24 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

24 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları ne söylüyor? Aşk, Para, Sağlık konuları ve burçlar hakkında daha fazlası...

2021/01/08/burclar.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

24 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

24 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

Koç burcu (24.01.2021)

Genel

Bugün ailenizle olan bazı konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu sıkıntıların kaynağını bulup problemleri ortadan kaldırmak adına çaba sarf etmelisiniz. Yoksa bu sorunlar devam ederek ailenizle aranızda aşılması güç sorunlara dönüşebilir. Daha dikkatli ve özenli olmanız gerekecek.

Aşk

Bugün aşkta güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Olumlu enerjiler alarak duygularınızla beraber düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edebileceksiniz. Sorunsuz bir gün geçirecek ve karşılaşacağınız yeni biri sayesinde gününüz keyifli hale gelecek.

Para

Sizi maddi anlamda sıkıntıya sokabilecek adımlar atmaktan kendinizi korumalısınız. Daha dikkatli ve temkinli davranmak sizin yararınıza olacaktır. Harcamalarınızı bilinçli yapmadığınız sürece bir sıkıntıyla karşılaşmayacaksınız.

Sağlık

Bu sıralar uyku düzeninize dikkat etmelisiniz. Geç yatıp erken kalkmanız odaklanma sorunu yaratabilir. Erken uyuyup erken uyanmak size kendinizi daha iyi hissettirecektir.

Genel

Bugün çevrenizdeki insanların dikkatlerini oldukça üzerinize çekecek ve tüm ilgiyi üstünüzde toplayacaksınız. Bu durum oldukça hoşunuza gidecek. İnsanlar size saygı duyacak ve çok daha popüler olacaksınız.

Aşk

Bugün aşk konusunda biraz düşünceli olacaksınız. Aklınızı kurcalayan birkaç konunun üzerinde duracak ve aydınlığa kavuşması için çaba sarf edeceksiniz. Fakat bazen gereksiz kuşkular içine düşüyorsunuz. Bu hem ilişkiniz açısından hem de sizin açınızdan olumlu sonuçlar vermeyecektir.

Para

Finansal açıdan birçok kişi sizin bilgilerinizden faydalanmaya çalışıyor. Sizde onlara bu konuda elinizden gelen yardımı yapıyorsunuz. Bu sıralar liderliği üstlendiniz. Bu fırsatı iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Yediklerinize daha çok dikkat etmeniz gerekebilir. Yağlı ve tuzlu yemekler size zarar vereceği gibi midenizi de yorabilir. Bol su tüketerek egzersizler yapmanız enerjiniz için iyi gelecektir.

İkizler burcu (24.01.2021)

Genel

Haftanın son gününde kendinizi geliştirmek için fırsat bulabilirsiniz. Hedeflerinizle alakalı güzel kararlar alabilir ve bunları uygulamaya geçebilirsiniz. Hatta yeni şeyler öğrenmek zihninizin daha da aktifleşmesi için size yarar sağlayabilir.

Aşk

Kendinizi karşı dürüst olmalısınız. Hissetmediğiniz hiçbir şeyi söze dökmemeli ve gereksiz yere birine umut vaat etmemelisiniz. Kimsenin sabrını denemeyin ve sadece mutlu olmak için çabalayın. Ne istediğinizi bilirseniz ona göre hareket etmeniz daha kolay olacaktır.

Para

Bugün ek gelir için farklı projeler geliştirebilirsiniz. Çalışma azminiz size sürekli yeni fikirler veriyor. Fakat yine de çok fazla işe yoğunlaşmanız başarınızı baltalayabilir. Dikkatli olmalısınız.

Sağlık

Bugün kendinizi olduğunuzdan daha yorgun ve bitkin hissedebilirsiniz. Bunun nedeni kendinizi oldukça fazla zorlamanız. Her şeye bir anda yetişmeye çalışmaktan uzak durmalısınız. Dinlenmeye zaman ayırın.

Genel

Haftanın son günü yarım bıraktığınız işlerinizi tamamlamaya odaklanabilirsiniz. Bunun yanında eksiklerinizi gidermeye ve kendinizi geliştirmeye zaman ayırabilirsiniz. Böylelikle haftaya iyi bir giriş yapabilirsiniz.

Aşk

İlişkinizi gözden geçirebilirsiniz bugün. Artılarını eksilerini düşünerek analiz yapabilir, gelecek adına farklı kararlara varabilirsiniz. Kendinize aşkta zaman verin ve emin olana kadar ciddi bir adım atmayın. Böylece bir pişmanlıkta yaşamamış olursunuz.

Para

Finansal anlamda bir güce sahip olmak istiyorsanız asla işlerinizi yarım bırakmamalısınız. Çok çalışıp emek vererek bu güce sahip olabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmanın tek yolu kararlı olmak ve azimle çalışmaktır.

Sağlık

Enerjinizi yükseltmek ve sorunlardan uzaklaşmak için biraz spor yapmanız size fayda sağlayacaktır. Bunun için zamanınız yoksa daha eğlenceli aktivitelerle zamanınızı renklendirebilirsiniz.

Aslan burcu (24.01.2021)

Genel

Uzun süredir üzerinde büyük titizlikle çalıştığınız işinizin karşılığını alacaksınız. Aldığınız sonuç sizi mutlu edebilir ve bu sayede keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bu sayede daha fazla çalışarak daha iyisini yapmak için uğraşacaksınız.

Aşk

Hayatınızdaki kişiyi daha iyi anlayabilmeniz için biraz empati yapmaya çalışmalısınız. Bu sayede çıkan sorunlarında üstesinden gelmeniz kolaylaşacaktır. Sizden beklentilerine kulak verip değerli olduğunu hissettirmeye çaba sarf etmelisiniz. Böylelikle her şey daha iyi olacaktır.

Para

Maddi açıdan bugün emeklerinizin karşılığını alarak mutlu olacaksınız. Kazandığınızı kutlamak için aile içindekilere ufak tefek hediyeler alabilir ve gönüllerini kazanabilirsiniz.

Sağlık

Haftanın bu son gününü dinlenmeye vakit ayırarak geçirebilirsiniz. Tüm haftanın yorgunluğunu ancak bu şekilde üstünüzden atabilirsiniz. Bedenen ve zihnen rahatlamaya çalışmalısınız.

Başak burcu (24.01.2021)

Genel

Sizi huzursuz eden bazı konularla alakalı harekete geçerek bunları ortadan kaldırmaya çalışacaksınız. Bazı şeyleri fazla büyütüyor ve kendinizi gereksiz strese sokuyorsunuz. Daha mantıklı davranarak gereksiz kuruntularınızdan kurtulmaya çalışmalısınız.

Aşk

Hayatınıza biri girebilir hem de hiç hesapta olmayan bir anda. Bu geliş size aynı zamanda mutluluğu da getirecek. Kendinizi iyi hissedecek ve ilk kez birine bu kadar güveneceksiniz. Fakat oldukça dikkat etmelisiniz.

Para

Gereksiz harcamalarınız durdurmalısınız. Temel ihtiyaçlarınızdan başka bir harcamaya girmemelisiniz. Paranızı kontrol ederek biraz birikim yapmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Kendinize biraz daha dikkat etmelisiniz. Çok soğuk içecekler tüketmekten uzak durmalısınız. Yoksa boğazlarınızın rahatsızlanması an meselesi. Tabi bu da ses kısıklığı yaşamanıza neden olabilir. Mevsime uygun ıhlamur, salep gibi içecekler tüketebilirsiniz.

Terazi burcu (24.01.2021)

Genel

Hedeflerinize ulaşmak adına bugün kendinizi işe vereceksiniz. Yapmanız gereken her şeyi yapacak tüm ayrıntıları gözden geçireceksiniz. Doğru yol izlediğiniz sürece ulaşıp elde edemeyeceğiniz bir şey yok. Amaçlarınıza odaklanın ve pes etmeyin.

Aşk

Hayatınızdaki kişi size karşı biraz kırılmış olabilir. Bu kırıklığı iyileştirecek olan sizsiniz. Daha anlayışlı ve sevecen olmaya özen göstererek onun yanında olduğunuzu göstermelisiniz. Sorun teşkil edecek her şeyden ilişkinizi korumaya çalışmalısınız.

Para

Kazanmak için çabalamanız gerekir. Yerinizde sayarak asla amaçlarınıza ulaşamazsınız. Çok çalışmak ve mücadele vermek yeni atılımlar yapmak size fayda sağlayacaktır.

Sağlık

Negatif düşüncelerle kendinize eziyet etmemelisiniz. Kendinizi iyi hissetmek adına sevdiğiniz insanlarla görüşebilir onlarla zaman geçirebilirsiniz. Bu olumlu düşünmenize yardım edecektir.

Akrep burcu (24.01.2021)

Genel

Ailenizle olan iletişiminizi daha da kuvvetlendireceksiniz. Onlarla vakit geçirerek keyifli sohbetler yapacak geleceğe dair hedeflerinizden söz edeceksiniz. Bu durum ailenizi oldukça mutlu edecek. Güzel konuşmalar kalbinizi ısıtacak.

Aşk

Hayatınızda biri varsa onunla samimiyetinizi ilerletecek ve birbirinize daha çok zaman ayıracaksınız. Eğer hayatınızda biri yoksa kalbinizi hızlandıracak biri ile karşılaşacaksınız. Aşk emek vermeden, fedakarlık etmeden olmaz.

Para

Sahip olduklarınızla yetinmeyi bilmelisiniz. Bu şekilde kendinizi daha mutlu edebilir ve stressiz şekilde işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Yoksa stres yapmanız kazanmanız gereken işlerde size sorun çıkarabilir. Daha dengeli şekilde hareket etmelisiniz.

Sağlık

Size zarar veren alışkanlıklarınızı bırakmaya çalışmalısınız. Özellikle sigara ve alkolden uzak durmalısınız. Kendinizi ve sağlığınızı düşünmelisiniz. Yeterli dengeli beslenip bol egzersiz yaparak daha sağlıklı olursunuz.

Yay burcu (24.01.2021)

Genel

Haftanın son günü güne enerjik başlayacaksınız. İçinizdeki çocukla barışacak ve bunu dışarıya yansıtacaksınız. Enerjinizi doğru şekilde kullanırsanız doğabilecek sorunların önünü kesmiş olacaksınız. Hedeflerinizden vazgeçmeden aldığınız kararları uygulamalısınız.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişiyle aranızda bugün güzel bir uyum yaşayacaksınız.  Birbirinize huzur ve mutluluk vereceksiniz. Karşılıklı anlayış ve saygıyla ilişkinizin atlatamayacağı hiç bir zorluk yok. Dengeli olup hata yapmamaya çalışmalısınız.

Para

Bugün finansal kaynaklarınızın kontrolünü sabırla sağlamaya çalışmalısınız. Doğru kararlarla daha fazla kazanabilir yeni projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Sağlık

Sağlığınızı disiplinli şekilde kontrol etmelisiniz. Çok çalışmak güzel bir şey fakat sağlığınız daha önemli. Uyku düzeninizi ve beslenmenizi asla ihmal etmemelisiniz. Bağışıklığınızı kuvvetlendirerek kendinize dikkat etmelisiniz.

Oğlak burcu (24.01.2021)

Genel

Aklınızdan geçenleri gerçekleştirerek daha büyük adımlar atmaya çalışacaksınız. Kararlılığınızla beraber çevrenizdekilerin oldukça ilgisini çekiyorsunuz. Başarılarınızın kaynağı aslında tamamen kendinize olan güveninizden kaynaklanıyor.

Aşk

Hoşlandığınız kişi ile aranızda olumlu gelişmeler yaşanacak ve duygularınız konusunda açık olacaksınız. Net davranış sergilemeniz karşınızdaki kişi üzerinde olumlu etki bırakacak. Her zaman duygularınız konusunda net ve dürüst olmaya çalışın.

Para

Ortak giderler konusunda tek elini cebine atan siz oluyorsunuz. İnsanların sizi kullanmasına izin vermeyin. Ortak giderleri ortak şekilde ödemeyi sağlamalısınız. İyi niyetten maraz doğar. Suistimal edilmesine asla müsaade etmeyin.

Sağlık

Günlük bol su tüketimine dikkat etmelisiniz. Vücudumuz için 3-4 litre su tüketmek oldukça faydalı. Hem böbrek sağlığınız için hem de harcamış olduğunuz enerjiyi geri kazanmanız için asla ihmal etmemelisiniz.

Kova burcu (24.01.2021)

Genel

Haftanın son günüde kendinizi evinizin düzenini değiştirmeye temizliğine adayabilirsiniz. Temiz ve değiştirilmiş bir ortam size keyif katacaktır. Kendinizi iyi hissederek negatif ruh halinden de kurtaracaktır.

Aşk

Aşkta hiçbir şey düşündüğünüz gibi ilerlemiyor. Bir hayal kırıklığı yaşamanız olası. Gözlemci yanınızı yitirmeden gelişen olayları izlemelisiniz. Karşınızdaki insan size nasıl davranıyor nasıl değer veriyor iyice ölçüp biçmelisiniz. Sonrada ona göre karşınızdakine değer vermelisiniz.

Para

Maddi olarak kafanıza takılan sorunların çözümü için çabalayacaksınız. Kazancınız size yetiyor fakat hedefleriniz daha büyük kazançlar elde etmek. Bunun için tutarlı olarak güzel yatırımlar yapmaya çalışabilirsiniz.

Sağlık

Temizliğinizi özen göstermelisiniz. Aynı şekilde yaşadığınız ortamın tozdan kirden arındığına da emin olmalısınız. Mikroplara karşı tedbirlerinizi alarak sağlıklı bir ortam yaratmalısınız.

Balık burcu (24.01.2021)

Genel

Haftanın son gününde kendinize zaman ayıracak ve günün büyük bölümünü dinlenerek geçireceksiniz. Bunun yanında kitap okuyabilir keyif aldığınız filmler de izleyebilirsiniz. Hem dinlenip hem de eğlenebilirsiniz.

Aşk

Bugün aşkta hayatınızda olan kişiye karşı daha samimi yaklaşımlarda bulunabilirsiniz. Onunla daha fazla zaman geçirip iletişim halinde olmanız bağlarınızın kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Fakat hayatınızda biri yoksa Bir arkadaşınız sayesinde sizi oldukça etkileyecek birisi ile tanışabilirsiniz.

Para

Maddi kaygıları biraz olsun üzerinizden atabilirsiniz bugün. Harcamalarınızda tedbirli davranıyorsunuz fakat yine de sahip olduklarınızı iyi değerlendirmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Sevdiğiniz kişilerle zaman geçirmek üzerinizdeki stresin azalmasını sağlayacaktır. Bol egzersiz ve hafif yemeklerle kendinize bakmayı ihmal etmemelisiniz.

24 Oca 2021 - 09:33 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?