Ünlü Youtube Fenomeni Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Ünlü Youtube Fenomeni Açtı Ağzını Yumdu Gözünü!

Ünlü Youtube fenomeni açtı ağzını yumdu gözünü! Recep Bayraktar, sahipleri elinden alınan köpekler için seslendi: Hayvanları barınağa tıkmak onları korumak mı?

Ünlü Youtube fenomeni açtı ağzını yumdu gözünü!

Recep Bayraktar, sahipleri elinden alınan köpekler için seslendi: Hayvanları barınağa tıkmak onları korumak mı?

Ünlü Youtube fenomeni Recep Bayraktar, Trabzon Of’ta köpekleriyle birlikte kendine huzurlu bir yaşam kurarak şehir hayatından kaçmaya çalışan insanlardan yalnızca birisi. Recep Bayraktar içlerinde Dogo Arjantin ve Kangal ırkı dahil birçok farklı cinsten köpeğin yaşadığı evinde kendi tabiriyle onlara evlatları gibi bakıyordu. Ta ki üzerine atılan iftiraların ardından o çok sevdiği canlardan ayrılana kadar.

2020/12/14/recep-bayraktar-ve-kopegi.jpg

Recep Bayraktar Youtube ve instagram yayınları üzerinden birçok kullanıcıya ulaşarak köpekleriyle çektiği samimi videolarını paylaşıyordu. Sayısı yüzbinleri bulan takipçileri, onun hayatını neredeyse an be an izliyordu. Köpeklerine yaptığı yuvalar, onlara hazırladığı özel mamalar, hastalandığında nasıl bakım yaptığı, köpekleri ile oynadığı oyunlar sosyal medya hesabı üzerinden yüzlerce kişi tarafından paylaşılıyordu.

“BANA İFTİRA ATIYORLAR”

“Bana iftira atıyorlar” 1 Aralık tarihinde Recep Bayraktar’ı canlarından ayırdılar. “Bana iftira attılar” diyen Recep Bayraktar, kendisini şikâyet eden şahsın, üzerine “köpek dövüştürme” suçunu attığını dile getirdi. Hiçbir şekilde köpek dövüştürmediğini dile getiren Bayraktar, “aksine onlara gelebilecek her türlü zarardan ben acı duyarım” diyerek hissettiklerini paylaştı.

2020/12/14/recep-bayraktar-dogo-kopegi.jpg

BARINAKTA BİLE YALNIZ BIRAKMIYOR!

Barınakta bile yalnız bırakmıyor! Recep Bayraktar elinden alınan yasaklı ırk olarak nitelendirilen köpeklerinin barınakta bile bakımlarına devam ediyor. Onları geri alabilmek için insan üstü mücadele veren Bayraktar bu süreci de saniye saniye takipçileriyle paylaşıyor. Bayraktar’ın barınakta olan köpeklerine düzenli olarak yemek götürdüğü, fayans üzerinde yattıkları için kolları yara olan köpeklere yatması için uygun malzemeleri barınağa bırakması paylaştığı videolarda görünüyor.

2020/12/09/recep-bayraktar-2.jpg

“HAYVANLARI KORUMAK ONLARI BARINAĞA TIKMAK MI?”

Hayvanları korumak onları barınağa tıkmak mı?” diyerek sesini duyuran ünlü fenomen Recep Bayraktar, ailesinden ayrılan diğer köpeklerin durumlarına da dikkat çekti.

recep-bayraktar.jpg

Kendi yaşadığı olayın tazeliği üzerindeyken, evladı gibi sevdiği köpeklerinden ayrılan diğer insanların sesini duyurmaya çalışan Bayraktar, son videosu ile takdir topladı.

“UMARIM BU SÖZLERİM BİR YETKİLİYE ULAŞIR”

“Umarım sözlerim bir yetkiliye ulaşır” ünlü fenomen son videosunda isyanını böyle dile getirdi. Adana, İstanbul, Mersin gibi birçok şehirde yalnızca evlerinde besledikleri halde “yasaklı ırk” olarak nitelendirilen köpeklerin sahiplerinden zorla ayrıldığını ifade eden Bayraktar, “insanların evinde baktığı köpeği, evden almak mı yetkililerin görevi? Sadece evinde kalan kimseye zararı olmayan, hiçbir suça karışmamış bu canların günahı ne?”

3 AYLIK KÖPEĞİN KİME NE ZARARI VAR

“3 Aylık köpeğin kime ne zararı var?” Köpeklerinden ayrılan ailelerin yaşadığı sıkıntıları dile getiren bayraktar, “3 aylık köpeğin kime ne zararı var?” diyerek isyan etti. İzlediği videoda küçük bir çocuğun 3 aylık köpekten ayrılırken ağladığını ifade eden Bayraktar, “gördüklerimden sonra gözyaşlarımı tutamadım” dedi. 3 aylık bebek olan köpeğin annesi öldüğü için bir aile tarafından sahiplenildiğini ve onlar sayesinde hayatta kaldığını ifade eden Bayraktar, “bu yavru daha minikken annesi öldü, bunu almasalardı ölecekti. Yasaklı ırk diye ölüme mi terk edelim bu canları, hayvanseverlik bu mu?” dedi.

“YETKİLİLER DAHA DİKKATLİ OLMALI, İNSANA İNSAN GİBİ DAVRANMALI”

“Yetkililer daha dikkatli olmalı insana insan gibi davranmalı” diyerek sitem eden Recep Bayraktar, insanların evinden köpeklerini alan yetkililerin, o canlara bakan ailelere insani şartlarda davranmadığını dile getirdi. “Bu insanlar terörist değil” diyerek sitem eden Bayraktar, “bu insanların size bir zararı yok, insanlar evladı gibi sevdiği canlarından ayrılıyor daha insani bir muameleyi görmek de hakkı” dedi.

“İNŞAALLAH BU VİDEOYU SÜLEYMAN SOYLU GÖRÜR”

recep-bayraktar-001.jpg

“İnşallah bu videoyu Süleyman Soylu görür” diyen Recep Bayraktar “bu insanlar sadece insan gibi muamele görmek istiyor. Kimse polise taş atmıyor, devlete baş kaldırmıyor. Çevresi ya da tanıdığı yok diye bu insanları ezmek mi lazım? Bu köpekleri evlerinden alan görevliler onlara değer vermeyebilir ama o hayvan sekiz günlükken gelmiş ve o ailenin evladı olmuş. Bu insanın ne suçu var? Siz bu insanlarla uğraşana kadar köpekleri gerçekten dövüştüren, onlara zarar veren, tecavüz eden sapıklarla uğraşsın” dedi. “İnşallah bu videom Süleyman Soylu’ya ulaşır” diyen Recep Bayraktar, insanların yaşadığı kötü muamelelere Süleyman Soylu’nun da razı gelmeyeceğini belirtti.

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.