9 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

9 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 9 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

burclar.jpg
burclar-1.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

9 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

9 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 9 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (09.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanlarla iletişim konusunda bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Onları anlamaya çalışıp, dinlediğiniz sürece anlaşmazlıkları ortadan daha rahat bir şekilde kaldırmanız mümkün olacaktır. Şans bugün sizden yana.

Aşk

Hayatınızdaki kişi ile yaşadıklarınızı farklı açıdan değerlendirebilir, anlaşmazlıkları abartarak daha karmaşık bir duruma sokabilirsiniz. Bundan uzak durmalı ve çözüm odaklı olup iyi yönden bakmayı denemelisiniz. Sürekli hata ararsanız hata bulursunuz. Güzelliklere de odaklanın.

Para

Finansal kaynaklarınızı güzel bir şekilde yönetmek için yapabileceğinizin en iyisini yapmaya çalışmalısınız. Yakalamış olduğunuz fırsatları elinizden kaçırmayın ve iyi gözlemlemeye çalışın.

Sağlık

Bugün kendinize biraz zaman ayırarak dinlenmeyi ve zihninizi gereksiz düşüncelerden arındırmaya çalışmalısınız. Çünkü beden sağlığınız kadar ruh sağlığınızda önemlidir.

Genel

Ruhsal ve fiziksel olarak bugün kendinizi oldukça iyi hissedeceksiniz. Bu durum gelişen olaylara bakış açınızı değiştirip daha iyimser olmanızı sağlayacak. Yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunu da basit bir şekilde ortadan kaldırabileceksiniz.

Aşk

Hayatınızda olan kişiye karşı duygularınız bir düzen tutmuyor. Bir gün çok seviyor diğer gün hiç sevmiyor gibi hissediyorsunuz. Bu durumu karşınızdaki insan hissediyor ve üzülüyor. Sizi seven birine bu şekilde davranmanız haksızlık.

Para

Bugün gücünüzün yetmeyeceği bazı harcamalar yapmak isteyebilirsiniz. Hatta bu şey için kredi çekmeyi bile düşünebilirsiniz. Fakat bu dönemde böyle bir borcun altına girmenizi tavsiye etmiyorum. Elinizde olan birikiminizi de yalnızca yatırım amaçlı kullanmalısınız.

Sağlık

Kendinize evinizin içinde bir alan yaratarak egzersiz yapmaya çalışmalısınız. Spor salonlarında bulaş riski olduğu için bunu tercih etmelisiniz. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunurmuş. Bu yüzden vücudunuzun ihtiyaçlarına kulak verin.

İKİZLER BURCU (09.01.2021)

Genel

Bugün insanlarla olan ilişkinizde şüpheci yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Bunu onlara yansıtırsanız ortamınızı gerebilirsiniz. Bu duruma düşmekten kaçınmalı ve gereksiz yere ortamı germemelisiniz. Çevrenizdeki insanlara biraz uyum sağlamalısınız. Yaşadığınız sorunları çok büyütmemeye çalışın.

Aşk

Sevgilinizle bugün görüşüp onunla keyifli sohbetler gerçekleştirebilirsiniz. Konuşmalarınız ilişkinize yön verebilir. Gelecek planları yapabilirsiniz. Birbirinizi daha iyi tanımaya yönelip aklınıza takılan soru işaretlerinizi yanıtlamaya çalışmalısınız. Bu şekilde sağlıklı bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Para

İş konusunda karşınıza terslikler çıkabilir. Fakat kafanıza çok takmamalısınız. Bir şekilde yaşanacak olumsuzlukları ortadan kaldırmak için gerekli donanıma sahipsiniz. Olumsuzluklar olsun ki daha iyisini yapabilmek için çabalayın. Parasal konuda bir sıkıntı yaşamayacaksınız.

Sağlık

Beslenme alışkanlıklarınız biraz değiştirmelisiniz. Ağır yemekler yerine sindiriminizi kolaylaştıracak ve midenizi yormayacak yemekler tüketmelisiniz. Bol su içmek vücudunuzda biriken toksinleri atmanıza yardımcı olacaktır.

YENGEÇ BURCU (09.01.2021)

Genel

Bugün kendinizi zihinsel olarak çok iyi hissediyorsunuz. Geçmişte yapmış olduğunuz hataları düşünecek ve gelecekte aynı yanlışlara düşmemek adına kendinize çeki düzen vereceksiniz. Aileniz sizin en büyük destekçiniz. Onların desteği ile başaramayacağınız hiçbir şey yok.

Aşk

Aşk konularında çok titiz davranıyorsunuz. Sürekli armudun sapı, üzümün çöpü diyerek kimseyi beğenmiyorsunuz. Böyle davranmaya devam ettiğiniz sürece yalnız kalacaksınız. Dış görünüşten daha çok karşınıza çıkan insanın kalbini anlamaya çalışın. Yüzü güzele doyur ama huyu güzele doyulmaz bunu unutmayın.

Para

Bilinçli davranarak kendinizi sıkıntıya sokacak her türlü harcamadan uzak durmalısınız. Elinizdeki finansal güçten doğru şekilde yararlanmalı ve bilmediğiniz işlere girişmekten kaçınmalısınız.

Sağlık

Biraz yürüyüş biraz müzik size oldukça iyi gelebilir. Dışarı tehlikeli olsa da kalabalık alanlara girmeden sosyal mesafeye uyarak yürümelisiniz. Hem ruhen hem bedenen sizi rahatlatacaktır.

ASLAN BURCU (09.01.2021)

Genel

Kendinizi inanılmaz beğeniyorsunuz. Fakat egonuzu biraz frenlemelisiniz. Kendinizi övmeniz çevrenizdekilerin fazla hoşuna gitmeyebilir. Kendinizi onların yerine koyarak düşünebilirsiniz. Bunu onlar yapsalar ne kadar sinirleneceğinizi söylemem gerek yok.

Aşk

Hayatınızda olan kişi ile büyük bir uyum içindesiniz. Birbirinizi gayet iyi anlıyor ve değer veriyorsunuz. Bu ilişkiniz böyle güzel devam etmesi için iki tarafında özverili olması gerekiyor. Birbirinizi daha iyi tanımaya çalışmalı ve gelecek hayallerinizi ondan sonra kurmalısınız.

Para

Bugün maddi olarak karşınıza beklenmedik gelişmeler çıkabilir. Bu durum başta olumsuz gibi görünse de sonrasında sizin için önemli bir şans olduğunu anlayacaksınız. İşleriniz yoluna girecek ve kazancınız yükselişe geçecek. Olumsuzluklarda hemen moralinizi bozmayın.

Sağlık

Her gün aynı seviyede bol su içmeyi ihmal etmeyin. Günlük 3 ile 4 Litre arası su tüketmeye özen gösterin. Bu sayede hem vücudunuzu kaybettiği suyu geri kazanacak hem de toksinleri rahat şekilde dışarı atabileceksiniz.

BAŞAK BURCU (09.01.2021)

Genel

Bugün oldukça azimli olacaksınız. Çalışma hırsınızla karşınıza yeni iş fırsatları çıkabilir. Hayalini kurduğunuz hayatın ilk adımlarını bugün karşınıza çıkacak biri sayesinde atacaksınız. Çalışkanlığınız sayesinde bitmeyen çalışma azminiz size güzel kapılar açacak. Yılmak yok!

Aşk

İki kişi arasında kararsız kalabilirsiniz. İkisinin de sizi çeken güzel yanları olabilir. Biri duygularınıza biri mantığınıza yatıyor. Bu karışık duygularla bocalayabilirsiniz. Fakat iyi düşünün ve net bir karar alın. Kimsenin duyguları ile oynamaya hakkınız yok.

Para

Mükemmelliğini arzuluyorsunuz. Fakat buna ulaşmanızın zor olduğunu biliyorsunuz. Karşınızda değerlenmeyi bekleyen fırsatlar var. Bu işleri halleder ve başarırsanız, güzel günler çok yakında sizin olacak. Pes etmeyin ve mücadeleye devam edin.

Sağlık

Fazla et tüketmemeye dikkat edin. Özellikle kırmızı eti azaltmaya gayret gösterin. Kırmızı et yerine haftada üç kez balık tüketebilirsiniz. Bu sağlığınız için daha yararlı olacaktır.

TERAZİ BURCU (09.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanlarla gereksiz tartışmalara girmekten uzak durmalısınız. Bu sıralar insanlarla olan iletişiminize dikkat etmenizde fayda var. Çünkü yaşayacağınız bir durum karşısında onların desteğine ihtiyaç duyabileceksiniz. İşinize gelmeyen en ufak bir durumda kestirip atmak yerine dinleyip anlamaya gayret gösterin.

Aşk

Duygularınızı karşı tarafa aktarmaya çalışırken egodan sıyrılıp yalın şekilde davranmalısınız. Net olup kararlı adımlar atmalı ve karşınızdakini de dinlemelisiniz. Dürüstlük her zaman kazandırır. Olduğunuz gibi davranın. Bu şekilde iç huzurunuz size enerji verecek.

Para

Paranızı gereksiz harcamamaya dikkat ediyorsunuz. Böylelikle pek fazla maddi sıkıntı için düşmüyorsunuz. Paranızı iyi yönetiyor ve yatırım yaparak daha çok değerli hale getiriyorsunuz.

Sağlık

Kan dolaşımınızı artırmak için bugün biraz yürüyüş yapabilirsiniz. Pozitif enerjiye sahip olmanız için spordan ve yürüyüşten uzak durmamalısınız.

AKREP BURCU (09.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanlar size bugün oldukça destek olup sahip çıkacaklar. Onlardan aldığınız bu destekle beraber kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Almış olduğunuz kararlarınızın arkasında durup, planlı şekilde hayatınıza geçirmek için çabalamalısınız. Kuruntulardan uzak durun.

Aşk

Aşkta atacağınız adımlara oldukça dikkat etmeli ve sağlam bir şekilde ilerlemelisiniz. İyi düşünüp pişmanlık duyabileceğiniz kararlar almaktan çekinmelisiniz. Hayatınızdaki kişiyi çıkarmak ve başkasını almak gibi bir niyetiniz varsa yanlış bir karar olduğunu söylemek isterim. Gerçekçi olup mantığınızı elden bırakmayın.

Para

İşinizde bir terfi söz konusu olabilir. Ya yükseleceksiniz ya da başka bir birimde daha iyi şartlarla çalışacaksınız. Maddi olarak fazla açılmazsanız bir sıkıntı ile karşılaşmayacaksınız. Borç istemek için bir arkadaşınız kapınızı çalabilir.

Sağlık

Her şeyi bir anda yapmaya çalışmak yerine bunu gün içinde belirli zamanlara bölebilirsiniz. Yaşantınıza yeni kurallar getirip programlı yaşamaya çalışmalısınız. Bu şekilde hem fazla yorulmamış hem de enerjinizi boşa kullanmamış olursunuz.

YAY BURCU (09.01.2021)

Genel

Bugün güzel kararlar alacaksınız. Bu kararlarınızın arkasında durmanız size fayda sağlayacak. Dengeli bir şekilde bu kararlara sadık kalmalı ve hemen hayata geçirmelisiniz. Başarı elde etmeniz çaba sarf etmenize bağlı olacak. Olumsuzluklar karşınıza çıktığında fazla etkilenmeden onları yoluna koymaya çalışmalısınız.

Aşk

Aşkta artık daha rahat olmak istiyorsunuz. Bir şeylere yüzünden kendinizi baskılamak zorunda kalmanız canınızı sıkıyor. Sorumluluklarınıza uygun hareket etmek duygularınızdan uzaklaşmanıza neden oluyor. Bu durumu değiştirmek sizin elinizde, el ne der düşüncesinden sıyrılıp hayatınızı yaşamaya odaklanın.

Para

Kazanç kapılarınızı tek tek açmaya başladınız. Yetenekleriniz sayesinde elinizi attığınız her işte büyük başarılar gösteriyor ve çevrenizin aranan isimleri arasında yer alıyorsunuz. Kendinizi zamanla daha çok insana ispatlayıp büyük zaferler kazanacaksınız.

Sağlık

Bitmeyen enerjiye sahipsiniz fakat artık biraz dinlenmeye ihtiyacınız var. Vücudunuzu ve beyninizi öyle fazla yoruyorsunuz ki size zararını bile düşünemez duruma geliyorsunuz. Kendinize zaman ayırın ve zihninizi boşaltın.

OĞLAK BURCU (09.01.2021)

Genel

Bugün enerjiniz yerinde ve kendinizi fiziksel olarak iyi hissedeceksiniz. Erteleyip durduğunuz bazı işleri bugün halledebileceksiniz. Sahip olduğunuz pozitif enerji sayesinde işlerinizde bir aksilik yaşamayacaksınız ve her şey yolunda gidecek. Güzel gelişmeler olabilir. İyi şekilde değerlendirmeye çalışmalısınız.

Aşk

Pozitifliğiniz aşk hayatınızı da düzene koymanıza yardımcı olacak. Daha olumlu ve sevecen şekilde duygularınızı ifade edeceksiniz. Yaşanabilecek tüm olumsuzlukları bu şekilde ortadan kaldıracaksınız. Hayatınızdaki kişi ile beraber ortak planlar yapmayı ihmal etmeyin.

Para

Bu sıralar istediklerinize tek tek sahip oluyorsunuz. Maddi açıdan yararınıza olan bu durum sayesinde bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Ailenizin ihtiyaçlarını öğrenip biraz yardımda bulunarak onları rahatlatabilirsiniz.

Sağlık

Virüse yakalanmamak için dikkatli olmanız iyi olacak. İnsanlarla olan mesafenize her an dikkat etmelisiniz. Ellerinizi sürekli yıkayıp sağlıklı beslenmeye özen gösterin.

KOVA BURCU (09.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekileri her konuda eleştirebilirsiniz. Her şey mükemmel olmasını beklemeyin bu çok zor. Enerjinizi eleştiri yönünde harcamayı bırakıp çözümlenmeyen sorunları düzeltebilirsiniz. Sakin kalmaya ve anlayışlı olmaya dikkat edin.

Aşk

Bugün kendinizi biraz boşlukta hissedebilirsiniz. İlişkiniz var veya yok ama bu durumdan arınmalısınız. Kendinize sizi mutlu edecek uğraşlarla oyalamayı bilmelisiniz. Doğru insanı bulduğunuzda hissettiğiniz olumsuz ruh hali değişecektir.

Para

Para konusunda sizi memnun edecek gelişmeler meydana gelebilir. İşlerinize odaklanarak kontrollü olamaya özen göstermelisiniz. Bir süre sonra artık rahat nefes alacaksınız ve ufak sıkıntılardan kurtulacaksınız.

Sağlık

Egzersizden uzaklaşmayın. Spor hayatınızın mutlaka bir parçası olsun. Hem enerjik olmanıza katkı sağlayacak hem de sabahları daha dinç uyanmanızı sağlayacak. Hareket olmadan hep negatif enerjiye sahip olursunuz. Buda sürekli yorgun hissetmenize neden olur.

BALIK BURCU (09.01.2021)

Genel

Gezegenlerden alacağınız pozitif enerji ile her işinizi yoluna koyabileceksiniz. İçinde bulunduğunuz durum yeterince karmaşık olsa da bu güzel enerji sayesinde problemlerden kolayca çözüme ulaşacaksınız. Kontrol elinizde olduğu sürece bir aksilik yaşamayacaksınız.

Aşk

Sizi aşkta zorlayacak her ne varsa ondan uzaklaşmalısınız. Sevgilinizle ortak bir noktada buluşmadığınız takdirde duygularınızı net ifade etmekte güçlük yaşayacaksınız. Şans sizin yanınız da. Mutluluğunuza odaklanın.

Para

Hatalarınızı artık tamamen geride bıraktınız. Artık finansal kaynaklarınız konusunda istediğinizi yakalamanıza az bir zaman kaldı. Kontrollü ve kararlı devam ettiğiniz sürece bu zamanı daha da kısaltabilmeniz mümkün.

Sağlık

Organlarınızı güçlendirmek için besin takviyesi almayı ihmal etmemelisiniz. Taze sebze ve meyveler tüketerek onların salgıladığı vitaminleri almalısınız. Limonlu su tüketerek bağışıklığınızı da güçlendirebilirsiniz.

09 Oca 2021 - 10:44 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.