12 Ekim Perşembe televizyon yayın akışı: Perşembe televizyon yayın akışı

12 Ekim Perşembe televizyon yayın akışı: Perşembe televizyon yayın akışında neler var? 12 Ekim Perşembe 2023 televizyon yayın akışı

12 EKİM TELEVİZYON YAYIN AKIŞI 

FOX TV 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

07:45 Çalar Saat
10:30 Çağla ile Yeni Bir Gün
12:00 En Hamarat Benim
15:00 Bu Tabak Kimin
17:30 Yabani
19:00 Selçuk Tepeli FOX Ana Haber
20:00 Hudutsuz Sevda
23:30 Kader Bağları

KANAL 7 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

06:30 Kanal 7'de Sabah
07:45 Elif
09:50 Muhabbet Kapısı
12:00 Dedem
14:00 Candan Öte
16:30 Kan Çiçekleri
18:00 Kanal 7 Haber Saati
19:00 Esaret
21:20 Mutlu Ol
23:15 Diriliş Ertuğrul

STAR TV 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

07:00 Kiralık Aşk
09:00 Sabahın Sultanı Seda Sayan
13:30 Yüksek Sosyete
16:00 Güzel Köylü
18.15 Star Haber
19:00 Çok Güzel Hareketler 2
20:00 Yerli Dizi Tekrar / Sinema

TRT 1 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

05:48 İstiklal Marşı ve Günün Program Akışı
05:50 İncir Ağacı
07:05 Kalk Gidelim
10:30 Alişan İle Hayata Gülümse
13:15 Seksenler
15:50 Diriliş "Ertuğrul"
19:00 Ana Haber
19:55 İddiaların Aksine
20:00 Kendi Düşen Ağlamaz
21:45 UEFA EURO Elemeleri "Hırvatistan-Türkiye"
23:45 Yabancı Sinema "Son Şans"
02:05 Seksenler
03:20 Diriliş "Ertuğrul"
05:35 Kapanış

TV100 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

09:30 KEREM KIRÇUVAL İLE 10'DAN 12'YE
12:00 HABERDE GÜN ORTASI
14:00 GÜNE BAKIŞ
17:00 AKŞAM RAPORU
19:30 ECE ÜNER İLE ANA HABER
20:30 ERDOĞAN AKTAŞ İLE EŞİT AĞIRLIK


TV8 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

08:30 Doğduğun Ev Kaderindir
11:15 Masterchef Türkiye All Star
16:00 Zuhal Topal'la Yemekteyiz
20:00 Masterchef Türkiye All Star

KANAL D 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

09:00 Neler Oluyor Hayatta
11:00 Yaprak Dökümü
13:00 Gelinim mutfakta
16:00 Aşk-ı Memnu
18:40 Kanal D Ana Haber
20:00 Dilek Taşı


HALK TV 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

07.00-08.00 Naz Özdeğirmenci ile Günaydın Türkiye
08.00-11.00 İsmail Küçükkaya ile Yeni Bir Sabah
11.00-13.00 Ayşenur Arslan ile Medya Mahallesi
13.00-15.00 Buket Güler ile Haber Masası
15.00-16.00 Ekrem Açıkel ile Halkın Haberi
16.00-18.00 Sorel Dağıstanlı ile Gündem Özel
18.00-20.00 İrfan Değirmenci İle Halk Ana Haber
20.00-21.00 Kürşad Oğuz ve Şule Aydın ile İki
21.00-01.00 Seda Selek ile Perdenin Önü Arkası / Fikret Bila / Barış Pehlivan / Can Kakışım


SZC TV 12 Ekim Perşembe Yayın Akışı

06:00 HABER BÜLTENİ
07:00 SABAHIN SÖZCÜSÜ
09:00 PARA POLİTİKA
12:00 GÜNDEM MASASI
15:00 ÖNCESİ SONRASI
17:00 HABER SAATİ
18:45 3. SAYFA
19:00 FATİH PORTAKAL İLE ANA HABER
20:00 SOKAĞIN SÖZÜ
22:00 ZOR SORU


SHOW TV 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

10:00 Yeşil Vadi'nin kkızı
12:15 Aslı Hünel ile Gelin Evi
15:00 Didem Arslan Yılmaz'la Vazgeçme
18.45 SHOW Ana Haber
20:00 Güldür Güldür Show


ATV 12 Ekim 2023 Perşembe Yayın Akışı

08:00 Kahvaltı Haberleri
10:00 Müge Anlı ile Tatlı Sert
13:00 ATV Gün Ortası
14:00 Mutfak Bahane
16:00 Esra Erol'da
19:00 ATV Ana Haber
20:00 Aldatmak

11 Eki 2023 - 20:56 - Dizi


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Medya Başkent Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Medya Başkent hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Medya Başkent editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Medya Başkent değil haberi geçen ajanstır.