Hızır Reis Hainin Peşinde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Bomba Sezon Arası!

Hızır Reis Hainin Peşinde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisinde Bomba Sezon Arası!

Hızır Reis hainin peşinde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bomba sezon arası! Ara sezonda izleyenleri meraklandıran son bölümde neler oldu?

Hızır reis hainin peşinde! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde bomba sezon arası!

ATV’nin reyting rekortmeni dizisi ekranlara iki hafta ara veriyor. Ara sezonda izleyenleri meraklandıran bölümde neler oldu?

Başrollerini Oktay Kaynarca, Yunus Emre Yıldırımer, Sabina Toziya, Ozan Akbaba ve birçok ünlü ismin paylaştığı ATV ekranlarının reyting rekortmeni dizisi sezona ara veriyor. Son bölümüyle izleyenlerin aklında birçok soru işareti bırakan dizide neler oldu? Heyecanın dorukta olduğu 178. Bölümde tüm dengeler değişti, dostlar düşman, düşmanlar dost mu oldu?

hizir-eskiya.jpg

Ceylan haini bulacak mı? Tipi’nin akıbeti ne olacak? Hızır Ali ve Didem nişanlanacak mı? Ebru gerçekten hain mi yoksa Korkmazların içine sızdırılmış bir piyon mu? Gerçek hain Bahar mı? Korkmazların yeni planı ne? Alparslan’ın yeni hamlesi ne olacak? Tüm bu soruların cevabını sezon sonrasına bırakan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi iki hafta ekranda olmayacak.

“HERKESİN AKLINDA AYNI SORU HAİN KİM?”

“Herkesin aklında aynı soru, hain kim?” 178. Bölümüyle ekranlara gelen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Ceylan, İlyas ve Hızır Ali ile birlikte hain kim sorusunun peşine düştü.

ebru-hain.jpg

İzleyenler bu hafta Ebru’nun hain olduğunu anladı. Korkmazlara tüm planları ifşa eden Ebru, kendi hedef olmamak için tüm okları Bahar’a yöneltti. Ceylan, Ebru, İlyas ve Hızır Ali, Hızır Reis’e Bahar’ın hain olabileceğini söyledi. Hızır yeni planıyla Bahar’a bir tezgâh kurdu, Korkmazların babasını kaçırarak Tipinin masada infaz edilmemesini sağlayacak olan Hızır, bu planı Bahar’a anlatacak, bu plan da ifşa olursa Bahar’ın hain olduğu anlaşılacaktı. Ebru bu planı da diğerleri gibi Korkmazlarla paylaştı.

KORKMAZLARIN HEDEFİNDE HIZIR VAR!

hizir.jpg

Korkmazların hedefinde Hızır var! Ebru’dan Hızır’ın yeni planını öğrenen Yaman Korkmaz, tüm planı babasına anlatır, Alparslan ve Hızır’ın kendisini öldürmeye geleceğini öğrenen Hamdi Korkmaz, yeni bir plan hazırlar, Korkmazlar bir taşla iki kuş vurmak için hem Hızır’ı hem Alparslan’ı öldürmek üzere bir plan yapar.

HIZIR BÜYÜK PLANI DEVREYE SOKAR

Hızır büyük planı devreye sokar, Bahar’ın adamı Orhan’ı yanına alıp giden Hızır Bahar’ı yalnız bırakır. Diğer yandan masa toplantısı yapılır, Hızır Tipi’nin masada infaz edilmesini önlemek için Şahin Ağaya emanet eder. Masada Tipinin olmayışı tartışılırken bir anda çıkagelir. İlyas kritik bir karar vermenin gerginliğini yaşarken, Hızır da Hamdi Korkmaz’ı vurmak için yola düşer. O sırada Ceylan ve Ebru Bahar’ın yaşadığı otele giderek onu sorguya çeker.

ceylan.jpg

Tipi masada Rafet’i kendi isteğiyle öldürdüğünü söyleyince İlyas’a Tipi’yi vurma görevi düşer, tam İlyas Tipi’yi vuracakken kapıdan Hızır Reis girer. Masa kuralları gereği Tipi’nin hayatına karşılık kendi hayatını ortaya koyan Hızır, İlyas’tan kendisini vurmasını ister.

tipi-eskiya.jpg

O sırada Alparslan Hamdi Korkmaz’ı öldürmek için onun evine gider, Hamdi Korkmaz’ın evde olmadığını anlayan Alparslan ona kimin haber verdiğini düşünürken bir tuzağın içinde olduğunun farkında değildir.

İşte tüm bu soru işaretleriyle biten Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz vereceği iki haftalık aranın arkasından izleyicileri ile buluşacak.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum