18 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

18 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 18 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar-001.jpg
2021/01/08/burclar.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

18 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

18 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 18 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (18.01.2021)

Genel

Çevrenizdekilerle olan ilişkilerinizde bugün biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız. Sorun olabilecek durumlardan uzak durmalı ve problemler büyümeden bunun önüne geçmelisiniz. Bunu başarırsanız her şey daha yolunda gidecek ve canınız sıkılmayacak. Yaklaşımlarınızda biraz daha kontrollü olmalısınız.

Aşk

Sevdiğinize karşı daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Duygularınızı ifade ederken fazla abartıya kaçıyorsunuz bu durum hata yapmanıza neden olabilir. Kendinize sınırlar koyarak bu durumun önüne geçebilirsiniz. Abartılı davranışlar oldukça yapmacık görünür buna dikkat etmelisiniz.

Para

Bugün amaçlarınıza ulaşmak için daha kararlı olacaksınız. Amaçlarınızın dışına çıkmadığınız sürece de bir aksaklık söz konusu olmayacaktır. Tutumlu olarak gereksiz harcamalardan uzaklaşmalısınız.

Sağlık

Yediklerinize, içtiklerinize, hareketlerinize, uykunuza ve dinlenmenize oldukça özen göstermelisiniz. Bir rutin oluşturarak programlı bir şekilde yaşamanız sağlığınız için faydalı olacaktır. Yarın diye ertelemek yerine bugünden başlayabilirsiniz.

Genel

İnsanlara karşı bugün biraz önyargılı olabilirsiniz. Bu davranışınızı hissettirmemeye çalışmalısınız. Kendinizi ifade etme konusunda daha anlaşılır olmaya özen göstererek net kelimeler seçmelisiniz. İçinizdeki enerji ile hedeflerinize ulaşmak için kendinize güvenmelisiniz.

Aşk

Aşkta daha sabırlı olarak duygularınızı ifade konusunda abartıya kaçmamalısınız. İçinizden geldiği gibi ve olduğunuz şekilde doğal davranarak daha samimi görünürsünüz. Yaşamış olduğunuz sıkıntıları gözünüzde fazla büyütüyorsunuz ama kendinize uzaktan bakmayı deneyip halledebileceğiniz konular olduğunu göreceksiniz.

Para

Elinize geçen fırsatlardan yararlanırken daha aktif olmaya çalışmalısınız. Bu şekilde fırsatları amaçlarınıza uygun kullanmış olursunuz. Kontrolü elinizde tutarak hedeflerinize yaklaşabilirsiniz.

Sağlık

Beslenmenize ve sıvı tüketiminize özen göstermelisiniz. Alkollü içecekler ve nikotinden uzak durmalısınız. Sağlıklı bir beden için bunlarla beraber tuz ve yağıda hayatınızdan çıkarmalı bol bol egzersiz yapmalısınız.

İKİZLER BURCU (18.01.2021)

Genel

Bugün kendinizle tartışmaya girebilir bazı hatalarınızdan dolayı pişmanlık yaşayabilirsiniz. Bu gerginliğinizi çevrenizdeki insanlara da yansıtabilirsiniz fakat onlarla tartışmadan uzak durmalısınız. Durduk yere sorun çıkarmak işinizi daha da zorlaştıracaktır. Pozitif düşünmeye çalışmalı ve geçmiş hatalarınızdan pişmanlık duymak yerine ders çıkarmaya çalışmalısınız.

Aşk

İlişkinizle alakalı bugün beklenmedik adımlar atabilirsiniz. Bir karara varmadan önce mantıklı düşünüp öyle adım atmaya özen göstermelisiniz. Yoksa bir pişmanlık daha yaşayabilirsiniz. İlişkinizdeki sorunları artık yavaş yavaş çözüme kavuşturuyor ve sakin bir şekilde ilerliyorsunuz. Sevdiğinizle birbirinizi daha iyi tanımak için çaba harcamalısınız.

Para

Bugün iş hayatınızda yoğun bir gün yaşayabilirsiniz. Bir yerlerden beklediğiniz paralar elinize ulaşabilir ve rahat bir nefes alabilirsiniz. Ödemelerinizin yaklaşması bir nebze sizi strese sokabilir fakat bununda üstesinden sorunsuz bir şekilde geleceksiniz.

Sağlık

Kendinizi oldukça fazla yoruyor ve bünyenizi çok zorluyorsunuz. Kendinize biraz zaman tanımalısınız. Bedeninizi biraz dinlendirmeye özen göstermelisiniz. Fiziksel aktivitelerden sonra su tüketmeyi asla ihmal etmemelisiniz.

YENGEÇ BURCU (18.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi insanlarla olan ilişkilerinizde daha rahat hissedeceksiniz. Yapılacak işlerinizde aceleci olmak yerine biraz daha sabırlı hareket etmelisiniz. Acele etmeniz karşınıza olumsuzluklar getirebilir. Sorumluluklarınızı yerine getirmelisiniz. Doğru ve zamanında atılan adımlarla her şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Aşk

Fevri çıkışlarınızı ve ani öfkenizi dizginlerseniz ilişkinizde sorun kalmayacak. Biraz kendinizi tutmalısınız. Sevdiğinizi kaybetmekten korkuyorsanız ona göre adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Huzuru ve mutluluğu yakalamak aslında çok kolay gereksiz şeyleri sorun haline getirmekten vazgeçerseniz.

Para

Abartılı harcamalar yapmaktan ve bilinçsiz yatırımlardan kaçınmalısınız. Hedeflerinizi düşünerek kaçınmanız gereken şeyleri daha kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bunları yaparken de cimrilik boyutuna gelmemeli. Kişisel ihtiyaçlarınızı mutlaka karşılamalısınız.

Sağlık

Zihninizi gereksiz bilgilerden ve sıkıntılardan arındırmalısınız. Bu şekilde işlerinize odaklanmanız daha da kolaylaşabilir. Zihni arındırmak için meditasyon yapabilir ve doğayla baş başa kalabilirsiniz.

ASLAN BURCU (18.01.2021)

Genel

Bugün etrafınızdakilere karşı fazla egolu görünebilirsiniz. İnsanlar size baktığında sizi ulaşılmaz görüyor ve çekiniyorlar. Sizi tanıdıkça bu fikirleri tamamen değişiyor ve ne kadar samimi olduğunuzu keşfediyorlar. Çevrenizle olan iletişiminizde onları incitmeden yaklaşmalısınız bu şekilde karşınıza bir sorun çıkmayacaktır. Kendinizi düşündüğünüz kadar karşınızdakileri de aynı hassasiyetle düşünmelisiniz.

Aşk

İlişkinizde yaşanan gerginlikleri tek tek ortadan kaldırıyorsunuz. Sevdiğinizle birbirinize tam anlamı ile güvendiğiniz zaman mükemmel bir ilişki yaşamaya başlayacaksınız. Hata yapmamaya ve verilen değeri suiistimal etmemeye çalışmalısınız. Bir şeylerin yerine oturması biraz zaman alacak belki ama çok güzel olacak.

Para

Finansal kaynaklarınızı kontrol altında tutmaya çalışmalısınız. Özensiz davranarak kendinizi bir kaosun içine atıyorsunuz. Daha dikkatli adımlar atmalı ve özenli davranmalısınız. Yaşanacak bazı sorunları kendi lehinize çevirirseniz her şey yoluna girecek.

Sağlık

Yaşadığınız ama önemsemediğiniz bazı sağlık sorunlarını görmezden gelmemelisiniz. En kısa zamanda ertelemeden doktora giderek muayene olmalısınız. Bazen önemsemediğimiz şeyler için büyük bedeller ödeyebiliriz.

BAŞAK BURCU (18.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi oldukça iyi ve net bir şekilde ifade edeceksiniz. İstemediğiniz ya da sizi huzursuz edecek noktalarda da cesur bir şekilde fikirlerinizi belirteceksiniz. Dayatmalara gelmeyerek kafanıza yatmayan hiçbir şeyi yapmamalısınız. Her adımınızı kontrollü bir şekilde atmalı ve yaşanacak aksilikleri öncesinden sezinlemelisiniz.

Aşk

Bugün sevgilinizle aranızda yapacağınız paylaşımlar ikinizin de mutlu olmasını sağlayacak. Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz arada sırada sorun yaratsa da bununda üstesinden gelerek bastıracaksınız bu duyguyu. Size ve ilişkinize zarar verebilecek şeyleri önceden görüp önlem almaya çalışmalısınız.

Para

Sizi zorlayacak ve sıkıntıya sokacak lüks harcamalarınızı kısmaya çalışmalısınız. Böyle devam ederseniz borç içinden çıkamayabilirsiniz. Kendinizi ve geleceğinizi düşünerek sağlam adımlar atmalısınız.

Sağlık

Yediklerinize dikkat etmelisiniz. Şekerli ve tuzlu gıdalardan uzak kalarak onları tamamen hayatınızdan çıkarmalısınız. Bu durum vücudunuza güzel etkiler sağlayacaktır.

TERAZİ BURCU (18.01.2021)

Genel

Ailenizin size olan ilgisi sizi biraz boğabilir fakat onlara karşı yumuşak davranmaya dikkat etmelisiniz. Onlar sizin iyiliğinizi istiyor ve size oldukça değer veriyorlar. Kırıcı olup onları üzmekten kaçının. Yaşanacak karmaşıklıklarda ve hoşunuza gitmeyen durumlarda net ve tatlı dille isteklerinizi söyleyebilirsiniz.

Aşk

Aşkta gerginlik yaşamaktan uzak durmaya çalışın. Yoksa ufacık sorunlarla büyük problemler ortaya çıkması olası. Hayatınızdaki kişiye karşı daha anlayışlı olmalısınız. Bunun karşılığını da aynı şekilde göreceksiniz. Birbirinizin üzerine fazla gitmeden anı yaşamaya çalışın.

Para

Gelir gider tablosu çıkararak harcamalarınızı ve kazancınızı kontrol edebilir, yaşanacak sıkıntılara önceden önlem alabilirsiniz. Sıkıntı çıkmaması içinde kendinizi kontrol etmelisiniz.

Sağlık

Biraz kendinizle baş başa kalıp kafanızı toparlamaya çalışabilirsiniz. Fazla düşünmek olayları çözmeye değil daha karmaşık hale getirmeye sebebiyet verebilir. Kendinize zaman ayırın

AKREP BURCU (18.01.2021)

Genel

Farklılıklar oldukça hoşunuza gidiyor ve yeniliklere açıksınız. Bu sayede yeni birçok şey keşfediyorsunuz. Ve böylelikle kendinizi geliştiriyor fikir sahibi oluyorsunuz. Hedeflerinize odaklı davranmanız yakın zamanda size istediklerinizi verecek. Kuşkucu olmaktan vazgeçmeli ve daha pozitif değerlendirmeler yapmalısınız.

Aşk

Hayatınızdaki kişinin hatalarına karşın sakinliğinizi korumaya devam etmelisiniz. Ona daha sevecen ve net bir şekilde hatalarını anlatmalı kendisine çeki düzen vermesini söylemelisiniz. İlişkinizde yaşanacak büyük sorunları bu şekilde önleyebilirsiniz. Düzelmeyecek durumlar içinse kendinizi zorlamamanızı öneririm.

Para

Bugün yaklaşan ödemeleriniz için kendinizi gerebilirsiniz. Fakat canınızı sıkmanız bir şey değiştirmeyeceği için yapabileceğiniz şeylere odaklanmalısınız. Üstesinden gelemeyeceğiniz durumlarda ailenden ya da yakın bir arkadaşınızdan size destek olmasını rica edebilirsiniz.

Sağlık

Sağlık olarak biraz toparlanma aşamasındasınız. Yaşadığınız ağrılardan zamanla kurtuluyorsunuz. Egzersize devam ederseniz kaslarınız daha da rahatlayacak ve hareketlerinizi kısıtlamak zorunda kalmayacaksınız.

YAY BURCU (18.01.2021)

Genel

Bugün pozitif bir enerji ile güne başlayabilirsiniz. Bu sayede saçmış olduğunuz olumlu enerjinin karşılığını da beklenmedik güzel haberlerle alabilirsiniz. Bazı konularda ruhsal dalgalanmalar yaşıyor olabilirsiniz fakat bunları kısa bir süre daha misafir ederek uğurlayacaksınız. Her şey yoluna girecek ve imrenilecek bir hayat yaşamaya başlayacaksınız.

Aşk

Aşka olan güvensizliğiniz ve inancınızı tüketmiş olmanız birilerini görmenize engel oluyor. Aşk yaşayıp mutsuz olmaktansa hiç bu işlere bulaşmamayı tercih ediyorsunuz. Fakat yalnızlıkta bir yere kadar. Artık doğru kararlar alarak ve değerlendirmeler yaparak birazda kendinizi düşünmenizin zamanı geldi.

Para

Çok kısa zamanda büyük bir maddi güce sahip olabilirsiniz. Bu gücü elinizde tutup kontrolü sağlamak size düşüyor. Temkinli ve özenli davranarak güzel yatırımlara yön verebilir ve daha da güçlenebilirsiniz. Kararlılıkla mantığınızı elden bırakmamalısınız.

Sağlık

Yediklerinize ve hareketlerinize dikkat etmelisiniz. Daha az yiyerek daha fazla hareket etmelisiniz. Bunu deneyip göreceksiniz ki sizin için gayet iyi olacak. Sağlıklı olmak bir hastalık yaşamamak değil bu konulara da dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU (18.01.2021)

Genel

Hedeflerinize ulaşmak adına aldığınız kararların arkasında durmalısınız. Amaçlarınıza ulaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapmaya zaman harcamalısınız. Kontrollü olduğunuz sürece hata yapma riskinizi de daha aza indirmiş olacaksınız. Kendinize güvenin ve vazgeçmeyin. En ufak bir aksilik bile sizi yolunuzdan döndürmesin.

Aşk

Aşkta kontrolü elinize alarak yaşanacak tatsızlıkların önüne geçebilirsiniz. İlişkinizde geleceğe dönük kararlar alabilir ya da ilişkinin gidişatını değiştirebilirsiniz. Her hangi bir adım atmadan önce mantıklı düşünmeli ve pişman olacağınız kararlar almamalısınız.

Para

Mesleğinizde işinizi en iyi yapanlardansınız. Hataya asla tahammül edemiyor ve bunun için çok dikkatli çalışıyorsunuz. Rakiplerinizle aranızı açıyorsunuz bu da daha fazla kazanç sağlamanıza yardım ediyor. Çalışma azminizle daha fazla kazanabilir ve geleceğe rahat adımlarla ilerleyebilirsiniz.

Sağlık

Yoga ya da meditasyonla zihninizi gereksiz düşüncelerden arındırabilirsiniz. Böylelikle olumsuzluklardan kurtulmuş ve hayata daha pozitif bakabilirsiniz.

KOVA BURCU (18.01.2021)

Genel

Bugün duygu geçişleri yaşayacak ve ani tepkiler verebilirsiniz. Fakat dikkat etmelisiniz. Bu süreçte biraz kırıcı olabilirsiniz. Daha ılımlı tepkiler göstermeye çalışmalısınız. Bu ilişkilerinizde sorun yaşamanıza engel olacaktır. Ailenizle aranızdaki anlaşmazlıkları da yine bu şekilde ortadan kaldırabilirsiniz.

Aşk

Sevgilinize karşı daha iyimser olmaya çalışmalısınız. Sizin bazı hareketleriniz yüzünden şüpheye düşüyor. Bu durumu değiştirmek için çaba gösterip daha şeffaf olmalısınız. Yaşadığınız zorluklar güzel günlerin habercisi olabilir.

Para

Maddi konularda biraz daha bilinçli hareket etmeniz size fayda sağlayabilir. Karşınıza çıkan fırsatları değerlendirmek için çaba gösterip pes etmemelisiniz. Böylece amaçlarınıza daha rahat ulaşabilirsiniz.

Sağlık

Kendinize her konuda özen göstermeye çalışmalısınız. Yemek, uyku, spor, dinlenme hepsine yeterli zaman ayırarak sağlığınızı bir düzene koyabilirsiniz.

BALIK BURCU (18.01.2021)

Genel

İçinizde taşıdığınız olumlu enerji ile ulaşmak istediğiniz hedeflere daha rahat ulaşabilirsiniz. İnsanların üzerinizde baskı kurmalarına müsaade etmemelisiniz. Bildiğiniz şekilde ve o yönde devam etmelisiniz. Kendinize olan güveniniz sizi yarı yolda bırakmıyor ve azminizi kamçılıyor.

Aşk

Sizi uzaktan izleyip gözünden bile sakınan biri var. O kişiyi görebilmek için çevrenize biraz bakmanız gerekiyor. Değerinizi anlamayanlarla zamanınızı harcamadan size değerli olduğunuzu hissettiren kişi ile bir ilişkiye başlamanız hayata olan bakış açınızı da değiştirecek. Huzura ve mutluluğa ihtiyacınız olan şu günlerde yalnızlığı bir kenara bırakın.

Para

O kadar çalışıp mücadele ediyorsunuz ki bunun karşılığını artık almaya başlayacaksınız. Sürekli kendinize yeni hedefler belirlemeniz işteki başarınızı da artırıyor.

Sağlık

Kendi kendinize yaşadığınız mutluluğu çevrenize de saçmaya çalışmalısınız. Böylelikle kendinizi daha iyi hissedeceksiniz. Sosyalleşmek olarak değil bunu ailenizle de paylaşabilirsiniz.

18 Oca 2021 - 09:11 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?