20 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

20 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

20 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?20 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 20 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

20 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

20 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 20 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

2021/01/08/burclar.jpg

KOÇ BURCU (20.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan iletişiminizi düzeltmek için çaba göstermelisiniz. İçinizdeki enerji sayesinde pozitif bakış açınız size yardımcı olacak. Hislerinizi kontrol altında tutarak kime nasıl davranacağınızı ve ne tepkiler vereceğinizi bilmelisiniz.

Aşk

Aşkta karşınıza çıkan konularda sizi huzursuz eden şeyleri ani çıkışlarla değil de daha ılımlı şekilde değerlendirip dile getirmeniz sizin yararınıza olacak. Ancak sorunları bu şekilde çözebilirsiniz. Unutmayın öfke ile kalkan zararla oturur.

Para

Bugün açık fikirli olmaya ve gözlem yapmaya özen göstermelisiniz. Karşınıza çıkabilecek fırsatları değerlendirirken mantıklı ve kararlı adımlarla ilerlemelisiniz. Beklediğiniz ve emek verdiğiniz işlerden güzel sonuçlar alacaksınız.

Sağlık

Bulunduğunuz ortamın temizliğine dikkat etmelisiniz. Tüm toz ve kirden arındırmalısınız. Bunun yanında odanızı bol bol havalandırmayı ihmal etmemelisiniz. Bu rahat bir nefes almanıza yardımcı olacaktır.

 

BOĞA BURCU (20.01.2021)

Genel

Çevrenizde çok güvendiğiniz birisi size vermiş olduğu bir sözden dönebilir. Bu durum sizi zor duruma düşürebilir ve canınızı oldukça sıkabilir. Tekrardan insanlara olan güveninizi ölçüp biçeceksiniz. Her hangi bir iş yaparken kimseye değil öncelikle kendinize güvenmeli ve tek başınıza halletmeye çalışmalısınız. Böylelikle bir sıkıntı yaşamazsınız.

Aşk

Bazı konularda fazla hayalci yaklaşımlar sergiliyorsunuz. Daha gerçekçi olmanız atacağınız adımlarda size yardımcı olacaktır. Hayallerle gerçekler çok farklıdır. Sürekli hayaller içine dalarsanız gerçekler sizi oldukça hayal kırıklığına uğratacaktır.

Para

İçinizde maddi durumunuzu değerlendirmek adına bir savaşa girebilirsiniz. Bir tarafınız para harcamak isterken diğer tarafınız biriktirmek istiyor. Bu çatışmada yapacağınız tek şey temel ihtiyaçlar dışında aşırı harcamadan kaçınarak paranızı biriktirerek güzel bir yatırım yapmanız olacaktır.

Sağlık

Bugün kendinizi her zamankinden daha fazla negatif göreceksiniz. Bu durumdan kurtulabilmeniz için biraz kendinize zaman vermeli ve keyif alabileceğiniz şeylere yönelmelisiniz. Sizi strese sokan durumlardan uzaklaşmanız size fayda sağlayacaktır.

İKİZLER BURCU (20.01.2021)

Genel

Bugün iş hayatı konusunda daha aktif olacaksınız. Çok çalışarak iyi yerlere ulaşmak için çaba sarf edeceksiniz. Fakat bu bir günlük çalışma ile olacak bir durum olmadığını sizde iyi biliyorsunuz. Süreklilik göstererek isteklerinize ulaşabilirsiniz. Kendinizi bu amaca uygun şekilde motive etmelisiniz.

Aşk

Aşkta bazen çok zorlanıyorsunuz. Bunun sebebini kendinize itiraf etmeli ve neden bu kadar strese girdiğinizi anlamalısınız. Karşınızdaki kişi mi doğru kişi değil yoksa sizin kendinize mi güveniniz yok. Bu konuları iyi analiz etmenizde fayda var.

Para

Maddi durumunuzda yaşanan dalgalanmalar pozitif yaklaşımınızı engelleyebilir. Kedinizi iyi hissetmek adına harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Fakat iyi hissedeceğinize kendinizi bir çıkmaza da sokabilirsiniz bu sayede. Daha temkinli adımlar atmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Sağlığınız için kendinize zaman ayırmalısınız. Kendinizi iyi hissetmek adına doktordan randevu olarak durumunuzu anlatmanızda fayda olacak. Bazı sorunları ertelememeniz daha doğru olur.

YENGEÇ BURCU (20.01.2021)

Genel

İçinize sinmeyen konuların üzerine yoğunlaşmalısınız, görmezden gelmeniz bu durumda hataya düşmenize sebebiyet verecektir. Her zaman hislerinize güvenerek adımlar atmalısınız. İçinize sinmeyen her şeyde muhakkak bir sıkıntı yaşarsınız.

Aşk

Hayatınızdaki kişi ile olan iletişiminizi kuvvetlendirmeye çalışmalısınız. Kopuk iletişimler genelde ilişkinin sonunu hazırlar bunun için oldukça dikkat etmeli ve ortak yapacağınız aktivitelerle iletişiminizi düzeltmelisiniz.

Para

Bugün sevdiklerinize ufak tefek hediyeler alabilirsiniz. Fakat bunları yaparken çokta fazla açılmamaya dikkat etmelisiniz. Yoksa sonrasında maddi sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Sağlık

Sağlıklı beslenmeyi amaçlayarak yediklerinize dikkat etmek size kilo verdirecektir. Gereksiz para tuzaklarına girerek çay ya da ilaçlarla kilo vermeyi denemeniz sizi sağlığınızdan edebilir. Bol su egzersiz ve sağlıklı beslenmek her zaman yeterlidir.

ASLAN BURCU (20.01.2021)

Genel

Bugün pozitif bir imaj çizerek işlerinizden aldığınız sorumlulukları gayet güzel yerine getireceksiniz. Bu işleri sabırla ve kendinizden emin yaparsanız etrafınızdaki kişilere de iyi bir örnek teşkil edebilirsiniz. Kendinizden ödün vermeden her zaman aynı özeni göstermelisiniz.

Aşk

Bugün sevdiğiniz kişi ile birbirinize duygularınızı net bir şekilde ifade edebilirsiniz. Bu sayede gayet keyifli ve mutlu bir gün yaşayabilirsiniz. Birbirinizi anlayıp iletişiminizi artırmanız sayesinde oldukça mutlu olacaksınız.

Para

Paranızın kontrolünü elinizde tutmalısınız. Ve bilinçli hareket etmelisiniz. Unutmayın ki para harcamayı bilmekte bir yetenek işidir. Fazla abartılardan kaçarak kendinizi sıkıntıya sokmadan ihtiyaçlarınızı karşılamayı bilmelisiniz.

Sağlık

Gün içerisinde işlerinizin olmadığı vakitlerdeki boşluklarda egzersiz yapmaya çalışmalısınız. Bu motivasyonunuzun artmasını sağlayacak ve yorgunluğunuzu giderecektir. Bol su tüketmeyi ihmal etmemeli ve kendinizi hastalık riskinden korumalısınız.

BAŞAK BURCU (20.01.2021)

Genel

İnsanlarla bağ kurmak sizi korkutuyor. Yeni bir ilişki yeni bir arkadaşlık vs. Bunlara cesaret edemiyorsunuz. Bunun nedeni insanlara olan güveninizi yitirmiş olmanızdan kaynaklanıyor olabilir. Fakat yeniliklere kendinizi açmanız sizi olduğunuzdan çok daha iyi hissettirebilir.

Aşk

Aşkta kendiniz yeni kişilere açmalı ve çevrende seni beğenenleri analiz etmelisin. Kendi kabuğunuzdan çıkın ve kendinize güvenin. Biri ile konuşmak flört etmek keyfinizi yerine getirecektir. Bu durumdan kaçmayın.

Para

Maddi sıkıntılarınızı kendiniz halletmeye odaklanmalısınız. İnsanlara bu konularda ihtiyaç durmamalı ve kendi işinizi kendiniz görmelisiniz. Yeni fikirler geliştirebilir farklı girişimlerde bulunarak kendinizi düze çıkarabilirsiniz.

Sağlık

Kendiniz için güzel şeyler yapmaya odaklanmalısınız. Bol bol kahkaha atarak gününüze neşe katabilirsiniz. Size enerji verecek ve keyiflendirecek aktivitelere yönelerek kendinize zaman ayırın.

TERAZİ BURCU (20.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekilerin size söylediklerini ne niyetle ve ne düşünerek söylediğinin net bir şekilde farkına varacaksınız. Bu sayede içten pazarlıklı olan insanlarla olan iletişiminizi farklı boyutlara taşıyacaksınız. Fazla gerilmeden gayet sakin hareket etmeye özen göstermelisiniz.

Aşk

Aşk hayatınızda sizi huzursuz eden canınızı sıkan konuları içinize atmak yerine karşınızdakinin yüzüne söylemeniz çok daha doğru bir karar olacaktır. Bu şekilde sorunlar olduğu yerde duracağına çözülmüş olacaklar. Kendinizi üzmemeli ve her ne olursa olsun anlatmalısınız.

Para

Bugün emeklerinizi yok sayarak size haksızlık edilebilir. Bu durumda emeklerinize kimsenin söz etmene izin vermemelisiniz. Gerekirse sert bir dille kendinizi ve emeklerinizi savunmalısınız. Asla hakkınızı kimseye yedirmeyin.

Sağlık

Stres ve gerginliklerden kendinizi uzak tutmaya çalışmalısınız. Yaşanan olumsuzlukları çokta ciddiye alarak kendinizi üzmemeli şaka yollu savuşturmalısınız. Böylelikle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Bu sağlığınız içinde gayet iyi olacak.

AKREP BURCU (20.01.2021)

Genel

Yeni karar ve hedeflere vararak hayatınızı daha iyi bir yere getirmek için çaba harcayacaksınız. Geçmişten aldığınız dersler ve tecrübelerle gelecek için zaman harcayacaksınız. Kararlı olup hedeflerinize uygun davranırsanız istediğiniz duruma gelebilirsiniz.

Aşk

Aşka olan bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Daha olumlu bir bakış açısı ile mutlu bir birlikteliğe adım atabilirsiniz. Eğer hayatınızda biri var ise ilişkinizi düzeltme yoluna girmeli ve sevdiğinize daha yakın davranmaya çalışmalısınız.

Para

Bugün biraz nakit ihtiyacınız olabilir. Kenara koyduğunuz birikimlerinizi harcamak durumunda kalabilirsiniz. Fazla açılmamaya dikkat etmelisiniz.

Sağlık

Kendinizi fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. Her işi tek seferde halletmek istemekten vazgeçerek kendinize zaman ayırmalısınız. Fiziksel olarak kendinizi hasta ederseniz her türlü sağlığınız kötüye gidebilir.

2021/01/08/burclar-001.jpg

YAY BURCU (20.01.2021)

Genel

Her şeyin mükemmel olabilmesi için çok çaba harcıyorsunuz. Bu titiz çalışmalarınızın karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. Azminizi yitirmeyin ve çalışmaya devam edin. Er geç istediğiniz seviyeye yükseleceksiniz. Sizin çevrenizde dost görünümlü düşmanlar işinizi baltalamaya çalışacaklar ama zekanız sayesinde bunlara engel olacaksınız.

Aşk

Aşkta oldukça net ve açık şekilde davranıyorsunuz. Fakat karşınıza çıkanlar sizin aksinize hep kendini bilmezler oluyor. Bu durum canınızı yeterince sıktığı için aşka olan tüm kapılarınızı kapattınız. Fakat asla umutsuz olmayın sizin nasibiniz sizi muhakkak bulacaktır.

Para

Gereksiz harcamalar yapmadan durumunuzu sabit tutmanız şu süreçte sizin yararınıza olacaktır. Bir kere açılırsanız bunun ardını alamaz zor toparlarsınız. Biraz daha özenli davranırsanız ilerde oldukça rahat edeceksiniz.

Sağlık

Zihninizdeki gereksiz ve olumsuz düşüncelerden kendinizi kurtarın. Daha çok keyif alacağınız size kendinizi iyi hissettirecek aktiviteler yapmaya özen gösterin. Beden sağlığınız gibi zihin sağlığınızda oldukça önemli.

OĞLAK BURCU (20.01.2021)

Genel

Gerçek dostlarınız ile dost gibi numara yapanları ayırt edecek ve ona göre gereksiz insanları hayatınızdan çıkaracaksınız. Bu sizi rahatlatacak ve keyfinizi yerine getirecek. Bundan sonra kimseye tam anlamı ile güvenmeden dost olmayın. Sevdikleriniz ve sizi sevenlerle iletişiminizi kuvvetlendirin.

Aşk

Aşkta hoşunuza gitmeyen durumları net bir şekilde sevdiğinize söylemelisiniz. Bazı gizli tuttuğunuz konuları ona anlatarak ne derece yanınızda durduğunu görebilirsiniz. Sabırlı davranarak agresifleşmeden konuşmaya çalışın.

Para

Sevdiğiniz birisine maddi konuda destek olmak isteyebilirsiniz. Bu durum iç huzura kavuşmanızı sağlayacaktır. En büyük zenginlik zaten dostunun sıkıntısı giderebilecek durumda olmaktır. Dostunuzun yanında olarak ona destek olmalısınız.

Sağlık

Duygusal boşluk yaşayabilir bu yüzden de kendinizi mutsuz hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle zaman geçirmek bu durumun üstesinden gelmenize yardımcı olacaktır. Genel olarak sıkıntı ve stres yaratacak ortamlardan uzak durmanız da ayrıca kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

KOVA BURCU (20.01.2021)

Genel

Kariyerinize odaklanarak daha iyi yerlere gelmek için çaba göstereceksiniz. Hedeflerinizin peşinden gitmeli ve karşılaşabileceğiniz fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Beklenmedik güzel haberler almanız söz konusu olabilir.

Aşk

İş temponuzdan aşka pek zaman ayırmıyorsunuz. Bu kadar aşktan uzak durmamaya çalışın. Güzel bir birliktelikle yaşadığınız iş stresini atabilir ve kendinizi çok iyi hissedebilirsiniz. Çevrenizde size ilgi duyan birileri olabilir onları görmeyi deneyebilirsiniz.

Para

Bugün iş hayatınızla alakalı müjdeli bir haber alabilirsiniz. Bol kazanç sağlayacağınız bir iş teklifi kapınızı çalabilir. İyi düşünü doğru karar vermelisiniz.

Sağlık

Kendinize bir program çıkarabilirsiniz. Bu programa sadık kalarak sağlığınızı kendiniz düzene koyabilirsiniz. Örneğin; erken kalkıp yürüyüş ve egzersiz, sonrasında duş, kahvaltı şeklinde devam edebilirsiniz. Böylece öğün atlamazsınız ve zamanlı bir hayat sürmüş olursunuz.

BALIK BURCU (20.01.2021)

Genel

Etrafınızdakilerden duyacağınız bazı farklı yorumlar kafanızın karışmasına sebebiyet verebilir. Fakat önce bu sözleri kimin söylediğine bakmalısınız. Saçma insanların saçma yorumlarını dikkate almadan yolunuza devam etmelisiniz. Görmezden gelmek böyle durumlarda en güzelidir.

Aşk

Hoşlandığınız kişinin kalbini kazanamadınız diye dünyanın sonu gelmedi. Kendinizi böyle bir düşünceye itmemelisiniz. Hayat devam ediyor siz size değer verenlerle yolunuzda ilerlemelisiniz. Olmayacak şeylerle kendinizi üzmekten vazgeçmelisiniz.

Para

Finansal konularda yeni fikirlere kendinizi açacaksınız. Elinizde olanı değil hedefinize ulaşacak olanı düşünmelisiniz. Fikirlerinizi hayata mutlaka geçirmeye çalışmalı ve bu yolda ilerlemelisiniz.

Sağlık

Kendinize başkalarının gözünden değil de kendi gözünüzden bakmalısınız artık. Böylelikle ruh halinizi hiçbir şeyin bozmasına izin vermeyeceksiniz. Duygusal bir dalgalanma yaşayabilirsiniz ama kendinizi fazla kaptırmamalısınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.