Müge Anlı’da İnanılmaz Olay! Kayıp Kadının Başına Bakın Neler Geldi?

Müge Anlı’da İnanılmaz Olay! Kayıp Kadının Başına Bakın Neler Geldi?

Müge Anlı’da inanılmaz olay! Kayıp kadının başına bakın neler geldi? Müge Anlı yine bir kayıp dosyası ile ekranlara geldi. Kayıp Zeynep Güngör’ün başına neler geldi?

Müge Anlı’da inanılmaz olay! Kayıp kadının başına bakın neler geldi?

Müge Anlı yine bir kayıp dosyası ile ekranlara geldi. Kayıp Zeynep Güngör’ün başına neler geldi?

4 ÇOCUK ANNESİ ZEYNEP GÜNGÖR’E NE OLDU?

4 Çocuk annesi Zeynep Güngör’e ne oldu? Müge Anlı yine bir kayıp dosyası ile ekranlarda izleyicilerle buluştu. 4 çocuk annesi Zeynep Güngör bir anda ortadan kaybolunca kız kardeşi onu aramak için Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katıldı.

muge-anli-zeynep-gungor.jpg

“AĞABEYİM BİZİ HEP OYALADI”

“Ağabeyim bizi hep oyaladı” diyen kayıp Zeynep’in ablası Melek, ortaya inanılmaz iddialar attı. Zeynep’in Ecevit isimli adamın yanından kaybolduğunu ifade eden Melek, Ecevit’in Zeynep’i defalarca kez dövdüğünü söyledi. Zeynep kaybolduktan sonra abisi İrfan Demir’in onu bulmak için annesinden para aldığını söyleyen Melek, abisinin onları oyaladığını iddia etti.

muge-zeynep-gungor.jpg

“İSTİHBARATÇILAR ABİME BİLGİ VERMİŞ”

“İstihbaratçılar abime bilgi vermiş” diyen Melek, “Abim bizi aylarca oyaladı, ‘istihbaratçılardan bilgi aldım, Zeynep Hatay’da bir at çiftliğinde kalıyor, adına 700 bin liralık senet imzalatmışlar’ dediği için biz aylarca Hatay’da at çiftliği aradık ama bulamadık” dedi. Acılı kız kardeş Melek, kız kardeşi Zeynep’in kaybolması olayında baş şüpheli olan Ecevit’in kendisini whatsapp’tan engellediğini aynı anda abisi İrfan Demir’in de onu engellediğini dile getirdi.

İDDİALARIN HEDEFİNDEKİ İSİM YAYINA BAĞLANDI

İddiaların hedefindeki isim yayına bağlandı. Ağabey İrfan Demir yayına bağlanarak hakkında konuşulan sözlerin hepsini inkâr etti. Kız kardeşinin Ecevit ile birlikte Kuveyt’e gittiğini söyleyen ağabey İrfan Demir, ortaya öyle bir iddia attı ki Müge Anlı ve stüdyodakilerin ağzı açık kaldı.

muge-anli-zeynep-gungorr.jpg

“KARDEŞİM ECEVİT İLE EVLENDİ!”

“Kardeşim Ecevit ile evlendi” diyen İrfan Demir stüdyodakileri şoke etti. Evli olan 4 çocuk annesi Zeynep Güngör’ün, kendisi gibi evli ve 3 çocuk babası olan Ecevit’le evlendiğini iddia eden İrfan Demir’in sözleri tepki topladı.

Ecevit ile geçmiş yıllarda ticaret yaptığını ifade eden İrfan Demir, birkaç kez Ecevit’e para verdiğini, daha sonra o paraları alamadığını daha sonra da uzun süre kendilerinden haber alamadığını ifade etti.

Ecevit’i en son gören kişi olan İrfan Demir kız kardeşinin onun yanında olmadığını, Ecevit’le konuştuğunda onu İstanbul’da bir yere bıraktığını iddia etti.

zeynep-muge.jpg

“KARDEŞİM ABİMİN BORÇLARI YÜZÜNDEN KAYBOLDU”

“Kardeşim abimin borçları yüzünden kayboldu” diyen Melek, “abimin Ecevit’ten alacakları yüzünden Zeynep kayboldu” diyerek abisinin suçlu olduğunu söyledi. Suçlamaların hedefindeki ağabey İrfan Demir telefonu kapatarak yayından ayrılırken, Zeynep Güngör’ün diğer kardeşi Senem Bulut yayına katılarak abisinin yalan söylediğini, abisinin evden zorla Zeynep’i alıp Ecevit’e teslim ettiğini, abisinin evdeki herkese Zeynep’i bulacağım diyerek gittiğini ama getirmediğini dile getirdi.

KAYIP ZEYNEP’İN KIZI: ANNEMİ DAYIM KAÇIRDI!

Kayıp Zeynep’in kızı: Annemi dayım kaçırdı! Zeynep Güngör’ün 17 yaşındaki kızı yayına bağlanarak, dayısı hakkında inanılmaz iddialarda bulundu. Yayına mesaj gönderen Tülin Güngör, “dayımı 1 ay önce aradım bana küfürler etti, o sırada arkadan bir kadın çığlığı sesi geldi, annemin sesiydi o, ama ağzını kapattılar.” Dedi. Tülin Güngör, dayısının ona annesini getireceği sözünü verdiğini de söylemesi üzerine İrfan Demir hakkındaki şüpheler arttı.

Müge Anlı hafta içi her sabah ekranlara gelen Müge Anlı ile Tatlı Sert programıyla kayıp, cinayet, dolandırıcılık gibi bir çok olayı çözmeye devam ediyor.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum