22 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

22 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

22 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 22 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

22 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

22 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 22 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

 

2021/01/08/burclar.jpg

KOÇ BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün merak ettiğiniz konular hakkında yeni bilgiler öğrenmeyi amaçlayabilirsiniz. Bu şekilde adım atmak istediğiniz işlerde bilgi birikiminizin olması kendinize olan güveninizi arttıracaktır. Bunun yanı sıra bilgisayar programları ile ilgilide kendinizi geliştirebilirsiniz. Çünkü teknoloji çağındayız ve programları kullanabilmek oldukça önemli.

Aşk

Saçmış olduğunuz enerji ile beraber özgüvenli duruşunuz popüler olmanızı sağlayacak. Üzerinize yoğun bir ilgi oluşabilir. Bu hem sosyal ağlar üzerinden hem de normal çevrenizden olabilir. Sizinle tanışmak ve konuşmak isteyen çok kişi olacak. Bu fırsatı kaçırmadan kendi denginizi bulmaya çalışabilirsiniz.

Para

Yeni projelere katılmayı amaçlamalısınız. Farklılıklar hem çalışma azminizi kuvvetlendirecek hem de kazanç olarak sizi oldukça tatmin edecek. Yeni kararlarınızı hayata geçirmekte fazla aceleci olmamalısınız. Önce kendinizi eğitim öğrenmelisiniz. Sonrasında da kararlı adımlarla ilerlemelisiniz.

Sağlık

Kendinize sağlıklı yaşamak için bir program çıkarmalısınız. Gün içerisinde yapacaklarınızı planlı bir şekilde hayata geçirin. Yemek saati, çalışma, dinlenme, uyuma, kitap okuma gibi faaliyetlerinizi sıraya koyun. Disiplinli bir hayat size kendinizi daha iyi hissettirecektir.

BOĞA BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün sosyalleşerek çevrenizi genişletebilir ve yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Bu yeni arkadaşlıklarda kendinizi rahat ifade etmelisiniz. Böylelikle güzel ve kalıcı dostluklar inşa edebilirsiniz. Güzel sohbetler gerçekleştirerek keyfinizi daha çok artırabilirsiniz.

Aşk

Bugün kendinize dürüst davranarak duygularınız ve hislerinizle yüzleşeceksiniz. Gerçek olmayan duygularınızla kimseye umut vermemeye çalışmalısınız. Böyle yaparak karşınızdakini değil asıl kendinizi kandırırsınız.

Para

Bugün maddi kayıplarınızı bir kenara bırakarak günün tadını çıkarmaya yoğunlaşabilirsiniz. Elinizde olanlara şükrederek, gelecek kaygısına düşmemeniz kendinizi rahat hissetmenizi sağlayacaktır.

Sağlık

Her şeyi mükemmelleştirmek için çabalamanız sizi oldukça yoruyor ve strese girmenize neden oluyor. Kendinize bu kadar yüklenmemelisiniz. Kafanıza böyle düşünceleri takarak sağlınızı bozabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün iş konusundaki bir sebepten ötürü herkese bir araya toplamanız gerekebilir. Yapacağınız konuşma aksiliklerin düzelmesinde oldukça etki gösterebilir. Yapıcı olmanız ve sakin tavırlarınız Her şeyin yoluna girmesini sağlayabilir.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye karşı daha samimi olmaya çalışabilir ve gün içerisinde arayarak sürpriz yapabilirsiniz. Bu size olan sevgisinin daha da hareketlendirecektir. Birbirinizi kırmamaya özen göstermelisiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa kendinize bu konuda zaman verebilir, bir süre yalnızlığı seçebilirsiniz.

Para

Bugün maddi kazanç konusunda bir ortaklık söz konusu olabilir. Sorumluluklarınızın bilincinde hareket ederseniz ve kontrolü elinizden bırakmazsanız güzel sonuçlar alabilirsiniz.

Sağlık

Fiziksel olarak kendinizi kuvvetlendirmek adına egzersize fazla yükleniyor olabilirsiniz. Bu ağırlığı biraz azaltmanız yorgunluğunuzun hafiflemesine yardımcı olabilir. Kendinize bu kadar yüklenmeyin. Az ama daimi hareketler daha sağlıklı olmanızı sağlayacaktır.

YENGEÇ BURCU (22.01.2021)

Genel

Sevdiğiniz birinden gelecek olan bir telefon sizi oldukça mutlu edebilir. Onunla yapacağınız sohbetten büyük keyif alacaksınız ve size güzel fikirler verebilir. Hayattaki hedeflerinizi sıraya koymalısınız. Bu hedefleriniz doğrultusunda hayatınızı daha da aktifleştirebilirsiniz.

Aşk

Hiç beklemediğiniz bir anda bir aşk kapınızı güzel bir şekilde çalabilir. Bu aşkla hayata olan bakış açınız değişecek ve kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz. Gelecek planlarınızı bu ilişkiye göre planlayacaksınız.

Para

Elinizdeki maddi kazancınıza yoğunlaşarak onu elinizde tutmak için çaba sarf edeceksiniz. Yeni projelerinizi erteleyecek ve bu gününüze daha pozitif şekil vereceksiniz. Şükretmeniz sizi rahatlatacak.

Sağlık

Sağlığınızı ve bağışıklığınızı kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. Kafanıza her şeyi takmamaya çalışacaksınız. Gününüzü güzelleştirmek ve keyif almak için birçok aktivite ile uğraşabilirsiniz.

ASLAN BURCU (22.01.2021)

Genel

Sahip olduğunuz varlıklar bugün değer kazanarak yüzünüzü güldürebilir. Yatırımlarınızı gözden geçirerek yeni yatırımlar için planlar yapabilirsiniz. Kararlı ve araştırmacı olursanız daha başarılı olabilir ve tüm sıkıntılarınızdan kurtulmuş olursunuz.

Aşk

Kalbinizi aşka açmalısınız. İnsanlara olan güven duygunuzun bitmesi sizi karamsarlığa itmemeli. Karşınıza çıkacak insanlarla güzel sohbetler ederek onları tanımaya çalışmalısınız. Hiç beklenmedik bir anda aşkta güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Para

Maddi sıkıntı yaşamayacağınız bir gün olacak. Tutarlı harcamalarınız sayesinde yaşanacak sıkıntıları bertaraf etmeyi başarıyorsunuz. Böyle devam ederseniz yapmak istediğiniz o şeyi yapabilirsiniz.

Sağlık

İstikrarlı şekilde kendinize koyduğunuz hedefleri yapmalısınız. Diyete dikkat ederek fazla alınmış kilolardan yakın zamanda kurtulabilirsiniz. Bunun yanında sağlıklı beslenmeyi de ihmal etmemelisiniz. Sağlıklı beslenerek vereceğiniz kiloları hemen almazsınız.

BAŞAK BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi yalnız ve dışlanmış hissine kapılabilirsiniz. Bu tamamen güne negatif başlamanızdan kaynaklanan bir durum olacak. Kendinize güvenmelisiniz. Ve kimsenin sözleriyle kendinize kötülük etmemelisiniz.

Aşk

Etrafınızda fazlaca hayranınız var fakat size açılmaya cesaret edemiyorlar. Dışardan çok soğuk ve sert göründüğünüz için yaklaşamıyorlar. Gözlemleyerek hoşunuza giden kişi ile hoş sohbetler yapabilir ve kendinizi iyi hissedebilirsiniz.

Para

Bir yerden beklediğiniz yüklü miktarda bir para yakında elinizde olacak. Bu para sayesinde ertelemek zorunda kaldığınız ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz ve oldukça mutlu olacaksınız.

Sağlık

Kendinizi daha iyi hissetmek adına kişisel bakım yaptırabilirsiniz. Saçlarınızda değişiklikte size iyi gelebilir. Kendinizi yenilenmiş hissedecek ve kendinize olan güveninizi tazelemiş olacaksınız.

TERAZİ BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi geliştirmek adına yeni şeyler öğrenme eğiliminde bulunabilirsiniz. Bu sayede hem yeni şeyler öğreneceksiniz hem de bildiklerinizin üstünden geçeceksiniz. Yararlı bir gün olabilir. Kendinizi sürekli geliştirmek istemeniz ve bunda kararlı olmanız size birçok fırsatlar yaratabilir.

Aşk

Aşkta bugün oldukça olumlu olacaksınız. Sevdiğinizle keyif alacağınız etkinlikler yapabilirsiniz. Karşılıklı anlayış içerisinde bir ilişki olacak. Birbirinize olan sevginiz daha da çoğalabilir. Bu sayede çok daha pozitif bir bakış açısına sahip olabilirsiniz.

Para

Yatırımlar konusunda oldukça detaycısınız. Böyle davranmanız hata yapma riskinizi oldukça azaltıyor. Böyle kararlı ve detaycı olursanız güzel işlere imza atabilir ve bunun karşılığını güzel bir şekilde alabilirsiniz.

Sağlık

Zihninizi dolduran olumsuz düşüncelerden kurtulmak için bulmaca çözebilirsiniz. Bu hem zihninizi dinç tutacak hem de gereksiz yere sizi strese sokacak düşüncelerden uzaklaştıracaktır.

AKREP BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün yeni birisi ile tanışabilirsiniz. Bu kişi sizin uzun zamandır tanışmak istediğiniz bir kişi olacak. Onunla iletişim kurmanız sizi mutlu edecek. Bu konuşmalardan güzel verim alacak ve size faydalı fikirleri hayatınıza geçirmeye çalışacaksınız.

Aşk

Sevdiğinize gereken değeri göstermeye çabalamalısınız. Bir şeyleri ertelemek bitmesine izin vermek gibidir. İlişkiniz için mücadele etmelisiniz. Sevdiğinize mutlaka zaman ayırın ve onunla zaman geçirmeye çalışın.

Para

Finansal kaynaklarınızdaki bazı sıkıntılar bir şeyleri ertelemenize sebep olabilir. Bu durum canınızı sıkacak olsa da, daha tutumlu olduğunuz sürece kısa sürede bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Sağlık

Bugün temizliğinize oldukça özen göstereceksiniz. Hem kişisel temizliğinize hem de bulunduğunuz ortamın temizliğine. İnsanlarla olan mesafenizi koruyarak temizliğe de dikkat ettiğiniz sürece hastalığa yakalanma olasılığınızı oldukça düşürürsünüz.

2021/01/08/burclar-001.jpg

YAY BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün teknoloji konularında kendinizi biraz geliştirmeye çalışabilirsiniz. Öğreneceğiniz yeni şeyler size oldukça fayda sağlayacak. Bir şeyler öğrenmek ayrıca sizi saran stresten ve sıkıntıdan da kurtulmanıza yardımcı olacak.

Aşk

Aşkta artık daha pozitif düşünüp yaşananlara da pozitif bakmalısınız. Kötü düşünceleriniz kötülüğü çağırıyor ve iyi gidecek şeyler bile kötü gitmeye başlıyor. Oluruna bırakın ve size yakınlaşmak isteyenlere müsaade edin. Belki de mutluluk orda saklıdır bilemezsiniz.

Para

Gerçekleştirmek istediğiniz birkaç işinizi maddi sıkıntılar yüzünden gerçekleştiremiyorsunuz. Fakat kendinize inanıp elinizde olan işlerinizi bitirirseniz hayallerinize çok yaklaşabilirsiniz. Mücadeleden vazgeçmeyin ve her zaman kendinize güvenin.

Sağlık

Biraz açık havada yürüyüş yapmaya çıkmalısınız. Bu size olumlu bir enerji verecektir. Kendinizi her şeye kapatmışsınız. Bu durum sizi şimdi fark etmeseniz de oldukça mutsuz ediyor. Biraz sosyalleşmeli ve insanlarla mesafenizi koruyarak bir araya gelmeye bakmalısınız.

OĞLAK BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün yeniliklere açık olacaksınız. Yeni şeyler keşfetmek isteyeceksiniz. Bu saye de kendinizi geliştirebilirsiniz. Elinize geçen bu fırsatı iyi kullanmaya özen gösterin ve bilmediklerinizin üzerine giderek öğrenmeye çalışın.

Aşk

Hayatınızdaki kişi ile büyük bir tartışma yaşayabilirsiniz. İlişkinin yönünü sizin davranışlarınız tayin edecektir. Öfkelenir ve fevri hareket ederseniz ilişkinin sonunu getirebilirsiniz. Bunun için daha sakin ve ılımlı olmaya çalışmanızda fayda var.

Para

Maddi olarak bir sıkıntı yaşamıyorsunuz. İsteklerinizi rahat bir şekilde alıyor ve bu durum size kendinizi iyi hissettiriyor. Fakat bu maddi sıkıntı yaşamayacaksınız anlamına gelmiyor. Kendinizi frenlemeli ve geleceğinizi düşünerek hareket etmelisiniz.

Sağlık

Farklı ülkelerin yemeklerini deneyebilirsiniz. Bu sayede damak tadınızı geliştirebilirsiniz. Bu deneyim kendinizi iyi hissetmenize yardım edecek. Birkaç yemekte siz öğrenip sevdiklerinize ikramda bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün farklı yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Yeni kişiler tanıyıp onlar sayesinde farklı ortamlarda bulunabilirsiniz. Gözlem yaparak insanların size karşı tutumlarını inceleyebilirsiniz. Yaklaşımlarından manalar çıkarıp ona göre hareket edebilirsiniz.

Aşk

Hayatınızdaki kişi ile bugün yaşadıklarınız hakkında sohbetler edebilir gününüzü onunla paylaşabilirsiniz. Böylelikle birbirinize karşı daha samimi olabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa güzel bir aşka yelken açabilir ve çok mutlu olabilirsiniz.

Para

Bugün finansal konularda biraz daha dikkatli davranmanız gerekebilir. Lüzumsuz harcamalara karşı kendiniz tutmalısınız. Tasarruflu olmanız sıkıntıya düşmenize mani olacaktır.

Sağlık

Her şeye tek başınıza koşmaktan vazgeçmelisiniz. Elinizi attığınız her şeyi bir anda yapamazsınız. Kendinize zaman verin ve sırayla işlerinize halletmeye çalışın. Kendinizi hem fiziksel hem zihinsel şekilde çok yoruyorsunuz. Bunun sonucunda sağlığınızı kaybedebilirsiniz.

BALIK BURCU (22.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekilere karşı biraz ters davranabilirsiniz. Kendinizi toplayarak bu durumu değiştirmelisiniz. İnsanlarla aranızda yaşanabilecek güvensizlikleri tamamen ortan kaldırmaya çalışmalısınız. Dengeli olduğunuz sürece her şeyin üstesinden gelebileceksiniz.

Aşk

İlişkinizde kontrolü elinizden bırakmamalı ve bu ilişkiyi yöneten siz olmalısınız. İlişkinize zarar vereceğini düşündüğünüz en ufak şeylerden bile uzak durmaya çalışmalısınız. Sevdiğinize karşı da fevri olmaktan kaçınmalısınız.

Para

Finansal kaynaklarınız yönetirken daha dengeli bir tutum sergilemelisiniz. Amaçlarınızı düşünerek harcamalarınıza da çeki düzen verebilirsiniz. Elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışarak kontrolü elinizde tutmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Hayatınızı biraz daha basitleştirmeye çalışabilirsiniz. Mesela fazla eşyalardan kurtulabilir, sıkıntı yaratan insanları hayatınızdan çıkartmak gibi. Sadece sizi iyi hissettiren şeylere odaklanarak stresinizi azaltabilirsiniz.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.