4 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

4 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 4 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 4 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

ikizler-001.jpg
yengec-001.jpg
+7
Haber albümü için resme tıklayın

4 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

4 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 4 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (04.01.2021)

Genel

Hayali düşünceleri bir kenara bırakıp kendinizi biraz daha gerçekçi olan konulara yönlendirmelisiniz. Disiplinli davranıp, mantıklı hareket ettiğiniz takdirde her şey daha iyiye gidebilir. Bilmediğiniz sonu görünmeyen işlere girmekten uzak durmalısınız. Olumsuzlukları fazla büyütmeyin.

Aşk

Bugün aşk konusunda güzel gelişmeler olabilir. Beraberlik yaşadığınız kişi ile aranızda olan ne kadar sorun var ise hepsinin üstesinden tek tek geleceksiniz. Ve ona daha fazla yakınlaşacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve mutlu olacağınız bir gündesiniz.

Para

Elinize geçecek fırsatları mutlaka iyi değerlendirin. Tüm olumsuzlukları geride bırakıp, hayallerinizi gerçekleştirmek için mücadele edin. Daha planlı olmanızda fayda olacak. Siz yeter ki kendinize güvenin.

Sağlık

Hayvan dostlarımızla vakit geçirmeniz stresli ruh halinizden kurtulmanızı hayata karşı daha olumlu bakmanızı sağlayacaktır. Bu şekilde zihninizi olumsuz düşüncelerden arındırmanız mümkün.

Genel

Sahiplenici ve koruyucu olacağınız bir gündesiniz. Hislerinizdeki derinlik kendinizi ikili ilişkilerde beklemediğiniz adımlar atmaya sürükleyebilir. Sevdiğiniz kişilerle olan iletişiminize daha fazla önem vermelisiniz. Bugün güzel gelişmeler yakalayabilirsiniz.

Aşk

Aşkta da karşınıza yeni gelişmeler çıkabilir. Olgun davrandığınız sürece her şeyin daha iyi bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Geçmişteki hatalarınızdan ders alıp aynı hatalara düşmemeye özen göstermelisiniz. Mutluluğunuz için elinizden ne geliyorsa yapmalısınız.

Para

Finansal kaynaklarınızda beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz.  Önünüze çıkacak fırsatları doğru şekilde değerlendirmeye bakmalı ve tüm kontrolü elinizde tutmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Sağlığınızı kontrol altına almalısınız. Planlı ve programlı bir beslenme düzeni yapmanızda fayda var. Bunun yanı sıra spora da yoğunlaşırsanız kendinizi daha zinde hissedeceksiniz.

İKİZLER BURCU (04.01.2021)

Genel

Kişisel yaklaşımlarınızda aşırıya kaçamadan davranmalısınız. Bu şekilde her şeyi daha yakından izleme şansınız olacak. Daha anlaşılır adımlar atmak için yoğunlaşmalısınız. Her şeyden şüphelenme huyunuzu biraz bastırmalı ve olumsuzlukları çözümlemek için daha mantıklı davranmalısınız.

Aşk

Bugün kendinizi biraz duygusal hissedip, duygusal yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Karşınızdaki kişiyle ortak adımlar atarak bir noktada buluşmanız sizi mutluluğa ulaştıracaktır. Bugünlerde istediğiniz her şeyden olumlu sonuç alabileceğiniz bir dönemdesiniz.

Para

Maddi anlamda ufak sorunlar karşınıza çıkabilir. Fakat disiplinli davranmaya devam ettiğiniz sürece bu sorunların üstesinden gayet başarılı bir şekilde geleceksiniz. Hedeflerinize uygun davranıp abartılı harcamalardan uzaklaşmalısınız.

Sağlık

Keyif alacağınız konulara odaklanıp zihninizi olumsuz etkileyen her şeyden kendinizi uzak tutmaya çalışmalısınız. Keyif aldığınız şeylere yönelmeli ve kendinize zaman ayırmalısınız.

YENGEÇ BURCU (04.01.2021)

Genel

Gezegenlerden alacağınız enerjiyi bugün iyi değerlendirmelisiniz. İstediklerinizi bu enerji sayesinde daha hızlı gerçekleştirmeniz mümkün olacak. Bu fırsatı asla kaçırmamalısınız. Amaçlarınıza odaklanın ve ona göre adımlar atın.

Aşk

Beraber olduğunuz kişiye ilişkinize değer verdiğinizi hissettirmelisiniz. Tedbirli davranıp ağır ilerliyorsunuz ama sevdiğiniz ilgisiz olduğunuz düşünüyor. Biraz daha sevecen ve mesafeleri yıkarak ona özel olduğunu gösterin.

Para

Maddi sıkıntılar gündeme gelebilir. Sabırsızlanıp biran evvel rahatlığa kavuşmayı düşünüyorsunuz. Fakat bu işler öyle sandığınız kadar kolay olmuyor. İstikrarlılığınızı devam ettirmeli ve sakin bir şekilde amaçlarına uygun adımlar atmalısınız.

Sağlık

Hayatınızı düzene koyarak planlı şekilde ilerlemelisiniz. Her işi aynı anda yapmak istemeniz sizi hem zihinsel hem de bedenen oldukça yoracaktır. Tabii bu durum sağlığınızı etkileyip bağışıklığınızı zayıflatabilir. Bu yüzden tek tek ilerlemek size iyi gelecek.

ASLAN BURCU (04.01.2021)

Genel

Bugün biraz kendinizle baş başa kalmak isteyecek, insanlardan uzaklaşacaksınız. Düşüncelerinizle yalnız kalmak kendinizi sorgulamanıza yardımcı olacak. Bu durumda bazı kararlar almanız olası görünüyor. Bu kararları uygulamak için içinizdeki enerjiyi güçlü tutmalısınız.

Aşk

Bugün kendinizi aşk konusunda daha enerjik hissediyorsunuz. Sezgilerinize güvenip onun size vermiş olduğu sinyallere göre yaşantınızı biçimlendirebilirsiniz. Kendinizi genel anlamda mutlu hissedeceğiniz bir gün olacak Artık hataları geride bırakacaksınız.

Para

Maddi olarak baya karamsar düşüncelere kapılıyorsunuz. Bu düşüncelerinden sıyrılıp daha olumlu hareket etmelisiniz. Olumlu olursanız üzerinize olumlu enerji çeker ve işleriniz istediğiniz gibi yoluna girer. Sadece biraz sabırlı olmalısınız.

Sağlık

İhtiyaçlarınıza odaklanarak, kendinizi iyi hissedeceğiniz şeyler yapmalısınız. Kendinize önem verin. Sevmediğiniz keyif almadığınız her şeyden uzak durun. Beslenmenize özen göstermeyi de ihmal etmeyin.

BAŞAK BURCU (04.01.2021)

Genel

Amaçlarınızı tekrar gözden geçireceksiniz. Hedeflerinize yaklaşacağınız bir gündesiniz. Aile yaşantınızda dengeli olduğunuz sürece, bunun size katmış olduğu enerji beraberinde size başarıda getirecek. Hep mükemmeli istiyorsunuz ama mükemmele ulaşmanız için biraz daha sabırlı olmalısınız.

Aşk

Aşkta dengeli davranmayı elden bırakmamalısınız. Size yaklaşan her insanın samimiyetini aldanıp geçmişte yapmış olduğunuz hataları tekrarlamamalı bunlardan ders çıkarmalısınız. Kalbinizi dinleyin o size en güzel cevabı verecektir. Bir süre yalnızlığı tercih etmeniz kafanızı toplamanızda size yardımcı olacaktır.

Para

Yapmış olduğunuz yeni girişimlerin meyvesini kısa zamanda toplayacaksınız. Maddi açıdan bu sizin rahatlamanıza vesile olacak. Kazancınızı artırmak için bu işleri daha iyi öğrenip başka dallarda da kendinizi denemeyi ihmal etmemelisiniz.

Sağlık

Bugünlerde baş ağrısı ve boyun ağrısı yaşayabilirsiniz. Bunun sebebi elinizdeki telefonu biran olsun elinizden bırakmamanız. Sağlığınız için bundan biraz uzaklaşmalısınız. Esneme hareketleri yapmayı ihmal etmemeli, sabit duruş sergilememelisiniz.

TERAZİ BURCU (04.01.2021)

Genel

İç dünyanızla savaşma halindesiniz. Kendinizi toplum içerisinde önemli bir konuma getirmek istiyorsunuz. Bunun için hedeflerinizden şaşmamalı ve bu doğrultuda devam etmelisiniz. Cesur olmayı ihmal etmeyin ve kendinize güvenin.

Aşk

Beklenmedik sorunlar karşınıza çıkabilir. İlişkinizin gidişatını değiştirmek için ılımlı olup, çözüme odaklanmalısınız. Önce bu ilişkiden ne bekliyorsunuz bunu sorgulayın. Sonra da değiştirmek istediğiniz konular üzerinde harekete geçmelisiniz.

Para

Paranızı yönetme konusunda bilinçli adım atmalısınız. Gereksiz savurganlıktan uzaklaşıp yatırım odaklı para biriktirmelisiniz. Bugününüzü yaşarken yarınlarınızı da düşünmeniz rahat etmenize yardımcı olacak.

Sağlık

Nefes egzersizleri ile beraber yapacağınız spor hem sağlıklı olmanıza yardımcı olacak hem de kilo vermenizi kolaylaştıracak.

AKREP BURCU (04.01.2021)

Genel

Sahip olduğunuz değerleri korumak için çabalayacaksınız. Kuruntularınızdan kurtulup insanlarla olan ilişkilerinizin yoluna girmesi için sabırlı davranın. Sorunların ve sıkıntıların üstesinden gelecek güç içinizde. Doğru olan şekilde hareket etmelisiniz.

Aşk

İlişkiniz için sağlam adımlar atmalısınız. Sevdiğinizi üzecek davranışlar sergiliyorsunuz. Daha sevecen ve kıymet bilir şekilde hareket etmelisiniz. Yoksa onu kaybetmeniz an meselesi. Sabrını fazla zorlamayın. Gereksiz gerginliklerden uzaklaşmalısınız.

Para

İşler istediğiniz doğrultuda gitmeyebilir. Fakat sabırlı olmaya çalışmalısınız. Uzun vadede güzel fırsatlarla istediğiniz kazançları elde edeceksiniz. Sadece çaba gösterin ve sakin kalmayı deneyin.

Sağlık

Kendinize oldukça iyi bakıyor ve sağlığınıza özen gösteriyorsunuz. Sizin bu halinize hayran kalıyor insanlar. Her şeyi dengeleyip kontrollü bir şekilde yaşıyorsunuz.

YAY BURCU (04.01.2021)

Genel

Yaşanacak gelişmeler üzerinde etki kurmaya çalışmalısınız. Bu sayede başarılıyı yakalayacaksınız. Yaşadığınız durum biraz karışık olmasa da bu süreci iyi bir şekilde yönetip rahatlayacak ve her şeyin üstesinden geleceksiniz.

Aşk

İlişkinizde özenli ve dikkatli davranmalısınız. İş hayatınızda yaşamış olduğunuz gerginlikleriniz beraber olduğunuz kişiye fazla yansıtmamaya dikkat etmelisiniz. İş stresi sizi gerginleştirebilir ama bunun acısını sevdiğinizden çıkartmak sizin kaybınız olabilir.

Para

Siz çaba gösterdikçe önünüze yeni fırsatlar çıkıyor. Bunları da değerlendirmeyi iyi biliyorsunuz. Kazancınız oldukça artacak ve tüm borçlarınızdan yakın zamanda kurtulacaksınız. Bu sizi tüm gerginliklerinizden kurtarıp huzurlu olmanıza fayda sağlayacak.

Sağlık

İş stresini azaltmak için zihninizi boşaltmaya çalışın. Yatağa uzanıp doğanın güzel seslerini dinlemeniz size bu konuda yardımcı olacak. Zihninizi temizlediğiniz her an beyniniz daha aktif çalışmaya başlayacak.

OĞLAK BURCU (04.01.2021)

Genel

Ailenizle olan ilişkileriniz gözden geçireceksiniz. Daha kararlı ve ciddi yaklaşımlardan bulunacaksınız. Zihninizde biriktirdiğiniz gereksiz düşüncelerden arınmaya ve kendinizi toplamaya odaklanın. Kafanızı topladığınız zaman her şeyin daha iyiye gittiğini göreceksiniz.

Aşk

Önce kendi içinizdeki problemleri çözümlemelisiniz. Kendiniz mutlu ve huzurlu olmadığınız takdirde bunu beraber olduğunuz kişiye veremezsiniz. Ve her şeyi berbat edersiniz. Kendinize öncelik verin ve zihninizi gereksiz düşüncelerden arındırın.

Para

Savurganlık yapmayı tamamen bırakmasanız da harcamalarınızda artık daha dikkatli davranıyorsunuz. Şans oyunları ve benzerlerine asla bulaşmayın. Kazanacağım derken büyük kayıplar verebilirsiniz. Dikkatli olmanızı öneririm.

Sağlık

Sakinleşmeli ve vücudunuzu dinlendirmelisiniz. Bu sizin biraz olsun rahatlamanıza katkıda bulunacak. Tabii ki dinlenmekteki anlatmak istediğim asla tembellik yapmak değil.

KOVA BURCU (04.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanlarla aranızı iyi tutmak adına fazla alttan alıyorsunuz onları. Bırakın isteklerini düşünsünler saygınızı bozmadan ve kendinizi kullandırmadan hareket edin. Önemli olanın kendiniz olduğunu unutmayın.

Aşk

Sevdiğinizle aranızın açılmasına sebebiyet verecek her şeyden uzak durmaya çalışmalısınız. Aranızda çıkacak bir sorun ikinizin de üzülüp gerilmesine neden olacaktır. Sinirler gerilince de dönülmeyecek hatalar yapabilirsiniz. Duygularınızı net ifade etmeyi unutmayın.

Para

Sabırlı olmalısınız. Ufak maddi sıkıntılar gündeme gelebilir. Moral bozmadan fakat hızlı kararlar alıp uygulamalısınız. İsteklerinize kısa sürede ulaşacaksınız kararlı duruşunuzdan ödün vermeyin.

Sağlık

Yaşadığınız ortamı sık sık havalandırmalısınız. Bu hem enerji açısından faydalı olup algılarınızı açacak hem de sağlığınız için iyi gelecektir. Sürekli aynı ortamda durmak ister istemez enerjinizi düşürür. Farklılıklar yaparak zihninizi ve algılarınızı açabilirsiniz.

BALIK BURCU (04.01.2021)

Genel

Bugün biraz geri planda kalıp olayları gözlemlemeyi tercih edebilirsiniz. Amaçlarınıza ulaşabileceğiniz şanslı bir gündesiniz. Bulunduğunuz şehirden oldukça sıkıldınız. Ortam değiştirmek, farklı şehirlere gitmek isteyebilirsiniz. Dünyanın mücadele ettiğini bu sağlık terörü yüzünden bu isteklerinizi gerçekleştiremiyorsunuz. Anın ve bulunduğunuz ortamın tadını çıkarmaya çalışın.

Aşk

Duygusal bir karmaşıklık içerisindesiniz. Her şeyi kontrol altında tutmak istiyorsunuz fakat biliyorsunuz ki bu asla mümkün değil. İyi niyetli olsanız dahi kendinizi net ifade edemediğiniz takdirde karşınıza sorun çıkacaktır. Beraberliklerde karşınızdaki kişinin görünüşünden, maddiyatından, işinden daha çok ahlakına ve kalbine önem vermelisiniz.

Para

Maddi açıdan biraz sabırlı davranmalısınız. Olumsuz gibi gözüken birçok konu yakın zamanda lehinize dönecek ve rahata kavuşacaksınız. Siz oldukça azimli ve çalışkansınız. Fakat en ufak bir olumsuzlukta fazla etkileniyorsunuz. Bu sadece kendinize zarar veriyor.

Sağlık

Bol temiz hava almayı ihmal etmeyin. Özellikle alacağınız orman havası sizi dinginleştirecek ve algılarınızı açmanıza yardımcı olacak. Ayaklarınızı toprağa basıp negatif enerjilerden arınmalısınız. Toprak size enerji ile beraber güçte verecek.

03 Oca 2021 - 22:57 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.