Ertuğrul Gazi’nin Ölümünden Sonra Beylik Koltuğuna Kim Oturacak? Dündar Bey Osman’a Savaş mı Açıyor? Diziye Dahil Olan 3 Yeni İsim Kim?

Ertuğrul Gazi’nin Ölümünden Sonra Beylik Koltuğuna Kim Oturacak? Dündar Bey Osman’a Savaş mı Açıyor? Diziye Dahil Olan 3 Yeni İsim Kim?

Ertuğrul Gazi’nin ölümünden sonra beylik koltuğuna kim oturacak? Dündar Bey Osman’a savaş mı açıyor? Diziye dahil olan 3 yeni isim kim? Merak edilen cevaplar...

Ertuğrul Gazi’nin ölümünden sonra beylik koltuğuna kim oturacak? Dündar Bey Osman’a savaş mı açıyor? Diziye dahil olan 3 yeni isim kim? 

Her Çarşamba Atv ekranlarına gelen Kuruluş Osman’da bugün neler olacak? Dünya tarafından büyük ilgi gören Kuruluş Osman, bugün saat 20:00’da izleyiciler ile buluşacak.

Kuruluş Osman’ın yeni bölümünde neler olacak? Osman ne gibi zorlu süreçlere tabi tutulacak? Kayı Obası’nın yeni beyi olan Osman’ı, ne gibi zorluklar bekliyor? İşte diziye dair tüm detaylar…

kurulus-osman-yeni-bolum-fragram.jpg

Bugün ekrana gelecek olan Kuruluş Osman dizisinin 40’ıncı bölümünde Ertuğrul Gazi’nin ölümünün ardından, oba’nın yükümlülüğü Osman’a kalmıştır.

40’ıncı bölümün fragmanında Osman Bey, Kayı Obası’nın yükümlülüğünü alarak beylik postuna oturur.

Ertuğrul Gazi’nin ölümünü ardından Osman’ın Kayı Beyi olmasıyla dizide yeni bir dönem başlayacaktır. Bunun dışında diziye katılacak olan 3 yeni kişi bugün seyirci karşısına çıkacak.

Dizinin oyuncu kadrosuna katılan yeni kişiler kim? Osman Bey’e yeni düşman mı geliyor? Detaylar…

kurulus-osman-yeni-bolum-fragram-002.jpg

OSMAN BEY ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ!

Osman Bey şimdi daha güçlü. Ertuğrul Gazi’nin ölmesinin ardından Kayı Oba’nın toyu toplayarak yeni beyini seçmek ister. Boş durmayan Dündar Bey planlar yaparak, bazı beyleri altın karşılığında kandırıp tarafına çekmiş.

Osman ise amcasının yaptığı hainliği anlayarak, Dündar Bey’in oyununu bozar. Toyda çıkan karar neticesinde Osman Bey obanın yeni beyi seçilir.

Osman’ın, Bey seçildiğini öğrenen Nikola ise köşeye sıkıştığını düşünerek, kendisine gelen bir destekle tekrar ayağa kalkar.

kurulus-osman-yeni-bolum-fragram-001.jpg

Osman’ın diğer düşmanı amcası Dündar ise toyda yaşadığı yenilgi ardından, yeni planlara yönelir. Osman Bey’in kardeşi Savcı Bey ise amcasının oyunu karşısında sinirlerine hâkim olamaz.

Diğer yandan Osman’ı elde etmek için planlar kuran ve Müslüman olmaya karar veren Targun Hatun var.

Kayı Obasına Bey olan Osman’ın ilk amacı neler olacak? Osman Bey, amcası Dündar’ın hakkından nasıl gelecek? Dündar ne planlarla karşımıza çıkacak? Beylik davasından vazgeçecek mi? Yoksa Osman’a savaş mı açacak?

kurulus-osman-yeni-bolum-fragram.webp

Savcı amcası tarafından hayal kırıklığına uğradıktan sonra ne yapacak? Nikola’ya yardım eden sürpriz isim kim? Osman Bey’e âşık olan Targun Hatun’un şimdiki planı ne?

Dizi sayılı saatler sonra izleyici ile buluşacak.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.