Coşkun Sabah: İzmirli Düşünmeyebilir, Ben Geleneklerime Bağlıyım

Coşkun Sabah: İzmirli Düşünmeyebilir, Ben Geleneklerime Bağlıyım

Coşkun Sabah: İzmirli düşünmeyebilir, ben geleneklerime bağlıyım. Geçmişte güzellik yarışmalarında jüri üyeliği yapan Sanatçı Coşkun Sabah, bir röportajda kurduğu cümlelerle tepki çekti. İzmir, Aydın ve Manisalılara yönelik sözleri eleştirildi.

Coşkun Sabah: İzmirli düşünmeyebilir, ben geleneklerime bağlıyım. 
Geçmişte güzellik yarışmalarında jüri üyeliği yapan Sanatçı Coşkun Sabah, bir röportajda kurduğu cümlelerle tepki çekti. İzmir, Aydın ve Manisalılara yönelik sözleri eleştirildi.

"DİYARBAKIRLIYIM, GELENEKLERİME BAĞLIYIM"

Posta Gazetesinden Alev Cimin'e konuşan sanatçı Coşkun Sabah yine tepkileri üzerine çeken açıklamalara imza attı. Diyarbakırlı olduğu için geleneklerine bağlı olduğunu ifade eden Coşkun Sabah, kızının bikinili fotoğraflarına başkalarının bakmasını kabul edemeyeceğini belirtti.

coskun-sabah-kizi.jpgSOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

"İzmirli, Aydınlı, Manisalılar belki bunları düşünmeyebilir ama" sözleri tepkilerin odağına yerleşti. Sosyal medya kullanıcıları Coşkun Sabah'ı topa tuttu.

Kimisi Coşkun Sabah'ın geçmişte söylediği Ah Maria şarkısını hatırlattı, kimisi 90'lı yıllarda jüri üyeliği yaptığı güzellik yarışmalarını hatırlattı. Bazı kullanıcılar da, Coşkun Sabah'ın müslüman değil, Suriye'den gelen Ortodoks hristiyan bir süryani olduğunu iddia ederek bu konu üzerinden eleştirilerini sürdürdü.

Sosyal medyada çok sayıda yoruma konu olan Coşkun Sabah'ın geçmişte açık saçık kadınlarla sevgili olduğu, kızının bikini giymesinden değil de, bikinili halini başkalarının görmesinden rahatsızlık duymasından dolayı da alaycı eleştiriler de yapıldı.

Kimi kullanıcılar, Coşkun Sabah'ın Camilerde, mevlütlerde değil, gazino ve pavyonlarda şarkı söylediğini hatırlatarak, sözlerinin kendisiyle çeliştiğini öne sürdü.

Yapılan yorumlar arasında, aylık 90 Bin TL gideri olduğunu açıklayan Coşkun Sabah'ın, parasız kaldığı, bir yerlerden para beklentisi nedeniyle bu tür açıklamalar yaptığı şeklinde değerlendirmeler de yer aldı.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.