15 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

15 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 15 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/09/burclar-1.jpg
2021/01/08/burclar.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

15 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

15 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 15 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (15.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekilere karşı tavırlarınızda farklılıklar meydana gelebilir. Onlara karşı daha kuşkucu ve kuruntulu olabilirsiniz. Bunun yüzünden de daha içine kapanık ve çekingen davranışlar ortaya koyabilirsiniz. Uzun zamandır uğraştığınız bir işin sonuçlanması an meselesi. Bu başarı sizin için güzel bir başlangıç olacak ve devamı gelecek.

Aşk

Bugün sevgilinizle pek uyum sağlayamayacağınız bir gün olacak. Bu durum ufak sıkıntıları beraberinde getirecek. Her şeyi kontrol etmeyi ve olayları akışına bırakmayı denemelisiniz. Bu şekilde en azından kendinizi fazla yormadan olayların kendiliğinden yoluna girmesini bekleyebilirsiniz.

Para

Maddi açıdan daha planlı olmaya çalışmalısınız. Gelir ve giderlerinizi sık sık gözden geçirmeli ve karşılaşmak istemediğiniz sorunların önlemlerini erkenden almalısınız. Azimli olmaya gayret göstererek hedeflerinize ulaşmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Kuşku ve endişelerle yaşamak insanı oldukça mutsuz eder. Bu kuruntularınızdan vazgeçerek daha pozitif olmayı denemelisiniz. Kendinizi yersiz yere huzursuz etmenizin sizden başka kimseye bir zararı yok. Bunu aşamıyorsanız psikolojik bir destek alabilirsiniz.

BOĞA BURCU (15.01.2021)

Genel

Yaşadığınız terslikler yüzünden kendinizi oldukça bunalmış hissedebilirsiniz. Olumsuz düşüncelerden kendinizi arındırmaya çalışmalı ve sizi böyle düşünmeye iten her şeyi kendinizden uzaklaştırmalısınız. Hayata ve yaşadıklarınıza pozitif ve iyi niyetli baktığınız takdirde altından kalkamayacağınız bir problem olmayacak.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye bugünlerde oldukça fazla yükleniyorsunuz. Hayatınızdaki tersliklerin acısını sanki biraz ondan çıkarıyor gibisiniz. Sorunlarınızı sevdiğinize yansıtmadan kendiniz halletmelisiniz. Yoksa bu şekilde aranızda oldukça büyük sorunların çıkmasına sebebiyet vereceksiniz. Daha dikkatli ve olgun davranmanız gerekmektedir.

Para

Finansal açıdan sizi sıkıntıya sokabilecek bir durumla karşılaşabilirsiniz. Tedbirinizi önceden alırsanız bu sorunun üstünden gelebilecek ya da herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Bilmediğiniz yerlere para kazanmak adına yatırım yapmaktan uzak durmalısınız. Yoksa elinizde olan her şeyinizi kaybedebilirsiniz.

Sağlık

Kalabalık ortamlara girmekten kaçınmalısınız. İnsanlarla aranızdaki mesafelere dikkat etmeli ve temizliğinize özen göstermelisiniz. Markete gittiğinizde de tek kullanımlık eldivenlerden kullanarak kendinizi koruyabilirsiniz.

İKİZLER BURCU (15.01.2021)

Genel

Bugün kendinize zaman yaratıp dinlenmeye çalışacaksınız. Kendinizi bugün gergin ve halsiz hissedebilirsiniz. Her ne durumda olursanız da asla sorumluluklarınızı ve işlerinizi aksatmıyorsunuz. Bu da sizin hayatta her zaman başarılı olmanızı sağlıyor. Gerginliğinizle çevrenizdekileri biraz olsun incitebilirsiniz. Seçeceğiniz kelimeleri iyi düşünmelisiniz.

Aşk

Sevdiğinizle aranıza bir duvar ördünüz. Yaşanan sorunların kaynağı tamamen sizsiniz. Bunu sevgiliniz yapması gerekirken sizin yapmanız biraz komik oluyor. Kendinize biran önce çeki düzen verip olgun hareket etmelisiniz. Görünüşe verdiğiniz önemi daha başka şeylere verirseniz doğru yolu bulacak ve mutlu olabileceksiniz.

Para

Bugün gereksiz harcamalara gireceksiniz ve bunun sıkıntısı ileride karşınıza çıkacak. İyi düşünüp mantıklı harcamalar yapmaya çalışın. Kontrolsüz davranırsanız finansal sıkıntılar yakanızı asla bırakmayacaktır. Zor kazanıp biranda harcamak ne kadar mantıklı?

Sağlık

Havaların soğumasını dikkate alarak kış mevsimine uyacak şeyler giymeye özen gösterin. Gün içinde üşümenize engel olacak kadar sıkı giyinmeli ve hasta olmaktan korunmalısınız. Bu konuda kendinize fazla dikkat etmiyorsunuz.

YENGEÇ BURCU (15.01.2021)

Genel

Daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızın dışına çıkmanız sizi olumsuz etkileyeceğinden hedeflerinizden şaşmamalısınız. Kuruntularınızdan uzaklaşarak belirlediğiniz yolda devam etmelisiniz. Bu sayede istediğiniz hayatı yaşayabilirsiniz. Gereksiz riske girmemeye dikkat etmelisiniz.

Aşk

İlişkinizi iyi gözlemlemelisiniz. Her şeyin altında bir şeyler aramanız sevdiğinizin tadını kaçıracak bu sayede sizde oldukça huzursuz olacaksınız. Gereksiz kıskançlıklardan uzak durmalı ve güzel giden ilişkinize zarar vermekten kaçınmalısınız. Sonuçlar kötü olursa tek üzülecek kişi siz olursunuz.

Para

Genel olarak istediğiniz kazancı sağlıyor ve isteklerinize rahat bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Ufak tefek sorunlar karşınıza çıksa da bunlar sizi etkileyecek cinsten sorunlar değiller. Finansal açıdan sıkıntı yaşamıyor ve rahat bir nefes alıyorsunuz.

Sağlık

Bol bol su tüketerek harcadığınız enerjiyi tekrar kazanabilirsiniz. Sağlık için su içmek oldukça faydalıdır ve cilt sağlığınız içinde suyu ihmal etmemelisiniz.

ASLAN BURCU (15.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki biri ile güç savaşına girebilirsiniz. Bu hırsınız dikkatli hareket etmediğiniz takdirde sizi hüsrana uğratabilir. Daha dikkatli adımlar atarak rakibinizi geçebilirsiniz. Aile içinde de ilişkilerinizi kuvvetlendirmeye çalışacaksınız. Huzursuzluklarınız bir kenara bırakıp kendinizi motive ederek hayata daha olumlu bakmaya başlayabilirsiniz.

Aşk

Sevginiz ve aşkınız için elinizden geleni yaptığınızdan emin olmalısınız. Vazgeçmek size göre değil ama vazgeçmediğinizi hissettirmelisiniz. Mesafeli duruşunuz karşınızdaki kişinin aklını karıştırıyor. Bir uzaklaşma yaşıyorsunuz ama kalpleriniz hala beraber. Birbirinizi düşünüyorsunuz. Böyle severken daha fazla ayrı kalmayıp en kısa sürede birleşmelisiniz.

Para

Bugün güzel kazançlar yakalayacak ve mutlu olacaksanız. Sıkıntılarınızı geride bırakıyor ve rahatlayacağınız bir döneme giriyorsunuz. Bu rahatlama size savurganlık yapmaya itmemeli. Bu gidişatı korumaya özen göstermelisiniz.

Sağlık

Sürekli ev iş arası sıkışmanız sizi mutsuz ediyor. Kendinize zaman ayırarak biraz açık havada yürüyüşe çıkmayı planlamalısınız. Temiz hava almak yürümek bünyenize çok iyi gelecek.

BAŞAK BURCU (15.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan iletişiminizi doğru şekilde kullanarak bundan yarar saylayabilirsiniz. Yapmak istediğiniz işler konusunda biraz daha sabırlı fakat kararlı olmalısınız. Bakış açınızı genişletmeye odaklanmalısınız. Planlarınızı uygulamaya koyduğunuzda hedefinizden şaşmamalısınız. Tüm güzel şeyler sabırdan sonra gelir. Bu yüzden acele edip kendinizi strese sokmayın.

Aşk

Aşkta fazla fedakarlık yapıyorsunuz. Bırakın birazda karşınızdaki bu ilişki için çabalasın. Baktınız çabalamıyor silin atın hayatınızdan. Sizin hayatınız bir kişi için mahvolacak kadar değersiz değil. Kendi değerinizi bilin ve ona göre hareket edin.

Para

Oldukça tasarruflu ve maddi açıdan şanslı birisiniz. Ne olursa olsun bu konuda çok fazla sıkıntıya düşmüyorsunuz. Hep kötü günler için kenara attığınız kazançlarınız sizi kurtarıyor. Geleceği düşünüp bu şekilde hareket ettiğiniz sürece asla maddi konuda sıkıntıya düşmeyeceksiniz.

Sağlık

Temizliğe olan düşkünlüğünüz ve kullandığınız deterjanlar sağlığınızı oldukça zorluyor. Bu kimyasalları karıştırarak kullanmaktan vazgeçmelisiniz. Yoksa ciğerlerinizde oluşacak tahribatla oldukça kötü zamanlar geçirebilirsiniz. Bu kimyasalları kullanırken cam pencere açmaya özen gösterip ağzınızı ve burnunuzu kapatmalısınız.

TERAZİ BURCU (15.01.2021)

Genel

Sizi zorlayacak, enerjinizi düşürecek her şeyden uzak durmalısınız. Çevrenizde ne kadar olumlu insan olursa sizin de olumlu olmanız o kadar mümkün olur. Karamsar insanlar sizi de bu batağa çekerek mutsuz bir hayat yaşamanıza sebep olurlar. Sizi rahatlatabilecek bir teklif alabilirsiniz. Bunu değerlendirmeyi ihmal etmeyin. Geleceğiniz için büyük bir şans.

Aşk

Duygularınızı ifade ederken heyecanlanmadan daha net kelimeler seçmelisiniz. Bunu başaramıyorsanız hareketlerinizle ifade edebilirsiniz. Böyle net ifadeler kullandığınız sürece sevdiğinizle bir sorun yaşamayacaksınız. Önemli olan konuları ertelememeli bunları hemen konuşmalısınız.

Para

Bugün oldukça yararlı bir kazanç elde etmeniz mümkün. Üstlendiğiniz ve güvendiğiniz bu iş yüzünüzü güldürecek. Bu kazanç sayesinde işinize dört elle sarılacak ve daha başarılı olup istediğiniz noktaya ulaşacaksınız.

Sağlık

Programlı bir hayat yaşamaya çalışmalısınız. Böyle bir program sayesinde kendinize de zaman ayırabilir ve dinlenmeye zaman bulabilirsiniz. Hayat sadece iş ve para kazanmak değil. İlk önce sağlığınıza odaklanmalısınız.

AKREP BURCU (15.01.2021)

Genel

Çevrenizde bu sıralar tüm gözler üzerinizde. İnsanlar ne giydiğinizden ne konuştuğunuza nasıl yürüdüğünüze varana kadar her şeyinizi inceliyorlar. Bazıları tarafından fazlaca kıskanılıyor ama taklitte ediliyorsunuz. Bitmek bilmeyen enerjiniz ve çalışma azminizle kafanıza koyduğunuz her şeyi yapıyorsunuz. Düşmanlarınıza fırsat vermeyin. Dikkatli olmanızda fayda var.

Aşk

Sevdiğinizle bugün kendinize zaman ayırarak en azından romantik bir yemek yiyebilirsiniz. Her şeyden uzak baş başa yiyeceğiniz bir yemek birbirinize olan aşkınızı körükleyebilir. Sizi huzursuz edecek konulardan uzakta keyifli bir yemek ilişkinizin gidişatını oldukça değiştirecektir.

Para

Kontrollü şekilde harcamalar yapmaya başlamanız sizi biraz olsun rahatlattı. Gereksiz harcamalar sonrası hep pişmanlık yaşamanızdan kurtuldunuz. Hayat sadece bugün değil o yüzden yarını da düşünerek hareket etmelisiniz.

Sağlık

Zihin yorgunluğunuza benden yorgunluğunuzda eklenince kendinizi oldukça halsiz hissedebilirsiniz. Kendinize biraz zaman ayırıp bir masaja gidebilirsiniz. Bu masajla hem zihninizdeki fazlalıklardan kurtulup hem de vücudunuzu dinlendirmiş olacaksınız.

YAY BURCU (15.01.2021)

Genel

Bugün enerjiniz her zamankine bakarak daha fazla olacak. Güçlü yapınız sayesinde üstesinden gelemeyeceğiniz bir şey yok gibi. Yaşanan olumsuzlukları kafaya takmayıp onlarla dalga geçmenizde size olumlu hava katıyor. Çevrenizdekiler bu huyunuzu seviyorlar ve onlarda böyle olmayı istiyorlar. İsteklerinize emin adımlarla ilerliyorsunuz. Düşlediğiniz statüye yakın zamanda ulaşacaksınız.

Aşk

Bir şeyler için kendinizi zorlamayıp her şeyi akışına bırakmanız kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Bir süre yalnızlığı tercih etmeniz kafanızı dinlemeniz mutsuz olmaktan iyidir. Sabırla bekleyin. Doğru kişi muhakkak kapınızı çalacak hem de hiç beklemediğiniz bir anda.

Para

Amaçlarınızın dışına çıkmadan, kararlı şekilde kazanç kaynaklarınızın kontrolünü sağlamalısınız. Yaşanabilecek ufak sorunlardan dersler çıkararak Her şeyin daha iyi olması için çaba harcayabilirsiniz. Kendinizden emin ve tutarlı olmaya özen gösterin.

Sağlık

Bulunduğunuz ortamı sık sık havalandırmalı ve temizliğine önem vermelisiniz. Virüse karşı alınabilecek önlemleri alarak hayata devam etmeyi öğrenmelisiniz. Maske ve mesafe kurallını es geçmemeye dikkat edin.

OĞLAK BURCU (15.01.2021)

Genel

Yaşayacağınız yeni gelişmeler sayesinde hayata daha olumlu şekilde bakacaksınız. Böylelikle içinizi yersiz yere kemiren kuruntularınızdan kurtulacaksınız ve hedeflerinize daha kolay odaklanabileceksiniz. Amaçlarınız dışına çıkmadan adımlarınızı yere sağlam basmayı ihmal etmemelisiniz.

Aşk

Yeni biri ile tanışabilir ve çok etkilenebilirsiniz. Fakat kendinizi çok kaptırmadan onu tanımaya çalışmalısınız. Acele edip duygularınızı belli etmeniz sizin açınızdan pek doğru olmayacaktır. Sabredin ve sağlam adımlarla ilerlemeye çalışın. Böylelikle mutlu olabilme şansınızı artırırsınız.

Para

Finansal kaynaklarınız konusunda sizi mutlu edecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kazancınızı artırma fırsatı yakalayabilirsiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirirseniz tüm maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınız bir döneme gireceksiniz.

Sağlık

Temizlik konusuna odaklanıp bulunduğunuz ortamı temizlemelisiniz. Bunun yanında kendi temizliğinize de özen göstermelisiniz. Dışardan geldiğinizde sadece ellerinizi yıkamakla yetinmeyip duş almayı ihmal etmemelisiniz.

KOVA BURCU (15.01.2021)

Genel

Bugün aksilikler peşinizi bırakmayabilir ve işleriniz ters gidebilir. Evhama kapılıp daha fazla hata yapmaktan kendinizi korumalısınız. Sakin ve tutarlı davranışlarda bulunursanız çok tersliklerden çok etkilenmeden normale dönebilirsiniz. Üstesinden gelinemeyecek sorunlar olmayacak bunlar sadece huzursuzluğa sebebiyet verebilir.

Aşk

İlişkinizin izlediği yolu sevdiğinizin de bilmesine izin vermelisiniz. Onu muallakta bırakmaktan kaçınmalısınız. Sizden emin olamadığı için kendini frenlemeyi deniyor buda bir nebze aranızda tatsızlık oluşmasına sebep oluyor. Duygularınızı ve geleceğinizdeki düşünceleri net bir şekilde ifade etmeye çalışmalısınız.

Para

Şans oyunları gibi riskli şeylere para yatırmaktan uzaklaşmalısınız. Gözünüze az gibi gelen kayıplarınız yarın dağlar kadar olabilir. Bunun yerine iş alanında girişimler yaparak kendinize kaliteli kazanç kapıları açabilirsiniz.

Sağlık

Kişisel bakımınıza dikkat etmek isteyeceğiniz bir gün olabilir. Uzman bir merkeze giderek tüm bakımlarınız yaptırıp kendinizi yenileyip enerjinizi yükseltebilirsiniz. Bu durum olumsuz düşüncelerden kurtarıp sizi mutlu edecektir.

BALIK BURCU (15.01.2021)

Genel

Amaçlarınıza ulaşma konusunda biraz daha sabırlı olmaya gayret göstermelisiniz. Güzel şeylerin zamanla olacağını biliyorsunuz. Dengenizi ve huzurunuzu bozabilecek her türlü şeyden uzak durmaya çalışmalısınız. Disiplinli oluşunuz sıkıntıları fazla hissetmemenizi sağlıyor. Zeki çözümler üretiyor ve elinizden gelenin en iyisini yapıyorsunuz.

Aşk

Bugün hayatınızdaki kişiye karşı daha sahiplenici bir tavır sergileyeceksiniz. Aranızdaki sorunları çözmek ve ortadan kaldırmak adına iyi niyetli bir şekilde davranış göstereceksiniz. Sevdiğinizde buna kayıtsız kalmayacak bu şekilde aranızdaki sorunları çözümlemiş olacaksınız. Fakat sevginizi ve sahiplenmenizi fazla abartmadan gösterirseniz mutluluğunuz için daha doğru olacaktır.

Para

Bugün yaşayabileceğiniz bir kayıp tadınızı kaçırabilir. Fakat azminiz ve dikkatinizle kısa sürede toparlayıp işleri yoluna koyacaksınız. Ufak tefek maddi kayıpları çok büyütmeden büyük kazanmak için çabalamalısınız.

Sağlık

Bugün sakin bir gün geçirmeye çalışıp kendinize nazik davranmalısınız. Kendiniz baskılamaktan vazgeçin. Bu şekilde mutlu olamazsınız. Hoşunuza giden her türlü aktiviteyi yapmaya odaklanın ve keyifli bir gün geçirmeye çalışın.

15 Oca 2021 - 08:33 - Gündemgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?