17 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

17 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?17 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 17 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar.jpg
2021/01/08/burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

17 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

17 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 17 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (17.01.2021)

Genel

Karşınıza çıkan her konuda olumlar adımlar atarak o işe girişmekten keyif alıyorsunuz. Planladığınız ama olmaz diyerek üstüne fazla düşmediğiniz konuyu tekrar gündeme getirmelisiniz. Bunun üstünden gelecek kabiliyette olduğunuz için çaba harcamaktan vazgeçmemelisiniz. İnsanlarla olan ilişkinizi düzeltmek adına onlarla biraz zaman geçirmeniz faydalı olabilir.

Aşk

Dengeli ve tutarlı bir ilişki yaşamaya çalışmalısınız. Günü birlik ilişkilerle kendinizi yormaktan başka bir yere varamazsınız. Değer veren ve değer verdiğiniz bir ilişki her zaman için sizi mutlu edecektir. Bu mutluluk sadece aşk hayatınızı değil sosyal hayatınız ve iş yaşantınızda da etkisini gösterecektir.

Para

Maddi durumunuzla alakalı yeni bir gelişme gündeme gelebilir. Bir terfi haberi alabilir ya da bir iş değişikliği gündeminizi meşgul edebilir. Bu konuda iyi düşünüp rahatınızı düşünerek karar vermelisiniz. Çevredeki etkenleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Sağlık

Beden ve zihin sağlığınızı berber düşünmelisiniz. Birinden birini az düşünürseniz sağlığınız düzensizleşir. Hem vücudunuza ihtiyaçlarını vermelisiniz hem de ruhunuzu dinlendirip zihninizi gereksiz düşüncelerden kurtulmalısınız. Hepsi birbirine bağlantılı durumdadır.

BOĞA BURCU (17.01.2021)

Genel

İnsanlarla olan ilişkilerinizde daha dengeli davranmaya çalışmalısınız. Bugün karşılaşacağınız iyi veya kötü herhangi bir gelişmeye karşı olumlu bakış açınızı kaybetmemelisiniz. Konulara daha pozitif yaklaşarak mantıklı bir şekilde yönelmelisiniz. Hata yapma riskinizi sakinlikle engellersiniz.

Aşk

Bugün beraber olduğunuz kişi ile fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu durumda birbirinize saygı göstermelisiniz ve kendi fikirlerinizi kabul ettirmek için ısrardan kaçınmalısınız. İkinizde ayrı bireylersiniz ve fikir farklılıkları yaşamanız oldukça normal. Sadece anlayış saygı ve fedakarlık yapmalısınız.

Para

Abartılı şekilde harcamalar yapmaktan uzak durmalısınız. Hedeflediğiniz kazanca ulaşmanızın öyle kolay olmadığının sizde farkındasınız ama düşünmekle olmuyor. Adım atacaksınız ve çaba göstereceksiniz. Ancak bu şekilde başarıyı yakalayabilirsiniz.

Sağlık

Önce kendiniz huzurlu olmalısınız sonradan dışarıdan huzuru beklemelisiniz. Siz kendi içinizde huzurlu olmadıktan sonra bir başkası size bu huzuru asla veremez. Bakış açınızı değiştirin ve zihninizi gereksiz kirlilikten arındırın.

İKİZLER BURCU (17.01.2021)

Genel

Enerjinizle çevrenizdekileri üzerinde olumlu etkiler bırakıyorsunuz. Fakat çok sık ruh halinizde değişimler oluyor. İyi dediğinize bir süre sonra kötü ya da kötü dediğinize bir süre sonra iyi diyorsunuz. Az düşünüp çok değil, çok düşünüp az konuşursanız daha kararlı olursunuz. Bu değişiklikler sadece çevrenizin değil ailenizin de pek hoşuna gitmiyor.

Aşk

Geçmişte yaptığınız hatalardan ders çıkararak aynı hataları yeni ilişkinizde de tekrarlamamalısınız. Daha ilgili ve düşünceli olmaya çalışmalısınız. İçinizden gelmeyen hiçbir şey yapmamalı ve hissetmediğiniz şeyleri açık yüreklilikle söylemelisiniz. Hayatınızdaki kişi ile uyumunuz son günlerde iyiye doğru gidiyor. Kırıcı olmadığınız takdirde daha da iyi olabilir.

Para

Bir yatırım düşüncesi içerisindesiniz. Ani kararlardan çekinerek biraz daha beklemeniz size fayda sağlayabilir. Araştırmalar yapmaya çalışmalısınız. Yatırıma harcayacağınız miktarın biraz daha düşmesini bekleyebilirsiniz. Amaçlarınızdan şaşmamalı ve planlı olmalısınız.

Sağlık

Kendinizi her konuda çok yoruyorsunuz. Biraz zihninizi ve bedeninizi dinlendirmeye çalışmalısınız. Her şeye koşmanız sizi hasta edebilir. Mevsime uygun besinler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Bol su içerek kaybettiğiniz enerjiyi tekrar kazanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU (17.01.2021)

Genel

Bugün yeni kararlar alacak ve boşa geçen zamanlarınızı değerlendirmek adına planlar yapacaksınız. Bu planlarınızı yaşantınıza geçirirseniz gerçekten faydasını görecek ve kendinizi daha enerjili hissedeceksiniz. Bunların yanında yeteneklerinizi de geliştirerek kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz. Kafanıza koyduğunuzu bugünlerde yapıyorsunuz. Bazı sıkıntıları çok büyütmemelisiniz ve gereğini yapmalısınız.

Aşk

Bugün duygularınızda değişiklikler yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi karşınızdaki kişinin size olan tavırları olabilir. Hoşnut olmadığınız her şeyi açıkça söylemeniz ilişkiniz açısından faydalı olabilir. Israrla yapılmaya devam edilirse de bir şekilde sonlandırmanız sizin lehinize bir karar olacak. Konuşmadan karar vermekten çekinmelisiniz.

Para

Maddi sıkıntılar hayatınızda karışıklıklar yaşamanıza neden oluyor. Elinizdekinin değerini bilmeden yaptığınız her harcama bugün sizi oldukça zorluyor. Kendinize çeki düzen vererek bu sıkıntıların üstesinden gelmeye çalışmalısınız.

Sağlık

Bugün sıcak bir banyo ve güzel bir masajla kendinizi ödüllendirebilirsiniz. Vücudunuzun ve kaslarınız gerginliğini bu şekilde azaltabilirsiniz. Güzel duş kokularıyla da ruhunuzu canlandırabilirsiniz. Sonrasında yapacağınız bir uyku yeni doğmuş gibi uyanmanızı sağlayacaktır.

ASLAN BURCU (17.01.2021)

Genel

Yaratıcı fikirlerinizi geliştirerek yeni girişimlerde bulunmanız size birçok kapıyı açabilir. Bu durumun üzerinde durmalı ve düşünmelisiniz. Saçtığınız pozitif enerji sayesinde insanları çok rahat etkiniz altına alabiliyorsunuz. Bunu değerlendirerek şansınızı daha fazla artırabilirsiniz. Gözlemleyerek ve araştırarak güzel detaylar yakalayabiliyorsunuz.

Aşk

Her zaman mükemmeli arzu ediyor ve mükemmel için çabalıyorsunuz. İlişkinizin de mükemmel olması için elinizden geleni yapıyorsunuz. Sevdiğiniz zaman oldukça düşünceli nazik biri oluyorsunuz. Bu da sizinle aşk yaşayan birinin sizden sonra başka bir aşk yaşamasına mani oluyor. Sevmediğiniz zamanda tam tersine kırıcı umursamaz ve ukala oluyorsunuz. Fakat siz tam aşk insanısınız. Kimse sizden kolay kolay kopamaz.

Para

Bugün kişisel harcamalarınız gündeme gelebilir fakat fazla açılmamaya dikkat etmelisiniz. Sonrasında bunun sıkıntısını yaşarken pişman olabilirsiniz. Temel ihtiyaçlar dışında harcamalar yapmaktan kaçınırsanız maddi sıkıntı yaşamaktan kendinizi korumuş olursunuz.

Sağlık

Evde yalnız kalıp içinize kapanmak hiç size göre bir şey değil. Siz ortam insanısınız. Eğlenmeyi kahkaha atmayı seviyorsunuz. Ruh halinizden kurtulmak için ortamlara girmeli ve içinde bulunduğunuz sıkıntılardan kahkahalarınızla kurtulmalısınız.

BAŞAK BURCU (17.01.2021)

Genel

Bugün ailenizle ilgili bazı sorunları halletmeye çalışabilirsiniz. Onların yanında olarak sıkıntılarına ortak olmayı deneyip yalnız olmadıklarını göstermelisiniz. Sizde kendi içinize attığınız sorunlarınızı onlarla paylaşabilir, kendinizi bu sayede daha iyi hissedebilirsiniz. Tüm aile ile hep beraber zaman geçirmek size olduğu kadar onlarında hoşuna gidecek.

Aşk

Gereksiz insanları gözünüzde fazla büyütüyor ve aslında hiç hoşlanmayacağınız kişilere anlamlar yükleyip üzülüyorsunuz. Bu durumu aşmanız için biraz sosyalleşmeniz iyi olacak. Yeni insanlar tanımaya onlarla zaman geçirmeye çalışın. Göreceksiniz ki bu gereksiz insanların yüzlerine bile bakmayacaksınız.

Para

Maddi olarak güzel ilerlemeler kaydediyorsunuz. Sıkıntıları tamamen geride bırakmanıza çok az bir süre kaldı. Böyle bilinçli bir şekilde hareket ettiğiniz sürece kimseye ihtiyacınız olmayacak ve istediğiniz yerlere geleceksiniz. Kararlı ve planlı olmaktan vazgeçmeyin.

Sağlık

Sizi daraltan sürekli sorunlarını sıkıntılarını anlatan insanlardan uzak durmanız sağlığınız için faydalı olacak. Böyle insanlar kendilerinin sağlığını bozduğu gibi sizin de sağlığınızı bozarlar. Tüm enerjinizi sömürürler ve size negatif düşünmek kalır. Hayata daha pozitif bakan gülüp eğlenmeyi seven insanlarla birlikte olmayı denemelisiniz.

TERAZİ BURCU (17.01.2021)

Genel

Enerjinizle her konuyu yakından takip edebiliyor ve gerekli gözlemleri yaparak olaylara hızlı müdahale ediyorsunuz. Beklentileriniz konusunda daha fazla emek harcamalısınız. İnsanlarla iletişiminizde biraz kırıcı tepkiler verebiliyor bunun önüne geçmeye çalışmalısınız. Hata yapmaktan kaçınarak ideallerinizi yakalayabilirsiniz.

Aşk

Bugün ilişkinizin gidişatını güzelleştirecek şekilde adımlar atmaya özen göstereceksiniz. Monotonluktan sıkılıp heyecan yaşayacağınız ortamlar hazırlayarak ilişkinizi canlandıracaksınız. Sevdiğinize verdiğiniz değerin karşılığını alıyorsanız elinizden geleni yapmaya devam edin. Fakat almıyorsanız kendinizi fazla zorlamamanızı tavsiye ederim.

Para

İşlerinizde aldığınız sorumlulukları yerine getirmeniz gözlerden kaçmıyor. Bu iş disiplininiz sayesinde yükselmeniz an meselesi. Bu durum tabi ki maaşınıza da yansıyacak maddi açıdan rahat bir hayat yaşayacaksınız. Kendinize hedefler belirleyip o doğrultuda ilerlediğiniz sürece hep kazanan olursunuz.

Sağlık

İçinizde birçok duyguyu öyle çok biriktirmişsiniz ki biri dokunsa sanki ağlayacak gibisiniz. Güvendiğiniz bir omuza yaslanıp içinizi dökerek rahatlayabilirsiniz. Çünkü içinize attıkça kendinizi günden güne eritirsiniz.

AKREP BURCU (17.01.2021)

Genel

Çevrenizdekilerle aranızdaki sınırı iyice belirlemelisiniz, bu sınırı aşmak isteyenleri de sert bir şekilde uyarmalısınız. Kendinizin değerli olduğunu bilip ona göre yaşamaya çalışın. Kimsenin sizin hayatınıza müdahale etmeye hakkı yok. Herkese yerini bildirirseniz kafanız rahat eder. Herkese tek tek laf anlatmaktan yoruldunuz. Bu şekilde davranırsanız artık sizi kimse sıkboğaz edemez.

Aşk

Siz yaşadığınız her şeyi içinize atıyor ve tek başınıza mücadele ediyorsunuz. Çok güçlü bir insansınız fakat kendinize bu kadar yüklenmeyin. Hayatınızdaki kişiye de sorumluluklar yükleyin. Bu ilişkiyi tek başınıza yaşamıyorsunuz. Ortak şekilde birbiriniz için mücadele etmelisiniz. Tek taraflı fedakarlıklar bir zaman sonra hayatınızı mahvetmeye başlar.

Para

Lüzumsuz para harcamaktan asla yorulmuyorsunuz. Cebinizde yeter ki paranız olsun. Onu illa ki harcamak zorundaymışsınız gibi davranıyorsunuz. Biraz tasarruflu olmaya çalışın. Gereksiz harcamalar sizi zor durumlara sokabilir. Bilinçli olmaya özen gösterin.

Sağlık

Egzersiz yapmaktan vazgeçmemelisiniz. Vücudunuzdaki ağrılardan ancak bilinçli bir sporla kurtulabilirsiniz. Esneme hareketleriyle beraber yürüyüşler size fayda sağlayacaktır. Kendiniz daha enerjili hissedeceksiniz.  Asla ihmal etmeyin.

YAY BURCU (17.01.2021)

Genel

Bugün iş hayatınızla alakalı güzel gelişmeler yaşanabilir. Sevinçle karşılayacağınız bu haber geleceğiniz için büyük önem taşıyacak. Yapacaklarınızı en iyi şekilde yapmalı ve şansınızı sonuna kadar zorlamalısınız. Bugüne kadar verdiğiniz emeklerin karşılığını çok güzel bir şekilde alacaksınız. İş disiplininiz sayesinde başaramayacağınız hiçbir şey yok.

Aşk

Hisleriniz öyle kuvvetli ki aşkta da hislerinize güvenmelisiniz. Sizi huzursuz edenlerden uzaklaşmalı ve aranıza mesafe koymalısınız. Şimdilik bir ilişkiye başlamaktan uzak durursanız bu sizin için daha iyi olabilir. İşlerinizi rayına oturttuktan sonra kaliteli bir ilişkiye adım atmanız daha iyi sonuç verebilir.

Para

Borçlarınızı ödeme konusunda biraz daha sabırlı olmalısınız. Yakın zamanda tüm bu sıkıntılar size dert olmaktan çıkacak. Kafanızı yormadan akışına bırakmalısınız. Böylelikle daha dengeli adımlar atmanız olası.

Sağlık

Etrafınızda oldukça fazla enerji vampirleri var. Sizi gerçekten seven ve değer verenlerle diğerlerini ayırmalısınız. Size değer veren insanlarla beraber olmanız keyfinizi yerine getirir ve yaşadığınız olumsuzluklara kaşa daha güçlü hissettirir. Sizi sevenlerle iletişiminizi sıklaştırın.

OĞLAK BURCU (17.01.2021)

Genel

Kaygılarınızdan uzaklaşmaya çalışmalısınız. Bazen çok gereksiz ve önemsiz konularda endişelenip kaygılanıyorsunuz. Bu durum motivasyonunuzu oldukça kötü etkiliyor. Daha pozitif olmaya çalışmalısınız. Olumlu olursanız her türlü aksiliğin üstünden gelebilirsiniz. Kaygılarınız hata yapma riskinizi artırıyor.

Aşk

Kabuk tutmuş yaralarınızı koparmamalısınız. Bırakın zamana ve iyileşsin. İzi kalır belki ama yeni yaraların oluşmasından kendinizi koruyun. Daha sağlam adımlar atarak ilerlemekten vazgeçmeyin. Bir gün birisi gelecek ve size tüm yaralarınızın varlığını unutturacak. Sadece bekleyin ve umut edin.

Para

Hatalarınızdan ders alabildiğiniz sürece aynı hatalara düşmekten kendinizi korursunuz. Maddi sıkıntıları kafanıza takarak zamanınızı öldürmeyin. Daha iyisini yapabilmek için çaba gösterin ve çalışın. Vah tüh diyerek hiçbir şey düzelmez.

Sağlık

Hayattan beklentileriniz yüzünden sürekli kendinizi sıkışmış hissediyorsunuz. Stresten kurtulabilmeniz için kaygıları kenara bırakmalı ve mücadele etmelisiniz. Düşünmek sadece sizi strese sokar ve bir süre sonra sağlığınızı bozabilirsiniz.

KOVA BURCU (17.01.2021)

Genel

Hedeflerinize ulaşmak için bugün çaba harcayabilirsiniz. Programlı bir yol izlediğiniz takdirde amaçlarınıza ulaşmayı garantileyebilirsiniz. Hırs ve azimle başarılmayacak hiçbir şey yoktur. Mücadele etmekten vazgeçmeyin ve önünüze çıkacak tüm engelleri tek tek kaldırmaya çalışın. Gözlemlerinizi dikkatli yaparak hata riskinizi de azaltmayı unutmayın.

Aşk

Kontrollü bir şekilde ilişkinizin vermiş olduğu sorumlulukları yerine getirmelisiniz. Sevdiğinizle yapacağınız kısa bir seyahat ikiniz içinde iyi gelebilir. Sıkıntı olabilecek mevzuları fazla uzatmadan o anda konuşup halletmeye çalışın. Böylelikle sorunlarınız büyümeden çözülmüş olacaktır.

Para

Maddi sıkıntılarınızdan yavaş yavaş kurtuluyor ve rahata kavuşmaya başlıyorsunuz. Aileniz size bu konuda destek olmak istiyor ama vereceğiniz tepkiden çekindikleri için bir şey diyemiyorlar. Tek başınıza halledebilecek gibi değilseniz onlardan yardım almaktan çekinmeyin.

Sağlık

Düşünceleriniz hayata bakış açınızı negatife çeviriyor. Bu kadar düşünmekle kendinize zarar veriyorsunuz. Bu durum insanlardan uzaklaşmanıza da neden olmuş. Kendinize çekidüzen vermeye başlamalısınız.

BALIK BURCU (17.01.2021)

Genel

Karşınıza çıkan yeni gelişmeler üzerine eğilim göstereceksiniz. Araştırarak ve üzerinde düşünerek sağlam adımlar atmaya özen göstermelisiniz. Kendinize güvenmekten asla vazgeçmeden işinize dört elle sarılmalısınız. Doğru kararlarınız ve zekanız ile yaşanabilecek olumsuzlukları tamamen lehinize çevirebilirsiniz. Kendinize inanın.

Aşk

Bugün duygularınızı kontrol etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Fevri davranışlardan uzak durarak tüm sevecenliğinizle yaşanacak olumsuzlukların üstesinden gelebilirsiniz. Birlikte olduğunuz kişiyle ortak noktalarınızı bulmaya çalışın ve beraber yaparken keyif alacağınız aktiviteler araştırın.

Para

Beklenmedik sıkıntılar karşınıza çıkabilir. Fakat endişelenmeye gerek yok. Çok kısa bir sürede bu durumu düzelteceksiniz. Büyük kayıplar vermemek adına bilmediğiniz yerlere yatırım yapmakta çekimser kalmalısınız. Planlı ve temkinli olun.

Sağlık

Bugün keyifli bir gün geçireceksiniz ve huzurunuzun yerinde olması kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. Kitap okuyarak kendinizi iç alemde bir yolculuğa çıkarabilirsiniz. Bu durum bakış açınızı değiştirmenize ve ufkunuzu genişletmenize fayda sağlayacaktır.

17 Oca 2021 - 10:29 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?