10 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

10 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 10 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

burclar.jpg
burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

10 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

10 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 10 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (10.01.2021)

Genel

Mükemmele ulaşmak için daha hassas ve özenli davranacaksınız. Başarılı olma arzunuz ile karşınıza çıkan hiçbir fırsatı kaçırmıyorsunuz ve sağlam adımlar atıyorsunuz. Bu emeklerinizin karşılığını mutlaka alacaksınız fakat biraz daha zamanı var.

Aşk

Ne istediğinizi bilip ona göre adımlar attığınız sürece aşk yaşamınızda bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Hayatınızdaki kişi ile ortak noktalarda buluşmaya çalışmalı beraber keyif alacağınız etkinlikler yapmalısınız.

Para

Kendinize güvenerek paranızı daha iyi bir şekilde kontrol etmeyi başarabilirsiniz. Her şeyin başı kendinize güvenmekten geçiyor. Karmaşıklıkların üzerine gitmeyi ve çözüme kavuşturmayı ihmal etmemelisiniz.

Sağlık

Bugün bulunduğunuz alanı temizleyip bolca havalandırmaya çalışın. Temiz ve ferah bir ortam hem sağlığınız için hem de virüsten korunmak için size fayda sağlayacaktır. Yerlerin ve kapı kollarının temizliğini ihmal etmeyin.

Genel

Bugün etrafınızdakilere uyum sağlayacak ve onların isteklerini geri çevirmeyeceksiniz. Etrafınıza karşı alçakgönüllü davranmanız onların size olan saygısını ve sevgini artıracaktır. Hep beraber keyif alacağınız bir zaman geçirebilirsiniz.

Aşk

Sağlam ve kararlı adımlar atarak duygularınızı ifade etmeye gayret göstermelisiniz. Olumsuzluk çıkacak meselelerde daha özverili olup bunları ortadan kaldırmak adına mücadele edebilirsiniz. Hata yapmaktan kaçının.

Para

Planlı ve programlı hareket ederseniz maddi anlamda karşınıza çıkabilecek sorunların üstesinden daha kolay gelebilirsiniz. Kazanmaktan önce kendinize bir hedef belirlemeli ve o doğrultuda ilerlemelisiniz. Bunu yaptığınız takdirde istediğiniz kazanca ulaşabilirsiniz.

Sağlık

Bol bol su tüketmeyi ihmal etmemeli ve vücudunuzu susuz bırakmamalısınız. Su içmek cilt sağlığınız içinde oldukça faydalı. Sivilcelerin azalmasına, toksinlerin atılmasına kadar birçok şeyde size yarar sağlayacak.

İKİZLER BURCU (10.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanlarla ortam noktalarda buluşup yaşanan sorunları daha derinden incelemeye çalışmalısınız. Bu sorunları çözdüğünüz sürece kendinizi çok iyi hissedebileceksiniz. Hedeflerinize her geçen gün daha da yakınlaşıyorsunuz.

Aşk

Beraberliğiniz için elinizden gelen her şeyi yapmaya çalışmalısınız. Yoğunluğunuz ve sevdiğinize fazla zaman ayırmamanız aranızda sorun olabilir. Bu ilişkiye değer veriyor ve onu kaybetmek istemiyorsanız davranışlarınıza biraz çeki düzen vermeniz gerekiyor.

Para

Kazanmak için çok çalışıyorsunuz ve çok kazanıyorsunuz. Fakat kazanmak sadece yeterli değil. Parayı kontrol etmeyi ve kullanmayı bilmeniz gerekiyor. Araştırmalar yaparak güzel yatırımlarda bulunup daha kazançlı olabilirsiniz.

Sağlık

Sevdiklerinizin sağlığı ile yakından ilgilenebilir onlara virüsten korunmaları için uyarılarda bulunabilirsiniz. Ailenize bu zor süreçte destek olmalı ve yanlarında olduğunuzu göstermelisiniz.

YENGEÇ BURCU (10.01.2021)

Genel

Daha önce ilgilenmediğiniz şeyler ilginizi çekebilir ve bir girişimde bulunabilirsiniz. Atak davranarak bu işin üstesinden gelebilirsiniz. Enerjinizi doğru kullanıp yerinde verdiğiniz kararların size oldukça faydası olacaktır. Yılmadan mücadele etmeye devam etmelisiniz.

Aşk

Mutlu bir ilişkiye adım atmak için ilk önce güven gereklidir. Hislerinize güvenin ve kalbinizde en ufak bir huzursuzluk hissederseniz karşınızdakinden uzak durun. Hislerimiz bizlere asla yalan söylemezler. Bu er ya da geç mutlaka anlarız.

Para

Bilinçli davranarak kazancınızı gereksiz şeylere harcamaktan uzak durmalısınız. Her şeye sahip olamazsınız. Tutarlı olup geleceğinizi düşünmeniz gerekiyor.

Sağlık

Bugün gereksiz yere kendinizi yorabilirsiniz, hem zihinsel hem de fiziksel olarak. Kendinize zaman ayırın ve dinlenmeyi deneyin. Stresten kendinizi uzak tutun ve mesela güzel bir film izleyerek gününüzü keyiflendirin.

ASLAN BURCU (10.01.2021)

Genel

Almış olduğunuz kararlardan bir süre sonra vazgeçiyorsunuz. Kararlı olup hedeflerinize ulaşmak için mücadele etmelisiniz. Sadece düşünüp hayal kurmakla hiçbir şey elde edemezsiniz. Sabır ve mücadele ruhu sayesinde istediklerinize erişebilirsiniz.

Aşk

Beraberliklerinizde baskılanmaktan, özgürlüğünüz kısıtlanmasından asla hoşlanmıyorsunuz. Fakat yaydığınız enerji ve ışıltı, hayatınızdaki kişi tarafından başkalarının dikkatini çektiğiniz gerekçesi ile kıskanılmanıza neden oluyor. Hal böyle olunca da ister istemez sizi bunaltabilir. Anlayışlı olun ve sinirlenmeden ona değerli olduğunu hissettirin.

Para

Yeni girişimlerde bulunabilirsiniz. Fakat ölçüp biçmeden hareket etmemenizde fayda var. Kazanmayı beklerken elinizdekilerden de olabilirsiniz. Bilmediğiniz işlerden uzak durmalı ya da bilirkişilerden yardım almalısınız.

Sağlık

Kendinizi bilinçsiz yapılan hareketlerle yormamalısınız. Güzel bir egzersiz programı yardımı ile bu hareketleri yapmalısınız. Yoksa kaslarınızı incitebilir ve bunun ağrısını günlerce çekebilirsiniz. Egzersiz programı için telefon uygulamalarından ya da bir hocadan yardım almalısınız.

BAŞAK BURCU (10.01.2021)

Genel

Gezegenlerden alacağınız olumlu enerji sayesinde karşınıza çıkabilecek türlü olumsuzluklardan kurtulacaksınız. Hisleriniz öyle kuvvetli ki aslında ilk anda içinize sinmeyen şeylerin kötü olduğunu görüyorsunuz. Fakat ısrarla bazen vazgeçmiyor illa kendi gözünüzle görmek istiyorsunuz. Bu huyunuzdan vazgeçmenizi tavsiye ederim.

Aşk

Kendinizi bugün oldukça duygusal ve yalnız hissedebilirsiniz. İçinize kapanmayın ve hislerinizi beraber olduğunuz kişi ile paylaşın. Aklınızı kurcalayan soru işaretlerinden ancak bu şekilde kurtulabilirsiniz. Sizi huzursuz eden durumlardan kurtulamıyorsanız da rest çekmeyi bilmelisiniz. Bu sizi daha az üzecektir.

Para

Planlı hareket ederek maddi durumunuzu düzeltebilirsiniz. Paranızı giyim kuşama harcamaktansa daha faydalı şeylere harcamaya çalışmalısınız. Özellikle yatırım yapmalı ve geleceğinizi garanti altına almalısınız.

Sağlık

Kendinizi doğada hissetmek adına takın kulaklığınızı açın bir doğa sesi kapatın gözlerinizi ve huzuru yakalayın. Zihninizi bu şekilde kötülüklerden arındırıp iyi hissetmeye çalışın. Egzersiz yapın bol su tüketin. Mutfağa girin sevdiğiniz bir yemeği yapın. Bunların hepsi size çok iyi gelecektir ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz.

TERAZİ BURCU (10.01.2021)

Genel

Bugün karşınıza yeni gelişmeler çıkabilir ve bunlar sizi oldukça rahatlatacak türden olacak. Bu gelişmeleri iyi bir şekilde değerlendirip yarar sağlamaya odaklanmalısınız. Kafanızı karıştıracak kişiler olabilir ama siz bildiğiniz şekilde ilerlemeye devam edin.

Aşk

Kuruntulardan ve gereksiz gerginliklerden uzak durun. Bu hem size hem de sevdiğinize zarar veriyor. Varsa kafanızı karıştıran bir durum açıkça konuşun yoksa da karşınızdaki insanı bu kadar üzmeyin. Kimse sabır taşı değildir. Bir gün çekip gider çok pişman olursunuz.

Para

Maddi açıdan dengeli olmaya özen gösterin. Gelir giderlerinizi kontrol altında tutmalı ve ona göre adımlar atmalısınız. Kendinizi zora sokabilecek her türlü alışverişten kaçınmalısınız. Önceliklerinizi sıraya koyarak acil ihtiyaçlarınızı almalısınız.

Sağlık

Ağız sağlığınıza özen göstermelisiniz. Gargara yapmalı ve diş ipi kullanarak fırçaların yetişemediği yerlerin temizliğine de dikkat etmelisiniz. Bu şekilde ağız kokusundan kurtulabilir ve ferah bir nefese sahip olabilirsiniz.

AKREP BURCU (10.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi baskılanmış hissedebilirsiniz. Bu histen kurtulmak için önce bulunduğunuz ruh halinden çıkmalısınız. Kendinizi oldukça gergin hissediyorsunuz. Bu gerginlik içinize kapanmanıza neden oluyor. Böyle devam ederse insanlardan kendinizi soyutlamaya başlayabilirsiniz. İnsanlarla sosyallesin ve güçlü olun.

Aşk

Gerginliklerinizi ilişkinize de yansıtıyorsunuz. Sevdiğinizle sıkıntılarınız paylaşıp rahatlamak varken onu da strese sokuyorsunuz. Bu şekilde devam ederseniz aşılması güç sorunlar çıkacak karşınıza ilişkinizle ilgili. Mutlu olun ve mutlu edin.

Para

Bugün güzel kazançlar elde edebilirsiniz. Fakat hemen endişeye kapılıp saçma yerlere harcamaktan çekinin. Kazancınızı karşınıza çıkan güzel fırsatlardan yana değerlendirirseniz daha güçlü kazançlar elde etmenizi sağlayacaktır.

Sağlık

Yediklerinize özen göstermeyi ihmal etmemelisiniz. Taze mevsim yeşillikleri sebzeler ve meyveleri tüketmekte özenli olun. Hem bağışıklığınızı kuvvetlendirin bu şekilde hem de sağlıklı beslenin.

YAY BURCU (10.01.2021)

Genel

Bugün arkadaşlarınızın sıkıntılarını dinleyip onlara çözüm üretmek için çaba gösterebilirsiniz. Onlara desteğiniz ve ilginizin size dönüşleri mutlu olmanıza sebep olacak. İletişiminiz yoluna girip aranızdaki bağlar daha da kuvvetlenebilir.

Aşk

Kendi denginize göre biri karşınıza hala çıkmadı. Bu durum sizi karamsarlığa sürüklemesin. Her şeyin bir zamanı vardır. Acele etmeyin ve sabırla bekleyin. Mutlaka bir gün gelip o kişi sizi bulacaktır. Bulduğu zamanda sizi asla bırakmayacak ve çok mutlu olacaksınız.

Para

Maddi sorunlarınızı artık yavaş yavaş aşıyorsunuz. Dikkatli harcamalar yaparak tekrar bir sıkıntıya düşmekten kendinizi korumalısınız. Birikim yapıp bunu yatırıma dönüştürürseniz kafanız rahat edecektir.

Sağlık

Sağlığınız işlerinizden daha önemli. Kendinize mutlaka zaman ayırın ve vücudunuzu dinlendirin. Sağlığınız bozulursa bunu toparlamanız çok zaman alabilir. Vitamin takviyeleri almayı ve düzenli beslenmeyi ihmal etmemelisiniz.

OĞLAK BURCU (10.01.2021)

Genel

Bugün disiplinli ve sabırlı olmaya çaba harcamalısınız. Sabırlı olduğunuz sürece her zorluğun ve sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Doğru plan, kararlılık sizi istediğiniz yaşamı sunmaya katkı sağlayacak. Hedeflerinizden şaşmadan geleceğe güzel atmaktan vazgeçmeyin.

Aşk

Duygularınızı cesurca ve açık yüreklilikle dile getirmekten çekinmemelisiniz. Gereksiz tartışmalardan kaçınarak moralinizi yüksek tutabilirsiniz. Anlaşılmadığınızı düşünüyorsanız fazla ısrar etmeden bulunduğunuz ortamı terk edin. Bu size daha iyi gelecektir.

Para

Yeni finansal kaynaklar karşınıza çıkabilir. Bunları değerlendirmek için acele etmek yerine elinizdeki kaynakları düzgün şekilde kullanın. İşlerinizi yolunuza koyduğunuzda bu fırsatları değerlendirebilirsiniz. Fazla aceleci olmayın.

Sağlık

Bugün tembellik yapmadan zamanınızı değerlendirmeye çalışın. Kitap okuyun, bulmaca çözün zihninizi aktifleştirecek aktivitelere zaman ayırın. Bu sayede negatif düşüncelerden arınacaksınız ve kendinizi iyi hissedeceksiniz.

KOVA BURCU (10.01.2021)

Genel

Duygularınızı yansıtırken her zamankinden farklı olarak daha coşkulu olacaksınız. Kendinizi güvenli ve moraliniz de üst seviyelerde olacak. Bu iyimserliğinizle beraber karşınıza çıkabilecek problemlerin çözümünü kolaylaştıracaksınız.

Aşk

İlişkinizde hayal kırıklığı yaşamamak için temkinli olup karşınızdaki insanı iyi gözlemlemelisiniz. İyice tanıyıp güvenip sonradan gönlünüzü açmanız üzülmemenize ve ilişki adına sağlam temel inşa etmenize katkı sağlayacaktır.

Para

Çevrenizdekilere uyarak gereksiz harcamalar yapmaktan uzak durmalısınız. Herkesin yaptığını yapmak zorunda değilsiniz. Geleceğinizi düşünün ve sıkıntı yaşamamak için böyle anlamsız harcamalara girişmekten uzak durun.

Sağlık

Kendinize yeni hobiler edinmeli ya da var olan yeteneklerinizi geliştirip gününüz keyifli bir hale getirmelisiniz. Zihin olarak rahatlamanıza oldukça faydalı olabilir bu durum.

BALIK BURCU (10.01.2021)

Genel

Bugün telefonla oldukça fazla kişi ile iletişim gerçekleştirebilirsiniz. Mantığınıza yatmayacak konuları derinlemesine araştırmalı ya da uzak durmayı tercih etmelisiniz. İnsanlara yaklaşımda bulunurken duygularınızı bir kenara bırakıp mantığınızla yaklaşmayı denemelisiniz. Bu sayede yersiz güven ve hayal kırıklığı yaşamazsınız.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye bir yakın bir uzaksınız. Bunun nedeni ya gerçekten sevmediğinizden kaynaklanıyor ya da güvenmiyorsunuz. Önce ne istediğinizi bilin ve ona göre adım atın. Duygusal yapınız hayır demenize engel olmasın.

Para

İş ve arkadaşlığı birbirine karıştırmamalısınız. Siz arkadaşlarınızın işlerini yapıyor ve dostunuz diye ücret talep etmiyorsunuz. İkisinin yeri de farklı. Sizin tecrübelerinizden yararlanıyorlarsa dost dahi olsa para konusunda titiz davranın. Sonuçta herkes ekmeğinin peşinde, bu şekilde kendinizi kimseye kullandırmayın.

Sağlık

Kendinize farklı hobiler edinerek iş hayatınızdan kalan zamanınızda bunlara yönelebilirsiniz. Farklı aktivitelerle uğraşmak zihninizi temizlemeye yardımcı olacaktır. Özellikle bulmaca çözmeye eğilim gösterebilirsiniz.

10 Oca 2021 - 09:35 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?