5 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

5 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 5 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 5 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

boga.jpg
ikizler.jpg
+8
Haber albümü için resme tıklayın

5 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

5 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 5 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (05.01.2021)

Genel

Ailenizle iletişiminize dikkat etmelisiniz. Bazı söyleyecekleriniz onları incitebilir türden olabilir. Bugün on kez düşünüp bir kez konuşmanızda fayda var. Böylelikle bir sorun karşınıza çıkmayacak ve kafanız daha rahat olacaktır.

Aşk

Birine ilgiye duymaya başlayabilirsiniz. Dikkatinizi oldukça fazla çekecek bu kişi sizi aşırı heyecanlandıracak. Fakat aranıza biraz mesafe koymanız yanlış yapmanıza engel olacaktır. Bir adım atmadan onu iyi gözlemleyip tanımaya çalışmalısınız.

Para

Beklenmedik harcamalar söz konusu olabilir. İhtiyacınız olmayan şeyler için harcamalar yapmaktan kaçınmalısınız. Paranızı güzel bir yere yatırım yapmadan evvel iyi bir araştırma yapmayı ihmal etmemelisiniz. Duyduklarınıza göre hareket ederseniz yanılırsınız.

Sağlık

Kendinizi iyi hissetmek için çabalamalısınız. Eğer bir sağlık sorununuz varsa işin uzmanı bir doktor araştırıp kontrollerinizi aksatmamalısınız. Bazı şeyler için geç olmadan muhakkak harekete geçmeli, kendinizi korumalısınız.

BOĞA BURCU (05.01.2021)

Genel

Bugün yeni gelişmeler olabilir. Düşüncelerinizle hareket ederken hata yapmamaya özen göstermelisiniz. Almış olduğunuz kararları kesinlikle uygulamalısınız. Sosyal yaşantınızdaki gelişmelerde sizi mutlu ediyor. Kararlı adımlarla önünüze çıkacak fırsatları değerlendirin.

Aşk

Fazla acele etmeden sabırla fikirlerinizi hayata geçirmelisiniz. Hata yapmaktan çekinmeli ve ona göre hareket etmelisiniz. Acele ettiğiniz her şeyde bir sorunla karşılaşmanız muhtemel. Kendinize zaman verin ve emin adımlarla ilerleyin.

Para

Harcamalarınız konusunda biraz daha planlı hareket etmelisiniz. İstenmeyen durumlara karşı temkinli olmalısınız. Karşılaşabileceğiniz sorunların üstesinden geleceksiniz. Kontrolü elinizde tutmaya devam edin.

Sağlık

Bugün üzerinizde gereksiz bir gerginlik oluşabilir ve kendinizi kötü hissedebilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için yanında huzur duyduğunuz arkadaşlarınızla zaman geçirmeyi onlarla sosyalleşmeyi deneyin.

İKİZLER BURCU (05.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizde yaşanan her türlü duruma ani tepkiler verebilirsiniz. Planlarınız doğrultusunda ilerlerseniz karşınıza bir sorun çıkmayacaktır. Ve her şey yolunda gidecektir. Yine de dikkatli olmanızda fayda var. Daha evvel yapmış olduğunuz hataları tekrarlamamaya özen gösterin.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyle daha iyi bir birliktelik için onunla ortaklar noktalar bulmaya gayret göstermelisiniz. Bu şekilde ilişkiniz başka bir boyut kazanır ve iki tarafta bu durumdan keyif alır. Bugün birlikte bir plan yapıp hoş vakit geçirmelisiniz.

Para

Parasal yönden biraz sıkıntı yaşayabilirsiniz. Fakat azminizle bu sıkıntının üstesinden geleceksiniz. Çalışmayı seviyorsunuz ve kendinize yeni kazanç kapıları açmayı biliyorsunuz. Bu durum sizin sıkıntıya düşmenize mani oluyor.

Sağlık

Hayatı oldukça planlı yaşıyorsunuz. Uykunuza saatinde alıyor ve güne dinç bir şekilde uyanıyorsunuz. Bunun yanında sporda yapmayı ihmal etmemelisiniz. Vücudunuzu güzel bir şekle kavuşturmanız bu şekilde mümkün olabilir.

YENGEÇ BURCU (05.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan iletişim gücünüz sayesinde yararlı işlere daha kolay adım atacaksınız. Huzurlu olacağınız bir gündesiniz. Çevrenizde yaşananlara odaklanıp yaşananları iyi şekilde gözlemlemeli ve buna göre hareket etmelisiniz. Planlı olduğunuz sürece karşınıza çıkabilecek aksiliklerinde önüne geçmiş olacaksınız.

Aşk

İlişkinizde sizi yoracak konulardan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Duygularınızı ve hislerinizi net bir şekilde ifade etmeyi öğrenmelisiniz. Aranızda çıkan anlaşmazlıkları önlemenin yollarını biliyor ve akıllıca üstesinden geliyorsunuz.

Para

Maddi açıdan yeni kaynaklar karşınıza çıkabilir. Bu fırsatları değerlendirmeyi bilmelisiniz. Bu şekilde kazancınızı ikiye katlayıp geleceğe daha rahat adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Sağlık

Bulunduğunuz odadaki fazla eşyalardan kurtulmalısınız. Bu hem temizlik açısından sizi zorluyor hem de görsel olarak ruhunuzu bunaltıyor. Daha sade bir oda size ferahlık verecektir. Gün içerisinde bulunduğunuz ortamı sık sık havalandırmayı da ihmal etmemelisiniz.

ASLAN BURCU (05.01.2021)

Genel

Çevrenizden ve ailenizden duyduklarınız konusunda alınganlık yapmaktan kendinizi alıkoymalısınız. Büründüğünüz ruh hali sizi alınganlığa sürüklüyor. Güzel söylenen bir sözü bile yanlış anlama ihtimaliniz var. Sakin ve kararlı olmalısınız. İyi bir dinleyici olursanız yaşanabilecek olumsuzlukların üstesinden geleceksiniz.

Aşk

Duygularınıza verdiğiniz öncelik kadar mantığınıza da öncelik tanımalısınız. Mantıklı düşünmek daha sonradan üzülmenizin önüne geçecektir. Mantığınıza yatmayan konuların üzerinde durmalı ve çözüm aramalısınız. İlişkinize engel olabilecek durumları ortadan kaldırmaya çalışmalı ve duygularınızdan emin olmalısınız.

Para

Sizi maddi açıdan dara düşürebilecek olan her türlü durumdan uzak durmalısınız. Gelir giderlerinizi dengede tutmalısınız. Yoksa sizi zorlayabilecek bir süreç yaşamanız kaçınılmaz. Abartıdan ve boş harcamalardan kaçınmalısınız.

Sağlık

Canınızı sıkacak, keyfinizi kaçıracak her şeyden uzaklaşmalısınız. Spora daha fazla yoğunlaşıp kendinize egzersiz programları çıkartmalısınız. Sağlıklı ve fit bir vücut için bunlara özen göstermelisiniz.

BAŞAK BURCU (05.01.2021)

Genel

İsteklerinizi net ve daha anlaşılır şekilde dile getirmelisiniz. Pasiflikten kaçınıp, insan ilişkilerinizde cesur olmalı ve amaçlarınıza uygun şekilde adım atmalısınız. İşlerdeki yönetim gücünüzün farkına varın. Karşılaşabileceğiniz sorunların üstesinden kendinize güvenerek gelebilirsiniz.

Aşk

Bugün aşk hayatınızda karmaşık duygular yaşayabilirsiniz. Ortaya çıkan bazı durumlarda ne karar vereceğinizi nasıl davranacağınızı oldukça fazla sorgulayacaksınız. Fakat mantığınızla hareket etmeniz faydalı olacak. Kendinize güvenmediğiniz duygularla kimsenin kalbini yaralamamalısınız.

Para

Önünüze yeni çıkan kazanç kaynağınızı iyi değerlendirmeli ve çok çalışmalısınız. Bu sayede gelirinizi artıracak ve kendinize olan güveniniz tekrar gelecek. Başlarda biraz sıkıntı yaşasanız da bu işle ilgili zamanla öğrenip doğru şekilde bir düzen oturtacaksınız.

Sağlık

Hastalık hastası olma durumunuza bir son vermelisiniz. İyisiniz fakat sürekli kendinizi kötü hissetmek istercesine vücudunuzu dinliyorsunuz. Bu sizi yıpratıyor. Kafanızı böyle gereksiz meşgul etmek yerine sağlıklı yaşam programları uygulamanız daha faydalı olacaktır.

TERAZİ BURCU (05.01.2021)

Genel

Farklılıklar yaşamak için kendinize bazı hobiler edinmeye çalışacaksınız. Kendinize daha çok zaman ayırıp hayattan keyif almak adına yeni düzenlemeler yapacaksınız. İnsanların üstünüze fazla geldiğini düşünüyorsunuz bu sizi oldukça boğuyor. Fakat tepkilerini bilinçli vermelisiniz. Fevri davranıp dönüşü olmayan sözler söylemekten kaçının.

Aşk

Aşk hayatınızda kendiniz daha huzurlu ve iyi hissetmeye başladınız. Her şey mükemmel olsun istiyorsunuz ama bunun için çaba göstermelisiniz. Bir anda sihirli bir değnek dokunup her şeyi düzeltemez. Bu sizin çabanızla olabilecek bir durum. Sabırlı olun.

Para

Maddi sıkıntıları aşmaya başladınız. Bu sorunu tamamen ortadan kaldırabilmeniz için kararlı bir şekilde ilerlemekten asla vazgeçmeyin. Çabalamadan bir şeyleri rayına oturtamazsınız. Mücadelenizi verin ve bekleyin. Her şey daha güzel olacak.

Sağlık

Yarını elbette düşünmemiz gerekiyor fakat bu kadar çok düşünerek kendinizi strese sokuyorsunuz. Bu durum sizin sağlığınızı kötü etkiliyor. Bugünün keyfini çıkarmayı bilin. Her geçen gün bir kayıp olmasın. Pişmanlık duymamak için anı yaşayın ve keyif almaya bakın.

AKREP BURCU (05.01.2021)

Genel

Bugünlerde kendinizi oldukça gergin hissediyorsunuz. Durduk yere sesinizi yükseltiyor ve bilmeden kalp kırıyorsunuz. Kendinize göre haklısınız ama hak etmeyen insanlara karşıda bunu yapıyorsunuz. Sonra üzülen yine siz oluyorsunuz. Daha sakin olmayı denemelisiniz. Stresinizi azaltmak için kendinizi keyif alacağınız şeylere yönlendirin.

Aşk

Dengeli olmaya özen göstermelisiniz. İlişki hayatınızda inişler çıkışlar yaşıyorsunuz. Bunun üstesinden gelebilmek için beraber olduğunuz kişiyle aranızdaki iletişimi artırmalısınız. Sizi rahatsız eden durumları dile getirmeniz gerekiyor. Susup onun anlamasını beklerseniz belki her şey daha kötü sonuçlanabilir.

Para

Geçmişteki savurganlıklarınızın ceremesini şimdi çekiyorsunuz. Yapmanız gereken harcamalar var ama maddi sıkıntı yüzünden bunları yapamıyorsunuz. Bu size ders olmalı ve bir daha savurganlık yapmamalısınız. Temel ihtiyaçlar dışında kalan lüks harcamaları kesmelisiniz.

Sağlık

Sağlığınız için elinizden gelen her şeyi yapmalısınız. Unutmayın bu hayatta her şey düzelebilir fakat giden sağlık öyle kolay düzelmez. Kendinize zaman ayırın, dinlenin ve doktor kontrollerinizi aksatmamaya özen gösterin.

YAY BURCU (05.01.2021)

Genel

Doğru bildiğiniz yolda yürümekten asla vazgeçmeyin. Kim ne derse desin o yolda yürümek için mücadele etmelisiniz. Bu yolda birçok sıkıntı gündeme gelecek olsa da kararlılığınız sayesinde hepsini tek tek aşacak ve hayalini kurduğunuz hayatı yaşayacaksınız.

Aşk

Bugün kendinizi duygusal anlamda daha iyi hissedeceksiniz. Yaydığınız pozitif enerji sayesinde sizinle konuşmak, görüşmek isteyecek birçok insan çıkacak karşınıza. Asil duruşunuz onları oldukça etki altına alacak. Fakat siz tek bir kişi üzerinde bu hakkınızı kullanacaksınız. Bu yakınlaşma size keyif verecek görünüyor.

Para

Maddi olarak biraz rahatlamış durumdasınız. Fakat tam anlamıyla maddi rahatlığa ufak tefek kalan borçlarınızı da ödedikten sonra erişeceksiniz. Sabırlı davranıyor ve çalışmaktan asla yılmıyorsunuz. Bu şekilde en güzel finansal kaynaklar hep önünüze çıkacak.

Sağlık

Alkol, sigara gibi kötü alışkanlıklarınız varsa bunlardan bir an önce kurtulmaya bakın. Sağlığınız için daha faydalı gıdalar tüketmeye özen gösterin. Özellikle bol su tüketmeyi ihmal etmemelisiniz.

OĞLAK BURCU (05.01.2021)

Genel

Bugün gezegenlerden alacağınız enerji ile biraz karmaşıklıklar yaşayabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumu düzeltmeye odaklanmalısınız. Ruhsal olarak kendinizi iyileştirmeye çalışıp, net kararlarla hayatınızı yoluna koymalısınız. Dengeli ve kararlı olun.

Aşk

Duygularınızı bastırmaya çalışacaksınız. Fakat böyle bir zora kendinizi sokmamalı karşınızdakine karşı net olmalısınız. Birlikte keyif almaya hayatın tadını çıkarmaya odaklanın. Sevip sevildikçe sizi olumsuz etkileyen düşüncelerden de kurtulacaksınız.

Para

İstediğiniz güce ulaşmak için çok çalışıyor ve sürekli yeni kaynaklar arıyorsunuz. Bu azminizle başaramayacağınız hiçbir şey yok. Güzel kazançlar kapınızda. Çok yakında oldukça rahatlayacak ve rahat bir nefes alacaksınız.

Sağlık

Bugün yaşayacağınız bazı problemler tüm enerjinizi sizden alıp götürebilir. Beyin ve beden olarak yorgunluk yaşayabilirsiniz. Bu nedenle daha dikkatli olup kendinizi sıkıntıya sokmadan, dengeli şekilde işlere yoğunlaşmalısınız.

KOVA BURCU (05.01.2021)

Genel

Bugün bazı kişileri karşınıza alabilirsiniz. Yaptığınız işlerde takdir ve beğeni bekliyorsunuz. Hak etseniz de iş ortamında çekememezlikler oldukça fazla. Görüp görmemezlik edecekler. Bu durumda tabii olarak canınızı sıkacak. Aldırış etmemeli ve daha emin adımlarla ilerlemelisiniz. Bir gün tüm emeklerinizin karşılığını muhakkak alacaksınız.

Aşk

Aşkta istediğiniz huzur ve mutluluğu çok kısa süre sonra elde edeceksiniz. Karşınıza çıkan kısmetleri hemen terslemek yerine biraz tanıma yoluna girmelisiniz. Bazen doğru kişiye yanlış, yanlış kişiye doğruyu yapıyorsunuz. İnsanları iyi gözlemleyip doğru kararlar vermelisiniz.

Para

Bugün maddi açıdan iyi bir gündesiniz. Elinize bir miktar para geçebilir. Bu parayı gereksiz harcamaktan kaçınıp kenarda saklamanızı öneririm. Yoksa ihtiyaç anında nakit paranızın olmaması size sıkıntı yaşatabilir.

Sağlık

Kendinizi fazla yormamaya özen gösterin. İş dışında kalan zamanlarınızı kitap okuyarak ya da klasik müzik dinleyerek değerlendirebilirsiniz. Bu zihninizi dinlendirecek ve hedeflerinize odaklanmanıza yardımcı olacak.

BALIK BURCU (05.01.2021)

Genel

Zihinsel olarak rahat olmadığınız sürece her şey daha karmaşık gelecektir. Zihninizi gereksiz bilgilerle doldurmayı bir kenara bırakmalısınız. Bir süredir gitmek istediğiniz bir yere gitme kararı alabilirsiniz. Bu kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacak ve oldukça keyif alacaksınız. Yapmak istediklerinizi ertelemeden hemen icraata geçmelisiniz.

Aşk

Bir arkadaşınızla olan muhabbetiniz aşka dönüşebilir. Önceden pek ilgini çekmeyen bu kişi, son zamanlarda dikkatini büyük ölçüde çekebilir. Onunla daha fazla iletişim kurmanın yollarını bulmalısınız. Kendinizi çekerseniz başkasına fırsat verirsiniz. Onunla olan muhabbetlerden güzel enerjiler alacaksınız. Kendinizi geri çekmeyin.

Para

İçinde bulunduğunuz şartlar gereği büyük harcamalarda bulunmak zorunda kalabilirsiniz. Fakat bu harcamaların karşılığını daha güzel bir şekilde alacaksınız. Yapmanız gereken tek şey hedeflerinizden şaşmadan, kararlı bir şekilde ilerlemek. Göreceksiniz her şey tek tek yoluna girecek.

Sağlık

Sadece beslenmenize dikkat ederek hastalıklardan kurtulamazsınız. Sıkı giyinmeye dikkat etmeli ve ayaklarınızı sıcak tutmalısınız. Çünkü bu havalar sizi normalden daha fazla etkileyebilir. İnsanlarla mesafenize dikkat ediyor olsanız da sık sık ellerinizi yıkamayı ihmal etmeyin.

05 Oca 2021 - 08:23 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?