21 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

21 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 21 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

2021/01/08/burclar-001.jpg
Haber albümü için resme tıklayın

21 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

21 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 21 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün iş arkadaşlarınızla aranızda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın ne söylediğini tam olarak anlamakta zorluk yaşayabilirsiniz. Bunun için onları can kulağı ile dinlemeli gerekirse bir kez daha söyleterek teyit almalısınız. Gereksiz düşüncelerden uzak durarak işinize odaklanmalısınız.

Aşk

Bugün hoşlandığınız kişiye karşı cesur davranarak duygularınızı ifade edebilirsiniz. İlk adımı atmak sizin için daha iyi olabilir. Kendinizi iyi bir biçimde ifade ederek onun kalbini kazanmaya çalışabilirsiniz. Kendinize ve duygularınıza güvenin.

Para

Bugün resmi evraklarla alakalı işleriniz olursa çok dikkatli okuyup iki kez teyit etmenizde fayda olacak. Detaylara dikkat ederek en ince ayrıntıları bile gözden kaçırmamalısınız. Bu şekilde bir hataya düşmekten kedinizi koruyacaksınız.

Sağlık

Hayatınızı bir düzene koyarak her şeyi programlı bir şekilde yapmaya çalışabilirsiniz. Bu düzen sizin kendinizi daha iyi hissetmenize vesile olabilir hem de kendinize ayıracak zaman da bulabileceksiniz.

Genel

Ailenizle alakalı bazı sıkıntılar gündeme gelebilir. Bu sıkıntıları aşmalarında onların sizin desteğinize büyük ihtiyacı olabilir. Her zaman yanlarında olduğunuzu onlara ifade etmeli ve desteğinizi esirgememelisiniz.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye karşı kendinize güvenerek ve rahat şekilde davranmalısınız. Kendinizi kasmadan ve net bir şekilde ifade ederek davranırsanız bu hem sizin için hem de ilişkiniz için oldukça faydalı olacaktır.  Hayatınızda biri yoksa ve birinden hoşlanıyorsanız bunu da açık bir şekilde dile getirmekten çekinmemelisiniz.

Para

Bugün maddi konularda biraz daha dikkatli davranmalısınız. Gelir ve giderleriniz konusunda özenli davranmalı hata yapmamalısınız. Yasal işlemlerinizde de daha temkini olmaya gayret etmelisiniz. En ufak bir hata büyük kayıplar yaşamanıza sebebiyet verebilir.

Sağlık

Bugün sağlığınız için özellikle sebze yemeklerini tercih etmeniz size yararlı olacaktır. Hem sulu hem sıcak bir sebze yemeği enerjinizle beraber kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

İKİZLER BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdekilerle iletişim sorunu yaşayabilir onların söylediklerini iyi niyetli olsalar dahi yanlış anlama eğiliminde olabilirsiniz. Daha ılımlı ve olumlu yaklaşmaya çalışmalısınız. Bu sayede yanlış anlaşılmalardan kaynaklı sorunlar yaşamazsınız. Anı çıkışlardan kaçının.

Aşk

Hayatınızdaki kişiye özel olduğunu hissettirmeli ve ona zaman ayırmalısınız. Görüşemeseniz dahi arayarak sesini duyabilir onu bu şekilde mutlu edebilirsiniz. Fedakarlık, çaba ve emek olmadan hiçbir ilişki yürümez. İlişkiniz için emek vermelisiniz.

Para

Harcamalarınızı hesaplamalı ona göre gereken tedbirleri almalısınız. Gereksiz olabilecek harcamalar ödemeleriniz yaklaştığında sizi sıkıntıya sokabilir. Dikkatli olmaya özen göstermelisiniz.

Sağlık

Bugünün sonunda oldukça yorgun ve kendinizi bitik hissedebilirsiniz. Her işe aynı anda koşmaktan vazgeçmelisiniz. Tek bir işe odaklanıp birini bitirerek diğerine geçmeyi denemelisiniz. Bu şekilde kendinizi bu kadar yormamış olursunuz.

Genel

Çevrenizdekilerle aranıza mesafe koyabilir onlardan uzak kalmaya çalışabilirsiniz. Bu kendinizi daha iyi hissetmenize fayda sağlayabilir. Sağlık açısından da bu durum size iyi gelecektir. Hem zihninizi yormak durumunda kalmazsınız hem de bulaş riskinizi azaltmış olursunuz.

Aşk

Artık ilişkinizde bir şeyleri oluruna bırakmalısınız. Bu şekilde hem kendinizi hem de sevdiğinizi yormamış olursunuz. Fazla detaylara takılmadan anı yaşamanız size kendinizi iyi hissettirecektir. Zamanla ilişkinizin yönünü tayin edebilirsiniz.

Para

Finansal kaynak kontrollerinizi elinizde tutmaya özen göstererek kimsenin söylediğine kulak asmamalısınız. Bu konuda kendi bildiğiniz şekilde hareket etmeniz daha doğru olacaktır. Yeni fikirler bulabilir ve bunları hayata geçirmek için çaba harcayabilirsiniz.

Sağlık

Erken bir vakitte uyanıp işlerinize odaklanmanız için oldukça iyi olacaktır. Sabah erken saatlerde ki dinginlik size yarar sağlar ve zihniniz daha aktif olur. Sonrasında da kendinize ayıracak zamanınız kalacaktır. Bol su tüketerek ve egzersizlerinizi yaparak kaybettiğinizi enerjinize tekrar kavuşabilirsiniz.

ASLAN BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün sevdiğiniz insanlarla zaman geçirmek, onların neler yaptığını, ne gibi sıkıntıları olduğunu öğrenmek isteyebilirsiniz. Onların yanında olarak sıkıntılarına çare ve destek olabilirsiniz. Bu iki tarafa da iyi gelecektir. İhmal etmemelisiniz.

Aşk

Aşkta bazı durumlar canınızı fazlaca sıkabilir. Bunu önlemek adına düşüncelerinizi karşınızdakine net bir şekilde ifade ederek başlayabilirsiniz. Beklentilerinizi ve istekleriniz söylemeli, kenara çekilip içinize kapanmamalısınız.

Para

Bugün maddi açıdan oldukça dikkatli olacağınız bir gün olabilir. Geleceğinizi fazlaca düşünüp ona uygun kararlar almanız söz konusu. Bu aldığınız kararları uyguladığınız takdirde pek bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Her zaman temkinli olmanızda fayda var.

Sağlık

Dişlerinizle alakalı biraz sorun yaşayabilirsiniz. Bu konuyu asla ihmal etmemeli en kısa zamanda bir randevu alarak diş hekiminizle görüşmelisiniz. Ağız ve dişleriniz temizliğini asla ihmal etmemeli ve onlara iyi bakmalısınız.

BAŞAK BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün çevrenizdeki kişilerle ya da iş arkadaşlarınızla tatsızlıklar yaşayabilirsiniz. Bunun üstesinden gelebilirsiniz fakat ani çıkışlara karşı kendinizi frenlemeyi bilmelisiniz. Yoksa en ufak bir konu bile farkında olmadan büyük bir mesele haline gelebilir.

Aşk

Hoşlandığınız kişiyle alakalı bazı şeyleri oldukça merak ediyorsunuz. Bunun için bir araştırma yoluna girebilir ve neleri sevdiğini, nelerden hoşlandığını öğrenmeye çalışabilirsiniz. Bunlardan sonra ona karşı ilk adımı atarak olacakları görebilirsiniz.

Para

Finansal açıdan yapacağınız planları başkasına ait olan kazançlara dayalı değil de kendi kazancınıza ve elinizde olana göre yaparsanız daha sağlıklı hareket etmiş olursunuz. Kendinize güvenmediğiniz hiçbir işe girişmemelisiniz.

Sağlık

Sağlıklı beslenmeye devam etmelisiniz. Özellikle televizyon karşısında yemek yemekten uzak durmalısınız. Çünkü bu durumda ne kadar yediğinizin ve doyduğunuzun farkına varmazsınız. Bu da sizin gereksiz yere kilo almanıza sebep olur.

TERAZİ BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün üzerinizdeki olumlu enerji sayesinde insanlarla olan iletişiminiz oldukça kuvvetli olacak. Çevrenizde aranan ve fikirleri değerli olan biri durumuna gelebilirsiniz. Bıraktığınız bu iyi etkiyi kendi lehinize olan konularda da kullanmaya çabalamalısınız.

Aşk

Sevdiğinizle olan ilişkinizde daha fazla gurur yapmamalısınız. Bu ilişkinize oldukça zarar verir. Seviyorsanız arayın ve ilişkinizi düzeltmeye çalışın. Eğer duygularınız yok ise uzatmadan bu ilişkiyi bitirmeniz ikiniz içinde daha hayırlı olacaktır.

Para

Bugün karşılaşacağınız yeni fırsatlarla beraber aklınıza güzel iş fikirleri gelecek. Bunları birleştirerek hedeflediğiniz noktaya kısa süre içerisinde gelme durumunuz var. Gereken finansal kaynağı acil toparlamalı ve bu yönde ilerlemelisiniz.

Sağlık

Zihninizi kötü olabilecek her türlü düşünceden temizlemeye çalışmalısınız. Sağlığın en büyük düşmanı strestir. Stres sizi fark ettirmeden zamanla içten içe çürütür. Kafanıza bir şey takmamaya ve hayatın keyfini sürmeye çalışmalısınız.

AKREP BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün hayal dünyasına normalden fazla dalabilirsiniz. Fakat bu durumu fazla abartmak size iyi gelmeyecektir. Gerçeklerle yüzleşmek acıda olsa hayallerin tatlılığından iyidir. Gerçekleri görerek hedefler belirlemek ve bunun için çaba sarf etmeye odaklanmalısınız.

Aşk

İlişkinizde duygu karışıklıkları yaşayabilir, sevdiğinize gereksiz çıkışlarda bulunabilirsiniz. Kendinizi dizginlemeye çalışmalı ve ani çıkışlardan kaçınmalısınız. Mutlu giden bir ilişkini gereksiz yere yormamalısınız.

Para

Hedeflerinize ulaşmak için bugün tasarruf ve birikim kararı alabilirsiniz. Bununla beraber gereksiz harcamalarınız kısmalı buna uygun davranmalısınız. Yapacağınız girişimleri netleştirmeden bir adım atmaktan çekinmelisiniz.

Sağlık

Fazla kilolar size yeni hastalıklar getirebilir. Örneğin kalp, şeker gibi hastalıklara yol açabilir. Bu yüzden günlük egzersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz. Özellikle tuz ve şeker gibi maddelerden yeterinde uzak durmalı hatta bırakmalısınız.

YAY BURCU (21.01.2021)

Genel

Hoşunuza gitmeyen ve sizi üzen konuşmalarda karşınızdaki ile aranıza mesafe koymak yerine bunu neden söylediğini sorup öğrenmeniz daha mantıklı olacaktır. Yoksa hem üzülecek hem de neden size böyle bir şey söylediğini kafanıza takacaksınız.

Aşk

Aşkta kapılarınızı yavaşça aralayabilirsiniz. Karşınıza tam istediğiniz gibi ve sizi mutlu edecek biri çıkabilir. Her haliyle tam benim kalemim diyeceğiniz bu kişiye şans vermelisiniz. Kendinize güvenin ve bu durumun üzerine gidin. Mutluluk yanı başınıza gelmiş olabilir.

Para

Kendiniz fazla yorup çok düşünmeden maddi açıdan oluşan sıkıntılarınızın üzerinden gelebilirsiniz. Karşınıza çıkacak olan şansla beraber tüm olumsuzluklar yerini hayallerinize ulaşmaya bırakacak. Doğru adımlarla ve gözlemlerle hedefinizden şaşmamalısınız.

Sağlık

Yaşadığınız stresi ciddiye almanız gerekmektedir. Bu stres sizi zamanla esir alabilir ve artık hiçbir şeyden tat alamaz duruma getirebilir. Kendinizi sevin ve değerinizi bilin. Hiçbir şey kafanızda büyütülecek kadar önemli değil.

OĞLAK BURCU (21.01.2021)

Genel

Uzun süredir karşılaşıp konuşamadığınız bir arkadaşınızla yolunuz kesişebilir. Onunla ayaküstü muhabbet etmek size kendinizi çok iyi hissettirecek. Birbirinizi ne kadar özlediğinizi görünce daha iyi anlayacaksınız. İletişiminizi kesmeden tekrar görüşmelisiniz.

Aşk

İçinizdeki hisleri bastırmamalısınız. Aşktan korkmayın ve kapılarınızı sonuna kadar açın. Anı yaşayın ve sevdiğiniz kişi ile mutlu olmaya çabalayın. Neden kendinize engeller koyarak kendinizi zora sokuyorsunuz ki? Akışına bırakıp aşkı yaşayın.

Para

Bugün maddi düşüncelerinizi ve sıkıntılarınızı geri plana atacaksınız. Kendinizi yeni bir iş için hazırlayacak bunu hayata geçirmek için araştırmalarda bulunacaksınız. Emin olmadığınız hiçbir konuda adım atmamalısınız.

Sağlık

Sevdiklerinizle bir arada bulunmak size iyi gelebilir. Yalnız kalmaktan kaçınmalı ve sosyalleşerek içinde bulunduğunuz durumu aşmalısınız. Gülmek, film izlemek, sohbet etmek bunların hepsi havanızı değiştirecek ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacaktır.

KOVA BURCU (21.01.2021)

Genel

Fazla iyi niyetli olduğunuz için size kimlerin yanlış yaptığını ve nasıl bir niyet taşıdığını göremiyorsunuz. Onları yeterince gözlemlemelisiniz. Bu şekilde kimin ne niyet taşıdığının farkına varmanız kolaylaşabilir. Algılarınızı açık tutun.

Aşk

Hayatınızdaki kişinin fazla üstüne gidiyorsunuz. Sanıyorsunuz ki o cepte ve ne yaparsanız yapın sizi bırakmaz. Ama öyle olmuyor. Bir süre sonra sevgi bitebilir. Onu kaybetmek size büyük üzüntü verebilir. Bu yüzden de bu tavırlarınızdan vazgeçerek onu incitmemeye çalışmalısınız.

Para

Bugün temel ihtiyaçlarınız için harcamalar söz konusu olabilir. Fakat çok lükse gitmeden abartıdan kaçarak bunları halletmelisiniz. Daha tutarlı olmak her zaman size fayda sağlayacaktır.

Sağlık

Mevsimine uygun meyve ve sebze tüketmeye özen gösterebilirsiniz. Bu şekilde bağışıklığınızı kuvvetlendirerek hastalıklara olan direncinizi artırabilirsiniz. Bol su tüketmeyi ve taze sıkılmış meyve suyunu eksik etmemelisiniz.

BALIK BURCU (21.01.2021)

Genel

Bugün evinizle alakalı bazı tadilatlar yapılması gündeme gelebilir. Evinizin bakım ve onarımı için zaman ayırmalı bu konuyu titizlikle takip etmelisiniz. Ertelemek bu durumu daha da kötüleştireceğinden acele etmelisiniz.

Aşk

Aşkta hiçbir şey düşündüğünüz gibi ilerlemiyor. Sürekli bir hayal kırıklığı yaşıyorsunuz. Duygularınızı karşınızdakine fazla belli etmeden önce ondan emin olmalısınız. Bu şekilde daha sağlam adımlar atmanız mümkün olabilir. Ederinden fazla değer sadece sizin üzülmenize sebep olur.

Para

Maddi olarak bugünlerde oldukça iyi durumdasınız. Attığınız sağlam adımlar sayesinde karşınıza size sorun olacak bir problem çıkmıyor. Sadece biraz daha tutumlu olmanız ay sonu ödemelerinizde sizi sıkıntı yaşamaktan kurtaracaktır.

Sağlık

Can sıkıntısından bugün aç olmadığınız halde fazla gıda tüketimine girebilirsiniz. Kendinizi frenlemeli ve özellikle televizyon karşısında bir şeyler yemekten uzak durmalısınız. Bu gereksiz kilo almanıza sebebiyet verecektir.

21 Oca 2021 - 09:39 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?