13 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

13 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 13 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 13Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar.jpg
2021/01/08/burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

13 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

13 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 13Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (13.01.2021)

Genel

Ailenizle olan ilişkilerinizde karmaşık duygulara düşebilir ve sanki ne yapsanız onlara bağlıymışsınız gibi hareket etmeniz pek hoşunuza gitmiyor. Kendinizi kanıtlamaya çalışmalı ve bu durumdan kendinize özgü kararlar alıp kurtulmaya çalışmalısınız. Yapmak istediklerinize özgür iradenizle karar verip uygulamaya koyulmalısınız.

Aşk

Bugün sizi huzursuz edecek sorunlar yaşayabilirsiniz. İlişkinize gereken önemi vermediğinizden yakınan sevdiğiniz size karşı sözlerinde acımasız olabilir, bu durumu çözümlemek sizin elinizde. Sakin ve akıllıca davranarak bunun üstesinden gelebilirsiniz.

Para

Küçük şeyleri güzünüzde oldukça fazla büyütüyor ve kendi enerjinizi sömürüyorsunuz. Böyle devam etmeniz kendinizi iş hayatınızdan soğutabilir. Maddi sıkıntılarınızı aşabilmek için daha kontrollü davranıp içinizdeki çalışma azminizi yok etmemelisiniz.

Sağlık

Bugün sakin ve huzurlu bir gün geçirmek için çabalayın. İçinde bulunduğunuz stresten arınmaya çalışmalı ve kendinizi motive etmelisiniz. Sağlığın en büyük düşmanı strestir. Kendinize zaman ayırın.

BOĞA BURCU (13.01.2021)

Genel

Bugün çabalarınızın ve emeklerinizin karşılığınızı alabilirsiniz. Çalışma azminiz ve amaçlarınız doğrultusunda attığınız adımların size dönüşü mükemmel olacak. Bu durum karşısında yapılması gereken diğer şeyler için de kendinizi daha özgüvenli hissedeceksiniz. Zaman zaman karşınıza engeller çıkabilir fakat bunları çok önemsemeden ileri bakmalısınız.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiye duygularınızı çok güzel hissettiriyorsunuz fakat cepte imajı vermemelisiniz. Sözlerinizi biraz daha özenle seçip ondan asla vazgeçemeyeceğinizi düşündürmemelisiniz. Bunu karşınızdaki hissettiği anda siz üzülmeye başlamış olursunuz. Dengeli bir şekilde ilişkinizi yön vermelisiniz.

Para

Lüzumsuz harcamalara devam ettiğiniz sürece karşınıza sürekli maddi anlamda sıkıntılar çıkacaktır. Özellikle arkadaş çevrenize para harcamaktan vazgeçmelisiniz. Beraber olmayı seviyorsanız bırakın birazda onlar ellerini ceplerine atsınlar. Kendinizi kullandırmayın.

Sağlık

Kendinizi bugün fazla duygusal hissedebilirsiniz. Bu ruh halinden çıkabilmeniz için keyfinizi yerine getirecek şeylerle ilgilenmeye çalışmalısınız. Spor olur, alışveriş olur.. Her neden hoşlanıyorsanız onu yapmanızı öneririm.

İKİZLER BURCU (13.01.2021)

Genel

Kendinize güvenerek kaygılarınızı bir kenara bırakmalısınız. Yapacağınız işlerde bu güvensizliğe engel olamazsanız hiçbir şey başaramazsınız. Tek yapmanız gerek şey kendinize güvenmek ve kararlı adımlar atmak olacak. Her hangi bir sorunda vazgeçmemeli aksine çözüme ulaştırıp devam etmelisiniz. Böyle yaptığınız sürece başarı kaçınılmaz.

Aşk

Kimsenin duygularıyla oynamamaya özen göstermelisiniz. Seçimiziniz yapmalı ya var olmalı ya da yok olmalısınız. Böyle devam ederseniz bir gün bunların aynısını yaşamak zorunda kalacaksınız. Kimsenin ahı kimsede kalmaz unutmayın. Dengeli davranmaya çalışın ve insanlarla alay etme huyunuzdan vazgeçin.

Para

Finansal konularda pek bir sıkıntı yaşamıyorsunuz fakat karşınıza ufak tefek zorluklar çıkabilir. Programlı olduğunuz sürece size engel olabilecek türden bir sorun yaşamayacaksınız. Tek yapmanız gereken planlı ve amaçlarınıza uygun şekilde hareket etmeniz.

Sağlık

Bu sıralar vücudunuzu çok beğenmiyor ve diyet yapmaya çalışıyorsunuz. Özellikle göbek kısmınız için egzersiz yapmalısınız. Saçlarınızda dökülmeler meydana gelebilir bunun içinde kimyasal ürünleri saçınızı sürmeyi bırakmalısınız.

YENGEÇ BURCU (13.01.2021)

Genel

Beklenmedik sorunlarla yüz yüze gelebilirsiniz. Olaylara kayıtlı olmaya çalışıyorsunuz ama sizin dışınızda gelişen durumlara karşı eliniz bağlı kalıyor. Karmaşıklıkların üstesinden gelmeyi biliyor ve akıllıca davranıyorsunuz. Fakat biraz daha kendinize güvenmeniz gerekiyor. Kararlılığınızı göstererek emin adımlar atmaya çalışın.

Aşk

Bugün kendinizi aşka aç hissediyorsunuz. Sevmeyi ve sevilmeyi arzuluyorsunuz. Kendinize biraz daha özen gösterirseniz karşı cinsin dikkatini çekmeniz mümkün olacaktır. Biraz değişiklikler yapabilirsiniz. Örneğin saçlarınız şeklini ya da giyim tarzınıza değiştirmeniz kendinize olan güveninizi de tekrar kazandıracaktır.

Para

Kontrollü olarak maddi açıdan karşınıza çıkabilecek sorunları aşabilirsiniz. Maddi sıkıntıları fazla kafanıza takıp işlerinize kendinizi veremiyorsunuz. Bu durumdan kurtulup amaçlarınıza uygun metotlar üreterek ileri adım atmalısınız.

Sağlık

Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. İstediğiniz her şeye biranda sahip olamazsınız. Sürekli negatif düşüncede olursanız sağlığınızı kötü etkileyeceğini söylemek isterim. Zihninizi arındırmak için çaba harcamalı ve keyif alacağınız ortamlarda bulunmalısınız.

ASLAN BURCU (13.01.2021)

Genel

Ailenizle bağlarınızı daha fazla kuvvetlendireceksiniz. Onlarla ilişkilerinizde söz sahibi siz olacaksınız. Aileniz sizin kararlarınıza, sözlerinize oldukça değer veriyor ve size güveniyorlar. Sizde onların yüzünü kara çıkarmamak için daha dikkatli davranmalı ve ona göre hareket etmelisiniz. Bu üstlendiğiniz görevi hakkıyla yapacaksınız.

Aşk

Aşkta mantığınızı biraz kenara atıp duygularınızla hareket ederseniz kendinizi ve karşınızdakini daha mutlu etmiş olursunuz. Sorumluluklarınızın bilincinde olmalı ve buna uygun hareket etmelisiniz. Sezgileriniz kuvvetli olması yanılmanıza engel oluyor. Fakat bazen aşırı baskı kurmaya çalışıyorsunuz ilişkinizde.  Daha kontrollü olmaya çalışın.

Para

Ödemelerinize yoğunlaşıp güzel bir plan program yapmaya çalışın. Bunu başardığınız sürece ödemelerinizi geciktirmeyeceksiniz. Güzel gelişmeler yaşayabilir beklenmedik iş fırsatları ile karşılaşabilirsiniz.

Sağlık

Gününüzü keyifli ve eğlenceli hale getirmeye çalışın. Canınızı sıkan, enerjinizi düşüren ortam ve kişilerden tamamen uzaklaşın. Kendinize zaman yaratarak hoşlandığınız hobilerinize yönelin.

BAŞAK BURCU (13.01.2021)

Genel

Kendinizi mükemmel hissedecek ve güç sahibi olmak için elinizden geleni yapacaksınız. Güçlü olma hırsınız tavırlarınıza ve davranışlarınıza da fazlası ile yansıyacak. Psikolojinizi etkileyebilecek bir sorunla karşılaşabilirsiniz fakat kendinize olan güveniniz sayesinden bunun üstesinden geleceksiniz. Hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin ve kararlı olun.

Aşk

Kendinize aşkta fazla güvenmiyorsunuz. Karşınızdaki kişiyle iletişim kurarken bu güven eksikliğini belli etmemeye gayret göstermelisiniz. Yoksa hiç hoş bir izlenim bırakmazsınız. İnsanlarla iletişim kurarken gözlerinin içine bakmayı ihmal etmeyin. Bu kendinize güvendiğinizi gösteren en önemli faktördür.

Para

Planlı ve amaçlarınıza uygun davrandığınız sürece finansal açıdan büyük sıkıntılar yaşamayacaksınız. Biraz maddi kayıp yaşayabilirsiniz fakat bunun üstesinden hemen geleceksiniz. Yeniliklere açık olmaya çalışın.

Sağlık

Bugün kendinizi fazla yormaktan kaçınmalısınız. Bel ve ya boyun ağrısı yaşayabilirsiniz. Ani hareketler yapmaktan uzak durun. Esneme hareketleri yaparak vücudunuzu açabilirsiniz. Bu sayede daha esnek olabilir ve kas ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

TERAZİ BURCU (13.01.2021)

Genel

Sahip olduğunuz yeteneklerinizi kullanmaya çalışmalısınız. Bu yeteneklerinizle dilediğiniz yararı sağlayabilirsiniz. Gücünüzü göstermek ve etrafınız tarafından beğenilme arzunuzu bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Amaçlarınız dışına çıkmadan daha kararlı adımlar atarak isteklerinizi kısa sürede elde edebilirsiniz.

Aşk

Aldığınız kararlar konusunda kararlı olun ve onları ertelemeyin. Böylelikle beraber olduğunuz kişi ile yaşayabileceğiniz sorunları bitirebilir mutlu olmanın keyfini sürebilirsiniz. Ani çıkışlardan uzak durmanız ve sevecen yaklaşımınız sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz bir sorun yok.

Para

Karşınıza çıkabilecek fırsatları akıllıca düşünüp değerlendirmelisiniz. Karmaşık bulduğunuz konulardan uzaklaşmalı ve adımlarınızı sağlam atmalısınız. Finansal kaynaklarınızı doğru kullanırsanız işlerinizi büyütebilir ve elden etmek istediğiniz kazancı yakalayabilirsiniz.

Sağlık

Kan dolaşımınızı ve beden kuvvetinizi artırmak için bol yürüyüş ve egzersiz yapmalısınız. Bu hem zihinsel sağlığınız açısından da size oldukça fayda sağlayacaktır.

AKREP BURCU (13.01.2021)

Genel

Birkaç gün oldukça yoğun bir tempoya gireceksiniz. Almış olduğunuz kararlara sadık kalarak güzel sonuçlar alacaksınız. Yılmadan hedefleriniz için daha çok çalışmalı diğer planlarınızı da uygulamaya koymalısınız. Doğru plan ve kararlılıkla yapamayacağınız hiçbir şey yok. Kendinize güvenin ve aynı şekilde devam edin.

Aşk

Duygularınızı ifade ederken daha net ve anlaşılır kelimeler seçmeye özen göstermelisiniz. Bu sıralar kendinizi ifade etmekte zorluklar yaşıyorsunuz. Bu ruh halinizden çıkmaya çalışmalı ve kendinize güvenmelisiniz. Saçtığınız ışık sayesinde çevrenizdekileri cezbediyorsunuz fakat kendinizde iletişime girecek cesareti bulamıyorsunuz.

Para

Bugün finansal açıklar verebilirsiniz. Bu açıkları kapatmaya odaklanmalı ve daha fazla gayret göstermelisiniz. Elinizde olan ve elde edeceğiniz kazancı birleştirerek güzel bir girişimde bulunabilir ve başarılı olabilirsiniz.

Sağlık

Bugün ailenizin sağlığıyla ilgilenecek ve sevdiklerinizin yanında olacaksınız. Bu ilginiz onları yeteri kadar mutlu edecek. Sizde bu şekilde zihninizdeki gereksiz düşünceleri atabilecek ve keyifli zaman geçirebileceksiniz.

YAY BURCU (13.01.2021)

Genel

Bugün iş konusunda ertelediğiniz birkaç işi aynı anda yapmaya çalışacak ve biraz yorulacaksınız. Hiç beklemediğiniz sorunlar karşınıza çıkabilir fakat kendinize güvenin. Siz bu sorunların üstesinden gelecek yeteneğe sahipsiniz. Kendinize olan güveninizi daha da üst seviyelere çıkarmalı ve dikkatleri üstünüzde toplamalısınız. Bu şekilde isteklerinize daha kolay ulaşabileceksiniz.

Aşk

Eskilerden birinin tekrar karşınıza çıkması sizi oldukça şaşırtacak ve mutlu edecek. Fakat ona olan güveninizin olmaması tekrar bir araya gelmenize engel olacak. Kısa bir görüşme yapıp tamamen ipleri koparacaksınız. Düzenli bir hayata geçmek ve mutlu bir aşk yaşamak istiyorsunuz. Hislerinizden yardım alın ve acele etmeyin.

Para

Kendinize sınırlar getirmeli ve gereksiz para harcamaktan kaçınmalısınız. Kazançlarınızı hedefleriniz doğrultusunda harcamaya özen gösterin. Olumsuz düşüncelerden kendinizi arındırarak amaçlarınıza odaklanmalısınız.

Sağlık

Zihinsel olarak kendinizi çok iyi hissediyorsunuz fakat bunu vücudunuz için söyleyemeyeceğim. Biraz hareketlenmeyi denemelisiniz. Oturarak olmaz az yürüyüş yapın egzersiz yapın kendinizi motive edin. İnanın bu hem enerjinizi artıracak hem de vücudunuzu forma sokacaktır.

OĞLAK BURCU (13.01.2021)

Genel

Her konuda daha sağlam adımlar atmaya çalışacak ve kararlı olacaksınız. Almış olduğunuz önemler sayesinde karşılaşabileceğiniz aksiliklerin üstesinden geleceksiniz. Kararlı ve net bir şekilde almış olduğunuz kararları uygulamaya başlamalısınız. Hedeflerinize çok yaklaştınız. Pes etmeyin.

Aşk

Sevdiğinizle aranızda mükemmel bir uyum var. Her konuda birbirinizi tamamlıyorsunuz. Yakın zamanda evlilikle ilgili sohbetlere başlayacak ve gelecek hayalleri kuracaksınız. Karşılıklı iletişiminizi böyle devam ettirdiğiniz sürece ilişkiniz hep daha iyiye gidecektir.

Para

Maddi kaynaklarınızın yönetimine daha fazla önem vermelisiniz. Kayıplar yaşayabilirsiniz fakat toparlanmanız hızlı olacak. Daha bilinçli hareket etmelisiniz. Düşünün ve araştırın. Bilmediğiniz işlerden uzak durun.

Sağlık

Kendinize zaman ayırıp stresten uzak durmalısınız. Bazı konular yüzünden kendinizi fazla strese sokuyorsunuz. Bunların hepsini gözünüzde büyütüyorsunuz. Siz hepsinin üstesinden çok rahat gelebilirsiniz. Zihninizi rahatlatmak için biraz dinlenmeye çalışın.

KOVA BURCU (13.01.2021)

Genel

Almış olduğunuz kararları uygulayacaksınız ve enerjiniz sayesinde istediğiniz sonuçlara ulaşacaksınız. Bu durum sizi oldukça memnun edecek ve diğer hedeflerinize odaklanmaya koyulacaksınız. Sağlam adımlarla ve kontrollü hareketleriniz size her zaman fayda sağlıyor. Bu planlamanızdan asla şaşmamalısınız.

Aşk

Duygularınızda gelgitler meydana gelebilir. Hislerinizden emin olmamakla beraber kendinizi bir yük altına girmiş gibi hissedebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için kendinizi biraz dinlemeli ve ona göre kararlar almalısınız. Olmayacak bir ilişki ile ne kendi zamanınızı harcayın, nede karşınızdaki kişinin zamanını çalın.

Para

Bugün güzel kazançlar elde edeceksiniz ve bunun sevincini ailenize ve sevdiklerinize hediyeler alarak kutlayacaksınız. Yeni girişimler söz konusu olabilir. Daha geniş düşünmeye çalışın ve kendinize güvenin. Doğru kararlar ve odaklanmanız sayesinde dilediğiniz seviyeye yükseleceksiniz.

Sağlık

Çok çalışmanızın verdiği yorgunlukla biraz kendinizi beden olarak dinlendirmelisiniz. Harcadığınız enerji ile kaybettiğiniz sıvıyı su tüketerek tekrar depolayabilirsiniz.

BALIK BURCU (13.01.2021)

Genel

Bugün yeni kararlar alabilir ve toplumdaki statünüzü yeniden gözden geçirebilirsiniz. Hedeflediğiniz noktaya ulaşmanız için biraz daha fazla emek vermeniz gerekmekte. Şansınız ve duruşunuz sayesinde bulunduğunuz ortamlarda dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Sadece her şeyi kontrol etme huyunuzdan vazgeçmelisiniz birazda olsa.

Aşk

İlişkinizde gelgitler arasında sıkışmış durumdasınız. Daha kararlı olmanız karmaşıklık yaşamanıza engel olacak. İçinizden gelmeyen hiçbir duyguyu dilinize vurmayın. Mutsuz bir ilişkidense mutlu bir yalnızlık her zaman daha iyidir. Kendinize zaman verin ve sabırlı olun.

Para

Yapmış olduğunuz girişimlerin meyvesini toplamaya başladınız bile. Kazancınız yüzünüzü güldürse de amaçlarınıza hala tam olarak ulaşamadınız. Bunun için biraz daha zamana ihtiyacınız var. İşlerinizi büyütmek için sabırlı olmalısınız. Bilgili eğitimli kişilerle beraber çalışmaya özen gösterin.

Sağlık

Bugün kendinizi biraz halsiz hissedebilirsiniz. Bedensel ve zihinsel yorgunluğunuz kendinizi kötü hissetmenize sebep oluyor. Dinlenmeyi ihmal etmeyin. Şekerli gıdalardan uzak durun ve bol su tüketin.

13 Oca 2021 - 08:43 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.