26 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

26 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Burçlarınız size ne anlatıyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

26 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

26 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

Koç Burcu (26.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanların planlarına göre hareket etmeniz gerekebilir. Tabi bu durumda kalmak sizi oldukça rahatsız edebilir. Sizin kontrolünüz dışında gelişen planlar canınızı sıkabilir. Her zaman bağımsız şekilde hareket etmek istemeniz gerginlik yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Aşk

Aşkta çok fazla beklenti içine girmeniz sizi yorabilir. Bu yüzden beklenti içine girmekten kaçınmaya çalışmalısınız. Böyle olursa kendinizi daha rahat ve iyi hissedebilirsiniz. Beraber olduğunuz kişi ile zorla bir şeyleri oldurmaya çalışmamalısınız. Yoksa tek üzülen taraf siz olacaksınız.

Para

Çok fazla para kazanarak güç sahibi olmayı hedefliyorsunuz. Bu sayede özgür ve bağımsız şekilde planlar yapacağınızı düşünüyor, kimseye bağımlı olmak istemiyorsunuz. Kendinize güvenir be çok çalışırsanız bu güce sahip olmak bir hayal olarak kalmaz.

Sağlık

Kendinizi stresten ve kaygıdan uzak tutmanız enerjinizin yükselmesini sağlayacaktır. Kafanızı toparlayıp, sakin bir gün geçirmek için elinizden geleni yapmaya çalışmalısınız.

Boğa Burcu (26.01.2021)

Genel

Neler yapmak istediğinizi önce planlayıp sonra hayata geçirmeye odaklanmalısınız. Gün içerisinde canınızı sıkabilecek sorunlar karşınıza çıkabilir. Bu durumun motivasyonunuzu düşürmesine izin vermemelisiniz. Her konu da ne olursa olsun kendinizi ön plana çıkarmaya çalışmalısınız.

Aşk

Hoşlandığınız kişiye açılmak ve ona bir adım atmak için bugün kendinizde o cesareti bulabilirsiniz. Kendinizi güzel ve net bir şekilde ifade ederek aynı zamanda onun size olan hislerini anlamaya çalışacaksınız. İçinizdeki cesaret ve özgüvenle güzel bir iletişim yakalayabilirsiniz.

Para

Bugün kazanç elde etme konusunda oldukça hırslı davranabilirsiniz. Bu hırsınızı size yarar sağlayacak projelerde değerlendirirseniz amaçlarınıza daha fazla yaklaşabilirsiniz. Hedeflerinize adım adım yaklaşıyor olmak sizi keyiflendirecek.

Sağlık

Yediklerinize dikkat ederek sağlığınızı ve bedeninizi koruyabilirsiniz. Aşırı ağır ve yağlı yemekleri hayatınızdan tamamen çıkarmalısınız. Hem sindirilmesi oldukça zor hem de fazla kalorili. Bunun yerine sebze ağırlıklı daha hafif besinlere yönelmelisiniz.

İkizler Burcu (26.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanların ya da iş arkadaşlarınızın size fazla karıştığını düşünebilirsiniz. Bu durum yüzünden onlara tahammülsüz davranabilirsiniz. Biraz dikkatli ve olgun davranarak büyük sorunlar yaşamayı engelleyebilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz fakat üstesinden geleceksiniz.

Aşk

Özgürlüğünüze olan düşkünlüğünüz ilişki yürütmenizde sorun çıkarabilir. İlişki yaşamayı pek beceremiyor ve karşınıdakine duygularınız konusunda dürüst davranmıyorsunuz. Dürüst olup duygularınızı doğru şekilde söylemelisiniz. Her ne yaparsanız yapın ama asla bir insanın duyguları ile oynamayın.

Para

İş konusunda her şeyin kontrolünü elinizde tutmak istiyorsunuz. Fakat ortaklı bir iş yapıyorsanız bu tabi ki mümkün değil. Daha çok çalışıp kendi işinizi kurarsanız hee şeyin kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Amacınız bu yönde ise çok çalışarak daha kararlı adımlar atabilirsiniz.

Sağlık

İş konularında ve sosyal hayatınızda yaşadığınız gerginlikleri üzerinizden atmalısınız. Kafanızı dinleyerek zihninizi boşaltmalısınız. Bu şekilde bir nebzede olsa gerginlikleri üzerinizden atabilirsiniz.

Yengeç Burcu (26.01.2021)

Genel

Gün içerisinde hem sevdiklerinizi hem de kendinizi mutlu etmek için çaba harcayacaksınız. Farklı sürprizler yaparak onları mutlu etmeniz size de ruhsal olarak kendinizi iyi hissetmenize yardımcı olacaktır. İnsanlara bazı sözler vermeden önce iyi düşünüp yapıp yapamayacağınızı bilmelisiniz.

Aşk

Sevdiğiniz kişinin yüzünü güldürmek ve onu mutlu etmek için elinizden gelen her şeyi yapabilirsiniz. Fakat sırf sevdiğiniz mutlu olsun diye kendinizden ödün vererek her şeye evet demekten kaçınmalısınız. Gerektiği yerde tepkinizi koymalısınız.

Para

Sevdikleriniz için ve kendiniz için harcamalar yapacaksınız. Fakat bu konuda fazla açılmamaya dikkat etmelisiniz. Sevdiklerinize cömert olmanız güzel bir şey tabi ki ama ayağınızı yorganınıza göre uzatmayıda bilmelisiniz.

Sağlık

Güzel bir kahvaltı ile güne başlayarak kendini daha enerjik hissedebilirsiniz. Sağlıklı bir bünyeye sahip olmak için sağlıklı besinler tüketmeye dikkat etmelisiniz. Kendinize vitaminli yemekler hazırlamanız sizin için iyi olacaktır.

Aslan Burcu (26.01.2021)

Genel

Sizi mutlu edecek ortamlara girip, mutlu edecek insanlarla bir araya gelebilirsiniz. Bu sohbetlerden oldukça keyif alacak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Fakat bazı konularda biraz daha özenli olmaya ve dikkat etmeye gayret göstermelisiniz.

Aşk

Normalde ne istediğinizi bilen bir insansınız fakat konu aşk olunca nasıl hareket etmeniz gerektiğini bilemiyorsunuz. Biraz daha mantıklı hareket etmeye özen göstermelisiniz. Sizi mutlu eden birine sahipseniz onu kaybetmemek için çabalamalısınız.

Para

Maddi düşünceleri bir kenara bırakarak atacağınız adımlara odaklanmalısınız. Kaybettiklerinizden çok kazanacaklarınıza odaklanırsanız kendinizi daha güçlü hissedebilirsiniz. Titiz davranarak kararlı olmaya çalışmalısınız.

Sağlık

Virüsle alakalı yeterli önlemleri almaya gayret göstermelisiniz. Dışarıdan içeriye her ne alırsanız onları tamamen mikroplardan arındığına dikkat etmelisiniz. Ellerinizi sıklıkla dezenfekte etmelisiniz.

Başak Burcu (26.01.2021)

Genel

Çevrenizdeki insanların desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Alacağınız kararlarda onların sizi onaylayıp onaylamadıklarına dikkat ederek bir yol izleyebilirsiniz. Onlarla olan iletişiminizi biraz daha kuvvetlendirerek size yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Aşk

Sevdiğiniz kişinin sizin için ne düşündüğünü, neler hissettiğini çok merak ediyorsunuz. Bunu öğrenebilmek için elinizden geleni yapacaksınız. Fakat hislerinize daha çok güvenin. Hisleriniz sizi bu konu da yanıltmayacaktır.

Para

Maddi konularda üzerinize düşen sorunluluklarınızın bilincine varmalısınız. Daha tutarlı ve yerinde kararlar alarak sıkıntıya girmekten kendinizi korumalısınız.

Sağlık

İnsanlarla aranıza mesafe koymalısınız ve onların her söylediklerinden etkilenerek gereksiz strese girmemelisiniz. Herkes bir şeyler söyleyebilir önemli olan sizin kendinize olan güveninizdir.

Terazi Burcu (26.01.2021)

Genel

Çevrenizdekiler sizin sözlerinize önem veriyor. Sizden fikirler alıyorlar. Bir çok kişi sizin gibi olmaya çalışıyor. Bu durum da kendinize olan güveninizi daha çok pekiştiriyor. Her zaman böyle örnek bir birey olmanız size her kapıyı açacaktır.

Aşk

Hayatınızda biri varsa bugün aranızda mükemmel bir çekim oluşacak. Birbirinizi mutlu edecek ve keyifli zaman geçireceksiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa ilginizi çekecek birisi ile tanışacaksınız.

Para

Çevrenizdekileri maddi konularda ikna etmeniz gerekiyorsa daha net kelimelerle beraber kararlı davranmaya çalışmalısınız. Kendine güvenerek konuşan biri her zaman karşısındakini ikna edebilir.

Sağlık

Temizliğinize dikkat etmelisiniz. Bulunduğunuz her ortamın temizlenmesiyle bire bir alakadar olmalısınız. Bu süreçte en önemli şey hijyen kurallarına uymaktır. Virüs için en önemli tedbiriniz temizliktir.

Akrep Burcu (26.01.2021)

Genel

Bugün genel olarak kendinizi gözlemleyeceksiniz. Bu kadar fedakarlığı neden yaptığınızı ve neden sürekli üzülen taraf olduğunuzu sorgulayacaksınız. Bu durumu çok takıntı yaparak strese girmekten kaçınmalısınız. Yaptıklarınızdan pişman olmamayı öğrenmelisiniz.

Aşk

Aşkta içinize sinmeyen durumlar meydana gelebilir. Bir ilişkiniz varsa ya da yeni bitirdiyseniz size yanlış yaptığı konuları düşünerek ondan soğumaya çalışabilirsiniz. Çok değer vermeseniz çokta üzülmezsiniz.

Para

İstediğiniz her şeye anında sahip olmaya çalışıyorsunuz. Fakat biliyorsunuz ki her şeye sahip olamazsınız. Boyunuzu aşan borçların altına girmekten kaçınmalısınız.

Sağlık

Bugünlerde daha sakin kalmaya çalışmalısınız. Sizi üzecek, tadınızı kaçıracak insanlardan uzak durmalısınız. Bu durum sağlığınız için oldukça faydalı. Üzüntü en büyük düşmanınızdır.

Yay Burcu (26.01.2021)

Genel

Bugün sadece kendi hedefleriniz ve isteklerinizi ön planda tutacaksınız. Kendinizi düşünerek geleceğinizi garanti altına almak için çaba sarf edeceksiniz. Bağımsız bir hayat için tek kuralınız ilk başta kendinize güvenmenizdir. Kendinize güvenerek her şeyin üstesinden gelebilirsiniz.

Aşk

İlişki konularından kendinizi uzak tutuyorsunuz. Kimseye güvenip, inanmadığınız için size yaklaşanlar samimi gelmiyor. Kafanızı tamamen geleceğe dönük kazançlarınız için meşgul ediyorsunuz.

Para

Paranın mutluluğu satın alamayacağını ama mutluluğu getireceğine inanıyorsunuz. Bunun içinde oldukça çaba sarf ediyorsunuz. Emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Ve iyi değerlendirirseniz herkesten bağımsız olarak güzel bir iş kurabilirsiniz.

Sağlık

Yeni bir diyet programı ayarlayabilir ve bunun yanında egzersizlerinize ara vermeden devam edebilirsiniz. Böylelikle istediğiniz ölçülere sabırla ulaşabilirsiniz.

Oğlak Burcu (26.01.2021)

Genel

İleriye dönük planlar yapacaksınız. Geleceğinizi düşünmeniz her yönden size fayda sağlayacaktır. Fikirlerinizi hayata geçirmek için kararlı olmalısınız. Amaçlarınıza giden yolları özenle adımlamazsanız hedeflerinize ulaşamazsınız.

Aşk

Bugün sevdiğiniz kişi ile geleceğe dair konuşmalar yapabilirsiniz. Birlikte yapacağınız planlar hem sizi heyecanlandıracak hem de çok mutlu olmanızı sağlayacak. Birbirinize olan güveninizi daha da kuvvetlendireceksiniz.

Para

Bugün giderlerinizi hesaplayarak harcamalarınıza bir çeki düzen vereceksiniz. Geleceğinizi düşünerek harcamalarınızı daha aza indirerek birikim yoluna gireceksiniz.

Sağlık

İnsanlarla olan mesafenize oldukça dikkat etmeye çalışmalısınız. Virüse karşı kendinizi korumak için kalabalık ortamlardan uzak durmalı ve maske takmayı ihmal etmemelisiniz. Böylece hastalığa yakalanma ihtimalinizi en aza düşürebilirsiniz.

Kova Burcu (26.01.2021)

Genel

Kimseye minnet etmeden tek başınıza ayakta durmaya çalılıyorsunuz. Her konu da dikkatli davranıyor ve detayları çok rahat görebiliyorsunuz. Buda yaşanacak sorunlarda çözüm bulmanızda size yardımcı oluyor.

Aşk

Bugün sevdiğiniz kişi ile aranızda kuvvetli bir bağ oluşacak. İletişiminizi daha da güçlendirerek ilişkinizde yeni adımlar atacaksınız. Sevdiğinize gün içerisinde zaman ayırırsanız bu ikinizede iyi gelecek. Günlük streslerden bir nebze uzaklaşmanızı sağlayacaktır.

Para

Bugün beklenmedik bir şekilde biraz maddi zarara uğrayabilirsiniz. Bunu engellemek adına oldukça dikkatli olmanız gereken bir gündesiniz. Çevrenizde gelişen her şeyi gözlemlemeyi ihmal etmeyin.

Sağlık

İçinde bulunduğunuz stres ve kaygıdan biraz uzaklaşarak daha sakin olmaya özen göstermelisiniz. Öfkeli ruh haliniz size zarar vereceği gibi çevrenizede zarar verecektir. Biraz kendinize zaman ayırarak dinginleşmeye çalışmalısınız.

Balık Burcu (26.01.2021)

Genel

Etrafınızdaki insanlarla olan iletişiminize dikkat ederek iyi ilişkiler kurmaya çalılmalısınız. Ne kadar iyi bir izlenim bırakırsanız insanlar üzerinde o kadar aranan biri haline gelirsiniz. Yapıcı olmaktan ve sakin davranmaktan vazgeçmeyin.

Aşk

Sevdiğinizle bugün bir anlaşmazlık içerisine girebilirsiniz. Sizin ak dediğinize o kara, sizin kara dediğinize o ak diyebilir. Bu inatlaşma sadece ilişkinize zarar verecektir. Orta yolu bulmaya ve birazda olsun fedakarlık yapmaya çalışmalısınız.

Para

Finansal konularda sizden farklı düşünenler olabilir fakat siz bildiğinizden vazgeçmeden kararlı şekilde fikirlerinizi dile getirmelisiniz. İnsanlarla fikir alışverişi yapmak size yeni şeyler katabilir ama asla bildiklerinizden şaşmayın.

Sağlık

Günün sonunda bedeninizi dinlendirmelisiniz. Uyku düzeninize dikkat ederek sabahları daha dinç bir şekilde uyanıp güne başlayabilirsiniz. Uyumakta güçlük çekiyorsanız bir başucu kitabına ihtiyacınız olabilir. Bu şekilde daha rahat uykuya dalabilirsiniz.

26 Oca 2021 - 09:35 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.