7 Ocak'ta Burçlar Ne Fısıldıyor?

7 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 7 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 7 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

boga.jpg
ikizler.jpg
+8
Haber albümü için resme tıklayın

7 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor?

7 Ocak'ta burçlar ne fısıldıyor? 7 Ocak'ta burçları hangi gelişmeler bekliyor? Günlük burç yorumları, Aşk, Para, Sağlık ve daha fazlası...

Başkent Ankara'nın en güçlü internet sitesi Medya Başkent sizler için burç yorumlarını hazırladı. Günlük burç yorumları, haftalık burç yorumları, aylık burç yorumları. Aşk, kariyer, sağlık, para ve daha birçok konuda burçları hangi gelişmeler bekliyor?

KOÇ BURCU (07.01.2021)

Genel

Bugün farklı enerjiler alacak ve buna ayak uydurmakta biraz sorun yaşayacaksınız. Çevrenizde olan kişilerle aranıza biraz mesafe koyacaksınız. Fakat sevip, sevildiğiniz insanlara karşı bu mesafeyi koymaktan geri durup onlarla aranızın bozulmaması için iletişiminize dikkat etmelisiniz.

Aşk

Kendinizi bugün aşk konusunda daha gergin hissedebilirsiniz. İlişkinizin gidişatı konusunda karamsarlık yaşayacaksınız. Bu karamsar ruh halinden kurtulup, gereksiz yere canınızı sıkmamalısınız. Sabırlı olup bekleyin, keyifli günler yakında.

Para

Bugün finansal anlamda karşınıza ufak sorunlar çıkabilir. Bu sorunların sizi yıldırmasına engel olmalısınız. Bunun içinde elinizden geleni yapmalısınız. Çabaladığınız takdirde Her şeyi yoluna koyacaksınız.

Sağlık

Virüse karşı önlemlerinizi artırmalısınız. İnsanlarla olan mesafelerinize dikkat etmeli ve gerekli temizlik konularına uymalısınız. Evinize misafir kabul etmemekle başlayabilirsiniz.

Genel

Geçmişinizle alakalı bazı konular tekrar gündeme gelebilir. Bu sıralar beklemediğiniz sorunlarla karşı karşıya kalacaksınız. Sıkıntılı bir süreçten geçeceksiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı çok soğuk ve umarsız davranıyorsunuz. Bu davranışlarınızı değiştirmediğiniz sürece hiçbir şeyi düzeltemezsiniz. İnsanlarla olan ilişkilerinize özen gösterin.

Aşk

Beklenmedik sıkıntılar aşk konusunda da peşinizi bırakmıyor. Genel anlamda hayata daha pozitif bakmaya odaklanmalısınız. Yaymış olduğunuz negatif enerji bu olumsuzlukları size çekiyor. Aşkta da, işte de pozitif olup güzel enerjiler saçarak mutluluğu yakalayabilirsiniz.

Para

“Ayağınızı yorganınıza göre uzatın” demiş atalarımız. Doğruda söylemişler. Gücünüzün yetmeyeceği, sizi sıkıntıya düşürecek şekilde harcama yapmaktan kaçınmalısınız. Durumunuza göre hareket etmeniz sıkıntıya düşmenize engel olacaktır.

Sağlık

Stresten korunmak için kendinizce önlemler almalısınız. Etrafınızdaki insanlarla sakin bir ortamda konuşmak size yardımcı olabilir. Yaşamış olduğunuz sıkıntı ve gerginlikler yüzünden eklem ağrıları yaşayabilirsiniz. Bunlardan kurtulmak adına bol su tüketip esneme hareketleri yapmayı ihmal etmemelisiniz.

İKİZLER BURCU (07.01.2021)

Genel

Kendinizi bugün iletişim konusunda daha iyi hissedeceksiniz. Üzerinizdeki durgunluğa rağmen istediklerinizi elde etmek için çabalayacak ve kazanacaksınız. Kendinizi doğru şekilde ifade etmenin önemini biliyorsunuz. Bildiklerinize uygun davranıp, yaşanabilecek karmaşıklıkların üstesinden geleceksiniz.

Aşk

Birlikte olduğunuz kişiye pek zaman ayırmıyorsunuz. Bu durum onun oldukça canını sıkıyor ve size patlaması an meselesi. İlişkiniz konusunda daha özenli olmaya çalışmalısınız. Bu davranışlarınızı sürdürmeye devam ederseniz, üzülerek söylüyorum ki terkedilebilirsiniz. Sevdiğinize zaman ayırın ve gönlünü almaya çalışın.

Para

Gelir ve giderlerinizi dengelemeye çalışmalısınız. İlerdi sizi sıkıntıya sokabilecek işlerden uzaklaşmalısınız. Planlı olmaya özen göstermelisiniz. Paranızı kullanmayı öğrenmeli ve biriktirmek yerine yatırama dönüştürmelisiniz.

Sağlık

Bugün ailenizle beraber vakit geçirip, güzel sohbetler ederek yemekler yemek ruh halinize iyi gelecek ve gerginlikleri üzerinizden atmanıza yardımcı olacak.

YENGEÇ BURCU (07.01.2021)

Genel

Hayal gücünüz oldukça gelişmeler gösteriyor. Hayallerinizi gerçekleştirmek adına daha fazla emek harcıyorsunuz. Hedeflerinize ulaşmanın yollarını arayarak insanlarla fikir alışverişi yapıyorsunuz. İnsanlarla kurduğunuz iletişim size oldukça fayda sağlıyor ve bakış açınızı genişletiyorsunuz.

Aşk

Sabırlı olmayı öğrenmelisiniz. Olumsuzluklara odaklanıp ilişkinize eziyet etmemelisiniz. Kendi kabuğunuzdan sıyrılıp sevdiğinizle daha fazla iletişimde kalmalısınız. Sadece kendi sıkıntılarınıza yoğunlaşıp onu görmezden gelmemelisiniz. Onun sizin yanınızda olmaya özen gösterdiğini gibi sizde onun yanında olduğunuz gösterin.

Para

Kontrolü elinizde tutmaya devam etmelisiniz. İnsanların olur olmadık kulaktan dolma sözlerini dikkate almadan, kendiniz araştırarak adım atmalısınız. Ne yapmak ve nereye varmak istiyorsanız hedeflerin doğrultusunda ilerlemeyi ihmal etmemelisiniz.

Sağlık

Beslenmenize özen göstermelisiniz. Sindiriminiz içinde baharatsız ve yağsız hafif yemekler tüketmelisiniz. Mide önemli bir organımız onun rahat olması sizin de rahat olmanızı sağlar. Sağlıklı besinler yiyerek öğün atlamayarak kendinize bir program hazırlamalısınız.

ASLAN BURCU (07.01.2021)

Genel

İkili ilişkilerde yersiz kuruntulara kapılabilirsiniz. Bu kuruntuları kafanızda büyütmek yerine ilgisi olan kişi veya kişilerle açık açık konuşmalısınız. Bu tür boş kuruntularla sadece kendinize zarar verir ve enerjinizi düşürürsünüz. Net ve kararlı şekilde hedeflerinize odaklanıp bu yolda ilerleyin. Başarı kazanmanız kaçınılmaz.

Aşk

Kuruntulu ruh haliniz aşkta da kendini gösteriyor. Tabi bunun nedeni zamanında yaşamış olduğunuz kötü tecrübeler. Siz oldukça cesur ve net bir insansınız. Hayatınız ya beyaz ya siyah üzerine kurulu. Grilerden nefret ediyorsunuz. Belirsizlik asla size göre değil. Sevecenliğiniz ve tatlı sözleriniz hayatınızda olan kişinin kendini özel hissetmesini sağlıyor. Siz harika bir eş ve bulunmaz bir sevgilisiniz.

Para

Maddi açıdan sağlamış olduğunuz gücü doğru değerlendirmenin yollarını aramalısınız. Planlı ve kontrollü davranmaya özen gösterip ona göre hareket etmelisiniz. Kendinizi sıkmadan ve acele etmeden planlarınız doğrultusunda devam etmelisiniz.

Sağlık

Egzersiz yapmayı ihmal etmemelisiniz. Bunu rutine dönüştürüp hayatınız bir parçası yapmalısınız. Genç yaşlarda size fazla önemli gelmeyebilir ama bunun faydasını yaşınız ilerledikçe göreceksiniz.

BAŞAK BURCU (07.01.2021)

Genel

Atmanız gereken adımları zamanında atmalı, yapılması gereken işleri zamanında yapmalısınız. Ertelemenizin size bir yararı olmayacak, zararından başka. Alacağınız kararları büyük bir dikkatle vermelisiniz ki sonunda pişmanlık yaşamayın. Azminiz size bu konuda yardımcı olacak.

Aşk

Berber olduğunuz kişinin her yaptığını eleştiriyor ve bir açığını arıyorsunuz. Bu durum ilişkinize zarar veriyor. Karşınızdaki kişinin değerini şuan anlayamıyorsunuz ama kaybederseniz çok pişman olacaksınız. İşler o vakit tersine dönebilir ve çok acı çekebilirsiniz.

Para

Bir yerden beklemiş olduğunuz yüklü miktarda bir para var. Bu para sizi çok rahatlatacak. Fakat şunu unutmayın ki; hazıra dağ dayanmaz. Paranızı kullanmayı öğrenmelisiniz. Yoksa eliniz boş kalırsınız. Paranızı işletmeniz rahat bir hayat yaşamanıza olanak sunacak.

Sağlık

Temizlik konusunda oldukça takıntılısınız. Temizlik kötü bir şey değil elbette ama kullandığınız kimyasallar sağlığınızı kötü etkiliyor. Bunun şimdilerde etkisini görmeseniz de ilerde fazlaca görmeniz muhtemel.

TERAZİ BURCU (07.01.2021)

Genel

Fikirlerinizle dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Çevrenizdekilerle fikirlerinizi paylaşarak onlara da yardımcı olmayı hedefliyorsunuz. Bu sayede etrafınızdaki insanlar sizle iletişim kurmak için çabalamaya başlayacaklar. Fikirlerinizi aktarın ama hedeflerinizi ortaya dökmemeye dikkat etmelisiniz.

Aşk

Duygularınızı ifade etmekten kaçmamalısınız. Akışına bırakıp anı yaşayarak mutluluğun tadını çıkarmalısınız. Kendinizi engellerseniz yalnız kalırsınız. Sizi tutan zincirleri kırmanın vakti geldi de geçiyor.

Para

Sabırlı olmalı ve hata riskinizi azaltıp yolunuza devam etmelisiniz. Ailenize maddi anlamda destek verebilirsiniz. Bu onları biraz rahatlatacak ve sizi de mutlu edecek. İleriye dönük projelerinizde güzel dönüşler alacak ve işinizi büyüteceksiniz.

Sağlık

Farkında olmasanız da stres sizi oldukça yoruyor. Canınızı sıkacak mevzulardan yeterince uzak kalmayı denemelisiniz. Size iyi gelen ortamlarda bulunup, kendinizi yanında iyi hissettiğiniz dostlarınızla vakit geçirmelisiniz.

AKREP BURCU (07.01.2021)

Genel

Bazı konularda dikkatleri üzerinize çekmek isteyeceksiniz. Bunun içinse elinizden geleni yapacaksınız. İnsanlarla olan ilişkilerinizi tekrar gözden geçirip kime ne kadar değer verdiğinizi kimin neyi hak ettiğini gözlemleyecek ve ona göre hareket edeceksiniz. Önemsiz kişilere kin tutmanız beyninizde gereksiz bilgi kirliliği. Bunu aşmaya çalışın.

Aşk

Aşk yaşantınız şu sıralar aşırı monoton şekilde ilerliyor. Bu durumdan oldukça rahatsızsınız ama dile getirmeyi istemiyorsunuz. Kendiniz ilişkiniz için adım atarak bu monotonluğu ortadan kaldırabilirsiniz. Her şeyi karşıdan beklemeden harekete geçmelisiniz.

Para

Ufak tefek harcamalar yapıyorsunuz. Bunlar gözünüze küçük geliyor fakat ay sonu baktığınızda yaptığınız harcamalara inanamıyorsunuz. Programlı şekilde liste yaparak harcama yaparsanız hesabınızı daha rahat tutabilir ve bir sürprizle karşılaşmazsınız.

Sağlık

Virüsten korunmak adına önlemler almayı ihmal etmemelisiniz. Bulaş riskini en aza indirmek için insanlarla aranıza mesafe koymalısınız. Evinize de misafir kabul etmemenizde fayda var.

YAY BURCU (07.01.2021)

Genel

Büyük bir tempo ile çalışıyorsunuz. Yeniliklere açıksınız ve Karşınıza çıkacak fırsatları es geçmeden değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Bu çalışma hırsınız sayesinde karşınızda kimse duramayacak. Çevreniz tarafından takdir görüyor ve parmakla gösteriliyorsunuz.

Aşk

Sabırlı olup size ilgi duyanlara karşı seçici olmalısınız. Sabrınız ilerde üzülmenize engel olacaktır. Karşınızdakinin size olan ilgisini, saygısını verdiği değeri iyi gözlemlemelisiniz. Kalbinizin kapılarını açmadan emin olmalı ona göre hareket etmelisiniz.

Para

Finansal anlamda sizi zora sokabilecek harcamalardan bir süre uzak durmalısınız. Bu sayede bir kaç ay içinde rahatlayabilir ve rahat günlere kavuşabilirsiniz. Tutumlu olduğunuz sürece bir sorun yaşamayacaksınız.

Sağlık

Zihniniz öyle dolu ki, kendinizi çok yorgun hissediyorsunuz. Her işe yetişmeye çalışmanız, ailenize sevdiklerinize zaman ayırmanız ve tek taraflı mücadeleniz bu yorgunluğun sebebi. Kendinize zaman ayırın. Açık havada yürüyüş yapabilir ya da sizi rahatlatacak müzikler dinleyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU (07.01.2021)

Genel

İstediğiniz planları hayata geçirmekte bir sıkıntı yaşamayacaksınız. Yeteneklerinizi keşfedip, onları geliştirmeye çalışmalısınız. Olanaklarınızı kullanmayı bilmeli ve kararlı adımlarla icraata geçmelisiniz. İç dünyanızdaki karmaşıklıkları bu sayede dağıtabilmeniz olası.

Aşk

İş hayatınızdaki yoğun tempoyu ilişkinize yansıtmayarak, sevdiğinizle günün tadını çıkarmalısınız. İleri dönük kararlar alabilirsiniz fakat bu konuda acele etmemenizde yarar var. Biraz daha düşünüp emin olmalısınız.

Para

Yapmış olduğunuz girişimlerin meyvesini yemenize az kaldı. Biraz daha sabırlı olmalısınız. Beklemede kaldığınız süre içerisinde kendinize yeni kaynaklar sağlamanın yolarını araştırıp işlerinizi büyütebilirsiniz.

Sağlık

Kendinize yeni hobiler edinmeli ve günün sıkıntılarını bunlarla atmalısınız. Hem yorgunluğunuzu azaltacak hem de enerji olarak güzel dönüşü olacak. Sosyal mesafenizi de korumaya özen gösterin. Tehditlere karşı önleminizi mutlaka alın.

KOVA BURCU (07.01.2021)

Genel

Hedeflerinize ulaşma konusunda önünüze çıkabilecek her engeli aşabileceksiniz. Amaçlarınıza ulaşmak için azim gösterdikçe yapamayacağınız hiçbir şey yok. Titiz ve dikkatli hareket ederek kısa vadede istediğiniz seviyeye yükselmiş olacaksınız. İnsanlara hedeflerini anlatmak ilerlemenize değil gerilemenize sebebiyet verir. Bu yüzden anlatmayın.

Aşk

Aşkta bugün kendinizden oldukça emin olacaksınız ve özgüvenli davranacaksınız. Bu beraber olduğunuz kişinin de dikkatini çekecek. Size beslediği duyguları alevlendirecek. Güzel jestler yapabilir ve ilişkinizi bir sonraki seviyeye yükseltebilirsiniz.

Para

Ödemeleriniz birikmesi sizi bu sıralar fazla zorluyor. Bu durumdan biran evvel kurtulmak istiyorsunuz ama biraz sabırlı olmanız gerekecek. Farkında olmadan yaptığınız tutarsız harcamaların bugün sıkıntısını yaşıyorsunuz. Bu günlerden ders alıp gelecekte aynı duruma düşmemeye özen göstermelisiniz.

Sağlık

Parasal konulardaki stresiniz sağlığınızı da etkiliyor. Öğünlerinizi geçiriyor, su tüketmeyi ihmal ediyorsunuz. Her şey gelip geçer önemli olan sağlığınızı koruyabilmeniz. Güçlü durun ve zihninizi temizlemeye çalışın.

BALIK BURCU (07.01.2021)

Genel

Dürüst ve net bir kişiliğe sahipsiniz. Fakat bazen düşündüklerinizi karşınızdaki kırılabilir diye söylemiyorsunuz. Bu düşünceyi aşmaya çalışıp rahatsız olduğunuz konuları dile getirmelisiniz. Açık konuşmaktan çekinmeyin. Onlar size karşı bunu yapabiliyorlarsa sizde yapabilirsiniz.

Aşk

Duygularınızı ifade etme konusunda da net olmaya dikkat etmelisiniz. Mutlu olmak için biraz çaba gösterin. Biten bir ilişkinin yasını daha kaç ay sürdüreceksiniz? Kendinize fırsat verin ve mutlu olun. Bir kere hayal kırıklığına uğramanız tekrarı olacağı anlamına gelmez. Kaybettiğiniz güveni tekrar kazanmanız için karşınızdakine şans verin.

Para

Amaçlarınızın dışına çıkmadan maddi kaynaklarınızı yönetmeye çabalamalısınız. Bu konuda bilgi sahibi değilseniz uzman birinden para yönetimi konusunda bilgi sahibi olabilirsiniz. Hayatta en büyük başarı disiplinli çalışmaktan geçer. Azim ve istikrarla istediğiniz yükselişi gerçekleştireceksiniz.

Sağlık

İçinde bulunduğunuz karamsarlık sizi psikolojik olarak depresifliğe itiyor. Duanın gücüne inanın ve dua edin. Bu sayede iç dünyanızın ferahladığını ve rahatladığınızı hissedeceksiniz. Fazla kalabalık ortamlarda bulunmamakla beraber birkaç yakın arkadaşınızla keyifli zaman geçirebilirsiniz.

07 Oca 2021 - 09:27 - Yaşamgöndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.Anket 2022-2023 Sezonu Şampiyonu Sizce Kim Olur?