Türk Telekom Açıkladı, Altyapı Çalışmaları Neticesiyle, Bazı İllerde İnternet Bağlantısı Olmayacak! İşte Bağlantı Sorunu Yaşayacak İller…

Türk Telekom Açıkladı, Altyapı Çalışmaları Neticesiyle, Bazı İllerde İnternet Bağlantısı Olmayacak! İşte Bağlantı Sorunu Yaşayacak İller…

Türk Telekom açıkladı, altyapı çalışmaları neticesiyle, bazı illerde internet bağlantısı olmayacak! İşte bağlantı sorunu yaşayacak iller…

Türk Telekom açıkladı, altyapı çalışmaları neticesiyle, bazı illerde internet bağlantısı olmayacak! İşte bağlantı sorunu yaşayacak iller…

6 İlde internet kesintisi yaşanacak. Kesinti ile ilgili açıklama yapan Türk Telekom, internet kesintisi yaşayacak olan yerleri paylaşarak, uyarıda bulundu.

İnternet sitesinden açıklamada bulunan Türk Telekom, kullanıcılarına internet kesintisi yaşanılacağını söyledi.

internet-baglantisi-olmayacak-iller.jpg

Türk Telekom açıklama yaparak, internet kesintisi yapılacağına dair uyarıda bulundu. İnternet kesintisi yaşayacak olan kesimleri ise resmi internet adresinden paylaştı.

Türk Telekom açıklamada bulunarak, bugünden itibaren 6 ilde internet kesintisi yapılacağına dair bilgi paylaştı.

6 ilde internet kesintisi yapılacağını açıklayan Türk Telekom, bölgelerde yapılacak olan altyapı çalışması nedeniyle, belirli il ve ilçelerde internet kesintisi yaşanacağını söyledi.

Altyapı çalışması neticesi ile bazı bölgelerde, belirli saatlerde internet kesintisi yaşanılacağını söyleyen Türk Telekom, 6 ilde internet kesintisi olacağını açıkladı.

internet-baglantisi-olmayacak-iller-001.jpg

İlk kesinti bugün itibariyle başlayacak. 6 ilin bazı kesimlerinde internet hizmeti bir süre verilmeyecek.

2 gün sürecek olan internet kesintisine yönelik açıklama yapan Türk Telekom, detayları resmi internet sitesinde paylaştı.

Türk Telekom, resmi internet sitesinde bölgelerde yapılacak olan altyapı çalışmalarından dolayı kısa süreli internet kesintisi yaşanacağını söyledi.

HANGİ İL, NE ZAMAN, HANGİ SAAT ARALIĞINDA BAĞLANTI SORUNU YAŞAYACAK?

Hangi il, ne zaman, hangi saat aralığında bağlantı sorunu yaşayacak? Türk Telekom İnternet kesintisi yaşayacak iller ve saatleri resmi internet adresinden paylaştı.

İnternet kesintisi yaşayacak iller ve ilçeler şu şekildedir.

İstanbul ‘un Ümraniye ilçesinde 8 Ocak saat 00:01:00-8 Ocak 06:00:00 kadar internet kesintisi yaşayacak.

internet-baglantisi-olmayacak-iller-002.jpg

Bitlis’in, Mutki ilçesi 7 Ocak 15:00:00-7 Ocak 17:00:00 saatleri arasında internet kesintisi yaşayacakken, Hatay ‘ın Antakya ilçesi ise 8 Ocak 00:00:00-8 Ocak 05:00:00 arasında internet olmayacak.

Hatay’ın başka bir ilçesi olan Hassa’da ise- 8 Ocak 00:00:00-8 Ocak 06:00:00 arasında internet bağlantısı olmayacak. Antalya’nın, Akseki ilçesinde 8 Ocak 02:00:00-8 Ocak 08:00:00 arasında internet kesintisi yaşayacak ilçeler arasında.

internet-baglantisi-olmayacak-iller-003.jpg

Adıyaman’ın Merkez ilçesi ise 8 Ocak 02:00:00-8 Ocak 06:00:00 tarihleri ve saatleri arasında internet bağlantı sorunu yaşayacak.

İstanbul’un Beykoz ilçesi ise 8 Ocak 02:00:00-8 Ocak 06:00:00 tarihleri arasında bağlantı sorunu yaşarken, Trabzon’un Ortahisar ilçesi 8 Ocak 02:00:00-8 Ocak 06:00:00 6 ilden biri olarak internet bağlantı sorunu yaşayacak.

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.