11 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

11 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

11 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 11 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 11 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

11 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

11 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 11 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

burclar.jpg

KOÇ BURCU (11.01.2021)

Genel

Ailenizle ve değer verdiklerinizle karşılıklı birbirinizi anlayacağınız bir gün olacak. İsteklerinize tek tek ulaşıyorsunuz. Güler yüzünüz ve olumlu tavırlarınız sayesinde çevrenizdekilerin beğeni ve sevgisini kazanacaksınız. Yapılması gereken her ne varsa onları büyük bir titizlikle yapmanız sayesinde karşınıza her hangi bir zorluk çıkmayacak.

Aşk

Normal hayatınızın aksine aşkta yüzünüz bir türlü gülmüyor. Sürekli bu konuda sorun yaşıyor ve hayal ettiğiniz mutluluğu yakalayamıyorsunuz. Kalbinizi hemen açtığınız sürece hep üzülebilirsiniz. Tedbirli davranıp acele etmeden hareket etmelisiniz.

Para

Maddi yönden sizi sıkıntıya sokacak harcamalardan uzak durmaya çalışmalısınız. Ek gelir elde etmek için sizi yormayacak evden yürütebileceğiniz bir işte çalışabilirsiniz. Bu şekilde kazancınıza katkı sağlamış olursunuz.

Sağlık

Yaşanabilecek eklem ağrılarınıza karşı dikkatli olup bol bol su tüketmeyi ihmal etmemelisiniz. Özellikle baş ağrısı yaşıyorsanız bunun için su tüketmek ağrının azalmasını sağlayacaktır.

BOĞA BURCU (11.01.2021)

Genel

Bugün daha bilinçli kararlar alacaksınız. Koşulları kendi lehinize çevirmeye çalışacaksınız fakat bu biraz zaman alacak. Sabırlı olmalısınız ve bildiğiniz şekilde devam etmelisiniz. İçinizde sizi huzursuz eden durumlardan kurtulmanız için sakin davranarak zihninizi boşaltmalısınız.

Aşk

Aklınıza takılanları kendi içinizde halletmeye çalışmak yerine beraber olduğunuz kişiyle konuşarak daha rahat halledebilirsiniz. İlişkinizdeki soruları ancak bu şekilde cevaplandırabilirsiniz. Diğer türlü hep düşünecek ve sonuç alamayacaksınız. İlk yapmanız gereken aradaki güveni sağlamaktır.

Para

Durduk yere yapacağınız hata yüzünden bir miktar maddi kayba uğrayabilirsiniz. Bilmediğiniz işlere girişmeden iyi analiz etmeyi atlamamalısınız. Yoksa bu küçük kayıplar artarak size büyük zararlar verebilir.

Sağlık

Kendinizi negatif düşüncelerden arındırmak için kafanızı dağıtmaya çalışın. Hoşunuza gidecek uğraşlar bulun. Stres vücudunuza iyi gelmeyeceği gibi sizi rahatsız edecek ağrıların oluşmasına da sebep olabilir.

İKİZLER BURCU (11.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan iletişiminiz çok kuvvetli. Pratik düşünmeniz sayesinde karşınıza çıkan olumsuzlukları bir anda kendi lehinize çevirmeyi başarıyorsunuz. Dürüst olmaya özen gösterip, dürüstlükle kazanmaya çalışmalısınız. Güzel fırsatlar çıkıyor karşınıza ve bunları hakkını vererek değerlendiriyorsunuz.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye karşı dürüst olmaktan asla vazgeçmeyin. Duygularınızı net ifade etmeye çalışın. Kelimelerinizi allayıp pullamadan gerçeklere odaklanın. Bir insanın kalbini kırmanız belki de onun yıllarına mal olabilir. Kendinizi onun yerine koyun ve size böyle davranılsa ne hissedersiniz bunu düşünün.

Para

Maddi yönden oldukça iyi bir dönemdesiniz. Parasal açıdan bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Giderlerinize odaklanmalı ve gelirinizle aradaki dengeyi sağlamaya çalışmalısınız. Çalışkanlığınız sayesinde maddi sıkıntı yaşamıyor, ne iş olsa seve seve yapıyorsunuz.

Sağlık

Sağlığınız gayet iyi durumda. Bunu sporla desteklemeniz sizin faydanıza olacaktır. Fit bir vücuda sahip olmak, kaslarınızı iyi bir şekilde çalıştırmak size iyi gelecek.

YENGEÇ BURCU (11.01.2021)

Genel

Bugün her şeyin bir düzen içerisinde olması için çaba göstereceksiniz. Ailenizle olan ilişkinizi üst seviyelere çıkarıp onların kalplerini fethedeceksiniz. Odanızın düzeninde değişikliğe gidebilir yeni oda takımı ya da yerlerinde değişiklik yapabilirsiniz. Bu durum sizi farklı bir ortama girmişsiniz gibi mutlu edecektir.

Aşk

Aşkta da sizi mutlu eden gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bayadır göz hapsine aldığınız ama açılamadığınız kişinin size aynı hisleri beslediğiniz öğreneceksiniz. Aranızda tahmin bile edemeyeceğiniz derecede hoş sohbetler gerçekleşecek. Birbirinizi biraz daha tanıyarak güzel bir ilişkinin ilk adımlarını atabilirsiniz.

Para

Risk almadan büyük paralar kazanamazsınız. Fakat bu dönem asla riske girmemeli ve biraz daha beklemelisiniz. Kendi yağınızla kavrularak elinizdekilerin kıymetini bilmelisiniz. Fazla açılmamaya dikkat ederek, temkinli şekilde ilerlemelisiniz.

Sağlık

Uzun süre hissettiğiniz bir sağlık probleminiz varsa bunu ertelemeden hemen bir doktorla görüşmelisiniz. Bağışıklık güçlendirecek besinler tüketmeye özen göstermelisiniz.

ASLAN BURCU (11.01.2021)

Genel

Arkadaşlarınızla bugün daha yakın olup onlarla iyi iletişim kurmaya çalışabilirsiniz. Aranıza koyduğunuz duvarı kaldırarak onlarla daha yakın olacaksınız. İhmal ettiğiniz ve uzak kaldığınız günlerin telafisini yapacak ve her fırsatta yan yana gelmeye çalışacaksınız.

Aşk

Aşkta sürekli hayal kırıklığına uğramaktan oldukça yoruldunuz. Kime kalbinizi açsanız her seferinde daha çok acı çekiyorsunuz. İnsanlara olan güven duygunuz zedelenmiş olsa da tekrar güvenmekten vazgeçmiyorsunuz. Kalbinizin güzelli sayesinde bir gün mutlu olacaksınız. Bu inancı yitirmeyin. Siz mutlu olmayı herkesten fazla hak ediyorsunuz.

Para

Hatalarınızdan ders çıkarıyor ve lüzumsuz harcamalardan uzak duruyorsunuz. Yeni başladığınız bir işte güzel kazançlar sağlayacak ve yaşadığınız tüm maddi sıkıntıları geride bırakacaksınız. Pes etmeden daha iyisi için çabalamaktan vazgeçmeyin.

Sağlık

Yaşadığınız stresli günler nedeniyle mide ağrılarınız artabilir. Bunun için mide koruyucu alabilir ya da bir doktordan yardım alabilirsiniz. Stres ve gerginlik midenizin bir numaralı düşmanıdır. Size üzecek şeylerden uzaklaşın ve mutlu olmaya çalışın.

BAŞAK BURCU (11.01.2021)

Genel

Beklentilerinizi değiştirecek ve yeni kararlar alacaksınız. Bugün şansınız oldukça üst seviyelerde olacak. Şansınızla beraber planladığınız değişimleri yaşantınıza geçireceksiniz. İlgilendiğiniz birkaç konuda eğitim alarak bilinçli şekilde ilerleyebilir, şansınızı artırabilirsiniz.

Aşk

Aşkta sadece hislerinize güvenin. Hisleriniz sizi asla yanıltmayacak ve doğru kararlar almanızı sağlayacak. İnsanlara güvenilmeyecek bir zamandayız. Herkes birbirinin çıkarı için peşinde. Asla güvenmediğiniz, içinizin ısınmadığı kişilerden uzak durun. Bu şekilde kendinizi üzülmekten koruyabilirsiniz.

Para

Kenara attığınız birikimlerinizi altın ya da dövize çevirirseniz, paranızın değerlenmesini kolaylaştırırsınız. Diğer türlü sadece köşede günden güne değersizleşen nakit paranız olur. Hedefleriniz doğrultusunda ilginizi çeken diğer işleri de değerlendirmelisiniz.

Sağlık

İşlerden geriye kalan zamanınızda kendinize zaman ayırın. Keyfinizi yerine getirecek ve stresinizi azaltacak hobilerle ilgilenin. Resim yapın, kitap okuyun ya da müzik dinleyin.

burclar-001.jpg

TERAZİ BURCU (11.01.2021)

Genel

Güzel ahlak ve samimiyet her girdiğiniz ortamda insanların dikkatini çeker ve kendinize hayran bırakırsınız. Her konu da ahlaklı olmak, insanların size güvenmesine vesile olur. Bilirler ki sizden yanlış gelmez. İş hayatınızda da bu şekilde olmaktan vazgeçmeyin. Birbiri ardına güzel fırsatlar yakalayabilir ve hedeflerinize ulaşabilirsiniz.

Aşk

Aşkta yarınınızı düşünmeden aldığınız kararlar size pahalıya mal olabilir. Kimseye yok yere umut vermekten çekinmelisiniz. Alacağınız ahın hesabını ödeyemezsiniz. Aşk çıkarsızdır. Beraber olduğunuz kişiye olan hislerinizi açıkça söyleyin ve istemiyorsanız onu oyalamayın.

Para

Finansal açıdan zor günler geçiriyorsunuz. Virüs sebebi ile birçok iş askıya alındı. Dünya bununla savaşmaya çalışıyor. Fakat umutsuzluğa kapılmadan kendinize yeni fırsatlar yaratmalısınız. Bir şekilde kimseye muhtaç olmadan yaşayabileceğiniz güzel kazançlar sağlayabilirsiniz.

Sağlık

Bulunduğunuz ortamı sıklıkla havalandırın ve bol bol temiz hava almaya çalışın. Arada nefes egzersizleri yaparak kaygı ve endişelerinizden uzaklaşabilirsiniz. Zihninizi dağıtmak içinde bulmaca çözmenizi önerebilirim.

AKREP BURCU (11.01.2021)

Genel

Bugün yoğun bir tempoda olacaksınız. Koşturmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Kendinizi fazla yorup sağlığınızı ihmal etmeyin. Beklediğiniz bir haber var, bunu bugün alabilirsiniz. Sonuç her ne olursa olsun kafanıza takmamalı ve önünüze bakmalısınız. Moral bozarsanız negatif enerjiyi üzerinize çekersiniz.

Aşk

Aşkta istediğiniz uyumu bir türlü sağlayamıyorsunuz. Bu bazen sizin, bazen karşınızdaki kişinin sayesinde oluyor. Sağlıklı bir iletişim kurmaya birlikte özen göstermelisiniz. Yoksa mutsuz bir ilişki yaşamak zorunda kalırsınız. Monotonluktan sıyrılarak hayatınıza biraz heyecan katmalısınız.

Para

Emeklerinizin karşılığını almanız artık çok yakın. Bu sıralar maaşınıza bir zam alabilirsiniz. Bu haber sizi ziyadesiyle mutlu edecek. Ertelemek zorunda kaldığınız ihtiyaçlarınızı alabileceksiniz. Fakat yine de savurganlık yapmaktan kaçınmalısınız.

Sağlık

Kendinizi bugün yalnız hissedeceksiniz. Bu durumdan kurtulmak için keyif alacağınız arkadaşlarınızla bulup sohbetler edebilirsiniz. Ya da sakin bir yürüyüş size iyi gelecektir.

YAY BURCU (11.01.2021)

Genel

Hafta sonu sizi mutlu eden aktiviteler yapmanız bugün güne oldukça enerjik başlamanıza neden oluyor. Ara ara bulunduğunuz ortamdan ya da şehirden uzaklaşmanız, farklı yerlere gitmeniz size oldukça iyi gelecek. Görmediğiniz arkadaşlarınız ve dostlarınızla bir araya gelmeniz hayatınızda pozitif etki yaratacaktır.

Aşk

Huzurunuz ve mutluluğunuz için elinizden ne geliyorsa onları yapmalısınız ve geçmişteki hatalarınızdan ders çıkarmalısınız. Size ilgi gösteren herkesi kendiniz gibi bilmeyin. Gözlemleyin, deneyin ve bu şekilde hayatına alın.

Para

Beklediğiniz bir miktar para elinize geçebilir fakat paranın gidecek olduğu yer belli. Aldığınız gibi geri vereceksiniz. Elinizde olan borçları bitirmeden tekrar bir borca girmekten kaçının. Bu şartlarda borç ödemek sizi fazla sıkıntıya sokabilir.

Sağlık

Endişe ve strese kapılarak kendinizi yormamalısınız. Yarını çok düşünüyor ve kafanıza takıyorsunuz. Bu durum sağlığınızı da etkiliyor. Biraz anı yaşayıp bu kuruntulardan kendinizi kurtarın.

OĞLAK BURCU (11.01.2021)

Genel

Disiplinli olup kararlı adımlar atarak karşınıza çıkacak sorunların önüne geçebilirsiniz. Hata yapmamaya ve bilinçli olmaya önem verin. Almış olduğunuz kararlar neticesinde amacınıza uygun şekilde yol izlemelisiniz. Kısa zamanda daha göz önüne çıkacak ve kendinizi geliştireceksiniz.

Aşk

Ani kararlar alarak hata yapabilirsiniz. Düşünmeden, gözden geçirmeden bir karar almaktan kaçınmalısınız. Sabırsızlık yapmadan emin adımlarla ilerlemeli ve emin olduktan sonra birini hayatınıza almaya karar vermelisiniz. Net olun ve şeffaf davranın.

Para

İstediğiniz hayatı yaşamaya doğru emin adımlarla ilerliyorsunuz. Sizde mükemmel bir ticari birikiminiz var. Bu sayede para sıkıntısı yaşamıyor ve kazanmak için iş ayırt etmiyorsunuz. Bu tutumunuz her zaman başarılı olmanıza yardım edecek.

Sağlık

Yediklerinize dikkat etmeli ve kendinize bir yemek saati ayarlamalısınız. Bu şekilde düzenli besleneceksiniz. Bol c vitamini ve su tüketmeyi ihmal etmemelisiniz.

KOVA BURCU (11.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekilerle istediğiniz uyumu sağlayamayacak ve iletişim kurmakta zorlanacaksınız. Fazla üzerlerine düşmeden isteklerinizi dile getirip uzaklaşmayı deneyin. İletişimi zorlamanız tatsızlıklar doğurabilir. Sakin davranırsanız her şeyin yoluna girdiğini göreceksiniz.

Aşk

Duygularınızı ve düşüncelerinizi daha anlaşılır şekilde ortaya koymaya çalışmalısınız. Karşınızdaki kişinin düşüncelerine önem vermeli ve onu anlamaya çalışmalısınız. Hayatınızdaki kişi kendini değerli hissederse size de kendi değerinizi hissettirecektir.

Para

Amaçlarınız doğrultusunda ilerlediğiniz sürece finansal kaynaklarınızı güçlendireceksiniz. Yapılması gerekenleri yapıyorsunuz ve hak ettiğiniz başarıyı yakın zamanda elde edeceksiniz. Almayı planladığınız bir şey var. Bunun hayalini çok kuruyorsunuz. Yakın bir zamanda bu hayaliniz gerçek olacak.

Sağlık

Üzerinizdeki duygusal gerginlikten kurtulmak için yakınlarınıza tavır yapmaktan vazgeçmelisiniz. Onlarla iletişim kurarak güzel ve keyifli zaman geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU (11.01.2021)

Genel

Bugün duygusal yapınız sayesinde kendinizi ifade ederken daha duygusal davranacaksınız. Çevrenizde size dost gibi görünüp içten içe sizin kötülüğünüzü isteyen biri olabilir. Siz bu kişinin kim olduğunu hissediyorsunuz ama bir türlü konduramıyorsunuz. Atacağınız adımları kendinize saklayıp, kimseye anlatmamaya dikkat etmelisiniz.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiye güven vermelisiniz. Bu sıralar biraz vurdumduymaz davranıyorsunuz. Buda onun hoşuna gitmiyor. Karşılıklı güveni sağladığınız takdirde mutsuz olmanız için bir sebep kalmayacak. Duygularınızı sorgulayın ve ona göre adımlar atın.

Para

Gereksiz harcamalar yapabilirsiniz bugün. Fakat dikkat edin sonradan pişman olacağınız hiçbir şey yapmayın. Çünkü sıkıntısını sonunda siz çekiyorsunuz. Daha fazla iş bağlamak adına çevrenizi biraz daha genişletmelisiniz.

Sağlık

Biraz dinlenip kafanızı toparlamaya ihtiyacınız var. Güzel bir spor ardından sıcak bir banyo keyfinizi yerine getirip dinç hissetmenize neden olabilir. Bol su tüketmeyi ihmal etmemeli ve alkolden uzak durmalısınız.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.