16 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

16 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 16 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar.jpg
2021/01/08/burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

16 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

16 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 16 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (16.01.2021)

Genel

Bugün sahip olduğunuz enerji sayesinde çevrenize ışık saçacaksınız. Güzel haberler alabilir ve beklenmedik gelişmeler gündeme gelebilir. Hiçbir konuda çok acele etmeden davranmalısınız. Karar alırken daha temkinli olmaya özen göstererek hata yapma olasılığınızı daha aza indirebilirsiniz. Kendinizi geliştirerek hedeflerinize ulaşmaya çalışabilirsiniz.

Aşk

Bugün saçtığınız enerjiyi doğru şekilde kullanırsanız bu durumdan yarar sağlayarak istediğiniz kişi ile iletişim kurabilirsiniz. Kendiniz olmaya özen göstermeli ve yapmacık hareketlerden uzaklaşmalısınız. Bu şekilde gerçek anlamda bir ilişki söz konusu olabilir.

Para

Maddi olarak bugün zorluk yaşamayacağınız bir gün olacak. Gereksiz harcamalardan kaçınarak kendinizi sıkıntı yaşamaktan koruyabilirsiniz. İş hayatınızda yaşadığınız sorunları çok kısa zamanda çözüme kavuşturacaksınız.

Sağlık

Sağlıklı anlarınızın değerini bilerek vücudunuzu forma sokabilirsiniz. Karın ve bacak kaslarınızı çalıştırarak kuvvetlendirmelisiniz. Bu sayede hem kendinizi iyi hissedeceksiniz hem de vücudunuz harika görünecek.

Genel

Bugünlerde çevrenize karşı gayet iyimser ve ılımlı davranışlar sergileyeceksiniz. Geleceğinizi garantilemek adına bir çok girişimde bulunuyor ve mücadele ediyorsunuz. Geleceğe güvenli adımlarla ilerlemek için sağlam adımlar atmaya özen gösteriyorsunuz. Güzel gelişmeler yaşayarak doğru adımlarınızın karşılığını alacaksınız.

Aşk

Hayatınıza birini almak için acele etmemelisiniz. Bugünlerde aşkta biraz şansınız kapalı, zorlamamanız sizin için faydalı olacak. Eğer hayatınızda biri varsa tartışmaya girmekten kaçınmalısınız. Sakin ve olumlu olmanız ilişkiniz için doğru olacaktır.

Para

Gereksiz risk almaktan kaçınmalısınız. Bunun sonucunda büyük kayıplar verebilirsiniz. Şimdilik temel ihtiyaçlarınız dışında bir harcamaya girmemeniz sizin için doğru bir karar olacak.

Sağlık

Sosyalleşerek içinde bulunduğunuz karamsar ruh halinden kurtulabilirsiniz. Sevdiklerinizle aktivite yapmanız, onlarla sohbet edip zaman geçirmeniz size oldukça iyi gelecektir.

İKİZLER BURCU (16.01.2021)

Genel

Bugün duygularınızı harekete geçirecek gelişmeler meydana gelebilir. Çevrenizdeki insanların gözleri sürekli üzerinizde. Yaptığınız işleri ve alacağınız kararları oldukça yakından takip ediyorlar. Geleceğe dönük yapacağınız hamleleri kendi içinizde saklamanız sizin yararınıza olacaktır. Aldığınız kararlarla ulaştığınız başarılar kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor.

Aşk

Beraber olduğunuz kişi ile aranızdaki sorunları geride bıraktınız. Birbirinizin kıymetini bilerek geleceğe doğru güzel adımlar atabilirsiniz. Birbirinizi daha fazla tanımaya ve ortak noktalarınızı keşfetmeye çalışın. Hata yapmaktan uzak durmaya çabalayarak ilişkinize zarar verecek şeylerden kaçınmalısınız.

Para

İş hayatınızda biraz durgun bir süreçten geçiyorsunuz. Biraz değişiklikler yaparak bu durgunluğu değiştirebilirsiniz. Kazancınızı güzel yatırımlarla çoğaltabilirsiniz. Gereksiz harcamalar yapmadığınız sürece finansal açıdan sıkıntılı durumlar yaşamayacaksınız.

Sağlık

Sıkı giysiler giyerek kendinizi soğuğa karşı korumalısınız. Bağışıklığınızı vitaminlerle güçlendirip, hastalıklara karşı direncinizi artırmalısınız. Bol su ve mevsim yeşillikleri tüketmeniz sağlığınız için çok faydalı olacak.

YENGEÇ BURCU (16.01.2021)

Genel

Kaygı ve endişelerden sıyrılarak, kendinize güvenmelisiniz. Kendinize güvenmezseniz bu karşınızdaki insanlarında hissedeceği bir durum olacağından işleriniz yolunda gitmeyebilir. Kendinize güvenerek karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

Aşk

İlişkinize ve sevginize çok bağlısınız. Verdiğiniz değeri bir şeyleri kısıtlayarak göstermeniz tamamen yanlış bir davranış. Özgür bireylersiniz. Kısıtlama yapmadan ilişkinizi olgunca yaşayarak birbirinizi anlamaya çalışın. Böylelikle sevginiz daha çok güçlenecek ve sorunların üstesinden gelmiş olacaksınız.

Para

Sorumluluklarınızın bilincinde olarak hareket etmeniz sıkıntı yaşamamanızı ve kazancınızı doğru değerlendirmenizi sağlıyor. Karşınıza çıkacak fırsatlar geleceğinize yön vermenize yardımcı olacak.

Sağlık

Sağlıklı yaşam için sporu hayatınızdan çıkarmamalı ve bir rutine dönüştürmelisiniz. Fazla kilolardan kurtulmanız ve kan akışınızın düzenlenmesi adına hareketli olmanız vücudunuza fayda sağlayacaktır.

ASLAN BURCU (16.01.2021)

Genel

Bugün şansınız oldukça açık olacak. Şansınızla beraber güzel gelişmeler yaşayacak ve olumsuzluk yaratan her şeyden kurtulacaksınız. Lider ruhunuzu ortaya koyarak kendinizi iyi bir şekilde ifade etmelisiniz. Ve hedefleriniz doğrultusunda ilerlemelisiniz.

Aşk

İlişkinizde yaşadığınız olayları fazla dramatize etmekten kaçınmalısınız. Birbirinizi tanımak adına fırsatlar yaratmalısınız. Sevmek ve sevilmek adına bahanelerden uzaklaşıp, birbirinize sarılmayı denemelisiniz. Kendi çıkarlarınızdan çok ilişkinizin durumuna odaklanmalısınız.

Para

Maddi açıdan kendinize bugünlerde fazla yükleniyorsunuz. Altından kalkamayacağınız borçlara girmekten kaçınmaya çalışmalısınız. Amaçlarınızdan şaşmadan, kendi hedefleriniz doğrultusunda ilerlemelisiniz.

Sağlık

Zihninizi boşaltmaya çalılmalısınız. Biraz doğa yürüyüşü yapmanız size fayda sağlayabilir. Fazla yalnız kalarak kendinizi dinlemekten vazgeçerseniz daha iyi hissedeceksiniz.

BAŞAK BURCU (16.01.2021)

Genel

Kuvvetli sezgilerinizden yararlanarak kendi şansınızı yakalayıp amaçlarınız doğrultusunda hareket edeceksiniz. Fikirlerinizi ortaya koyarak kararlı adımlar atmanız size fayda sağlayacaktır. Detayları gözden kaçırmayarak daha verimli sonuç alabilirsiniz.

Aşk

Bugün sevdiğinizle olan paylaşımlarınızda daha cömert davranacaksınız. Sürekli ilişkinizde sorun yaşıyorsanız bu duruma kısa zamanda bir çözüm bulacak ve sıkıntıları ortadan kaldıracaksınız. Samimi ve içten tavırlarınızla halledemeyeceğiz tek bir sorun bile yok.

Para

Kişisel harcamalarda sınırları baya zorlayabilirsiniz. İhtiyacınız olsun ya da olmasın fazla harcamalar yaparak kendinizi sıkıntıya sokuyorsunuz. Kontrollü olmaya çalışmalı ve paranızın değerini bilmelisiniz. Yoksa yaşayacağınız maddi sıkıntılar sizi çok yorabilir.

Sağlık

Canınızı sıkıp, enerjinizi düşürecek ortamlardan uzaklaşarak kendinizi daha iyi bir şekilde motive edebilirsiniz. Ruhunuzu dinlendirin ve keyif alacağınız şeylere yönelin. Zihninizi boşaltarak daha pozitif olmanız size iyi gelecektir.

TERAZİ BURCU (16.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi oldukça iyi bir şekilde ifade edeceksiniz. Bu sayede bir sorun yaşamayacaksınız ve aldığınız olumlu etkilerle isteklerinize ulaşabileceksiniz. Doğru adımlar ve planlamalarla elde edeceğiniz fırsatları her zaman iyi bir şekilde kullanmaya çalışmalısınız.

Aşk

Bugün ilişkinizde sizin yararınıza olacak gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğinizle karşılıklı yapacağınız konuşmalar bazı konularda sonuca ulaşmanızı sağlayacak. Böylelikle daha rahat ve samimi bir ilişkiye doğru yol alabileceksiniz.

Para

Hedeflerinizin dışına çıkmadığınız sürece maddi sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız. Biraz zorlayıcı bir süreçten geçiyorsunuz ama çok kısa sürede tüm olunsuzluklar bitecek. Kontrolü elinizde tutmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Mevsime uygun kış sebze ve meyvelerini tüketmeye özen göstermelisiniz. Bu şekilde hem vücudunuzdaki toksinleri atmış olacak hem de daha sağlıklı beslenmiş olacaksınız. Yedikleriniz vücudunuzun direncini güçlendireceği için oldukça dikkat etmelisiniz.

AKREP BURCU (16.01.2021)

Genel

Hedeflerinizle alakalı karşınıza sizi heyecanlandıracak yeni gelişmeler çıkabilir. Amaçlarınızdan uzaklaşmadığınız takdirde hedeflerinize her gün daha fazla yaklaşabilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanarak çevrenizin ilgi odağı haline geliyorsunuz. Bu durumu değerlendirerek bazı olumsuzlukları lehinize çevirebilirsiniz.

Aşk

Bugün sevdiğinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Beraber film izleyebilir, yürüyüş yapabilir ya da yemek yiyebilirsiniz. Kendinizi frenlemeden duygularınızla hareket ederek anın tadını çıkarmaya odaklanmalısınız. İkiniz içinde bu durum çok iyi gelecek.

Para

Çalışmalarınızı kısa sürede tamamlayacak ve karşılığını güzel bir şekilde alacaksınız. Çok çabalıyor ve hep en iyisini yapmaya çalılıyorsunuz. Bugün fazla cömert davranarak biraz savurganlık yapabilirsiniz ama dikkat edip çok açılmamalısınız.

Sağlık

Havaların soğuması hasta olma riskinizi de beraberinde getiriyor. Kendinize normal zamandakinden daha fazla dikkat etmelisiniz. Soğuk algınlığı yaşamamak için sıkı giyinmelisiniz ve bol vitamin almalısınız.

YAY BURCU (16.01.2021)

Genel

Bugün ilgileri üzerinize çekecek ve inanılmaz başarılara imza atabileceksiniz. Tavırlarınız bir çok konuda belirleyici rol üstleniyor. Bilgilerinizi daha fazla pekiştirerek hedef odaklı davranmaya devam etmelisiniz. Enerjiniz çevrenizdeki insanları sarıyor ve size olan güvenlerini artırıyor.

Aşk

İş konusundaki yoğunluğunuz yüzünden aşka zaman ayırmıyorsunuz. Birazda kendinizi düşünüp aşkada zaman yaratmalısınız. Bu durum moralinizin düzelmesini ve enerjinizin daha fazla artmasını sağlayabilir. Biraz etrafınıza bakmayı deneyin.

Para

Çok çalışmanızın karşılığını alacaksınız ve maddi sıkıntıları tek tek ardınızda bırakacaksınız. Bu rahatlama ile harcamalarınızı sakın artırmayın. Böylelikle tekrar bir sorun yaşamazsınız.

Sağlık

Zihninizi bugün biraz boşaltmaya çalışarak kendinize zaman ayırmalısınız. Sadece kendiniz için bir şeyler yapmanız bile sizin açınızdan büyük bir değişiklik olacaktır. Zihin sağlığınıza bu şekilde katkıda bulunabilirsiniz. Bunun yanında uyku ihtiyacınızı ölçülü şekilde karşılamaya çalışmalısınız.

OĞLAK BURCU (16.01.2021)

Genel

Bugün pozitif olduğunuz sürece karşılaşabileceğiniz sorunların üstesinden oldukça kolay bir şekilde gelebileceksiniz. Çevrenizdekilerle ilişkilerinizde onları dinlemekten kaçınmayın. Fikirlerine önem verin ve ciddiye alın. Herkesin herkesten öğrenebileceği bir çok şeyler olabilir. İnce ayrıntıları kaçırmayın.

Aşk

İyimserliğiniz ve iyi niyetinizle hayatınızdaki kişiyi kendinize bağlıyorsunuz. Onun gözünde çok değerlisiniz. Böyle devam ederek o değeri zedelememeye özen göstermelisiniz. Örnek alınacak bir ilişki yaşıyorsunuz. Daha da mutlu olabilmek için elinizden geleni yapmalısınız.

Para

Kontrolü elinizde tutarak daha azimli ve kararlı olmalısınız. Kazandıklarınız, kazanacaklarınızın teminatı gibi. Doğru ve yerinde attığınız adımlar sayesinde gücünüze güç katıyorsunuz. Kimsenin sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

Sağlık

Günlük saf su içmek yerine limonlu su içmeyi tercih edebilirsiniz. Bu su sayesinde hem toksinlerden kurtulmuş hem de bağışıklık sisteminizi güçlendirmeye katkı sağlamış olacaksınız.

KOVA BURCU (16.01.2021)

Genel

Sizi zorlayabilecek ve sinirlendirecek konulardan kendinizi uzak tutmalısınız. Böylelikle daha pozitif olacak ve alacağınız kararları sağlıklı şekilde hayata geçirebileceksiniz. Karşınıza çıkacak fırsatları lehinize çevirmek için çaba göstermekten vazgeçmemelisiniz.

Aşk

Duygularınızı net bir dille ifade etmekten çekinmemelisiniz. Hayatınızdaki kişi ile olan ilişkinizde duygularınızı net ifade etmek izleyeceğiniz yol için oldukça faydalı olabilecek. Kontrolü elinize alabilirseniz ilişkinizin gidişatına da yön verebilirsiniz.

Para

Maddi sıkıntılarınıza odaklanarak bunun üstesinden gelmek için çözüm arayışına gireceksiniz. Bir adım atmadan önce iyice düşünmeli ve araştırmalısınız. Gelir ve giderlerinizi bir düzene koymanız size yardımcı olabilir.

Sağlık

Egzersiz yaparken aynı zamanda doğru nefes almayı ihmal etmemelisiniz. Doğru alınmayan nefesle yapılan egzersiz size faydadan çok zarar verebilir. Bu konuda uzman birinden yardım alabilir ya da kendiniz araştırabilirsiniz.

BALIK BURCU (16.01.2021)

Genel

Fazla inceleyip araştırmayı bir kenara bırakarak zihninizi biraz rahatlatmayı denemelisiniz. Kendinizi yormadan ama planlı şekilde yapmak istediklerinizi yapabilirsiniz. Yaşanacak gelişmeleri lehinize çevirmeniz kendi elinizde. Bunu zekanız ile kolay bir şekilde yapacaksınız. Ailenize gereken önemi vererek bağlarınızıda kuvvetlendiriyorsunuz.

Aşk

Biraz duygusal olarak sıkıntılar yaşayabilirsiniz fakat bu durumun sizinle bir ilgisi yok. Sevgiliniz ilişkinizle alakalı yersiz kuruntulara kapılıyor sadece. Ona biraz zaman verin ve sabır gösterin. Yakın zamanda her şey düzelecek.

Para

Adım adım ilerleyerek ve sabırla amaçladığınız kazanca ulaşabilirsiniz. Yaşanan gelişmelerde kontrolü elinizde tutmaya çalışın ve fırsatları kaçırmayın. İş konusunda aktif olmanız gereken bir döneme giriyorsunuz. Reklamınızı güzel yapmaya çalılmalısınız.

Sağlık

İçinizde yaşadıklarınızı insanlarla paylaşacak enerjiniz kalmamış görünüyor. Anlatsanızda zaten anlamayacaklarının farkındasınız. Kendi kendinize mutlu olmayı öğrenmişsiniz ve kimseye ihtiyaç duymuyorsunuz. Yine de keyif aldığınız dostlarınızla bir arada olmanız kendinizi daha iyi hissettirebilir.

16 Oca 2021 - 08:53 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?