Müge Anlı'dan O Geline Tepki!

Müge Anlı'dan O Geline Tepki!

Müge Anlı'dan o geline tepki!ATV'de yayınlanan, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında, gündem konularından biri de, bilezik yerine yarım altın alındığı için arabadan inmeyen gelindi. Bakın Müge Anlı o gelinin davranışını nasıl değerlendirdi?

Müge Anlı'dan o geline tepki!
ATV'de yayınlanan, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında, gündem konularından biri de, bilezik yerine yarım altın alındığı için arabadan inmeyen gelindi. Bakın Müge Anlı o gelinin davranışını nasıl değerlendirdi?

YERİN DİBİNE SOKTU

Geçtiğimiz günlerde sosyal medyada yayılan bir video vardı. Videoda, evlilik için imzaya giden gelin ve damatla akrabaları vardı. Kaynanasından bilezik isteyen gelin, kendisine yarım altın alındığını öğrenince, sorun çıkarmış arabadan inmemekte diretmişti. Sonrasında ısrarlar sonucu arabadan ağlayarak inmiş ve bağıra çağıra ağlayarak tepkisini sürdürmüştü.

Sosyal medya binlerce kullanıcının tepkisini çeken gelin, ATV'de program yapan Müge Anlı'nın da gündemindeydi. Program sırasında konuyu söz konusu geline getiren Müge Anlı, sadece geline değil, damat adayına da tepki gösterdi.
arabadan-inmeyen-gelin.jpg

STÜDYODAKİLERDEN MÜGE ANLI'YA DESTEK GECİKMEDİ

Müge Anlı, gelinin yaptığının çok yanlış olduğunu belirterek, o evlilikten hayır gelmeyeceğini öne sürdü. Damadın yapması gerekeninse, kapıyı kapatıp geline "güle güle" demek olduğunu savundu. Müge Anlı'nın yorumuna, stüdyodakilerden de destek geldi.

SOSYAL MEDYADA GELİNİ DESTEKLEYENLER DE OLMUŞTU

Gelin hal ve tavırları, sosyal medya kullanıcılarının büyük kısmından tepki çekerken, bir kısım kullanıcı da, örf ve adetlerin gereği neyse onun yapılmasının sorunlu olduğunu dile getirip, gelinin aslında haklı olduğu yönünde fikir beyan etmişti.

Fakat kullanıcıların büyük çoğunluğu, gelinin arabadan inme konusunda zorluk çıkarmasının yanlış olduğunu savundu.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.