksaklık yapmadan işlerine zaman ayırman onları erken sürede bitirmen sana oldukça iyi gelecek. Titiz davranmalısın.

Aşk

Sevdiğine zaman ayırmalısın. Onunla baş başa planlar yapıp gönlünü almanda fayda var. Senden ilgi bekliyor. Birlikte zaman geçirmek ikinize de iyi gelmekle beraber aranızdaki bağı kuvvetlendirebilir.

Para

Kendine güvenmeli ve hayallerin için artık icraata geçmelisin. Zor gibi görünse de sonunda başaracaksın.

Sağlık

Spor yapmalı ve bol su tüketmelisin. Dengeli beslenmeyi özellikle de kahvaltıyı ihmal etmemelisin. Şekerli gıdaları hayatından çıkarmanın vakti geldi.

İKİZLER BURCU (23.12.2020)

ikizler.jpg

Genel

Sürekli ikilemde kalmak seni hiçbir yere götürmez. Seni seçim yapmaya zorlayan insanlara karşı tedbirli olmalısın. Kararı verecek olan sensin. Kimsenin etkisi altında kalmadan mantığını ve hislerini dinlemelisin.

Aşk

Aşkta beklediğin karşılığı değeri göremeyebilirsin. Bu durumun seni üzmesine izin verme. Kendine zaman verip, olaylara mantık çerçevesinde bakmayı dene.

Para

Paranı sadece ihtiyacın olan şeylere harcamalısın. Başkalarını söylemesiyle gereksiz masrafa girmekten kaçınmalısın. Paranı biriktirebilir ya da güzel bir yatırım yapabilirsin.

Sağlık

Sahip olduklarına şükretmek yaşadığın stresi azaltmana yardımcı olabilir. Zihnini boşaltıp sevdiklerine zaman ayırman sağlığını olumlu etkileyecek.

YENGEÇ BURCU (23.12.2020)

yengec.jpg

Genel

İnsanlarla iletişimi kesmemelisin. Farklı insanlarla konuşmak ufkunu genişletebilir ve bakış açını değiştirebilir. Bu yüzden insanların sana ulaşmasına engel olma.

Aşk

Sevdiğinin desteğini göreceğin bir gün olacak. Bu durum seni iyi hissettirecek. Aranızda güzel konuşmalar geçecek ve oldukça motive olacaksın.

Para

İleride maddi anlamda kuvvetli olabilmek için bugünden yarınlara dönük birikimler yapmalısın. Az da olsa bir yerden başlamak gerekiyor. Ne demişler; Damlaya damlaya göl olur.

ASLAN BURCU (23.12.2020)

aslan.jpg

Genel

Gereksiz tartışmalara girmekten uzak durup sakinliğini korumalısın. Sakin ve mantıklı davranman senin yararına olacak.

Aşk

Hislerini ifade etmekte zorlanacağın bir gün olabilir. Dürüst olup hoşlandığın kişiye olan duygularını net bir şekilde söylemeyi denemelisin.

Para

Bu sıralar oldukça gereksiz harcamalar yapıyorsun. Harcama yapmadan iyi düşünüp gerçekten ihtiyacın olan şeyler almalısın. Yoksa maddi olarak biraz sıkıntı yaşayabilirsin.

Sağlık

Oldukça duygusal bir dönemdesin. Bu duygusallık seni strese sokuyor ve gerginlik yaşamana neden oluyor. Kendini iyi hissetmediğini düşünüyorsan,  bir doktordan yardım almanı tavsiye ederim.

BAŞAK BURCU (23.12.2020)

basak.jpg

Genel

İleri gitmek isterken gerilediğini düşünebilirsin. Bu yüzden dikkatini dağıtan şeylerden uzaklaşmalı ve yapacağın işlere odaklanmalısın.

Aşk

Aşkta her an mutlu olamazsın. Mutsuzluğunda olabileceğini unutma. Üzülüp tüm gününün kederle geçmesine izin verme. Pozitif olmaktan vazgeçme ve kendine zaman ver.

Para

Dikkat dağınıklığın parasal konularda da gereksiz masraf yapmana neden oluyor. Karar alıp hemen uygulamadan biraz düşünmelisin.

Sağlık

İşlerini erkenden halledip bugünü tamamen kendine ayırmalısın. Canının istediği şeyleri yaparak ruh sağlığına katkı sağlayabilirsin.

TERAZİ BURCU (23.12.2020)

terazi.jpg

Genel

Planların istediğin gibi gitmeyebilir. Bu aksaklık ne kadar canını sıkacak olsa da çok acele etmemelisin. Esnek olup dikkatli hareket etmelisin.

Aşk

Sevdiğini bugün biraz alttan almayı dene. Bir anlık öfkeye kapılıp gemileri yakma. Sonra çok pişman olabilirsin.

Para

Bugün borçlarını ödemelerini ve faturalarını dikkatle kontrol edip ertelemenden ödemelisin. Geciktirip daha fazla para harcamamalısın.

Sağlık

Enerjini artırmak için taze sebze ve meyve yemeyi ihmal etmemelisin. Mevsim sebzeleri ile yapılan yemekleri tüketmen seni daha sağlıklı yapacak.

AKREP BURCU (23.12.2020)

akrep.jpg

Genel

Bugün uzlaşmacı olup gerginliklerin üstesinden gelebilirsin. Sakin ve dikkatli davranarak olayların büyümesini engellemelisin.

Aşk

Aşkta mutlu olmak için sevdiğine destek olup, onun sana verdiği ilgiyi ve şefkati ona sunmalısın. Böyle yaptığın sürece mutluluk kaçınılmaz.

Para

Ortak yapılacak olan masraflar konusunda dikkatli kararlar almalısın. Örnek olup sakin ve dikkatli konuşmalar yapmalısın.

Sağlık

Sağlığına artık daha fazla önem göstermelisin. Eklem ağrıların için bol su tüketmelisin. Stres vücudunda etki bırakabilir bunun için oldukça dikkatli olmalısın.

YAY BURCU (23.12.2020)

yay.jpg

Genel

Bugün halletmen gereken sorunlar seni oldukça yorabilir. Dikkatli kararlar almak için konu üzerinde birkaç kez düşünmeni öneririm. Bu sana büyük fayda sağlayacaktır.

Aşk

Enerjinin daha da yükselmesi için sevdiğinle görüşebilirsin. Ona vakit ayırıp gelecek için planlar yapabilirsiniz.

Para

Beklentilerini içinde bulunduğun şartlara göre şekillendirmeli ve uyum sağlamayı öğrenmelisin. Parasal konularda büyük beklentiler seni oldukça yıpratabilir.

Sağlık

Sevdiklerine zaman ayırman onların sağlığı için önemli olabilir. Senin desteğin sevdiklerinin sağlığı için daha iyi olacaktır. Onlara öncelik vermeyi ihmal etme.

OĞLAK BURCU (23.12.2020)

oglak.jpg

Genel

Sabırsız olmaktan vazgeçmelisin. İşlerinin aksayıp yapılan planlarının bozulması ruh halini etkilememeli. Siyah ya da beyaz tutumundan vazgeçip griye de biraz yer açmalısın.

Aşk

Bugün sevdiğine zaman ayıramayabilirsin. Bu durum seni isyana yöneltmesin. Yapıcı olup bu durumun geçici olduğunu kendine hatırlatmalısın.

Para

Maddi konularda kaygılanmayı bir kenara bırakmalı ve gereksiz endişelerden kaçınmalısın. Birikim yapmaya odaklanırsan her şeyin düzene girdiğini göreceksin.

Sağlık

Vücudunda biriken toksinlerin atman için bugün bol miktarda su tüketmeyi ihmal etmemelisin. Enerjini su içerek ve dengeli beslenerek artırabilirsin.

KOVA BURCU (23.12.2020)

kova.jpg

Genel

İçini daraltıp seni huzursuz edep mevzular rüyalarında karşına çıkabilir. Rüyalarını ciddiye alıp unutmamaya çalışmalısın. Bunlar senin kararlarında daha doğru adım atmana yardımcı olacak.

Aşk

Aşk konusunda artık eskisi kadar mutlu olmadığını hissedebilirsin. Fakat sonlandırmak için fazla acele etmemeni öneririm. Kafanı biraz toparlayıp daha mantıklı şekilde değerlendirme yapmalısın.

Para

Elinde olana şükredip daha fazlasına istemeyi bir kenara bırakmalısın. Elinde olanlarla mutlu olmayı öğrenmelisin.

Sağlık

Bulunduğun oramı temizlemek sana keyif ve enerji verecek. Hijyeni artırıp virüse karşıda bir önlem almış olursun. Tabi bu sadece virüs için değil senin stresini azaltmaya da oldukça faydalı olacak.

BALIK BURCU (23.12.2020)

balik.jpg

Genel

Yarım kalan işlerin konusunda acele etmen gerekebilir. Fakat acele ederken de dikkatsiz davranmaktan kaçınmalısın. Konsantre olup dingin bir şekilde işlerine yoğunlaşmalısın.

Aşk

Aşk konusunda içsel bir huzursuzluk söz konuşu olabilir. Seni rahatsız eden durumları açıkça söylemende fayda var. Öncelikle kendi içinde huzuru bulup kendini sevmelisin.

Para

Zihninde oluşan karmaşa seni para harcamaya itebilir. Bütçeni bilip ona göre hareket etmende ve tasarruflu davranmanda fayda var.

Sağlık

Kendine fırsat vermeli ve yapabiliyorsan bir doğa yürüyüşüne çıkmalısın. Bu kaygılarını ve endişelerini azaltmak için sana çok yardımcı olacak.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.