Ipsos Araştırma Yaptı, Türkiye’nin En Güvenilir Ünlüleri Kim?

Ipsos Araştırma Yaptı, Türkiye’nin En Güvenilir Ünlüleri Kim?

Ipsos araştırma yaptı, Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri kim? Ipsos “Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri kim” adı altında bir araştırma yaptı. Yaptığı araştırmalar neticesinde ilk sırayı Haluk Levent aldı. İkinci sırada ise Müge Anlı yer aldı.

Ipsos araştırma yaptı, Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri kim?

Ipsos “Türkiye’nin en güvenilir ünlüleri kim” adı altında bir araştırma yaptı. Yaptığı araştırmalar neticesinde ilk sırayı Haluk Levent alırken, ikinci sırayı Müge Anlı, üçüncü sırayı ise Şener Şen takip etti.

Ipsos'un “Türkiye'nin en güvenilir ünlüleri” araştırmasında ilk sırayı Haluk Levent aldı. Levent'i Müge Anlı ikinci sırada takip ederken, Şener Şen ise en güvenilir üçüncü ünlü oldu.

ipsos-arastirma-yapti-turkiyenin-en-guvenilir-unluleri-kim.jpg

Haluk Levent, bu araştırmalar kapsamında yüzde 70,9’luk oran ile birinci sırada yer alıyor. Müge anlı, yüzde 61,4 olurken Şener Şen ise yüzde 52,9'luk oranla üçüncü sıraya yerleşiyor.

Ipsos, son dört yılda bu tür araştırmaları yaparken Haluk Levent, bu sıranın hep başında yer alıyor. Türkiye’nin en güvenilir 10 ünlüsüne bakacak olursak sırasıyla; Haluk Levent- 70,9, Müge Anlı- 61,4, Şener Şen- 52,9, Haluk Bilginer- 48,3, Beyazıt Öztürk- 48, Kenan İmirzalıoğlu- 45,2, Acun Ilıcalı- 43,8, Ezgi Mola- 43,2, Aras Bulut İynemli- 41,4 VE Gökhan Özoğuz- 39,9 yer alıyor.

NEDİR BU IPSOS ÇALIŞMASI

Ipsos, Ünlüler ile alakalı anket çalışması yapar ve anket soruları içerisinde, hangi ünlüye ne derecede güvenirsiniz? sorusuna verilen yanıtlar doğrultusunda hareket eder. Bunun dışında Ipsos, ünlülerin fotoğraflarını koyarak 10 üzerinden değerlendirilmesini ister.

Ipsos’a güven aralığı yüzde 95 olarak açıklanmıştır.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.