14 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

14 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 14 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar.jpg
2021/01/08/burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

14 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

14 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 14 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (14.01.2021)

Genel

Bugün biraz daha sosyalleşecek ve kendinizi fazla enerjik hissedeceksiniz. Çevrenizde enerjisi yüksek ve pozitif insanlar olursa bu sizin de olumlu olmanızı sağlayacaktır. Negatif kişilerle arkadaşlık etmekten uzak durun. Çünkü; sahip olduğunuz enerjiyi de sömüreceklerdir. Hata yapmadan sıkıntılarınız üzerine gitmelisiniz.

Aşk

Birliktelik yaşıyorsanız duygularınızda artış yaşayacak ve yoğun bir şekilde bunu hissettireceksiniz. Eğer yalnızsanız bir çok konuda ortak özelliklerinizin olduğu biri ile tanışabilir ve gününüzü keyifli hale getirebilirsiniz. Her iki şekilde de memnun olacağınız gelişmeler yaşayacaksınız.

Para

Hedeflediğiniz finansal gücü yakalamanıza biraz daha yaklaştığınızı hissedeceksiniz ve olumsuzlukları tamamen ortadan kaldıracaksınız. Hedefleriniz doğrultusunda ilerleyin. İnanmak ve kararlı olmak başarmanın yarısıdır.

Sağlık

Dış görünüşünüze bugün biraz daha fazla özen göstermelisiniz. Birkaç değişiklik yaparak kendinizi yenileyin. Bu durum psikolojinize iyi yönde katkı sağlayacaktır ve kendinize olan güveninizi biraz daha artıracaktır.

BOĞA BURCU (14.01.2021)

Genel

Toplum içerisindeki statünüzü bugün daha üst seviyelere çıkarmak için çaba göstereceksiniz. İnsanların tavırları, size karşı olan düşünceleri hep güzel olsun istiyorsunuz. Eleştiriye asla tahammül edemiyorsunuz. Eleştirildiğinizde aniden modunuz düşüyor ve bunu gizleyemiyorsunuz. İnsanların ne dediklerini bir kenara bırakmalı ve kendi bildiğinizi yapmaya devam etmelisiniz.

Aşk

Bugün hoşunuza gitmeyen konularda açıklama yapmak ve kendinizi savunmak durumunda kalabilirsiniz. Ani ve fevri tepkiler vermekten çekinmelisiniz yoksa işler daha da karmaşık bir hal alabilir. Olgun davranarak bu problemin üstesinden daha kolay gelebilirsiniz.

Para

Finansal açıdan bugün bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Dikkatli bir şekilde harcamalarınızda tutumlu olduğunuz sürece yeni sıkıntılar karşınıza çıkmayacak.

Sağlık

Vücudunuza bugünlerde fazla  yükleniyorsunuz. Bu kadar efor harcamak sizi yakın zamanda yorgun düşürebilir. Biraz bedeninizi dinlendirmeli ve uykunuzu düzene koymalısınız.

İKİZLER BURCU (14.01.2021)

Genel

Bugün sevdiğiniz ve sohbetlerinden keyif aldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelmeyi planlayabilirsiniz. Bu durum enerjinizi daha da yükseltebilir ve kendinizi daha mutlu hissedebilirsiniz. Düşüncelerinizi bugün daha net bir şekilde dile getirebileceksiniz. Amaçlarınıza ulaşmak adına yeni girişimlerde bulunmanız söz konusu olabilir.

Aşk

Burcunuzun sevmediğiniz tutarsızlığını aşkta yaşayabilirsiniz. Dengesiz duygu dönüşleriniz karşınızdaki kişinin de dengesini bozuyor ve size karşı inanılmaz kırılıyor. Daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Duygularınızı ifade ederken daha net ve içten davranmaya özen göstermelisiniz. Bu şekilde güzel ve huzurlu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Para

İş hayatınız yoğun bir döneme girdi. Bu durum kazancınızın artmasına da vesile oldu. Çalışkanlığınız ve yaptığınız işlere gösterdiğiniz özen rakiplerinizle aranızda aşılmaz bir fark yaratıyor. Bu çalışmalara devam ettiğiniz sürece bir numara olmanızda hiçbir engel olmayacak.

Sağlık

Görünüşünüze oldukça önem veriyorsunuz. Ayna ile barışık birisiniz fakat vücudunuzdaki fazla yağlardan kurtulup daha fit bir görüntüye sahip olmak istiyorsunuz. Egzersizlerinize ara vermeden daha sabırlı olarak devam etmelisiniz.

YENGEÇ BURCU (14.01.2021)

Genel

Bugün yaşadığınız sorun ve sıkıntıları aşmak için çözüm yolları arayacaksınız. Çok fazla kafanıza takmadan ve moralinizi bozmadan devam etmelisiniz. Bu sıkıntıların sürekli hayatınızda kalmayacağını ve geçici olduklarını unutmayın. Onları misafir gibi düşünebilirsiniz. Bir süre ağırlayacaksınız ve göndereceksiniz.

Aşk

Bugün oldukça çekici olup karşı cinstekilerin dikkatini yoğun şekilde çekeceksiniz. Bu durum hoşlandığınız kişi ile yakınlaşmanıza fayda sağlayabilir. Bu fırsatı kaçırmadan değerlendirmeye çalışın. Belki de güzel bir ilişkinin adımını bu sayede atmış olacaksınız.

Para

Bugün planlamalar yaparak maddi durumunuzu gözden geçireceksiniz. Gelir gider tablosu oluşturmanız daha net ve kolay hesaplama yapmanıza yardım edecektir. Artan kazancınızla giderlerinizin artması hayatınızda pek bir şey değiştirmiyor. Giderleri kısma yoluna gidebilirsiniz.

Sağlık

Beden ve ruh sağlığınıza beraber dikkat etmelisiniz. Hem dengeli ve sağlıklı beslenmelisiniz hem de sizi huzursuz ederek strese sokan insanlardan uzak durmaya çalışmalısınız. Bu şekilde kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU (14.01.2021)

Genel

Amaçlarınızın dışına çıkmamaya ve kararlarınızın arkasında durmaya özen göstermelisiniz. Huzursuzluk ve sıkıntıları çözüme kavuşturarak geride bırakmalısınız. Çevrenizdekilerin size olan güven ve inancını doğru değerlendirip yolunuza devam etmelisiniz.

Aşk

Bugün ilişkiniz için ciddi adımlar atabilirsiniz. Kuşkularınızı bir kenara bırakarak daha rahat olmaya çalışmalısınız. İlişkiniz için yapabileceklerinizi gözden geçirmeli ve ona göre karşınızdakine umut vermelisiniz. Yapamayacağınız hiçbir şeyi yapabilecek gibi anlatmamalısınız.

Para

Beklemediğiniz yerden güzel bir kazanç elde edeceksiniz. Bu sizi oldukça memnun edecek ve içinde bulunduğunuz sıkıntılardan sizi kurtaracak. Bu kazancı savurmadan dikkatli bir şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Kendinize zaman ayırın ve keyfinizi yerine getirecek aktiviteler yapmaya çalışmalısınız. Sosyal mesafenize ve temizliğinize özen göstermelisiniz. Kalabalık ortamlardan uzak durmaya çalışın.

BAŞAK BURCU(14.01.2021)

Genel

Bugün ailenize ve çevrenizdekilere karşı daha ilgili, sevecen davranışlarda bulunacaksınız. Onlarla ortak noktalarda buluşarak gününüzü keyiflendireceksiniz. Birazda onların istedikleri şekilde aktivitelerde bulunarak onlarında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz.

Aşk

Bugün ki sevecenliğiniz ve mutluluğunuz ilişkinize de yansıyacak ve birbirinize daha sıcak duygularla yaklaşacaksınız. Her şey yoluna yavaş yavaş giriyor. Bu şekilde davranarak ilişkinizi ciddiyete taşıyabilirsiniz.

Para

Finansal kaynaklarınızı doğru kullanmaya çalışmalısınız. Gereksiz ve ihtiyacınız olmayan şeyler için harcamalar yapmaktan geri durmalısınız. Gözlem yaparak daha emin adımlar atmalısınız.

Sağlık

Sevdiklerinizle planlar yapmak onlarla zaman geçirmek sizi oldukça iyi hissettirecektir. Kendi kabuğunuzdan sıyrılıp sosyalleşmeyi denemelisiniz. Tabi mesafe kurallarına da dikkat etmelisiniz.

TERAZİ BURCU (14.01.2021)

Genel

Bugünlerde oldukça düşünceli görünüyorsunuz. Bu durum çevrenizdeki insanların dikkatini çekiyor ve sizin mutsuz olduğunuzu düşünmelerine sebebiyet veriyor. Aklınızı kurcalayan düşünceleri, düşünmektense çözmeye odaklanmalısınız. Bu şekilde hem kendinizi sıkmamış hem de çevrenizdekileri üzmemiş olacaksınız.

Aşk

Negatif düşünceleriniz size ilgisi olanları görmenizi engelliyor. Kendinize çeki düzen vererek  etrafınıza bakmayı denemelisiniz. Belki de yaşanabilecek güzel bir ilişkiyi bu sayede elde edebilirsiniz. Huzurunuz ve mutluluğunuz için de biraz çaba sarf etmelisiniz.

Para

Düşünceleriniz sayesinde kontrolsüz harcamalar yapmaya başladınız. Bunun sıkıntısını belki şimdi değil ama ileride yaşamanız mümkün. Sıkıntıya düşmemek için daha kontrollü hareket etmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Eklemlerinizde ve boyun bölgenizde yoğun bir ağrı hissedebilirsiniz. Bunun nedeni telefonla fazla ilgilenmeniz olabilir. Sık sık boyun egzersizleri yapmayı ihmal etmemelisiniz. Bu egzersizler boyundaki ağrılarınızın azalmasında büyük rol oynayacaktır.

AKREP BURCU (14.01.2021)

Genel

İçinizde neler yaşadığınızı, neler hissettiğinizi kimseye hissettirmiyorsunuz. Tüm olumsuzluklara karşı onlardan güler yüzünüzü eksik etmiyorsunuz. Fakat bu durum sizi ileride kötü etkileyebilir. Olumsuzlukları içinize atmayı bırakıp güvendiğiniz birine içinizi dökmeye çalışmalısınız. Bu kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

Aşk

Aşkta da sorunları içinize atıyorsunuz. Sevdiğinizle paylaşıp sorunları çözmeye, problemleri ortadan kaldırmaya çalışmalısınız. Her şeyi kendi başına yapmaya çalışmanız sizi oldukça yorgun düşürebilir. Beraber olduğunuz kişi ile konuşmanız onun sizi anlamasına ve hareketlerine çeki düzen vermesine yardımcı olur.

Para

Finansal kaynaklarınıza dikkat etmelisiniz. Ödemeleriniz kazancınızdan fazla çıkıyor ve sıkıntıya giriyorsunuz. Yalnız halletmek yerine aile içindekilere de sorumluluk vererek size destek olmalarını sağlamalısınız.

Sağlık

Ayaklarınızı sıcak tutmaya özen gösterin. Unutmayın ki bir çok hastalığın sebebi ayakların üşümesinden kaynaklanır. Ayaklarınıza iyi bakarsanız vücudunuza da iyi bakmış olursunuz. Geçmeyen ağrılar yaşıyorsanız gecikmeden bir sağlık uzmanına görünmelisiniz.

YAY BURCU (14.01.2021)

Genel

Hedeflerinize uygun şekilde hareket etmeniz işinizdeki yenilikleri daha hızlı kavramanıza fayda sağlıyor. Sabrınız ve hırsınızla en iyi olmaya çalışıyorsunuz, bunuda başarıyorsunuz. Doğru ve dengeli şekilde program yaparak çalışırsanız kendinizi daha az yorarsınız.

Aşk

Hisleriniz ve zekanızla hayatınıza giren insanların niyetini hemen seziyorsunuz. Kalbinizin ısındığı kişilerde ise hislerinize güvenmek yerine karşınızdakine inanmaya çalışıyorsunuz. Fakat bu durum sizi üzebilir. Tam olarak karşınızdakine güvenmeden duygularınızı yansıtmamalısınız.

Para

Son günlerde biraz fazla açılmış olabilirsiniz ama çok kısa sürede bu durumu toparlayacaksınız. Paranızı kontrol etmeyi öğrendiniz ve bu durum uzun vadeli bir sıkıntıya düşmenize engel oluyor.

Sağlık

Sindirim konusunda sıkıntılar gündeme gelebilir. Daha hafif yemekler tercih ederek midenizi rahatlatmalısınız. Mide ağrıları için yemek dışında strestende uzak durmaya dikkat etmelisiniz.

OĞLAK BURCU (14.01.2021)

Genel

Sizi her anlamda mutlu edecek sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bu sürprizler sayesinde hem iş hem de sosyal hayatınızda değişimlere gidebilirsiniz. Amaçlarınız doğrultusunda vereceğiniz kararlar sizi başarıya kısa zamanda ulaştıracaktır.

Aşk

Hayatınızdaki kişi ile birbirinize karşı daha pozitif olmalısınız. Sürekli sorun çıkarmak için kusur arar gibisiniz. Böyle devam ederseniz bu ilişkiyi tamamen dönülmez bir yola sokar ve ayrılık kaçınılmaz olur. Karşılıklı anlaşarak bu durumu düzeltmelisiniz.

Para

Planlı ve programlı harcamalarınız sayesinde bir süre maddi açıdan bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Böyle devam ettiğiniz sürece de karşınıza sorun çıkmayacak. Artık rahat nefes almanın zamanı geldi.

Sağlık

Mevsim yeşillikleri tüketmeyi ihmal etmemelisiniz. Yemeklerde genellikle salata ve yanında ızgara tavuk ya da balık tercih edebilirsiniz. Hem sindirim açısından da oldukça faydalı olacaktır.

KOVA BURCU (14.01.2021)

Genel

Sevdikleriniz ve değer verdiklerinizle beraber zaman geçirip aktivitelerde bulunmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki kişilerle ilgili olan şeyleri yakından izleyip, onların bir sıkıntıları olup olmadığını analiz edebilirsiniz. Gerginliklerden uzak durmaya ve kendini amaçlarınıza odaklamaya çalışmalısınız.

Aşk

Aşk hayatınızda daha dengeli olmaya çalışmalısınız. Duygularınızı ifade ederken kuşku ve karışıklıklardan sıyrılıp bu şekilde davranmaya özen göstermelisiniz. Baş başa sevdiğinizle zaman geçirmeye ortak bir şeyler yapmaya çalışmalısınız. Monotonluktan kurtulup ilişkiye heyecan katmalısınız.

Para

Karşınıza çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız. Luzumsuz harcamalardan uzak durarak maddi sıkıntı yaşamanıza engel olabilirsiniz. Finansal kaynaklarınızı yönetme konusunda daha temkinli olmalısınız.

Sağlık

Bol su tüketmeyi ve egzersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz. Egzersiz yapmaya zamanınız yoksa evinize dönerken otobüs veya metro kullanıyorsanız birkaç durak önce inerek yürüyüş yapmanız size fayda sağlayacaktır.

BALIK BURCU (14.01.2021)

Genel

Hayata bakış açınızı değiştirmelisiniz. Bu şekilde daha dengeli ve doğru kararlar alabilirsiniz. Çevrenizdekileri gözlemlemek size farklı bilgiler katabilir. Kendinizden yaşça büyük insanlarla oturup onların hayata olan tecrübelerini dinlemeye çalışmalısınız. Bu size büyük katkı sağlayabilir.

Aşk

Bugün beklenmedik şekilde yoğun hisler duyacağınız bir gün olacak. Sevgiliniz varsa ona sürprizler yapabilir, ikiniz için romantik bir ortam hazırlayabilirsiniz. Eğer yalnızsanız kalbinizin çarpmasına engel olamayacağınız biri ile tanışıp onunla keyif alacağınız bir sohbet gerçekleştirebilirsiniz.

Para

Finansal kaynaklarınızı daha kontrollü kullanmaya çalışıyorsunuz. Bunun faydasını görüyor olmanız kendinize çekidüzen vermenize yardımcı oldu. Yeni tanışacağınız kişilerle ortak bir projeye imza atabilirsiniz ama iyi araştırmadan kabul etmeyin.

Sağlık

Anlamsız kuruntularla kendinizi strese sokuyor ve karamsarlığa itiyorsunuz. Daha pozitif olup ruh sağlığınızı toparlamalısınız. Olumsuz düşünceleriniz olumsuzluk getirecektir. Zihninizi temizlemeye çalışın.

14 Oca 2021 - 08:21 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?