Tek Derdi İslam Aleminin Bütünlüğüymüş; Adnan Oktar Bütün Suçlamaları Reddetti

Tek Derdi İslam Aleminin Bütünlüğüymüş; Adnan Oktar Bütün Suçlamaları Reddetti

Tek derdi İslam aleminin bütünlüğüymüş; Adnan Oktar bütün suçlamaları reddetti. Organize suç örgütünün ele başı Adnan Oktar, çıkarıldığı mahkemece bütün suçları reddederek, hiçbir kadına cinsel istismarda bulunmadığını açıkladı. Haberin tüm detayları...

Tek derdi İslam aleminin bütünlüğüymüş; Adnan Oktar bütün suçlamaları reddetti.

Adnan Oktar davasında 76 tutuklu ve 238 sanık yargılanmaya devam ediyor.

Organize suç örgütünün ele başı Adnan Oktar, çıkarıldığı mahkemece bütün suçları reddederek, hiçbir kadına cinsel istismarda bulunmadığını açıkladı.

Oktar, çok fazla kız arkadaşının olduğunu ve mini etek, dekolte giyen kadınlarında namaz kılabileceğini savundu.

adnan-oktar-reddediyor-003.webp

İstanbul 30. Ağır Ceza Mahkemesi’nce belirlenen duruşmaya organize suç örgütünün ele başı Adnan Oktar ve çok sayıda sanık katıldı.

Mahkeme karşısında kendini savunmaya geçen Oktar, ahlakını İslam ahlakına göre şekillendirdiğini söyleyerek, Müslümanların fakir olarak anıldığını ve kendi anlattığı İslam ilkesinin çok farklı olduğunu savundu.

Konuşmasını sürdüren Oktar, cinsellikle ilgili suçlamaları reddettiğini, eğer öyle bir iddia ortaya atılmışsa, bilimsel verilerle kanıtlanması gerektiğini söyledi.

2053 YILINDA GELECEK OLAN MEHDİ’Yİ BEKLİYOR

Örgütte bulunan hiyerarşik yapı unsurunu da reddederek, böyle bir şeyi asla yapmadığını, bu tür olaylara karışmadığını, hiyerarşi kavramı yerine iyi dostlukların olduğunu dile getirdi.

Arkadaşlarının maddi açıdan zengin insanlar olduğunu ve kara parayla işleri olmadığını söylüyor.

Savunmasına devam ederek, yaşça küçük kızların aileleri ile görüştüğünü, her daim mesafeli olduğunu, ters bir hareketinin dahi olmadığını çünkü en ufak bir temas anında yanlış anlaşılacağını düşündüğü için mesafesini her zaman koruduğunu açıkladı.

Mehdi için 2053 yılını beklediğini çünkü o tarih aralığında Mehdi’nin geleceğini söyleyerek, kendisinin Mehdilik iddiasında bulunmadığını aksetti.

adnan-oktar-mehdi-aciklamasi-005.jpg

DARBE GECESİ DEVLETİMİN YANINDA OLDUM

FETO ile aralarında bir bağ olmadığını savunan Oktar, o sistemin bölünmeyi savunduğunu, kendisini katiyen böyle bir düşünce yapısında olmadığını ve o tür insanları kendisine düşman gördüğünü ifade etti.

Darbe girişimi esnasında hükümetten yana olduğunu, korkmadan yayın yaptığını ve askere destek neticesinde onların arasından bulunduğunu açıkladı.

İSLAM ALEMİNİN BİRLİĞİ İÇİN UĞRAŞIYORUM

Casusluk suçlamalarına yanıt olarak, İsrail ile görüştüğünü kabul eden Oktar, bu şehrin İslam aleminin geçindiği yer olarak kabul ettiğini, İslam Birliği’nin kurulduğu sıra İsrail’inde birliğe katılacağını aksetti.

Bu durumda bütün sorunların kökten çözüme kavuşacağını, Siyonizm İslam alemi için önemli olduğunu, birliği temsil ettiğini, bu durumu Vatikan’da İsrail’in din adamlarına anlattığını ve onlar tarafından makul göründüğünü açıkladı.

Kıyafet konusunda kimseye karışmadığını vurgulayarak, açık giyinen kadınlarında namaz kılabileceğini söyleyerek, bu durumda genç kızları İslam’a kazandırdığını ifade etti.

Niyetinin masumca olduğunu, devletinin kendisine güvenmesi gerektiğini söyledi.

Savunması yapan Adnan Oktar, örgüt kurmak, kurduğu örgütü yönetmek, birden fazla çocuğa yönelik yapılan tehdit ve cinsel yönelim, birden fazla kişiye uygulanan cinsel istismar, silahla tehdit ve azmettirme, kişiyi hürriyetinden mahrum bırakmak, eğitim hakkının engellenmesi, birden fazla kişiye eziyet etme, belgede sahtecilik, kaçakçılık, casusluk, dolandırıcılık suçları neticesinde 150 yıldan 1365 yıla kadar hapis istemiyle yargılanması istenmiş.

adnan-oktar-tutuklu-003.jpg

Haber Editörü
Etiketler :

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.