2 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

2 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

2 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 2 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 2 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

2 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 2 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (02.01.2021)

koc.jpg

Genel

Oldukça yetenekli bir burçsunuz. Fakat bugün bazı konularda çaba sarf etmelisiniz. Yapmak istemeseniz bile çevrenizdekilerle anlaşabilmek için uğraşmalısınız. Bu sizin için iyi olacak.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyle yaşadığınız anlaşmazlıkları ortadan kaldırmak için daha ılımlı ve sevecen yaklaşmalısınız. Sevdiğinizi rahatsız eden konuları anlamalı, onun içini rahatlatmak için özenli kelimeler seçmelisiniz.

Para

Paranızı iradeli kullanmaya özen gösterin. Elinizde olanın kıymetini bilmeli ve ona göre davranmalısınız. Bugün, yaptığınız harcamalardan çok yapacaklarınıza yoğunlaşmış durumdasınız.

Sağlık

İhtiyacınız olan besinleri tüketmeye dikkat etmelisiniz. Sağlıklı beslenmek vücudunuzu ayakta tutabilmeniz için oldukça önemlidir. Gerekli vitaminleri almayı ihmal etmeyin.

BOĞA BURCU (02.01.2012)

boga.jpg

Genel

Açık havada vakit geçirmek size bugün oldukça iyi gelecek. Karantina yüzünden çıkamasanız da balkonda biraz zaman geçirmeniz bile bu ihtiyacınızı karşılayacaktır. Düşünüp kendinizi toparlamalı, vereceğiniz kararları da bu şekilde almanız faydalı olacak.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile anlaşmazlıklara girebilirsiniz. Anlaşamadığınız konularda ısrar edip yersiz kavgalara girmekten kaçının. Konuşmanızı yumuşatarak sakin şekilde onu anlamaya çalışın. Tatlı dilin halledemeyeceği problem yoktur.

Para

Yalnız yaşamıyorsanız yapılan harcamaları sadece siz üstlenmeyin. Beraber yaşadığınız kişi veya kişilere de biraz sorumluluk yükleyin. Bu şekilde stresiniz azalacak ve işlerinize daha iyi adapte olacaksınız.

Sağlık

Sağlığınız için biraz dinlenip enerji toplamalısınız. Kendinize hiç zaman ayırmıyorsunuz. Bugününüzü biraz daha uzanıp uyuyarak geçirmeniz size iyi gelecek. Vücudunuzu ara ara böyle dinlendirmeyi aksatmayın.

İKİZLER BURCU (02.01.2021)

ikizler.jpg

Genel

Çevrenizde yaşanan olaylara fazla odaklanıp kendinizi ihmal etmemelisiniz. Kendinize dikkat edip, Vücut ihtiyaçlarınıza önem vermelisiniz. Canınızı sıkan insanları hayatınızdan çıkarmak, sizi daha huzurlu yapacaktır.

Aşk

Hoşunuza giden kişinin size karşı niyetini anlamak isteyeceksiniz. Daha öncelerden yaşadıklarınız yüzünden güvensizlik hissederek şüpheci olabilirsiniz. Hoşlandığınız kişinin amacını anlamak için daha dikkatli olup her yönden gözlemlemelisiniz.

Para

Ani istekler gündeminize gelebilir. Fakat bu ihtiyacın gerçekten gerekli olup olmadığına dikkat ederek harcamaya girişmelisiniz. Gereksiz yaptığınız her harcama sizi maddi yönden zarara sokacaktır.

Sağlık

Bugün mutfağa girip kendinize mevsim salata ve ızgara tavuk yapabilirsiniz. Güzel bir sofra hazırlayıp, yaptığınız özel soslarda beraber kendinizi şımartmalısınız. Bu sayede kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

YENGEÇ BURCU (02.01.2021)

yengec.jpg

Genel

Hayatınıza renk getirmek için yanında keyifli hissettiğiniz kişilerle yapacağınız sohbetler size oldukça iyi gelebilir. Sevdiklerinize vakit ayırıp onlara değer verdiğinizi gösterin. Bu şekilde içinde bulunduğunuz stresten kurtulursunuz.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile ilgili bazı konularda ikileme düşebilirsiniz. Onu anlamaya çalışmanız kadar kendi düşüncelerinizi yansıtmanızda önem taşıyor. Daha sağlıklı kararlar alabilmeniz için birbirinize zaman tanımalısınız.

Para

İnternet alışverişlerine odaklanıp harcama yapmak isteyebilirsiniz. Fakat yapacağınız alışverişte dikkatli olup, lüzumsuz harcamalar yapmamalısınız. Her istediğinize sahip olamayacağınızı bilmelisiniz.

Sağlık

Vücudunuzu esir alan gerginlikleri atmanız için kaslarınızı ve bedeninizi esnetmelisiniz. Hareket her zaman vücudunuza iyi gelir ve moralinizi yükseltir. İhmal etmemeye özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU (02.01.2021)

aslan.jpg

Genel

Çevrenizdekilerle zaman geçirdikçe onlarla ne kadarda fazla ortak noktanız olduğunu göreceksiniz. Onlarla ortak kararlar alıp fikir birliği sağlamanız kendinizi iyi hissetmenize sebep olacak. Etrafınızdakilerle uyum içinde olacağınız bir gün olacak.

Aşk

Geçmişe tamamen sünger çekmelisiniz. Karşınıza çıkacak kişi kalbinizin ritmini değiştirip yerinden çıkaracak kadar size heyecan verebilir. Birlikte olacağınız kişiye fazla bağlı kalmazsanız eğer bu size farklı heyecan kapıları aralayacaktır. Yeni maceralara girmeye değer mi? Bu kararı siz vereceksiniz. Sabırlı olun ve zamana bırakın.

Para

Maddi olarak kendinizi iyi hissedebileceğiniz bir gün olabilir. Atacak olduğunuz adımlarda başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Sizi bazı konularda eleştirenler olabilir ama onlara aldırış etmemelisiniz.

Sağlık

Kişisel bakımınıza bugün daha çok önem vereceksiniz. Dış görünüşünüze özenli davranmak sizi oldukça mutlu ediyor. Bugün kendinize özel davranarak enerjinizi yükselteceksiniz.

BAŞAK BURCU (02.01.2012)

basak.jpg

Genel

Bugün elinize yüklü miktarda para geçecek. Fakat odak noktanız bu paralar olmayacak. Bu şansa mutlu olarak, keyifli zaman geçirebilirsiniz. Ve başka konularda da bu şansa sahip olmak isteyeceksiniz.

Aşk

Sevdiğinizle aranızda canınızı sıkacak ve aslında hiç önemli olmayan bir konuda sıkıntılar çıkacak. Gerginliğin odak noktasına inmeli ve neden kaynaklandığını bulmanız size iyi gelecek.

Para

Bugün maddiyattan daha önemli şeylere önem vereceksiniz. Finansal konularda büyük kararlar almak yerine her şeyi zamana bırakmalısınız. Zamanla istediklerinizi tek tek başarabilirsiniz.

Sağlık

Uykunuzu ihmal etmemeye ve beslenmenize dikkat etmeye çaba harcamalısınız. Yeteri kadar dinlenmelisiniz. Bu sizin enerjik olmanıza katkı sağlayacaktır. Vücudunuzu her yönden besleyip desteklemelisiniz.

TERAZİ BURCU (02.01.2021)

akrep.jpg

Genel

Ailenizle aranızda bugün keyifli bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz. Bu sizin rahatlamanıza fayda sağlayıp odaklaşamama probleminizden kurtaracaktır. Böylelikle daha güzel fırsatlarla karşılaşacaksınız. Ve onları değerlendirebileceksiniz.

Aşk

Bugün hoşlandığınız kişinin ilgisini bir şekilde çekeceksiniz. Bu durum keyfinizi oldukça yerine getirecek. Saçmış olduğunuz bu pozitif enerji herkesi etkisi altına alacak. Bu şekilde onun dikkatini üzerinize daha fazla çekeceksiniz.

Para

Parasal konularda dikkatli ve dengeli davranmanız gerekiyor. Kariyeriniz ve işiniz konusunda daha kararlı adımlar atmalısınız. Yapacaklarınızı netleştirip çaba göstermeyi ihmal etmemelisiniz.

Sağlık

Aceleci olmamaya özen göstermelisiniz. Her şeyi tek bir seferde halletmeniz sizi zora sokabilir. Sağlığınıza dikkat edip sizi yoracak işlerden uzaklaşmalısınız.

AKREP BURCU (02.01.2021)

terazi.jpg

Genel

Bugün verecek olduğunuz kararlar sizi ilerisi için güzel yerlere getirecek. Yeni stratejiler geliştirip, farklı kararlar alacaksınız. Bu sizin iyi hissetmenize katkı sağlayacaktır. Fikirlerinizde istikrarlı olmanız yararlı olacak.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile yüzeysel muhabbetleri bir kenara bırakıp artık daha ciddi meseleleri konuşmanız gerekiyor. Bu konuları konuşmak hem size hem de ilişkinizde ileriye dönük kararlar almanıza fayda sağlayacaktır.

Para

Geleceği düşünmek sizi oldukça geriyor. Fakat kazancınızı ve masrafları dengede tutmak için geleceğinizi düşünmekten vazgeçmemelisiniz. Yarınları düşünmek kontrollü hareket etmenize yardım edecektir.

Sağlık

Zihninizi boşaltıp, duygularınıza biraz söz geçirmek psikolojiniz için oldukça yararlı olacak. Sizi üzüntü ve strese sokan insanlardan uzaklaşmalısınız. Fiziksel sağlığınızdan zihinsel sağlığınız çok daha önemlidir.

YAY BURCU (02.01.2021)

yay.jpg

Genel

Bir süredir bazı konuları kavramaya ve alışmaya çalıştınız. Artık bu konularda daha rahat şekilde ilerliyorsunuz. Bu sizi endişelerinizden arındırdı. Başarınızı görüp gurur duyabilirsiniz kendinizle.

Aşk

Hoşlandığınız kişi ile artık daha sağlıklı bir ilişki kuracaksınız. Yapıcı olduğunuz takdirde onun sevgi ve ilgisini göreceksiniz. İkinizin ortak noktalarını bulup bu yönden konular seçerek samimiyetinizi ilerletebilirsiniz.

Para

Parasal konularda kendinize güvenerek hareket etmelisiniz. Pişmanlık yaşamak ya da attığınız adımların yanlış olduğunu düşünmeniz size bir fayda sağlamaz. Sadece dikkatli davranıp emin adımlarla ilerlemelisiniz.

Sağlık

Dış görünüşünüze bugün önem vereceksiniz. Daha iyi görünmek için kilo vermeye odaklanıp diyete başlayabilirsiniz. Bol su tüketmeyi ve yeterli egzersiz yapmayı ihmal etmeyin.

OĞLAK BURCU (02.01.2021)

oglak.jpg

Genel

Çevrenizde gördüğünüz bazı olumsuzlukları düzeltmeye ve daha iyi hale getirmeye odaklanacaksınız. Bu hem size hem çevrenizdekilere ferahlık sağlayabilir. Kararlı olmalısınız.

Aşk

Beraber olduğunuz kişinin ısrarcı olması ve sizi sıkması ona olan ilginizin azalmasına neden olabilir. Bu yüzden ona bu tavırlarından rahatsız olduğunuzu kesin bir dille anlatmalısınız. Düzeleceği yoksa mutlu olmak için kendinizi düşünüp yollarınızı ayırabilirsiniz.

Para

Finansal konularda işlerinizin yeterli kazanç sağlamadığını düşünebilirsiniz. Fakat bu konuda çok fazla düşünüp kendinizi yıpratmamanızı öneririm. Çünkü yakın zamanda istediğiniz kazanca sahip olacaksınız.

Sağlık

Sağlıklı adım atmanız için en başta disiplinli olmanız gerekecek. Bazı konuları boş vermeli ve şu zor süreçte kendinize gereken önemi verip bağışıklığınızı kuvvetlendirmelisiniz.

KOVA BURCU (02.01.2021)

kova.jpg

Genel

Kariyeriniz ve hedefleriniz konusunda güzel gelişmeler yaşayacaksınız. İş ve maddi konularda daha fazla söz hakkına sahip olabilir, sözünüzü geçirebilirsiniz. İsteklerinizi dile getirmekten çekinmeyip, hoşunuza gitmeyen şeyleri değiştirmek size güç verecek.

Aşk

Aşkta gerçekçi davranmayı ihmal etmeyin. Hayaller güzel olabilir ama sağlam bir ilişki için gerçeklerle yüzleşmelisiniz. Hislerinize güvenmek yerine karşınızdakinin hareket ve tavırlarına dikkat etmelisiniz. Bu şekilde daha mantıklı adımlar atacaksınız.

Para

Parasal konularda da kişisel konulara yaklaştığınız gibi yaklaşmalısınız. Sizi rahatsız eden şeyleri dile getirmek ve çözüm sağlamak size yararlı olacak.

Sağlık

Sağlığınıza gereken önemi vermek için acele etmelisiniz. Temizliğinize, insanlarla olan mesafenize, yediğiniz besinlere ve tükettiğiniz içeceklere önem vermelisiniz. Ancak bu şekilde sağlıklı kalabilirsiniz.

BALIK BURCU (02.01.2021)

balik.jpg

Genel

Çalışma hayatınızdaki koşullar zihninizi meşgul edecek. Plan ve program yapmanız işlerinizin kolaylaşmasına katkı sağlayacak. Çevrenizde işlerinizi baltalamaya çalışmak isteyen biri var. Siz bunu biliyorsunuz onu hayatınızdan sonsuza kadar çıkarmalısınız. Sizin içinizdeki sevgi tüm dünyaya yetebilecek cinsten. Tüm gücünüzü bu sevgiden alıyorsunuz.

Aşk

Siz aşkta oldukça romantiksiniz. Hassas ve duygusal bir yapıya sahipsiniz. Beraber olduğunuz kişinin ayaklarını yerden kesecek duygulara sahipsiniz. Bu güzel duygularınızı değmeyecek kişiler için harcamayı bir kenara bırakmalı ve layık olanla yola devam etmelisiniz. Sizi koşulsuz şekilde seven biri var ama onu görmüyorsunuz. Etrafınıza daha dikkatli bakmanızı öneririm.

Para

Finansal konularda yenilikler yapmanız gerekebilir. Bazı harcamalarınızı kısmanız, farklı konulara odaklanıp birikim yapmanız geleceğiniz için iyi olacak. İşinize yaramayacak, gereksiz şeylere vakit ayırmayı bırakmalısınız.

Sağlık

Kendinizi fazla yorup yıpratmamalısınız. Fiziksel sağlığınızdan çok zihinsel sağlığınızı düşünmelisiniz artık. Gelip geçici meseleleri çok kafanıza takıp kendinizi sıkıntıya itmeyin. Zihninizi boşaltın ve olumlu düşünmekten bir an olsun vazgeçmeyin.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.