1 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

1 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

1 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?1 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

1 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

1 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU ( 01.01.2021)

koc.jpg

Genel

Çevrenizdeki insanların sizden bazı konular hakkında daha bilgili olduğunu sanarak kendinizi eziyorsunuz. Kendi deneyimlerinize ve bilginize güvenmelisiniz. Özgüvenli davranmanız her zaman size katkı sağlayacaktır. Kendinizi överek şımartın biraz.

Aşk

Tanımadığınız birinin dikkatini çekebilirsiniz. Bu kişinin size olan yaklaşımı sizi mutlu edebilir. Fakat önce kendi hislerinizi gözden geçirmelisiniz. Bunun içinde zamana ihtiyacınız var.

Para

Çevrenizdekilerin maddi yönden yaptıkları hataları gözlemleyebilirsiniz. Fakat onlar sizden yardım istemedikçe bu konulara asla karışmamalısınız. Fikirlerinizi kendinize saklamanızda fayda var.

Sağlık

Nefes egzersizleri yapmanız size iyi gelebilir. Egzersiz dendiğinde aklınıza kendinizi yorana kadar yapılan aktivite gelmemeli. Kaslarınızı esnetmek hareket kabiliyetinizi artırmanız için size yardımcı olacaktır.

BOĞA BURCU (01.01.2021)

boga.jpg

Genel

Geleceğinizi düşünüp ona göre hareket etmeyi seviyorsunuz. Fakat çevreniz de bulunan bazı kişiler sizin bakış açınıza yetişemiyor. Siz hep bazı şeyleri erkenden görüp tedbirinizi alıyorsunuz ama sizi engellemeye çalışanlar çıkabilir.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile ilgili önemli bir konuda karar alacaksınız. Bu alınmış karar size oldukça iyi gelecek. İlişkinizi daha fazla kuvvetlendirmek adına ortak kararlar almaya devam etmelisiniz. Aşkta fikir birliği oluşturmalısınız.

Para

Maddi konularda dengeli olmak oldukça önemlidir. Biraz sakin olmalı ve yeni kazanç kapılarını böylelikle aramalısınız. Acele etmeniz sadece beyninizi yoracaktır. Bugün farklı bir teklif alabilirsiniz.

Sağlık

Bilinçaltınıza size üzecek konuları biriktirmekten vazgeçmelisiniz. Gün boyu zihninizi ara ara kurcalasa da bu konular gece rüyalarınızda bile peşinizi bırakmıyor. Zihninizi boşaltın ve sizi mutlu edecek konularla meşgul olun.

İKİZLER BURCU (01.01.2021)

ikizler.jpg

Genel

Bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Yeni gelen yılla beraber negatif yüklerin üstünüzden gittiğinizi düşünüp pozitif bir gün yaşayacaksınız. Yolunda gitmeyen konularda çok daha fazla söz hakkına sahip olacaksınız.

Aşk

Sosyal konulara bugün biraz daha önem vereceksiniz. Bu sizin aşkta yeniliklere kendinizi açmanızı kolaylaştıracak. Fakat hislerinden emin olmadan net adımlar atmamalısınız.

Para

Parasal konularda büyük adımlar atmadan önce zihninizi boşaltmanız gerekiyor. Maddi olarak büyük gelişmelere kendinizi hazırlamalı ve ona göre hareket etmelisiniz.

Sağlık

Taze sebzeler ve meyveler tüketmeniz sağlığınız açısından iyi olacak. Yediklerinize çok önem vermeniz gerekmektedir. Planlı beslemek vücut ihtiyacınızı karşılamak adına oldukça iyi olacak.

YENGEÇ BURCU (01.01.2021)

yengec.jpg

Genel

Karşınızdaki insanız anlamanız çok önemli. Konuştuğunuz insanların amaçlarını, ruh hallerini görmek onlarla ilgili daha mantıklı kararlar almanızı kolaylaştıracak. İnsanlara hemen güvenmeyip temkinli olmak hata yapma olasılığınızı azaltır.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyi desteklemeli ve ona kendini yalnız hissettirmemelisiniz. Bugün bir arkadaşınız size aşk konusunda bir şeyler danışabilir ve sizde ona akıllıca cevaplar vereceksiniz. Ona olacağınız destek sizin aşka olan bakış açınızı değiştirecek.

Para

Gereksiz yapacağınız harcamalara dikkat etmelisiniz. Maddi olarak içinize sinmeyecek olan Her şeyi mantıklı şekilde düşünmelisiniz. Algılarınız oldukça açık olacak ve bu durumunuzu sorunları çözümlemek için kullanacaksınız.

Sağlık

Karbonhidratları fazla tüketmekten kaçınmalısınız ve dengeli beslenmelisiniz. Kilo kontrolünüz ve sağlığınız için unlu mamullerden uzaklaşmalısınız. Böylece enerjinizi kilo vermek için değil farklı konular için harcarsınız.

ASLAN BURCU (01.01.2021)

aslan.jpg

Genel

Enerjinizin yüksek olacağı aktif bir gün olacak. Bu enerjinizi ve mutlu geçecek gününüzü finansal konuları düşünerek mahvetmemelisiniz. Sizi motive edici ve mutluluk verici konulara yönelmelisiniz.

Aşk

Aşka farklı bakış açısıyla yaklaşmanız sizin için daha iyi olacak. İsteklerinizi ve beklentilerinizi gözlemlemelisiniz. Yeni bir aşka yelken açmadan eskiden kalan yaralarınızı iyileştirmelisiniz. Unutamadığınız biri varken hala aklınızda güzel bir ilişki yaşamanız pekte mümkün değil. Huzuru bulmak için geçmişi yakmalısınız.

Para

Para kazanmak için kendinizi çok fazla zorlamayı bırakmalısınız. Sadece maddi kazanca odaklanırsanız bu çevrenizdeki insanları da yorabilir. Fırsatlar ayağınıza geldikçe değerlendirmelisiniz. Yapıcı olmayı ihmal etmeyin.

Sağlık

İçinizde taşıdığınız duygusal yüklerden kurtulmanız size gelecek. Evet, belki kolay değil fakat biraz çaba göstermelisiniz. Meditasyon yaparak kendinize biraz olsun fayda sağlamış olacaksınız.

BAŞAK BURCU (01.01.2021)

basak.jpg

Genel

İnsan ilişkilerinizde yapıcı olmayı elden bırakmamalısınız. Kendinize güvenip fikirlerinizi ön plana çıkarmalısınız. Fakat Karşınızda ki kişilere saygı göstermenizde fikirlerinizi söylemek kadar önemlidir.

Aşk

Aşk için bazen kendinizden ödün vermelisiniz. Yeri gelip susmayı, yeri gelip görmemeyi bilmelisiniz. Böyle yaptığınız sürece mutlu olursunuz ve mutlu edersiniz. Saçma konularla sevdiğinizi daraltmaktan vazgeçmelisiniz.

Para

Parasal konularda ileriye dönük adımlar atmalısınız. Yerinizde saymaktansa,, yaşanacak gelişmelere açık olmalısınız. Değişim korkutucu olsa da kazanç sağlamanız için bunlar göze almalısınız.

Sağlık

Egzersiz yaparak sağlığınızı korumalısınız. Bol su tüketip kaslarınızı çalıştırmak size her zaman iyi gelecektir. Bu şekilde zihninizdeki fazlalıklardan da kurtulabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (01.01.2021)

akrep.jpg

Genel

Keyifli bir gün geçireceksiniz. Bu sizin konulara ya da çevrenizde olacak gelişmelere de pozitif yaklaşmanıza sebep olacak. Yeni şeyler öğrenip ufkunuzu genişletmek size iyi gelecek.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile oldukça uyumlusunuz. Birkaç konu dışında aranızda herhangi bir anlaşmazlık yaşamıyorsunuz. Bu da gelecekte atacağınız adımlar için size oldukça yardım edecek.

Para

İşlerinize bugün daha fazla önem verebilirsiniz. İş değişikliği düşünceniz varsa bunun için yakın çevreninde fikirlerini alıp öyle karar vermenizde fayda var. Dikkat isteyen bir konu iyi düşünmeli ve araştırmalısınız.

Sağlık

Disiplinli olmalısınız. Sağlığınız için kuralcı olun. Yemek saatlerinizi belirleyin ve her gün aynı saatte yemeye önem verin. Bu hem sindiriminiz için hem de sağlıklı beslenmeniz için yararlı.

AKREP BURCU (01.01.2021)

terazi.jpg

Genel

İnsanlarla olan iletişiminize özen göstermelisiniz.  Bazı sorunları çözebilmek adına ılımlı yaklaşımda bulunmak faydalı olacaktır. Kendinizi ve ne istediğinizi net şekilde dile getirirseniz yorulmadan çözüme ulaşabilirsiniz.

Aşk

Bazı gerginlikler yaşayabilir ve iletişim eksikliğiniz aşk konusunda sizi çıkmaza sokabilir. Sevdiğinize vakit ayırıp olumlu olmaya özen gösterin.

Para

Hiç beklemediğiniz şekilde bir harcama yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu sizi önümüzdeki günlerde biraz olsun maddi açıdan sıkıntıya sokabilir. Fakat sonrasında tutarlı olduğunuz sürece düze çıkmayı başaracaksınız.

Sağlık

Yeteri kadar beslenmenize dikkat etmiyorsunuz. Taze mevsim yeşillikleri tüketmelisiniz. Bu eksik olan vitaminleri almanız açısından size iyi gelecek. Kaygılarınızı ve stresinizi arkadaşlarınızla beraber vakit geçirerek üzerinizden atabilirsiniz.

YAY BURCU (01.01.2021)

yay.jpg

Genel

Bazı konulara odaklanmanız olası. Güzel geçecek olan gününüzü önemsiz mevzularla bozmamalısınız. Algılarınızın açık olacağı bir gündesiniz. Bunu iyi değerlendirip ufak tefek sorunları çözümle kavuşturabilirsiniz.

Aşk

Sevdiğinizle vakit geçirip onunla açık hava yürüyüşlerine çıkabilirsiniz. Bu ikinizi ve ilişkinize fayda sağlayacak. Bu durumdan alacağınız keyifle birbirinize olan yakınlığınızda artacaktır.

Para

Parasal konularda dikkatli adımlar atmalısınız. Geleceğinizi etkileyecek planlar yaparken özenli davranın ki sonrasında hayal kırıklığına uğramayın. Hayal ettiklerinizi gerçeğe dönüştürecek güç içinizde ama biraz daha zamanınız var.

Sağlık

Yediklerinize dikkat edin yoksa sindirme güçlüğü yaşayabilmeniz olası. Sindiriminizi kolaylaştıracak yağsız ve hafif besinler yemelisiniz. Hem mideniz rahat edecek hem de kilo vermeniz kolaylaşacaktır.

OĞLAK BURCU (01.01.2021)

oglak.jpg

Genel

Yoğunlaşmış olduğunuz konularda eksik gördüklerinizi size sevdikleriniz daha net görebilir. Onlara danışmayı fikir alışverişi yapmayı ihmal etmeyin. Onlara zaman ayırın ve fikirlerine değer verin.

Aşk

Geçmişten kalan birisi tekrar hayatınıza girmek isteyebilir. Fakat bu konuda çok iyi düşünmelisiniz. Sonrasında tekrar aynı hayal kırıklığını yaşayabilirsiniz. Mantığınızla hareket etmeye devam etmelisiniz.

Para

Etrafınızdaki kişiler maddi konularda biraz tedirgin davranabilirler. Bunun nedenini anlamanız için biraz zaman harcamanız gerekecek. Eğer işte bir ortalık söz konusu ise iletişimini artırmalısınız.

Sağlık

Farklı gıdalar tüketmeniz ruh halinizde değişmesine olanak sağlayacaktır. Rutininizden çıkıp farklı tatları denemelisiniz. Tabi farklı tatlar denerken sağlıksız olan besinlerden uzak durmayı da ihmal etmeyin.

KOVA BURCU (01.01.2021)

kova.jpg

Genel

Önceden yaşamış olduğunuz mevzuları tekrar bir gözden geçirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz hataları tekrar gözlemleyip gelecekte aynı hatalara düşmekten sakınmalısınız.

Aşk

Aşkta kafanızı biraz toparlamalı ve kendinize vakit ayırmalısınız. Ne istediğinizi ve ne beklediğinizi iyi analiz etmelisiniz. Bu şekilde davranırsanız karşınıza çıkan kişilerde bunları ararsınız. Sonrasında ne siz yorulursunuz ne de karsınızdaki.

Para

İşlerinize kendinizi fazla kaptırıyor ve ailenizi ihmal ediyorsunuz. Maddi konulara fazla kafa yormanız sevdiklerinizin size sitem etmesine sebep olabilir. Onlara biraz zaman ayırın.

Sağlık

Ensenizde ve başınızda olan ağrıların nedeni gerginlik ve stresten kaynaklanıyor. Sizi stresten uzaklaştıracak olan aktivitelere yönelmelisiniz. Açık havada yürüyüş yapmak mesela size huzur verebilir.

BALIK BURCU (01.01.2021)

balik.jpg

Genel

Bugün yeni dilekler dilemenizin zamanı geldi. Bazı dileklerinizi gerçekleştirmek için önünüze güzel fırsatlar çıkabilir. Bu konunun üzerine yoğunlaşıp araştırmalar yaparsanız çok vakit kaybetmeden istediklerinizi elde edeceksiniz.

Aşk

Bugün duygusal konularda biraz hassas olacaksınız. Hayata olan bakış açınızı değiştirirseniz aşka olan inancınızı da tekrar kazanabilirsiniz. İstemeseniz de girdiğiniz ortamlarda ilgi odağı haline geliyorsunuz. Bunu değerlendirin ve aşka kapılarınızı açın.

Para

Finansal konulardaki sıkıntıları geride bırakacaksınız. İşleriniz beklediğinizde üzerinde toluna girecek. Yeni yatırımlar gündeme gelebilir. Vereceğiniz doğru kararlar daha çok kazanmanıza vesile olabilir.

Sağlık

Egzersiz deyince aklınıza koşu ya da spor salonu gelmemeli. Yeni sporlara yönelmelisiniz. Kayak yapmak ya da savunma sanatlarını öğrenmek gibi. Bunlar zihinsel açıdan da size ilham verecektir. Günlük yaşadığınız stresten arınmanız için güzel bir seçenek.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.