Ünlü Fenomen Bayraktar, O TV Kanalına Ateş Püskürdü!

Ünlü Fenomen Bayraktar, O TV Kanalına Ateş Püskürdü!

Ünlü Fenomen Bayraktar, O TV Kanalına Ateş Püskürdü! 1 Aralık tarihinden bu yana evladı gibi baktığı köpeklerinden ayrı kalan Recep Bayraktar, hakkında yapılan yalan haberler hakkında açıklama yaptı.

Ünlü Fenomen Bayraktar, O TV Kanalına Ateş Püskürdü!

1 Aralık tarihinden bu yana evladı gibi baktığı köpeklerinden ayrı kalan Recep Bayraktar, hakkında yapılan yalan haberler hakkında açıklama yaptı.

Show TV’de yayınlanan haberin gerçeği yansıtmadığını dile getiren Bayraktar, kendisini arayan muhabirin sorduğu sorulara verdiği cevapların yayınlanmadığını, haberi hazırlayanların ellerinde bulunan videoya göre montaj yapabilecek şekilde cevaplarını kırptığını ifade etti.

“SHOW HABERİ KINIYORUM!”

SHOW haberi kınadığının altını çizen Recep Bayraktar, “cevaplarımı yayınlamayacaklarını bilseydim asla konuşmazdım onlarla “dedi. Yayınlanan haberde kendisi hakkında köpeklerin üzerinden para kazandığı iddiasının tamamen gerçek dışı olduğunu belirten Bayraktar “Beni tanıyanlar iyi bilir, ben İstanbul’dayken de köpeklerim vardı, bırakın para kazanmayı, İstanbul’un bir yakasından diğerine köpeklerime yemek taşırdım” dedi.

Ünlü fenomen takipçi kitlesinin 15 yaşında çocuk olduğunu iddia eden haberin doğru olmadığını sosyal medya hesabından takipçilerinin yaş sınırlamasını paylaştığını belirtti. Baştan sonra tek taraflı bir haber yapıldığını ifade eden Bayraktar, yapılan haber için ateş püskürdü.

recep-bayraktarin-kopekleri.jpg

“ESKİ VİDEOLAR ÜZERİNDEN KARALAMA YAPIYORLAR”

Haberde yayınlanan videoların çok eski olduğunu ifade eden Bayraktar, “3 yıllık instagram görüntüleriyle karalama yapıyorlar, eğer ki hatamız varsa biz zaten kabul ediyoruz. Benim köpeklerimin hepsinin kafesi var, takipçilerim bunlara ne kadar masraf yaptığımı biliyorlar. Koskocaman haber kanalı bile olsa gidin o haberin altında yapılan yorumlara bakın, çünkü insanlar bizi biliyor, ben köpeklerim için yaptığım her şeyi takipçilerimle birlikte yaptım, an be an herkes her şeye şahit. Videolarda benim köpeklere tekme attığım görülüyor, kaldı ki o bir tekme değil, köpeğin büyüklüğünü ve bunu oyun olarak algıladığını oradaki vücut dilinden anlayabilirsiniz, köpeği olan herkes yavrusuyla boğuşur bu çok normal” ifadelerini kullandı.

“EVİMİN EN GÜZEL KÖŞESİNİ KÖPEKLERİM İÇİN YUVA YAPTIRDIM”

Evindeki en güzel köşeyi köpeklerine ayırdığını belirten Bayraktar, “Ben aileme, çocuklarıma yapabileceğim emekleri köpeklerime verdim. Bahçemin en güzel manzaralı köşesine ona yuva yaptırdım. Çünkü onun yuvaya ihtiyacı vardı.” Dedi.

recep-bayraktar-dogo-kopegi.jpg

“DÜPE DÜZ İFTİRA ATIYORLAR”

Hakkında çıkan iddialar hakkında cevap aradığını belirten Bayraktar, “Benim köpeklerimi dövüştürdüğümü iddia ediyorlar, bakın nerede dövüştürmüşüm ya da kim şahitmiş dövüştürdüğüme çıksın söylesinler. Bu konuda çok şikâyet yaptı aynı şahıs ama benim köpeklerimi dövüştürmem gibi bir şey söz konusu değil, bu düpe düz iftiradır, ben köpeklerim yaralanmasın diye ne kadar çabalıyorum takipçilerim şahittir. Köpek dövüştürüp bahis oynattığım iddiaları kesinlikle yalandır bu konuda hukuki süreci başlatıp kanunen hakkımı arayacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.” Dedi.

Böyle insanların şerrinden Allah’a sığındığını ifade eden Recep Bayraktar, kendisine iftira atan şahısın amacının farklı olduğunu, ortalıkta bir sürü köpek dövüştüren kişilerin olduğunu yalnız onlarla uğraşmayıp sadece kendisiyle uğraştığını hatta başka dövüşçülerle takipleşip onlar hakkında hiçbir şey yapmadığını ifade etti.

recep-bayraktar-ve-kopegi.jpg

“YAVRULARIMI SOKAKTA GÖRÜRSENİZ GELİN YÜZÜME TÜKÜRÜN”

Son olarak yayınlanan videolarda köpeklerin dövüşmediğini kendi aralarında kavga ettiklerini ve fark ettiği anda kavgayı ayırdığını dile getiren Recep Bayraktar, “Ben bu videoları da bilerek yayınladım çünkü o sırada yaralandılar, daha sonra çektiğim videolarda köpeklerimin yarasını gören takipçilerime bunu açıklayamazdım, o videoyu paylaştım ki herkes her şeyi anlasın diye” dedi.

Köpek üretimi yapmadığını da dile getiren Bayraktar, “Bir gün benim yavrularımı sokakta, sahipsiz görürseniz gelin benim yüzüme tükürün, bakın çok açık bir şekilde dile getiriyorum” dedi.  

Yayınlanan haberde çocuklara kötü örnek olduğu sözüne tepki gösteren Bayraktar, haberi yapan televizyon kanalının yayınladığı dizilerde çocuklara nasıl kötü örnek olunduğunu, dizilerin toplum yapısını bozduğunu ve ahlaki değerleri hiçe saydığını ifade etti.

“MADEM HABERCİSİNİZ BUYURUN GELİN BURADA ÇEKİM YAPIN”

Sözlerini hayvanlara yapılan eziyete dikkat çekerek bitiren Recep Bayraktar, Türkiye’nin her yerinde köpeklere eziyet ediliyor, canlarına kıyılıyor, bütün bunları gündemde tutmazken beni günlerdir gündemde bu şekilde tutmalarını anlayamıyorum dedi. Türkiye’de yapılacak başka haber kalmamışken beni bu kadar gündemde tutmalarını anlayamıyorum diyen Bayraktar SHOW TV ekibini evine davet etti “Madem habercisiniz buyurun gelin çekin insanlara gösterin, ben hayvanlarıma kefilim, gelin çekin insanlara gösterin. Bizi karalamak için iş birliği yapmayın çünkü o iş birliği yaptığınız insanların ne olduğu çıktığında sizde rezil olacaksınız” dedi.

 

 

 

 

Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
15 Yorum