12 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

12 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

12 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 12Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

12 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

12 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 12Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

2021/01/11/burclar.jpg

KOÇ BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayacak ve çok heyecanlanacaksınız. Konulara biraz daha objektif bir bakış açısı ile yaklaşırsanız daha iyi sonuçlar alabileceksiniz. Gerginlikleri de bu şekilde ortadan kaldırabilir ve sizi huzursuz edebilecek bir durum yaşamazsınız.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye karşı daha ılımlı ve sevecen yaklaşmayı denemelisiniz. Fakat duyduğunuz her söze de inanmamalısınız. Bugün fazla iyi niyetli yapınız bazı şeylere hemen inanmanızı sağlayabilir. Karşınızdaki insanın vücut dilini iyi gözlemlemelisiniz. Bunlar size fikir verecektir.

Para

İstediklerinize biraz daha gayret ederseniz ulaşabileceksiniz. Olmadı diye düşünmek yerine olmak üzere olan istekleriniz için çaba sarf edin. Olumsuz düşüncelerden kurtulup pozitif bir şekilde düşünmelisiniz. Sabırsız olup kendinizi sıkıntıya sokmayın.

Sağlık

Canınız normalden fazla sıkılmaya başlamış durumda. Buna birde virüsten dolayı yaşanan kısıtlamada eklenince kendinizi çıkmazda hissediyorsunuz. Fakat dışarı çıkıp biraz yürüyüş yaparak zihninizi dağıtıp enerji alabilirsiniz.

BOĞA BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün ufak tefek gerginlikler yaşayabilir, ikili ilişkilerde sorunlar yaşayabilirsiniz. Yaşadığınız yoğunluk karışıklık yaşamanıza sebep olabilir. Alacağınız doğru karar ve adımlar sayesinde her şeyi yoluna koyabilecek ve zorlukların üstesinden gelebileceksiniz.

Aşk

Aşkta oldukça duygusal olacaksınız bugün. Fakat bu durum sizi rahatsız edecek ve gereksiz yere gerginlik yaşayacaksınız. Daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Bu durum karşınızdaki kişiye oldukça anlamsız gelecek.

Para

Kendinizi zorlamadan olumsuzlukları gidermeye odaklanmalısınız. Ödemelerinizi zamanında yapar gereksiz harcamalardan kaçınırsanız daha rahat edebilirsiniz. Tutumlu olmaya çalışın.

Sağlık

Geçmişte yaşadıklarınızı zihninizden tamamen silmeye çalışın. Kin tutmanızın tek zararını siz görüyorsunuz. En güzel intikam unutmak ve görmezden gelmektir. Düşüncelerinizi bu olumsuz duygularla meşgul etmeyin. Hayata bu sayede daha pozitif bakabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (12.01.2021)

Genel

İnsanların sizin için ne düşündüklerine fazla önemsememelisiniz. Sorun yaşamamak için de daha sabırlı ve net olmalısınız. Her şeyin yolunda gitmesi için daha net kararlar almalısınız. Ancak bu şekilde yaşanabilecek sıkıntıların üstesinden gelirsiniz ve engel olabilirsiniz.

Aşk

İlişkinizde kendinize çeki düzen vermelisiniz. İlişkinize zarar verecek her şeyden uzak durmalı ve sevgilinizin güvenini kazanmaya çalışmalısınız. Yaptığınız yanlış yüzünden hayatınızdaki kişinin gözünden tamamen düştünüz. Size inanmıyor ama inanmış gibi davranıyor. Birlikteliğinizi düzeltip size güven duymasını sağlamaya çalışmalısınız.

Para

Yeni girişimler yapabilirsiniz. Tutarlı olup kararlı adımlar atarak bu girişeceğiniz işte büyük başarılar yakalayabilirsiniz. Kimseye güvenmeden kendiniz araştırıp öğrenerek hareket etmeniz size fayda sağlayacak.

Sağlık

Hayatınızda değişimler yaşamak istiyorsunuz ve bunun hayalini kuruyorsunuz. Bu kadarla yetinmeyip icraata geçmelisiniz. Sağlıklı besinler tüketmeye özen gösterin ve bol su için.

YENGEÇ BURCU (12.01.2021)

Genel

Çevrenizdekilerle aranızda güven eksikliğinden kaynaklı sorunlar yaşayabilirsiniz. İnsanlara gereğinden fazla değer verip sahipleniyorsunuz. Bu durum size oldukça zarar veriyor. Biraz uzak durmayı denemelisiniz. Kim size ne kadar değer veriyorsa sizde ona o kadar değer vermelisiniz.

Aşk

Bugün ilişkinizde biraz daha sabırlı olmalısınız. Yoksa beklenmedik sorunlarla yüz yüze geleceksiniz. İletişinizi ve aranızdaki güveni sevdiğinizle beraber düzene koymalısınız. Böyle devam ederse ilişkinizin gidişatı sizi oldukça mutsuz edecek.

Para

Finansal konularda yeni kaynaklar bulacaksınız. Bu kaynakları amaçlarınız doğrultusunda kullanmayı başarırsanız kimse önünüzde duramayacak. Gereksiz harcama ve savurganlıktan kendinizi uzak tutmalısınız.

Sağlık

Üç beyazı azaltarak daha sağlıklı beslenebilirsiniz. Özellikle şekerden uzak durmaya çalışmalısınız. Her konuda büyük bir zarar veriyor. Şeker ihtiyacınızı meyvelerden sağlayabilirsiniz. Havuç yiyerek gözlerinizi daha da güçlendirebilirsiniz.

ASLAN BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi arayışta bulabilirsiniz. Hayatınızda istediğiniz en önemli şey huzur şu sıralar. Sizi huzursuz eden kişilerden ve olaylardan uzaklaşmaya çalışın. Gereksiz değer yüklemeyin çevrenizdekilere, yoksa üzülmeniz an meselesi. Fazlada olayları büyütmemeye çalışın ve rahat olun.

Aşk

Oldukça sevecen, sıcakkanlısınız ilişkilerinizde. Çok sadık ve düşüncelisiniz. Burçlar arasında en çok hakkı eden burçsunuz. Kaliteli ve asilsiniz. Sizi hak etmeyecek insanları hayatınıza almayı geçtim selam bile vermemelisiniz. Siz çok özelsiniz ve özel birine layıksınız. Acele etmeden sabırla beklediğiniz takdirde gerçek mutluluğu yakalayacaksınız.

Para

Amaç ve hedeflerinize ulaşmanız için önünüzde biraz daha zaman var. Kendinizi strese sokmadan elinizden geleni yapın ve çabalamaya devam edin. Bir gün kendinizi hayallerinizi yaşarken bulacaksınız. Planlarınızı asla başkaları ile paylaşmayın. Bu hırsınızın azalmasına sebebiyet verebilir.

Sağlık

Kendinizi gereksiz yere fazla hırpalıyor ve üzüyorsunuz. Kimseye bu yanınızı göstermeden hep güçlü görünüyorsunuz ama kendinize zarar veriyorsunuz. Mutlu olup hayatı yaşamaya çalışın. Kafanızı dağıtacak aktivitelere yönlenin. Kendi başınıza düşünmek size iyi gelmiyor.

BAŞAK BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi inanılmaz özgüvenli ve güçlü hissedeceksiniz. Geçmişte yaptığınız hatalarınızı düşünüp onlardan ders çıkaracak ve o hatalara düşmemek için çaba sarf edeceksiniz. Bu durumu başardığınız takdirde her yapacağınız işte sıkıntı yaşamayacaksınız. Tecrübe gerçekleri görmemizdeki en büyük etkendir.

Aşk

Birine karşı yoğun duygular besliyorsunuz fakat ondan emin olamıyorsunuz. Bu tamamen güven duymamanızdan kaynaklanan bir durum. Güvenmek için iyice gözlemleyin. Güvenemiyorsanız ne zamanınızı harcayın nede emeğinizi kestirip atın. Kendinizi mutsuz etmek size yakışmıyor.

Para

Kişisel ihtiyaçlarınız için bir miktar paraya ihtiyacınız var. Bu ihtiyacınızı gidermek için şimdilik tutarlı olun ve yakın zamanda ihtiyacınızı giderin. Ertelemek kendinizi kötü hissetmenize sebep olacak. Mutlu olmak için ne gerekiyorsa onu yapmalısınız.

Sağlık

Vitamin almayı ihmal etmemelisiniz. Bol bol limon ya da limonlu su tüketmeye özen göstermelisiniz. Bu hem vücudunuzdaki toksinlerin atılmasını sağlayacak hem kilo vermenize yardım edecek hem de bağışıklığınızın güçlenmesine yarar sağlayacak.

TERAZİ BURCU (12.01.2021)

Genel

İçinizde yaşadığınız sorunları ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Kendinizle barışık olmadığınız sürece Kimseyle aranızı düzeltemez iyi iletişim kuramazsınız. Önce kendinizi sevin ve mutlu edin. Daha sonra insanlarla ilişkilerinizi güçlendirin. Yakın zamanda bu olumsuzlukları kaldırmanıza yardımcı olacak bir haber alacaksınız ve bu sizi baya mutlu edecek.

Aşk

Kendinize yapacağınız en büyük iyilik sevgilinizle beraber güzel zaman geçirmek olacaktır. Ortak noktalarda buluşarak ikinizin de hoşuna gidecek aktivitelere yönlenebilirsiniz. En basiti el ele bir yürüyüş yapabilirsiniz.

Para

Bugün maddi açıdan biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz ama gün içerisinde bunun üstesinden gelecek ve rahatlayacaksınız. Her zaman amaçlarınıza uygun davranışlar sergiliyorsunuz bu da sizin problemlerinizi kolay çözüme kavuşturmanıza yardım ediyor.

Sağlık

Egzersiz yaparak kaslarınızı kuvvetlendirebilir ve vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Günlük rutine dönüştürürseniz kısa zamanda faydasını görebileceksiniz. Günlük ayıracağınız 15-20 dakika bile sizin kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

AKREP BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün biraz daha kendi kabuğunuza çekileceksiniz ve kendi iç dünyanızı keşfe çıkacaksınız. Bu durum içine kapanıklık gibi değil de yalnız kalıp kendinizi geliştirmek adına olacak. Bu şekilde zihninizi ve isteklerinizi gözden geçirip doğru adımlar atabileceksiniz.

Aşk

İlişkinizde hep karşınızdakinden ilgi alaka ve sizi anlamasını bekliyorsunuz. Bir kere de bu beklentilerinizi hayatınızdaki kişiye siz gösterin. Her zaman karşı taraftan beklemek bencillik olur. Bu şekilde zaten sıkıntılı bir ilişki gündemdedir. Bencillik yapmadan sevdiğinizi düşünme sırası sizde.

Para

Bugün gerekli gereksiz birçok harcama yapabilirsiniz. Dışarı çıktığınızda dayanamıyor ve içinizdeki alışveriş isteğini bastıramıyorsunuz. Fakat böyle devam ederseniz tekrar bir maddi sıkıntı yaşamanız kaçınılmaz olacak. Tutumlu olmaya çalışın.

Sağlık

Vücut ağrılarınız için doktordan yardım isteyerek kas gevşetici yazdırabilirsiniz. Ya da bilinçli bir egzersizle bu ağrılarınızı ilaçsız çözüme kavuşturabilirsiniz. Bol su içip yürüyüş yapmayı ihmal etmemelisiniz.

2021/01/08/burclar-001.jpg

YAY BURCU (12.01.2021)

Genel

Enerjiniz ve keyfiniz oldukça yerinde. Bunu değerlendirerek karşınıza çıkacak fırsatları kaçırmamalısınız. Çalışma azminiz sürekli karşınıza yeni fırsatlar çıkarıyor. Bu konuda oldukça şanslısınız. Hedeflerinize ulaşacağınız günler yakın. Kararlı olmaktan ve mücadeleden asla ayrılmayın.

Aşk

Bugün enerjinizi azaltacak moralinizi bozabilecek her şeyden uzak durun. Aşkta acele etmeden ruhsal ve bedenen toparlanmanıza izin verin. Aşk arayışla değil, birden karşınıza çıkınca mükemmel olur. Kendinize zaman verin ve anın tadını çıkarın.

Para

Elinize geçen fırsatları değerlendireceksiniz ve ödemelerinizi kısa zaman içinde halledebileceksiniz. Bugün finansal kayıplarınıza odaklanıp onlara çözüm üreterek yeni bir iş kapısı açacaksınız kendinize.

Sağlık

Kalabalık ortamlara girmekten kaçınmalı, maske, mesafe ve temizlik kurallarına özen göstermelisiniz. Bu sayede hem kendinizi hem de ailenizi bu virüsten korursunuz. Dokunduğunuz her şeyi ve ellerinizi mutlaka yıkamalı bunu ihmal etmemelisiniz.

OĞLAK BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekilerle ufak sorunlar yaşayabilir ve ikna kabiliyetinizi kullanmak durumunda kalabilirsiniz. İnsanları ikna etmeden bir işi yaptırabilmeniz zaman alır bu yüzden bu şekilde hareket etmeniz zaman kaybının önüne geçecektir. Hayal kırıklığı yaşamamak ve işlerinizin çıkmaza girmesini engellemek için çok yönlü düşünmeyi ihmal etmeyin.

Aşk

Birlikteliğinizde de her şeyi kontrol altına almaktan ve araştırmaktan kaçınmaya çalışmalısınız. Böyle devam ederseniz hayatınızdaki kişiyi kendinizden soğutabilir ve size güvensizlik yaşayabilir. Olayları biraz akışına bırakmayı deneyin.

Para

Savurganlık yapıp gereksiz harcamalardan uzak durmalısınız. Can sıkıntınızı para harcayarak değil daha verimli şeylerle ilgilenerek geçirebilirsiniz. Maddi yönden sıkıntılarınızı aşmak içinde kendinize bir program çıkarmalı ve bu şekilde hareket etmelisiniz.

Sağlık

Kendinize biraz çekidüzen vermeli ve bünyenizi kuvvetlendirmeye odaklanmalısınız. Kafanızı dağıtan odaklanmanızı engelleyen durumlardan uzaklaşın. Sağlığınıza dikkat ederek faydalı besinler tüketin.

KOVA BURCU (12.01.2021)

Genel

Bugün güzel bir gün sizi bekliyor. Canınızı sıkacak ya da işlerinizi bozacak bir durumla karşılaşmayacaksınız. Fakat çevrenizde yaşananlarla çok fazla ilgileniyorsunuz. Kendinizle ve hedeflerinizle ilgilenseniz sizin için daha faydalı olur. Gereksiz yere sizi ilgilendirmeyen meselelere odaklanmayın.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişiye bugün sürpriz yapıp onu mutlu edebilirsiniz. İkiniz açısından da güzel gelişmelere sebep olacak bu sürpriz sevdiğinizi çok mutlu edecek. Geçmişte yaptığınız hatalardan uzak kalıp ilişkinizi daha olgun yaşayabilirsiniz.

Para

Bugün maddiyatınızı düzene koyabilecek güzel bir kaynak bulacaksınız. Yılmadan üstüne gitmeli ve çabalamalısınız. Bu şekilde Bunu elde eden siz olacaksınız. Gereksiz rekabete girmeden sadece hedefinize odaklanmalısınız.

Sağlık

Bugün bulunduğunuz ortamda değişiklikler yapın ve temizliği ihmal etmeyin. Kullanmadığınız ve yer kaplayan eşyalarınızdan kurtulun, kendinize ferah bir alan açın. Ortamın kalabalık olması odaklanmanızı güçleştirecektir.

BALIK BURCU (12.01.2021)

Genel

Aileniz ve sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız. Bugünlerde onlara karşı fazla ilgisizsiniz. Sizden görecekleri ilgi ve sevgi onları mutlu edeceği gibi sizin de kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Daha anlayışlı ve sevecen olmaya özen göstermeli ve onların sorunlarından hastalıklarına kadar birçok şeyle yakından alakadar olmalısınız.

Aşk

Bugün aşk konusunda biraz sorun yaşayabilirsiniz. İlişkinizde uyum yakalamak için biraz daha çaba göstermelisiniz. Hayatınızdaki kişi ile oturup sorunlarınız çözümlemeye çalışmalısınız. Kaçıp çözümlemediğiniz sürece daha büyük sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Eğer ki zoraki bir ilişki yaşıyorsanız uzatmadan bitirmelisiniz.

Para

Virüsün negatif etkisinden sizde maddi olarak etkilendiniz. Fakat endişeye kapılmayın. Dünde size söylediğim gibi Çevrenizi genişletmeye çalışmalısınız. Bu sayede işlerinizi kendi çabalarınla aktifleştirebileceksiniz.

Sağlık

Kendinizi nasıl rahat hissediyorsanız öyle davranın. Sizi sıkan hoşunuza gitmeyen şeyleri değiştirmeyi isteyebilirsiniz. Her zaman bedensel ve zihinsel sağlığınıza öncelik vererek kendinizi iyi hissedeceğiniz şekilde değişiklikte bulunmalısınız. Yapacağınız en ufak bir değişiklik bile rahatlamanızı sağlayacaktır.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.