19 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

19 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 19 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/09/burclar.jpg
2021/01/08/burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

19 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

19 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 19 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (19.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Çevrenizdekilerle görüş ayrılığına düşecek fakat olumlu yapınızla bunun üstesinden geleceksiniz. Bazı insanlarla aranıza mesafe koyacak ve bu şekilde onların olumsuz enerjilerini görmeyeceksiniz. Sizi zorlayabilecek durumlar yaşayabilirsiniz ama bununda altından kalkacaksınız.

Aşk

Tersliklerle mücadele etmek zorunda kalabilirsiniz. Beraber olduğunuz kişi ile yanlış anlaşılmadan kaynaklı sorun yaşayabilir ve ilişkinizi bitirme kararı bile alabilirsiniz. Daha dikkatli davranıp sakinliğinizi muhafaza etmeye çalışmalısınız.

Para

Bugün her şey ters giderken maddi olarak yüzünüz gülebilir. Karşınıza güzel bir kazanç kapısı açılacak. Zekanızı kullanarak bu fırsattan dilediğiniz şekilde yarar sağlayabilirsiniz. Böylelikle işlerinizi de yoluna koymuş olacaksınız.

Sağlık

Kendinizi dinlediğiniz anda nefesinizi tuttuğunuzun farkına varabilirsiniz. Bu durum tamamen stresten kaynaklı, kendinizi stresten uzak tutmaya çalışın ve her şeyi kafanıza takmayın. Nefes egzersizleri yaparak bu durumu düzeltebilirsiniz.

Genel

Kendinizi başkaları ile kıyaslamamalısınız. Bu büyük bir hata olur. Herkesin kendine göre farklı amaçları vardır. Siz kendi kararlarınız ve amaçlarınız doğrultusunda ilerlemeye çalışın. Daha iyi olabilmek adına elinizden gelenin iyisini yapın.

Aşk

Aşkta büyük beklentilere girmekten kendinizi korumalısınız. Yoksa hayal kırıklığı yaşarsınız. Siz birini seviyorsunuz diye illa oda sizi sevecek diye bir kaide yok maalesef. Daha gerçekçi olarak değerlendirmeler yapmalısınız. Böylelikle üzülmezsiniz.

Para

Her şeyin bir anda mükemmel olmasını beklemeniz sizi çıkmaza sokabilir. Sihirli bir değnek dokunarak bir an tüm sorunlar çözülemez. Fazla büyük beklentilere girmeniz sizi sonunda üzebilir. Daha olabilecekler üzerinden adım atmalısınız.

Sağlık

Bugün tansiyon sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Baş dönmesi, baş ağrısı yaşarsanız mutlaka tansiyonunuza bir baktırmanızı öneririm. İşlerinizle ilgilendiğiniz gibi kendinizle de ilgilenmelisiniz.

İKİZLER BURCU (19.01.2021)

Genel

Bugün biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız. Bazı şeyleri yoluna sokmak için kendinizi çok zorlamamalısınız. Belki de bu şekilde daha iyi olabilir. Sonuçları önceden kestirmemiz zor ama şimdiki anı yaşamayı ihmal etmeden yolunuza devam etmelisiniz. Sürekli yarını düşünmek bugününüzü kaybettirir.

Aşk

Aşkta üzülmemek için ilişkinize sahip çıkmayı bilmelisiniz. Gereken özveriyi göstererek sevdiğinizi ihmal etmemelisiniz. Yoksa sonunda üzülecek taraf siz olursunuz. Kendiniz için istediğini hayatınızdaki kişi içinde istemelisiniz. Ancak bu şekilde mutlu olabilirsiniz.

Para

Maddi konulara risk almadan başarılı olamayacağınızı bilmelisiniz ama körü körüne de gereksiz riske girmekten kaçınmalısınız. İyi bir araştırma yaparak ve bilgi edinerek bunu yapabilirsiniz. Kendinizi güvence altına almalısınız.

Sağlık

Kendinizi fazla yormamaya dikkat etmelisiniz. Her şeyi tek başınıza halletmek isteği sizi bitkin düşürebilir. Kendinize zaman ayırın ve dinlenmeyi ihmal etmeyin. Gün sonunda zihninizi gereksiz düşüncelerden kurtarıp güzel bir uyku almaya çalışmalısınız.

YENGEÇ BURCU (19.01.2021)

Genel

Etrafınızdaki insanlara fazla tolerans gösteriyorsunuz. Mesafenizi korumaya çalışmalısınız. Yeri geldiğinde hayır demeyi öğrenmelisiniz. Bu şekilde insanlar sizinle çıkar ilişkileri kuramayacaklardır. Fazla samimiyet size zarar getirebilir.

Aşk

Aşkta her zaman hislerinize güvenmelisiniz. Attığınız her adımda pişmanlık yaşayıp yaşamayacağınızı kendinize sorarak ölçmelisiniz. Böyle yaptığınız sürece üzüntüler girmez hayatınıza. Değişiklilere açık olmalı ve düşüncelerinizi net ifade edebilmelisiniz.

Para

Çevrenizdeki bazı insanlar sizden para koparmak adına yanınızda görünebilirler. Bu kişileri iyi ayırt etmeli ve kanmamalısınız. Rest çekmeyi öğrenmelisiniz. Maddi konulardaki kazancınızı kimsenin bilmesi gerekmiyor. Bu konuda ağzınızı sıkı tutun.

Sağlık

Kendinizi gereksiz yere yormaktan kaçınmalısınız. Enerjinizi artırabilecek aktivitelere yönelmeli ve bunlarla kendinizi motive etmelisiniz. Örneğin nefes egzersizleri yaparak zihninizi boşaltabilirsiniz.

ASLAN BURCU (19.01.2021)

Genel

İnsanlara çabuk güveniyorsunuz ve hemen içinizi açıyorsunuz. Bu durumda da kolay kandırılıyorsunuz. Herkese güvenip kendiniz gibi görmemelisiniz. Bakış açınızı değiştirin ve onlara hemen güvenmeyin. Gereksiz insan tutmayın hayatınızda, az ve öz insanlarla yolunuza devam edin.

Aşk

Aşka olan kırgınlığınız bitmek bilmiyor. Zamanında yaptığınız ve inandığınız insanın sizi hayal kırıklığına uğratmasının ceremesini hala kendinize çektirmeyin. Yeniliklere açmalısınız kendinizi. Yeni insanlarla tanışmak, yeni hikayeler yaşamak size kendinizi daha iyi hissettirecek.

Para

Para konusunda sizi kandırmak isteyen birileri olabilir çevrenizde. Bu kişileri iyi gözlemlemelisiniz. Durumu net anlamadan kimseye borç para vermek gibi bir hayata düşmeyin. Hislerinize güvenerek insanların niyetlerini anlamaya çalışın.

Sağlık

Kendinizi daha enerjik hissetmeniz için egzersiz ve spor yapmaya çalışmalısınız. Bu sayede kendinizi çok daha pozitif hissedeceksiniz. Bununla beraber egzersiz yapmak kan akışınızı da düzenleyecek.

BAŞAK BURCU (19.01.2021)

Genel

Bazı işlerinizi erteleyerek aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bu durum hem sizi mutlu edecek hem de gereksiz şekilde kafanıza taktığınız bazı sorunları unutmanızı sağlayacak. Ailenizin desteğini hep üzerinizde hissedeceksiniz.

Aşk

Şuan hayatınızda biri yoksa yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Karşınıza çıkacak kişi ile olumlu sohbetler yapacak ve sizin için biçilmiş bir kaftan olduğunu düşüneceksiniz. Hemen gönlünüzü kaptırmayın. Biraz zaman verin kendinize ve karşınızdakini yeterince tanımaya çalışın.

Para

Bugün sevdiklerinizle geçireceğiniz zaman maddi kaygılarınızı bir kenara bırakmanızı sağlayacak. Ailenizle geçireceğiniz günün tadını çıkararak her şeyi bir kenara bırakın. Maddi sıkıntıları zaten kısa sürede aşacaksınız.

Sağlık

Günün sonunda mutfağa girip kendiniz için güzel ve sağlıklı yemekler yapabilirsiniz. Bu şekilde kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Sonrasında güzel bir sofra kurarak bu yemeklerin keyfini çıkarın.

TERAZİ BURCU (19.01.2021)

Genel

Yarım kalan işlerinizi tamamlama fırsatı bulacaksınız bugün. Hedeflerinize odaklanarak işlerinizi asla yarım bırakmamaya özen göstermelisiniz. Ancak bu şekilde başarıya ulaşabilirsiniz. Kararlı ve planlı olmaya çalışın.

Aşk

Aşkta bugün biraz daha vurdumduymaz davranışlarda bulunabilirsiniz. Kendini kabuğunuza çekilecek ve aşkla alakalı konuları umursamayacaksınız. Bu durum bir beraberliğiniz varsa size büyük sorun çıkarabilir bu yüzden mantıklı davranmaya çalışmalısınız.

Para

Eskiye bakarak bugün maddi konularda çok daha iyi seviyelere geldiniz. Bunu korumak tamamen sizin elinizde, çok çalışarak daha da başarılı olabilirsiniz. Emeksiz hiçbir şey olmaz.

Sağlık

Kendinize hedefler belirlemelisiniz. Örneğin bu kilodan bu kiloya gelmeliyim gibi. Bu sayede egzersizlerinizi daha sıkı takip ederek sağlığınızı düşünebilirsiniz. Fazla kilo her zaman zararlıdır. Birçok hastalığın ortaya çıkmasında büyük etken teşkil ediyor.

AKREP BURCU (19.01.2021)

Genel

Kendinize yeni hedefler belirlemelisiniz. Ve amaçlarınıza ulaşmak içinde çaba sarf etmelisiniz. Bu durum sizi hem enerjik hissettirecek hem de gereksiz mevzuları düşünmek zorunda kalmayacaksınız. Geleceğiniz için mücadele edin ve kendinize güvenin.

Aşk

Sevdiğiniz kişiye zaman ayırmalı ve ona saygı göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Bir ilişkide en önemli değerlerden birisi saygıdır. Saygı olmadan ne sevginin değeri vardır ne de başka bir şeyin. Sevdiğinizi dinleyin, onun fikirlerine önem verin ve beraber bir şeyler yapmak için plan yapın. Böylelikle ikinizde kendinizi iyi hissedeceksiniz.

Para

İşinizde daha sıkı çalışarak kendinizi ön plana çıkarabilirsiniz. Bu şekilde alacağınız terfi sayesinde kazancınızı artırmış ve rahatlamış olacaksınız. Her şeyin başı çok çalışmaktır. Elinize geçen fırsatları dikkatli kullanmaya özen gösterin.

Sağlık

Virüse karşı tedbirlerinizi devamlı almayı ihmal etmemelisiniz. El ve vücut temizliği, bulunduğunuz ortamın temizliği çok önemli. İnsanlara aranızdaki mesafe sınırına özen göstererek fazla yakınlaşmaktan uzak durmalısınız.

YAY BURCU (19.01.2021)

Genel

Bugün arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek için planlar yapabilirsiniz. Sizi huzursuz eden ve kötü etkileyen insanlarla iletişiminizi kesmeli, görüşmemeyi tercih etmelisiniz. Dostunuzu ve düşmanınızı iyi ayırmalısınız.

Aşk

Yaşadığınız bir ilişki varsa ve bu durum sizi mutsuz ediyorsa zaman kaybetmeden bitirmeye çalışmalısınız. Eğer yalnızsanız yeni insanlarla tanışmak için sosyalleşmeye çalışmalısınız. Mutlu bir ilişki kendinizi daha iyi hissetmenize yardımcı olacaktır.

Para

Finansal açıdan risk almadan bulunduğunuz durumu korumaya çalışmalısınız. Maddi konularda kendinize biraz daha zaman verin, kısa zamanda toparlayacaksınız.

Sağlık

Karamsar ruh halinizden kendinizi korumalısınız. Bu durum sizi gittikçe kötü hissettirebilir. Hayata daha pozitif bakarak kendinizi yenilemeye çalışmalısınız.

OĞLAK BURCU (19.01.2021)

Genel

Çevrenizdekilerle ilişkilerinize daha özenli yaklaşmaya çalışmalısınız. Yanlış anlaşılabileceğiniz konularda daha dikkatli olmalısınız. Empati yapmayı ihmal etmemelisiniz. Bu şekilde insanlarla iletişiminiz daha da iyi bir duruma gelebilir.

Aşk

Yaşadığınız ilişki size bir şeyler katmıyor ve sizden bir şeyler eksiltiyorsa, sürekli fedakarlık yapmak zorunda kalan sizseniz bu ilişkiyi bitirmek sizin için daha faydalı olacaktır. Kendiniz ezdirmeyin ve değerli olduğunuzu unutmayın.

Para

Maddi kaygılarınızı düşünmeyi bir kenara bırakıp kendinizi fazla zorlamamalısınız. İşlerinize odaklanırsanız ve bunun için çabalarsanız zaten maddi sıkıntıların zamanla çözüldüğünü göreceksiniz.

Sağlık

Stres ve kaygıdan uzaklaşarak zihninizi arındırmaya çalışmalısınız. Sağlığınızın en büyük düşmanı strestir. Kendinizi sürekli pozitif hissetmek adına keyif alacağınız aktivitelerde bulunmanız iyi olacaktır.

KOVA BURCU (19.01.2021)

Genel

Aldığınız sorumlulukları tam anlamı ile yerine getirmek için çaba göstermelisiniz. Size güvenen insanların güvenlerini boşa çıkarmadan aldığınız görevleri zamanında halletmelisiniz. Bunun yanında hedeflerinize uygun işlere de yönelerek kendinizi geliştirebilirsiniz.

Aşk

Bugün hayatınızdaki kişiye zaman ayırma konusunda zorlanabilirsiniz. Yoğun iş temponuz buna neden olacak. Sevdiğinize kendinizi ifade etmeli ve şu sıralar yoğun bir süreç geçirdiğinizi anlatmalısınız.  Fakat hayatınızda biri yoksa daha rahat şekilde sadece işlere odaklanabilirsiniz.

Para

Sürekli ertelemek zorunda kaldığınız işlerinizi bugün bitirmeniz gerekebilir. Bunu başarırsanız güzel bir kazanç elde edeceksiniz. Almayı düşündüğünüz bir şey için bir anda kendinizi zorlamadan taksitlendirerek ona sahip olabilirsiniz.

Sağlık

Rüyalarınızı dikkatli şekilde gözlemlemelisiniz. Bunlar farkında olmadan bilinçaltınıza attığınız olaylar olabilir. Her şeyi çok fazla kafanıza takmamaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde daha olumlu düşünceler biriktirebilirsiniz.

BALIK BURCU (19.01.2021)

Genel

Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizi daha sağlam temeller üzerine inşa etmek isteyeceksiniz. Onların sorunları ile yakından ilgilenerek yardımcı olmaya çalışacaksınız. Kendinizi oldukça güçlü hissedeceğiniz bir gündesiniz. Olumsuz olabilecek durumlarda kendinize olan güveninizle bunları bertaraf edebileceksiniz.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiyi bugün duygusal bir baskı altına alabilirsiniz. Biraz bu konuda kendinizi frenleyebilirseniz ilişkiniz açısından daha iyi sonuç alabilirsiniz. Yoksa karşınızdaki kişiyi bunaltmanız söz konusu olabilir. Dengeyi korumaya özen göstermelisiniz.

Para

Planlarınızı gerçekleştirme konusunda biraz daha sabırlı davranabilirsiniz. Böylece daha sağlam adımlar atmış olursunuz. Fırsatları doğru değerlendirerek güzel bir iş ortaklığı söz konusu olabilir.

Sağlık

Bir günlük tutabilirsiniz ve sizi mutlu eden ve ya huzursuz eden şeyleri buraya not alabilirsiniz. Yazmak size kendinizi iyi hissettirecektir. Bu şekilde daha pozitif bir bakış açısı yakalayabilirsiniz.

19 Oca 2021 - 09:01 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?